Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2010., 16:45   #901
ne mora značit da manipulira... nego jednostavno joj te neke situacije ubiju svaku želju za tobom. uopće ne mora značiti da ona tebi namjerno uskraćuje sex.
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 17:59   #902
Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
ne mora značit da manipulira... nego jednostavno joj te neke situacije ubiju svaku želju za tobom. uopće ne mora značiti da ona tebi namjerno uskraćuje sex.
Moze i ovo biti u pravu si. Prvo mi je palo na pamet igrice moci, ono ti nisi rekao svojima to i to, povrijedio si me, e sad ja necu seks pa da vidis kak je to kad te boli. No povrijedjena zena se ni ne moze seksati sa muskarcem koju ju je "iznevjerio".
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 19:05   #903
je, ovo je vrlo blizu... moguće je da manipulira, moguće da nema volje jer je iznevjerujem...
jedino, zna ona spomenut da s bivšim partnerom ništa nije valjalo osim seksa... što bi značilo da sa mnom ne valja ni seks

sad je sljedećih 7 dana na g.o., vidjet ćemo što će se događat
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 19:28   #904
da

Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
Jedan od alibija vlastite nemoći da se prekine ono što očito ne valja, koji u konačnici ostavlja loše posljedice i na djecu na koju se "pozivaš".



kao dokaz mojoj tvrdnji je i tvoja riječ...



jer je uzrok uvelike zasjenio posljedicu, što je mnogima koji osuđuju takvo ponašenje trn u oku.
I zato, "ne daj se Ines"
slaba sam sa ovim quotanjem...ali razumijet če se.....
slaba,da svi smo mislim na dane na sate...pogotovo žene...
al istina sve je loše nićega nema,sve uništeno...samo smo na broju...
mada u svakidašnjici to tako loše ni ne funkcionira pošto je suprug malo u kući... .....ali nas dovoje dugo na istom mjestu nervoza nepodnošljivost....netolerancija.....sa njegove strane samoljublje,a sad i ja prihvaćam tu igru bože moj pa nisam ni ja najluđa...i ne nema pojma onaj
tko misli da sam ja svoj brak olako uzimala NE...ja sam ta koja je uvik vukla i sad mi je dop...ilo nastavit ću....moram ić
redlips is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 19:31   #905
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
je, ovo je vrlo blizu... moguće je da manipulira, moguće da nema volje jer je iznevjerujem...
jedino, zna ona spomenut da s bivšim partnerom ništa nije valjalo osim seksa... što bi značilo da sa mnom ne valja ni seks

sad je sljedećih 7 dana na g.o., vidjet ćemo što će se događat
Pa jos uvijek nisi bivsi pa valjda nesto valja. Nemoj cekati da vidis sto ce se dogadjati nego smisli kamo ju vodis na sladoled, kavu ili bilo sto, smisli sadrzaj ostalo ce doci.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 20:15   #906
pao mi je kamen sa srca


hm da, sladoled, kava,.. nismo u školi
ovo je fina dama, večerica bi joj bila po mjeri
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 19:36   #907
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
i kad su ostali aspekti braka bili u redu, opet je seks bio na rasporedu kad bi je zasvrbilo
tvoj problem danas čest, u principu zaboravio si jednu činjenicu:
žene muškarca koji je previše uslužan ne vide kao muškarca,
da vaš brak kojim slučajem može preživjeti prevaru sa tvoje strane (prevaru sa njene može...) to bi bilo najbolje za tebe. Danas srećem često žene koje nesvijesno ubijaju u muškarcu upravo ono što su zavoljele.
probaj možda malo pit' alkohol da prigušiš svoju preempatičnost, ali ni slučajno joj nabijati činjenicu da nedaje pičke (ili ti ispunjava tvoj primarni jezik ljubavi - dodir).
Ako tvoja žena ima emocionalno ili fizički hladan odnos sa ocem, to ti je to, ona te namjerno satima pokapa, usudio bi se reći i prema bolesti prostate ako ne nadješ ljubavnicu(kroz godine).
Ti moguće imaš kvalitetan emocionalni odnos sa majkom, ako je živa.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 20:50   #908
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Ako tvoja žena ima emocionalno ili fizički hladan odnos sa ocem, to ti je to, ona te namjerno satima pokapa, usudio bi se reći i prema bolesti prostate ako ne nadješ ljubavnicu(kroz godine).
Ovo je tvoje osobno iskustvo ili je to nečija studija?




Vidim da je većina ovdje u situaciji da im je seks u početku bio odličan, da bi se tek u kasnijim godinama pokvario. No ima li suprotnih situacija, da je na početku veze seks nikakav, a kasnije se popravi, da ne kažem, dođe do eksplozije strasti?

I još jedno pitanje.
Mislite li da je "nevjera" valjana opcija u slučaju da jedna strana konstantno uskraćuje seks drugoj strani?
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 22:17   #909
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
tvoj problem danas čest, u principu zaboravio si jednu činjenicu:
žene muškarca koji je previše uslužan ne vide kao muškarca,
da vaš brak kojim slučajem može preživjeti prevaru sa tvoje strane (prevaru sa njene može...) to bi bilo najbolje za tebe. Danas srećem često žene koje nesvijesno ubijaju u muškarcu upravo ono što su zavoljele.
probaj možda malo pit' alkohol da prigušiš svoju preempatičnost, ali ni slučajno joj nabijati činjenicu da nedaje pičke (ili ti ispunjava tvoj primarni jezik ljubavi - dodir).
Ako tvoja žena ima emocionalno ili fizički hladan odnos sa ocem, to ti je to, ona te namjerno satima pokapa, usudio bi se reći i prema bolesti prostate ako ne nadješ ljubavnicu(kroz godine).
Ti moguće imaš kvalitetan emocionalni odnos sa majkom, ako je živa.

vrlo zanimljivo...
ovo je baš pogođeno: da žena nesvjesno u meni ubija ono zbog čega me zavoljela...

ne, ima možda pola godine da uopće više ne pitam, ne spominjem, ... dva ili tri puta sam je odbio... mislim, ubija u meni želju, ali još više u meni stvara inat...

a ovo sa prevarom... ne znam, prije će ići k razvodu, jer ne želim gubiti vrijeme na čekanje hoće li se promijeniti ili ne... odnosno, kćer je premala da je trenutno opterećujem s takvim nečim, ali za par godina...

i da ti odgovorim u vezi odnosa s roditeljima, ona nema nikakav odnos sa svojim ocem, tek na dobar dan, a ja sa svojom majkom, normalan, ali ne preemotivan...
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 13:02   #910
Talking

Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
evo jedan komentar s druge strane...

ja sam žena "kojoj se neda" i koja "neda" svom mužu.
nažalost nije sve tako crno bijelo kako izgleda. Voljela bi da mom mužu profunkcionira i gornja glava pa da shvati da je nejebica simptom loše komunikacije. I da, iako mu to jasno i glasno kažem, on ne vidi dalje od svog k...ca

nezadovoljan je i nesretan što ne dobija što ON želi. uopće ne dovodi u pitanje što JA želim... nego je 100% siguran da sam asexualna.
a moj libido ko kuća

eto još jedan slučaj nejebice
još jedna stvar zašto me interesira što te uzbuđuje a on (ja) to ne može sam skužiti. Na takvu sličnu situaciju ja dobivam odgovot NE ZNAAAAAAAM!!!!!!!!!
Što u takvom slučaju žena želi?
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 00:10   #911
ne znam koliko je tvoja žena svjesna svoje sexualnosti no...
takav odgovor bi ja protumačila kao "TI ME NE UZBUĐUJEŠ!!!"
al te ne želi povrijediti ili ubiti i tu mrvicu uzbuđenja što joj pružaš.
sorry, al tako meni to izgleda
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 00:59   #912
Quote:
damst kaže: Pogledaj post

i da ti odgovorim u vezi odnosa s roditeljima, ona nema nikakav odnos sa svojim ocem, tek na dobar dan, a ja sa svojom majkom, normalan, ali ne preemotivan...
imaš dosta emotivan ali to ne vidiš, tu mislim kvalitetan. Zato joj želiš pomoći (kućanski poslovi), jer poštuješ taj dio žene kod nje.
Problem je njoj što te ona seksom i nejebicom gura na emocionalnu hladnoću (nesvjesno naravno) zato jer je naučila da je takav odnos muško - žensko poželjan. Sa druge strane kako se približavaš toj slici odnosa koji ona nosi njena ženska strana trpi jer ustvari želi suprotno, želi dodire, želi ljubav i emocije.
Terapija potrebna ali koja i kakva?
Ugl. tebe napada (i to na muškost), a ustvari želi svog tatu ubiti jer joj nije dao dovoljnu količinu ljubavi.
Većina muškaraca se propije i/ili nadje ljubavnicu ili ode na prostitutke. To im je nesvjesni način i privremeno produženje života jer u protivnom dugoročno puše rak prostate ili nešto slično (ovo zadnje je alternativno objašnjenje bolesti)
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 01:08   #913
majko mila, ti stvarno i vjeruješ u sve ovo što si napisao ili ti je to samo onako... za zabavu??
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 01:27   #914
Voliš te bravurije zar ne? Ako iza stoji tip koji zna što hoće? Dobro si me skužila, svaka čast sad mali udarac po guzi XD
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 09:20   #915
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
sad mali udarac po guzi XD
to je tvoj način pokazivanja intelektualne nadmoći ili?
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 09:58   #916
Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
takav odgovor bi ja protumačila kao "TI ME NE UZBUĐUJEŠ!!!"
to je očito točno...

al što ona misli, da je seks bomba bez celulita i sa tijelom za kojim se svi okreću, pa da joj je par ne-znam-recimo-clooney
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti

Zadnje uređivanje damst : 09.08.2010. at 09:59. Reason: ispravak
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:03   #917
ha, citam ovo i kao da vidim samo jednu stranu - nezainteresiranu zenu. kod mene je sitacija obrnuta - nezainteresirani muz. razlika izmedju nas je 12 godina i on sad ima 50 i fini kusur godina. to se moze i tome pripisati, zar ne. pitanje je sta da radim ja? moj libido je jos uvijek jak, pogotovo nakon menstruacije, u plodne dane. sta da radim? sanjam sex. razmisljam o sexu. osjecam da mi tijelo treba sex. razgovaram s muzem o tome. on nekako uvijek nadje opravdanje: umoran je, ja sam s njim preostro razgovarala u vezi ovog ili onog, ne zna kako mi prici. mozda je stvarno tako kako on veli da sam za to sve kriva ja. no, ono sto ja vidim je da on navecer zaspe cim legne u krevet. ujutro se probudi i glad ga odmah dize iz kreveta. danju radi. vikendom je zauzet radom po kuci, vrtu, s djecom, sa svojim starim roditeljima. kad cu ja doci na red?
MajaF is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:22   #918
dobro pitanje: kad ću ja doći na red?
mada, u seksu, ako je seks u pravom smislu te riječi, nema rasporeda, nego ga zbog obaveza ubaciš tamo gdje stigneš...

ja stvarno ne mogu dokučit, gdje partner izgubi tu želju? jer ono, poseksamo se mi, kako je rijetko onda bude vatreno, znači dobro, pa bi očekivao da to vatreno pobudi kod nje želju za još, za češće... al šipak
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:26   #919
Meni se čini da se moj muž šali Haloooooo. Cijeli tjedan nije uspio ostati budan iza 10 pm. Jučer (nedjelja!!!!) je proveo cijeli dan (od 7 ujutro do 7 navečer) na bicikli s ekipom. Došao doma u 7 i zaspao u 8. A ja sam čak dijete umjesto na popodnevno spavanje ganjala na plažu da što ranije navečer zaspe. Ona je zaspala u 8.30, pola sata nakon njega WTF. I onda ću jednog dana ja biti kriva za nejebicu. A ne daj bože da možda naiđe netko tko će rađe biti sa mnom nego u šumi s "muškarcima u tajicama".
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:39   #920
da se našalim... pa i ne možeš više očekivat od muškarca u tajicama
__________________

ljudi opraštaju sve osim iskrenosti
damst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.