Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2016., 13:56   #81
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Evo ti predviđanja na prvoj stranici ove teme:

Što je potvrđeno od Johna Titora?
Čovjek je od listopada 2000. do 24. ožujka 2001. u svojim postovima predvidio veliku borbu početka 21. stoljeća: ukidanje sloboda i građanskih prava u ime borbe protiv terorizma. On kaže "Oni koji su pristali da im se ukinu slobode za račun borbe protiv terorizma u ime sigurnosti, nisu zaslužili niti slobodu, niti sigurnost".

John Titor govori o američkome građanskome ratu, koji u razdoblju od 2004. do 2008. traje kao tiho, ali sve jače sukobljavanje unutar te nacije, da bi 2008. buknuo kao otvoreni oružani sukob. Sukob građana i policijske države.
Sada, 2007. godine, SAD je policijska država. Ona je, zahvaljući dvama "patriotskim" zakonima to postala. Stvarno, povijest ide smjerom o kojem Titor jasno govori.

Od 2008. do 2015. godine traje američki građanski rat koji druge nacije promatraju sa zabrinutošću, ali se i svrstavaju. Od početka Iračkoga rata, dio Europe se svrstao uz Amerikance, dio nije. Podjele su obuzele i Australiju. Kina i Rusija imaju svoje druge uloge u tome.

Godine 2015. događa se nuklearni rat u kojem pogiba 3 milijarde ljudi, ostali se bore za preživljavanje. Godine 2034. obnovljeno čovječanstvo (iako djelomice) otkriva putovanje kroz vrijeme. Ono nije linearno, već postoje mnogi paralelni svjetovi koje Titor naziva "worldlines". Naša smjernica je nešto više od 2% različita od Titorova svijeta na Zemlji. Ali, po njemu, rat ne možemo izbjeći. Bar ne bez velikih promjena.


Dakle što možemo zaključiti ? Da je narod glup
Nisam mislio na Titora veća na Markeca.....
Čitaj pažljivije
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 23:59   #82
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Dakle što možemo zaključiti ? Da je narod glup

Ali narod želi nešto neobično, nadnaravno, da se desi nešto da ih odmakne od učmale svakodnevice. Pa onda prihvačaju svakakve markece, titore....

Treba biti otvoren za sve, ali i svemu pristupati sa odrđenom skepsom.
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:18   #83
Quote:
Wolfdale kaže: Pogledaj post

Ali narod želi nešto neobično, nadnaravno, da se desi nešto da ih odmakne od učmale svakodnevice. Pa onda prihvačaju svakakve markece, titore....

Treba biti otvoren za sve, ali i svemu pristupati sa odrđenom skepsom.
Moraš priznati da puno više istine ima kod Titora i Markeca nego kod naše političke vrhuške
Tako da skepsu ostavi za političare......
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 22:31   #84
Markec je zauvjek ostao zarobljen u sadašnjosti;trebao se vratiti i navodno nije mogao pokrenuti vremenski stroj.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 23:17   #85
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Markec je zauvjek ostao zarobljen u sadašnjosti;trebao se vratiti i navodno nije mogao pokrenuti vremenski stroj.
Moram priznati da je bio puno točniji nego Titor u predviđanjima. Predvidio je terorističku državu, te govorio je kako će 3 svjetski rat početi postavljanjem nato raketnog štita u Gruziji koja se uvelike sada sprema za pristupanje Nato-u. Godine nije pogodio ali je rekao da je namjerno izmjenio godine.
Ima joše nekih zanimljivih sitnica ali uglavnom zanimljivo....
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 22:56   #86
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Moram priznati da je bio puno točniji nego Titor u predviđanjima. Predvidio je terorističku državu, te govorio je kako će 3 svjetski rat početi postavljanjem nato raketnog štita u Gruziji koja se uvelike sada sprema za pristupanje Nato-u. Godine nije pogodio ali je rekao da je namjerno izmjenio godine.
Ima joše nekih zanimljivih sitnica ali uglavnom zanimljivo....
Ovo je sarkazam sa moje strane.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 09:31   #87
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Moram priznati da je bio puno točniji nego Titor u predviđanjima. Predvidio je terorističku državu, te govorio je kako će 3 svjetski rat početi postavljanjem nato raketnog štita u Gruziji koja se uvelike sada sprema za pristupanje Nato-u. Godine nije pogodio ali je rekao da je namjerno izmjenio godine.
Ima joše nekih zanimljivih sitnica ali uglavnom zanimljivo....
S obzirom da imam viska slobodno vremena,dao sam si oduska pa sam malo svrljao po toj temi od markeca-vremenskog putnika.
Ok,ocito je da se radi o osobi koja je takodjer imala viska slobodnog vremena pa je isla malo zajebavat ljude po forumu.aer ( a tko bi mu zamjerio ),ali, jedno veliko ALI, mene je na toj temi nesto drugo zaintrigiralo:

http://blog.dnevnik.hr/covijekkojijerekaoistinu/

link koji se nalazi na temi a prosao je prakticki nezapazeno

Dakle, post sa tog bloga je napisan (objavljen) 14.7.2006. i nekim neobjasnjivim cudom je pogodio gotovo sve buduce dogadjaje

Quote:
Hm, vec dugo nisam napisao neki cool post!!!
pa ni nemam neke volje........
ali sam danas odlucio napisat post o nekom tipu s kojim sam neodavno pricao..
koliko znam ime mu je Hrvoje.. "ali ne pravo ime"..covjek koji se 2005. god. pojavio na internet chatu i izjavio mi da je "time travel" sto znaci vremenski putnik..
Postravlja se pitanje je li covijek uistinu dosao iz buducnosti(2041.) ili iza svega toga stoji genijalni um nekog fanatika zaluđenog vremenom!????
Najavio je neke stvari od kojih se jezim.. predstavio mi je stvari zbog kojih sam vjerovao u njega nekoliko mjeseci, dok nije beztraga nestao.. najavljivao je svoj povratak u bliskoj buducnosti, kroz par godina..

i na kraju se s pravom mogu zapitati jeli sve to neka mucka ili se sve uistinu zbilo????
Jeli se vratio kuci, jeli ga docekala zene(2041) i djeca i njegovo vrijeme!!!!

ili su ga zaustavili oni koji su ga proganjali..

stvari osobne prirode necu vam navodit, tj sto je meni rekao..

rekao je neke stvari koje ce se desit u blizoj buducnosti:

sljedom (vrijeme ce reci svoje - vidjet ce mo)
Quote:
Hrvatska nece u Eu 2007e - dali se moze pogodit ? moze
ovo cak i nije bilo tesko predvidjeti...

Quote:
najavio pobjedu HDZ-a na izborima - da se pogodit
...ni ovo
Quote:
umro poznati balkanski pjevac (zvjezda u usponu) -
ali ovo???da podsjetim da je Tose Proeski poginuo nesto vise od godinu dana nakon ovog posta
Quote:
smrt oporbenog politicara - ..
Ivica Racan,takodjer preminuo manje od godinu dana nakon ovog posta
Quote:
crnac predsjednik amerike-..nakon njegove smrti njegov suradnik predsjeda SAD-om u ww3
Obama postao predsjednik 2 godine nakon ovog posta...
Dafuq??
Takodjer,sa desne strane mu je update:

Quote:
E moj putnice, tako je to kad ti nitko ne vjeruje.. inace, nije poredano kronološki ilitiga vremnski

Crnac predsjednik u SAD-u
Pošast nove svjetske zaraze
Umro veliki skladatelj
Skukob na istocnoeuropskom tlu - Rusija i manja zemlja
Kosovo neovisno
Putin predsjednik rusije nakon 2 mandata
Odcjepljenje vojvodine 2011 od srbije
Odlazak velike ličnosti s celne pozicije Hrv. politike
Obama,sukob u Ukrajini,neovisno Kosovo,Putin,odlazak Sanadera...jedino je fulao odcjepljenje Vojvodine.
Takodjer,nova svjestska zaraza i smrt velikog skladatelja,nisam siguran na sto je tocno mislio,mozda se jos to nije niti dogodilo ili ja nisam dovoljno upucen,pa nek me netko ispravi.

U svakom slucaju,po meni,definitivno zanimljivije od Titora i markeca, jer, ako nista, ta osoba je zbilja odlicno predvidjela neke buduce dogadjaje koje nije bilo lako za predvidjeti...

Ako netko zna nesto vise o ovom blogu/osobi koja stoji iza bloga,sto se tocno zbivalo i tko je taj vremenski putnik koji ga je posjetio,bilo sta,nek napise nesto ovdje,bio bih mu zahvalan.
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.