Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 18:04   #21
i meni ce pluton preko neptuna na 5 jarca
neptun vladar sunca
bit ce nesta
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 01:23   #22
Madonna01, kako to Neptun vladar Sunca? Mislis, Riba si ... :cheshchesh:

Pluton mi tranzitira 10.kucom i presao je preko natalnog Mjeseca, rekla bih da je jos uvijek u konjukciji. Ako Mjesec (a, ispravite me ako bulaznim) oznacava i zene u mom zivotu, Pluton ce mi pomoci da ih sve likvidiram, jer me nevjerovatno iritiraju. Jedina zena koja me NE iritira i kad me iritira je moja mama, a posto me ona rodila, e njoj moze biti. Ove ostale sve na lomachu! Uffff
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:33   #23
Quote:
Madonna01 kaže: Pogledaj post
i meni ce pluton preko neptuna na 5 jarca
neptun vladar sunca
bit ce nesta
meni će pluton uskoro preko sunca, mjeseca i merkura...
zapravo do mjeseca i merkura ima još dosta kojom brzinom on putuje?
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 21:22   #24
Vidio sam na astro.com da mi Pluton već dugo radi opoziciju na MC koja istječe 15 o. mj. ako netko ima tumačenje takvog trazita na hr da usporedim. Inače mi je u prvoj kući Vaga, direkt.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 19:36   #25
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Vidio sam na astro.com da mi Pluton već dugo radi opoziciju na MC koja istječe 15 o. mj. ako netko ima tumačenje takvog trazita na hr da usporedim. Inače mi je u prvoj kući Vaga, direkt.
Hvala na odgovorima, danas su mi dali da si pogledam tumačenje, spominju mogući razvod u tom periodu i promijene. Sve štima samo prvom polovicom tranzita nije bilo tako, stvari su se pojačale tijekom ljeta, kulminacija prije mjesec dana. Možda je riječ ipak o drugim trazitima. Možda ulaskom saturna u 12 kuću?
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 19:55   #26
Tko ti je rekao razvod ?

Bitno joe što je Pluton na IC a to može biti jako opasno.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 23:37   #27
Pročitao sam tumačenje na astrocom, IC mi je na 29 stupnju i 38 min strijelca, znači imam još par dana smrtne opasnosti . Ali ova polovica godine mi je bila krš i lom, ako je to kompezacija smrti dobro sam prošao. Ali da sam kao Ikar pao, jesam (ali i prije poletio). Možda koja planeta aktivira dodatno taj tranzit?
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 15:25   #28
Eh, i meni je Pluton opasno blizu Neptuna, doslovce sam ga osetila kad je stao na 1* od mog natalnog Neše. Još je rano pričati, ali odjednom mi se sve razbistrilo, sve mi je postalo jasno . Pošto mi Neša već dugo pegla po natalnom Mesecu, pa mi je ovo pravo olakšanje. Toliko sam gluposti pravila u proteklom periodu, da mi ni sam Saturn nije mogao posve pomoći .

Od Jupitera kao i uvek nemam nikakve koristi. Ako bude raspisivana nekad peticija za izbacivanje planeta iz Sunčevog sistema, javite da ga prijavim . Doneo mi neke nagrade do kojih mi uopšte nije bilo stalo. Doneo mi gomilu posla (baš u simbolici 12. kuće gde mi je natalno, sad je prešao u 1. kuću), od koje sam se razbolela od 550 boljki i sada radim sa 5% kapaciteta (od čega polovinu trošim na kukanje ovde ). Baš ni u jednoj sferi nisam imala uspeha, mada nije ni da sam ga očekivala . Al sam zato jača .
__________________
Ko čeka, taj jednom mora i da dočeka. :)
ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:19   #29
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
.. razbolela od 550 boljki...
to vam je moguća manifestacija Pl - Ne... ne radi se naime o oboljevanju nego slabljenju imuniteta, a to se u konačnici ispoljava upravo kao što reče Ista... iz tog razloga potrebno je prije tog razdoblja dovesti imunitet u što optimalniji nivo, da bi se u tom lošijem razdoblju održao zadovoljavajući nivo, jer u lošem razdoblju tijelo puno sporije reagira na oporavak nego u uobičajenim situacijama.
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:32   #30
Osim toga Ne je jedan od tri "emocionalne planete" pored Mo i Ve. Znači, u principu predstavlja 1/3 našeg emocionalnog bića, te su i manifestacije takvog tranzita preko Ne u smislu stresa/pritiska na emocionalnoj razini... a što se tiče stvarnih zbivanja, ona ovise, naravno, o važnosti samog Ne i također Pl u natalu pojedine osobe... u praksi možete naići na slučajeve od ulaska u fatalne tjelesno privlačne veze, preko problema s imunitetom pa do naizgled fatalnih dijagnoza u tom periodu...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 21:10   #31
moćže li tko bolje pojasniti sto se dogadja kod prelaska plutona preko neptuna

fizicki,psihicki,jel ovisi o poljima u kojima je neptun,pluton itd
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 22:34   #32
Ne znam zasto se svi opterecuju oko tog tranzita.Pluton 60 neptun je generacijski aspekt i ima ga cela planeta,tako da se taj tranzitni nece ni osetiti,jedino kod pojedinica,ali i to je retkost (kod onih kojima je izrazito jak pluton)
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 23:32   #33
Quote:
Madonna01 kaže: Pogledaj post
moćže li tko bolje pojasniti sto se dogadja kod prelaska plutona preko neptuna
Jedno veliko nista.
Meni je Neptun, uz Mars vladar radixa pa opet nista mjerodavno nisam osjetio kao posljedicu tog tranzita.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 23:58   #34
pa neznam jel jak,ali je skladan za razliku od masu drugih planeta u karti mi,hajde fala
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 08:35   #35
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Jedno veliko nista.
Meni je Neptun, uz Mars vladar radixa pa opet nista mjerodavno nisam osjetio kao posljedicu tog tranzita.
vidiš, ja sam osjetila veliku promjenu kad mi je tr Pluton 0 nat Ne, makar mi Ne nema niti jedan aspekt (sim generacijskog sa Plu)

niti Plu mi nije nagašen u natalu

a ipak mi se život na emocionalnoj razini preokrenuo naglavačke (Ne u 7 k)
od ideala su ostala zgarišta i ogoljena stvarnost
prekinula zaruke
potpuno primijenila stav prema vezama bilo kakve vrste

najbolja riječ je OČVRSNULA po pitanju emotivnih veza

djelovanje Plu je upravo ona famozna "što te ne ubije, ojača te"

po mom mišljenju, pogrešno je očekivati da će njegov tranzit djelovati ODMAH ili u kratkom vremenu, više sam priklonjena stajalištu da on u večini slučajeva mijenja područje života prema kući kojom prolazi, nekima s više, nekima s manje utjecaja. Pogrešno se povezuje sa radikalnim prmjenama, one su više DUBOKE I KORIJENITE.
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 00:10   #36
Tranzitni Pl mi iz 07. kuće kvadrira natalni Ju koji se nalazi u konukciji sa Sa u 04. kući. Rekla bih da ta konjukcija predstavlja moga oca, i zbog toga me zapravo zanima je li moguće da će se dogoditi duboka, definitivna promjena u odnosu sa ocem je je Pl u 07. ( odnosi ), a konukcija u 04. ( dom, otac ). Razmišljam li u pravom smjeru?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 23:16   #37
Tranzitni Pl mi radi konjukciju s natalnim Mo (inace natalni Pl ne radi nikakve znacajnije aspekte s drugim planetama,Mo radi opozicije s Marsom i Jupiterom). Kako se ispoljava ovaj aspekt? Hvala.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer

Zadnje uređivanje infra red : 23.12.2008. at 23:24.
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 15:41   #38
Bok, ljudi! Može li mi itko reći što znači kada Pluton prelazi preko južnog čvora, a prelazio je i preko Neptuna i približavao se Mjesecu? I pored svega, Venera je u tom razdoblju o kojem govorim bila retrogradna!Rečeno mi je da je to bio početak promjena, ali nisam sigurna je li tumačenje ispravno...

Ima li itko tko bi mi mogao pojasniti značaj tog tranzita?
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 15:52   #39
Jesi li i na koji način osjetila prelazak Pl preko natalnog Ne?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 16:01   #40
Jesam...Izgubila sam nekog, zbog straha, neodlučnosti i premišljanja. Otjerala ga od sebe....I otad, traje neko preispitivanje kojem ne vidim kraja...Sve me to muči...

Baš prava lekcija kako se ne ponašati kad nekog voliš!
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.