Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 08:34   #101
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Je, bio sam tamo kada je forumasu jetru na zivo pojela.

Usudiš se loše pričati o Mary?! Ili je to divljenje + strah?


Ne znam zakaj je se dečki boje. Baš je draga i odlučna cura
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:43   #102
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post

Usudiš se loše pričati o Mary?! Ili je to divljenje + strah?


Ne znam zakaj je se dečki boje. Baš je draga i odlučna cura
Je i jako opasna i pomalo zastrašujuća.Ne bih joj se htio zamjeriti.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:58   #103
Bez brige. Pričanjem o njoj iza leđa na forumu joj se nikako nećeš zamjeriti.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:38   #104
Da se mene pita, a ne pita me se baš, trebalo bi iskoristit ovo bablje ljeto dok su još ovakve temperature i sunčano vrijeme za piknik
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:15   #105
Tako je Miki. Ajmo sljedeću subotu piknik u maksimiru.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:35   #106
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tako je Miki. Ajmo sljedeću subotu piknik u maksimiru.


andeli!!!
bemmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:44   #107
Jel tako šefe?Tako je Miki!Ajde baci temu pa ćemo vidjeti za to, a ja ću ovu birtiju stavit početkom 11. Mjeseca.S obzirom na to kako je krenulo, mogli bi ovu temu iskoristiti za planiranje druženja?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:59   #108
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
andeli!!!


Trebali bi potrpati USovce u ovakav jedan i na izlet.

AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 00:45   #109
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Oro Goro je fakin katastrofa, nakon zadnjeg jedenja pizze tamo osjećaj kao da sam imao kamenje u želucu.
Ja sam zaradio crijevnu virozu ili nešto slično. Temperatura prvu noć nakon te njihove pizze, i cijeli tjedan jako... tekuće sve. Zamrzio sam slane štapiće zbog proklete Ore Gore. A inače mogu svašta pojesti i nisam boležljiv tip.

Tako da ne znam, možda su počeli alanfordovske fore za uštedu materijala koristiti pa stavljaju cement unutra?

A za druženje...izgleda da ću na kraju ipak morati promoliti glavu u Zagrebu. Nadao sam se nečem lokaliziranijem i u manjem društvu, ali što sad
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:43   #110
Quote:
Magnus_The_Red kaže: Pogledaj post
Ja sam zaradio crijevnu virozu ili nešto slično. Temperatura prvu noć nakon te njihove pizze, i cijeli tjedan jako... tekuće sve. Zamrzio sam slane štapiće zbog proklete Ore Gore. A inače mogu svašta pojesti i nisam boležljiv tip.

Tako da ne znam, možda su počeli alanfordovske fore za uštedu materijala koristiti pa stavljaju cement unutra?

A za druženje...izgleda da ću na kraju ipak morati promoliti glavu u Zagrebu. Nadao sam se nečem lokaliziranijem i u manjem društvu, ali što sad
Pa da dođi ti u ZG, dogovorit ćemo i nešto sa Daenys i dobro kad vidim da nema interesa u Slavoniji. Valjda su svi zapalili za Njemačku ili Irsku.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:20   #111
Jucer sam bio u Oricu sa zenom i njene dvije prijateljice. I pizza je bila predobra!!! Tak da ne znam kaj nekima ne stima.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:26   #112
Bila sam tamo prije par tjedana.
Jako dugo se sve čekalo i pizza je bila lošija nego ikad.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:11   #113
ako tražite ugodan prostor s dobrom pizzom onda potegnite do Pule - pizzerija Barkun i naručite pizzu Barkun ( jučer otkrio to fino mjestašce).

pojelo mi texta...

OT - kad je dobra ekipa ni loša klopa ni loše piće to ne može pokvarit - drugi dan se preživjeli broje i ispredaju priče o junaštvu.
__________________
1N73LL1G3NC3

Zadnje uređivanje pinokio2000 : 22.10.2017. at 16:25.
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:07   #114
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Pa da dođi ti u ZG, dogovorit ćemo i nešto sa Daenys i dobro kad vidim da nema interesa u Slavoniji. Valjda su svi zapalili za Njemačku ili Irsku.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Mislim da ću morati tako. Iskreno, ZG mi je kad se pričalo zadnji put o sastanku bio navrh glave, em se budim svaki dan u 5 radi posla u njemu, em mi nakon brodoloma veze nekako nije bio mio (ona je zagrebačka puca).

Sad je nekako sve...ravnocrtnije, pa ću doći, tko ga fućka. Pratim temu

Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Jucer sam bio u Oricu sa zenom i njene dvije prijateljice. I pizza je bila predobra!!! Tak da ne znam kaj nekima ne stima.
Mislim da je moja probava imala...katalonsku situaciju zbog preobilate upotrebe sira (jer meni bilo što mliječno automatski leti na druga vrata van).
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:25   #115
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Jucer sam bio u Oricu sa zenom i njene dvije prijateljice. I pizza je bila predobra!!! Tak da ne znam kaj nekima ne stima.
Imaš super pizzeriju parsto metara od kuće, nedavno su i dobre hamburgere uveli, a ti ideš jesti tu katastrofu u Oro Goro...
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:50   #116
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Imaš super pizzeriju parsto metara od kuće, nedavno su i dobre hamburgere uveli, a ti ideš jesti tu katastrofu u Oro Goro...
Hamburgeri *sniff sniff*?

To je bilo prošle godine, jedini put u životu da sam uopće bio u Oroslavju. Nisam baš znao što tamo ima pored onog zanimljivog dvorca i Ore Gore...
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:25   #117
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Imaš super pizzeriju parsto metara od kuće, nedavno su i dobre hamburgere uveli, a ti ideš jesti tu katastrofu u Oro Goro...
Išli smo u shoping u Roses pa su cure željele na pizzu u Oro Goro i fakat je bila jako dobra!
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:28   #118
Ak vam već ne paše Oro Goro, odite do Bistre u Plimu i tamo se pošteno i dobro najedite pizze.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:31   #119
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ak vam već ne paše Oro Goro, odite do Bistre u Plimu i tamo se pošteno i dobro najedite pizze.
A bokte, tamo je pizza isti vrag kao Oro Goro
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:47   #120
Koji pizza strucnjaci na forumu.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.