Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 14:00   #1201
Ako ga i obnove pitanje je dali je ekskluzivan, osim toga čim postoji oficijelni stream postoji i način kako ga gledati. To sam čekao godinama, pretpostavljam da će, naravno, biti on demand opcija...
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:25   #1202
T-comu istječe ugovor ove godine?
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:30   #1203
Nemam pojma
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 07:59   #1204
Quote:
vetma kaže: Pogledaj post
T-comu, da. Sigurno prenose još ovu sezonu, a nakon toga ovisi hoće li u nove pregovore ili ne.
Tako je vetma rekao.
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:48   #1205
Tražim spisak FTA kanala po netu koji prenose F1, reko idem malo vrtit Giba po nebu
I naletim na frapantne podatke...

Postoji svega 4 FTA kanala u europi* koji prenose F1 na satelitu...
Od toga samo 3 imaju sve utrke i kvale live, a samo 1 ima i FP1,2,3 live...

1. - Idman TV (azerbejđan) nije vidljiv kod nas sa antenom Gib 125 cm...nabijem ih na uski beam...

2. Chanel 4HD - (britanci) nije vidljiv kod nas sa antenom Gib 125 cm...nabijem ih na uski beam...samo 10 utrka live, no moguće ga je lovit uz ključeve, samo određene recivere, uz hackove unutar same enigme i tak to na intelsatu 27.5W al za to treba i antena od 125 cm (moj gib 125 je na knap kad pada kiša...)

3. RTL - dobri stari švabe al koliko znam imaju hrpu reklama i nema FP-a...

4. M4 Sport HD (Mađari) - ovo mi je iznenađenje
Čak imaju sve live i još su u HD-u, a kanal je koliko vidim čisti FTA i imam odličan signal čak i na T90...
kanal je inače na 9.0E

Jel lovi netko ovo pod 4 i jel tu za zbilja FTA prijenos i to u HD-u

Kvragu pa nije vrag da su mađari ostali jedni i jedini koji imaju full FTA prijenos F1

I sad ono kaj me frapiralo, u traženju spiska sam naletil na neku stranicu di je neki englez napravil popis i napisal kako do F1 u UK...
ja mislil da ovi u T-comu deru
Britanci da bi gledali F1 u HD-u moraju platit 800 funti godišnje, jer toliko koštaju sve pizdarije da bi došel do Sky Sportsa F1 HD
Vrit pa njima je skoro pa jeftinije otič pogledat europske utrke live nego platit sky

i onda iščuđavanje zakaj gledanost pada
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:50   #1206
Jesi siguran da Idman nije vidljiv kod nas? Probaj.

Koliko ja znam, ekipa bas gleda Idman zbog nogometa, i nisu FTA nego BISS ali kljuc je poznat (ustvari jesu fta ali onda utakmice zakljucaju).
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 06:25   #1207
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da Idman nije vidljiv kod nas? Probaj.

Koliko ja znam, ekipa bas gleda Idman zbog nogometa, i nisu FTA nego BISS ali kljuc je poznat (ustvari jesu fta ali onda utakmice zakljucaju).
Ja ga iz nekog razloga ne vidim, signal mi je na 0% iako je na ostalim TP-ima uglavnom preko 70-80%
No moguće da mi je kriva ferkvencija ili tak nekaj upisana u reciver
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:44   #1208
Ja vatam M4 HD s digitalnom televizijom odnosno preko DVB-T2 iz Kule u Srbiji ali samo kasno uveče bude signala i to oko 50%. Danju nikada nisam imao jak signal niti sliku. Hebe me silos u centru koji smeta signalu.

Davno sam batalio Formulu 1 preko malih ekrana jer nema, ponekad kod dede pogledam prenos preko nemačkog RTLa ali to su plakanja od prenosa zbog reklama. Jedva čekam ono hebeno pivo da se pojavi s ostrvom u pozadini...

Sada pratim preko Ace ili običnog strima, linkove navatam OVDE.

Zbog svega toga familija mi je izgubila volje gledati F1, nema više onog starog dobrog prenosa na malim ekranima uz nedeljne ručkove, večere i sl. Sad sam se okrenuo intrenet familiji- forumu.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 09:04   #1209
Nemas Sport Klub?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:12   #1210
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Nemas Sport Klub?
Ti si stvarno izgubljen u vremenu i prostoru, gdje je to Sport Klub slobodan za gledanje tj bez placanja??
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:51   #1211
Pa nisam ni rekao da je slobodan samo pitam jel ima?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 16:32   #1212
Hrvatski Sport Klub ne prenosi F1, samo srpski, u Hrvatskoj prenosi Arena Sport.

A pitanje je bilo "koji FTA kanali prenose F1".

Ako ne znas, FTA znaci "free to air" tj kanali koji emitiraju slobodno.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 07:50   #1213
Nekoga je razumijevanje napustilo.

Čovjek je pitao za post iznad. I pitanje je na mjestu i sasvim logično.

Možda probaj pročitati taj post iznad i zatim to pitanje.
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 13:09   #1214
Alen je napisao post koji je samo trebalo dobro pročitat, reč hvala i to je to

Link koji je stavio vodi do linkova na prijenos u pravih pravcatih 1080p i to sa odličnim bitrateom...
Niti jedan tzv IPTV ili flash internet stream nema ni približno tak čistu i kvalitetnu sliku, nema to ni hrpetina kanala na satelitu...
a da ne pričamo o tome da nema ni najmanjeg trzanja ili prekida

Kome kvragu treba nekakav sportklub, arena ili kaj ti ja znam kaj kraj tak kvalitetnog streama sky-a
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 09:06   #1215
https://www.thisisf1.com/2017/11/26/...1-tv-coverage/

Pas mater lopovsku i gramzljivu
dakle i zadnji FTA prijenos na RTL-u na satelitu vjerojatno ode u povijest...

Po uzoru na sve ostale do sad u najboljoj mogućoj kombinaciji bu šema 10 utrka live na RTL-u, sve na sky-u...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:15   #1216
Ipak ne

https://www.broadbandtvnews.com/2017...europa-league/

https://www.rtl.de/cms/rtl-bleibt-da...0-4134133.html
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:29   #1217
Bravo za rtl
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:37   #1218
je li ko vidio tibija?
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 23:02   #1219
Stara vijest, tj vec objavljeno na forumu:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=534
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:47   #1220
https://www.grandprix247.com/2018/01...ve-streaming/?

Jel netko možda dobio mail ?
Pretpostavljam da bu to vezano sa motorsport.com tj. motorsport.tv stranicom, regan sam na obije i mailovi obično stižu, no ovog maila nema...
Bojim se da im HR baš i nije interesantna...

Po komentarima izgleda da za sad pitaju amere i kanađane kaj misle o ovome, u članku se još jedino spominje njemačka...

Pretplata na motorsport.tv ak bu taj prenos tam je trenutno 39.99 $ za godinu dana, ak ostane tak i ak bu dostupno kod nas to bu i više nego dobro
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.