Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 23:11   #1
Kako napraviti kvalitetan hicky (ljubavni ugriz) koji će trajati jedno dulje vrijeme?

kak to radite? u čemu je tajna lijepe modrice? jel više grizete ili cuclate kožu?
Splenda is offline  
Old 31.08.2007., 23:15   #2
Od kad su to modrice lijepe? Meni je to gadno. Kaj trebaju drugi znati da te je netko nasilno žvaljakao po vratu?
Frish is offline  
Old 31.08.2007., 23:16   #3
kaj to nije izašlo iz mode?
Gorriot is offline  
Old 31.08.2007., 23:17   #4
retro je opet in.
kak se to radi? hoću to napravit.
Splenda is offline  
Old 31.08.2007., 23:22   #5
Nakon što bi to meni napravila, ne bih imala više s čim to raditi!!!! Eto!
fukcnblaster is offline  
Old 31.08.2007., 23:23   #6
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
retro je opet in.
kak se to radi? hoću to napravit.
zagrabiš malo kože na vratu i cuclaš do podljeva
Gorriot is offline  
Old 31.08.2007., 23:27   #7
fuj fuj i opet fuj..pa kome je drago setat po gradu s podljevom na vratu?
Pa jel fora da te netko komentira ili hoces dokazat da te ima tko dobro izgrist?
Pa ak je nekom volja da ga se grize sta si ne nabavi psa pa nek ga ima ko grist svaki dan...sorryte ekipa na izrazu al fakat mi je to zivotinjski..
__________________
Dobro jutro tugo , di si bila ti do sad?
*Ani* is offline  
Old 31.08.2007., 23:28   #8
Quote:
Gorriot kaže: Pogledaj post
zagrabiš malo kože na vratu i cuclaš do podljeva
potpisujem, i onda malo gricneš da ostane "sat"
__________________
Svi cigani samo ja Rom!!!!!!!!!!!!!
ssanja is offline  
Old 31.08.2007., 23:31   #9
Quote:
*Ani* kaže: Pogledaj post
fuj fuj i opet fuj..pa kome je drago setat po gradu s podljevom na vratu?
Pa jel fora da te netko komentira ili hoces dokazat da te ima tko dobro izgrist?
Pa ak je nekom volja da ga se grize sta si ne nabavi psa pa nek ga ima ko grist svaki dan...sorryte ekipa na izrazu al fakat mi je to zivotinjski..
..totalno u pravu....TOTALNO!!!
fukcnblaster is offline  
Old 01.09.2007., 00:18   #10
Quote:
*Ani* kaže: Pogledaj post
fuj fuj i opet fuj..pa kome je drago setat po gradu s podljevom na vratu?
Pa jel fora da te netko komentira ili hoces dokazat da te ima tko dobro izgrist?
Pa ak je nekom volja da ga se grize sta si ne nabavi psa pa nek ga ima ko grist svaki dan...sorryte ekipa na izrazu al fakat mi je to zivotinjski..
P.S jos jedna stvar o tome, mjesto na kome se napravi ima mali ali ono mali 0.099% da postane kancerogeno tj. rak koze. Mislim sansa je nikakva ali nije zdravo, uzasno izgleda ,a da ne pricam kada netko zna kako se napravi pravi i solidni ljubavni urgiz! Boze pa to traje tjednima i izgleda kao opaka sljiva
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Old 01.09.2007., 00:19   #11
ajoj, meni se zna omaknuti pa to nenamjerno napravim... nisam baš ponosna na to, stvarno ne želim da mi tip okolo hoda s podljevima i nastojim se držati pod kontrolom kad mu petljam po vratu.

a kad već pitaš, ta "kvaliteta" koju tražiš ovisi o tome koliko ćeš sisati jer što je podljev jači duže će i trajati...
__________________
...odustala od pametnih potpisa...
¤sunflower¤ is offline  
Old 01.09.2007., 00:19   #12
Quote:
ssanja kaže: Pogledaj post
potpisujem, i onda malo gricneš da ostane "sat"
fora. otiski zubića.
Splenda is offline  
Old 01.09.2007., 00:30   #13
ja to samo napravim kada mi dragi ide na neki big party bez mene
tako da je obilježen
selena_os is offline  
Old 01.09.2007., 00:37   #14
zgrabis zubima lagano i kao da sisas .. vuces usnama .. nakon dva-tri dobra sisaja vidi se danima .. ajme kad smo ovo radili .. to je ko zapisavanje teritorija
zlatna is offline  
Old 01.09.2007., 00:39   #15
meni je to dečko napravio na ruci prije negdje tjedan dana...joj i više...preko 2 tjedna!

stara je mislila da me tuče

još se vidi.i gadno zgleda
__________________
Tko kaže da zeko zna?
Apolonia is offline  
Old 01.09.2007., 00:45   #16
jednom sam bio zgrižen kao da sam bio na borbi pasa (takmičio se) i opet ok. nije me previše diralo. no kako kažu, nije stvar u ugrizu. jednostavno sa principom vakuuma usisaš kožu, sisaš, vućeš, bališ i malo gricneš i da vidiš kako poplavi. i nemoj mislit da to ide u 3 sekunde. pola minute cuclanja za dugotrajan rezultat.

Sada mi je to totalna glupost, ali nismo svi jednaki, jelda?

Samo naprijed i javi rezultat
GoGs is offline  
Old 01.09.2007., 01:08   #17
Ni dragi ni ja to ne preferiramo...
No, nekad se "zalomi"... ugl na mjestima koja drugi ne vide...
Kaj to nije više-manje dječja fora? A, koliko vidim po klincima u okolici, ni oni to ne preferiraju...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 01.09.2007., 01:13   #18
nekad slučejno napravim....u žaru strasti ...al dečki to ne preferiraju moji su svi popizz...bolje da si postavila pitanje kako se riješiti toga!?kažu vata i kaladont preko noći i prođe,,,a sad...
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Old 01.09.2007., 09:39   #19
Quote:
gillera kaže: Pogledaj post
nekad slučejno napravim....u žaru strasti ...al dečki to ne preferiraju moji su svi popizz...bolje da si postavila pitanje kako se riješiti toga!?kažu vata i kaladont preko noći i prođe,,,a sad...
Ma kakava vata i kaladont? koje su to seljačke ideje? . (ne mislim na tvoju, ne pucam na kurira . U tom slučaju bi drviš trebao plivati u kaladontu poslije mečak i sljedeći dan ko nov? . Go go mikrogranule , liječe sve rane .

Masnica je masnica, epidermalno oštećenje kože, nakupina zgrušane krvi votever. Puder i čekaj dan-dva da se povuće. Nisam siguran ali prije bih probao neki polar gel ili slično .

A inače, wtf ?! jebote ljubavni ugriz, radije mu ga popljugaj tak da mu pimpek poplavi.
Ne možeš razmišljati sebično o tome (osim ak ste klinci pa će bit kul među frendovima), al da ja dođem na neki sastanak sa ljubavnim ugrizom na vratu kinezi bi me doma poslali
Blondie65 is offline  
Old 01.09.2007., 10:44   #20
ma to si ti nekome ljubavnica, pa hoćeš da ima frku sa curom ili ženom....
snješka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger