Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2009., 21:51   #101
E ovak. imam pitanje. "frend" mi je u trenutku strasti napravio hickey. od staraca nekako skrivam, stavljam puder al i dalje se vidi... sta da kazem decku?? vec me par puta pitao sto mi je to i od kud mi i izbjegla sam odgovor.. ali necu moci dovjeka... moze pomoc??? :P hvala unaprijed
zlatica3821 is offline  
Old 23.12.2009., 22:10   #102
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
kak to radite? u čemu je tajna lijepe modrice? jel više grizete ili cuclate kožu?
koji trash wannabe
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Old 23.12.2009., 22:35   #103
Quote:
zlatica3821 kaže: Pogledaj post
E ovak. imam pitanje. "frend" mi je u trenutku strasti napravio hickey. od staraca nekako skrivam, stavljam puder al i dalje se vidi... sta da kazem decku?? vec me par puta pitao sto mi je to i od kud mi i izbjegla sam odgovor.. ali necu moci dovjeka... moze pomoc??? :P hvala unaprijed
haha meni je bilo po cijeloj bedri pa sam se izvukla da mi je od depilacije ali nisam decku morala lagat, good luck!
betiboop is offline  
Old 23.12.2009., 22:51   #104
Ak ti je baš napeto drugom radit hematome:

1. Otvori usta
2. Stavi nečiji vrat ili drugo željeno područje na kojem želiš ostaviti otisak među zube
3. Snažno zagrizi

Rezultat zagarantiran :-)
euler is offline  
Old 23.12.2009., 23:24   #105
kako hiki može biti kvalitetan uopće
kako to nekome uopće može biti cilj...ostaviti modricu na nekome...mislim da bi se to trebalo dogoditi ako se dvoje ljudi zaigra a ne kao neki primarni cilj...ostaviti što veći trag malo debilno da se mene pita
ma na cijeli topic...bez uvrede
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Old 23.12.2009., 23:49   #106
pazi samo. moja frendica je dečka tako jako ugrizla, vjerojatno gdje nije trebala, i tjedan dana nije uopće osjećao desnu stranu lica
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 24.12.2009., 00:25   #107
@zlatica3281 reci mu da te frend gađao pepeljarom.
Juiced is offline  
Old 24.12.2009., 01:07   #108
Bi li se neka od vas koje volite "ljubavne ugrize" ljutila da vas netko zapiša nakon maženja/lizanja/seksa (pitanje, naravno, vrijedi i za muške)? Mislim, ionako je stvar u označavanju, a ne u strasti/zanosu/požudi, zar ne?
Zapišavanje ne boli, a učinak na okolinu je veći.
drot13 is offline  
Old 24.12.2009., 17:08   #109
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Bi li se neka od vas koje volite "ljubavne ugrize" ljutila da vas netko zapiša nakon maženja/lizanja/seksa (pitanje, naravno, vrijedi i za muške)? Mislim, ionako je stvar u označavanju, a ne u strasti/zanosu/požudi, zar ne?
Zapišavanje ne boli, a učinak na okolinu je veći.
zasto bi se ljutila? dapace, pozeljno je.

iako, tijekom/nakon toga slijedi tus pa ta tvoja teorija o biljezenju teritorija pada u vodu.

a o ljubavnom ugrizu..

imam ga cesto na manje vidljivim mjestima.
alight_lady is offline  
Old 24.12.2009., 18:18   #110
Thumbs up

Quote:
Juiced kaže: Pogledaj post
@zlatica3281 reci mu da te frend gađao pepeljarom.
hahahaha moze
zlatica3821 is offline  
Old 25.12.2009., 01:11   #111
Hmm, evo kako ja to svom dragom radim Prvo, moras lijepo usnama, prihvatiti komad koze, ne puno, samo malo, onda prednjim zubima prihvati taj komadic koze koji ti je vec u ustima, i onda usisaj jos malo koze, pa stisni usnama, i lagano trzaj glavom tamo amo, ali lagano, onda usisaj jos vise, bukvalno cuclaj mu kozu, i sve tako, i naravno, moras disati na nos xD. najveci hickies se dobiju, kada jedno drugom to istovremeno radite, onda u oboje vrisnu osjecaji, i onda bude haos. barem meni... Hodao sam sa šalom na +40 stepeni ovog ljeta xD. I da, kod nekih ljudi koza je tvrdja pa ostanu samo tackikce koje brzo nestanu, a kod nekih ljudi ostanu poveliki podljevi. Tako da znas. Izgrizi ga dobro

Quote:
Sunshine*** kaže: Pogledaj post

ljubavni ugriz = mogućnost raka. vrlo mala, ali postoji.
stoga preporučam da se to ne radi. obilježit dečka može se i na neki drugi način, ne mora isključivo biti ugriz.
pozdrav (:
hjaha dosad sam onda trebao umrijeti
eddielexx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger