Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2009., 16:23   #81
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
moj izgleda sličan ovome na slici, znaći ovakav pojas i iznad njega sa prednje strane elastični štitnik da buša bude na toplome (štitnik ustvari izgleda kao ove štramplice na trbuhu).... valja dte me skužile što sam htjela reć
__________________
Naš ormar
bula&pupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:05   #82
dugo nije postano vidim..
e da ja sad nesto pitam.jel koja od vas friskih trudnica to koristila? dosta nisko nosim od samog pocetka i kako trbuh raste sve teze se krecem,pogotovo po stepenicama,svaki dan moram na 3.kat postalo mi je smrt.cim si onako rukama dignem donji dio trbuha tako se lakse osjecam i popnem gore ,mislim da bi mi pojas onda pomagao.ima ih navodno vise vrsta,ne znam koji je najbolji.zvala sam danas nekoliko ducana i skoro nigdje nema.jel zna tko mozda u RI gdje bi se to naslio?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:16   #83
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
dugo nije postano vidim..
e da ja sad nesto pitam.jel koja od vas friskih trudnica to koristila? dosta nisko nosim od samog pocetka i kako trbuh raste sve teze se krecem,pogotovo po stepenicama,svaki dan moram na 3.kat postalo mi je smrt.cim si onako rukama dignem donji dio trbuha tako se lakse osjecam i popnem gore ,mislim da bi mi pojas onda pomagao.ima ih navodno vise vrsta,ne znam koji je najbolji.zvala sam danas nekoliko ducana i skoro nigdje nema.jel zna tko mozda u RI gdje bi se to naslio?
Ne znam di imaš u RI kupiti, ali ja jesam koristila i koristim kad se sitim, dobila na posudbu, neki Chez Elle , navodno kupljen u apoteci,a koristi se i iza poroda kao steznik.Ne znam bih li inače kesnula novce za njega , ali maternica mi je naglo šiknula van, probila trbušnu stijenku i dobila sam preponsku kilu , pa eto, inače nosim visoko. Ne volim ga imati na sebi, stomak mi se pari još veći, ali ostaje činjenica da me manje sve doli boli nakon đipanja s njime! Ima ih svake moguće vrste , a viđala sam ih u Chicca, Prenatala, Anite.. pa biraj šta ti paše..
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:20   #84
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Ne znam di imaš u RI kupiti, ali ja jesam koristila i koristim kad se sitim, dobila na posudbu, neki Chez Elle , navodno kupljen u apoteci,a koristi se i iza poroda kao steznik.Ne znam bih li inače kesnula novce za njega , ali maternica mi je naglo šiknula van, probila trbušnu stijenku i dobila sam preponsku kilu , pa eto, inače nosim visoko. Ne volim ga imati na sebi, stomak mi se pari još veći, ali ostaje činjenica da me manje sve doli boli nakon đipanja s njime! Ima ih svake moguće vrste , a viđala sam ih u Chicca, Prenatala, Anite.. pa biraj šta ti paše..
ma neda se ni meni davat silnu lovu za njega,cujem da su skupi dosta,ali bas jucer bila kod tete,kad je vidjela kako se sa mukom penjem po stepenicama i drzim za trbuh odmah mi rekla nadji ga i ja ti ga kupujem.i donji dio trbuha kako mi visi i nisko nosim je omeksao a gornji je tvrd,a zato i imam pritisak jako,svakih 15min sam na wc.strah me isto kako cu ga podnjet nosit jel ne podonosim kad me nesto steze ali sta cu, ako ce mi olaksat...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:24   #85
zvat cu sutra jos chicco i prenatal,ali mislim da Anita nema u RI a njeni mi se cine bas super pojasevi
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:57   #86
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ma neda se ni meni davat silnu lovu za njega,cujem da su skupi dosta,ali bas jucer bila kod tete,kad je vidjela kako se sa mukom penjem po stepenicama i drzim za trbuh odmah mi rekla nadji ga i ja ti ga kupujem.i donji dio trbuha kako mi visi i nisko nosim je omeksao a gornji je tvrd,a zato i imam pritisak jako,svakih 15min sam na wc.strah me isto kako cu ga podnjet nosit jel ne podonosim kad me nesto steze ali sta cu, ako ce mi olaksat...
Odlično, iskoristi tetu , bit će ti lakše sigurno, mada ga ja mrzim kad mi se ocrtava ispod robe i steže, ali služi svrsi, kažu mi prije da je njima pomogao i kod bolova u kičmi, čuješ, sad si još u manjim tjednima, ali kako se trudnoća bude primicala kraju, bit će ti stvarno sve teže!
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 03:08   #87
OOOOOOO vidi šta sam iskopala za 90 kuna.
Pojas
Njihov dućan u Ri je u Fiorello la Guardia 14a (ona cesta iznad Index-a na dnu već kod skretanja za Škurinje).
E sad nisam expert za te pojaseve, pa možda nek neko iskusniji komentira kako mu se ovaj čini. I mene zanima. Thx
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 03:38   #88
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
zvat cu sutra jos chicco i prenatal,ali mislim da Anita nema u RI a njeni mi se cine bas super pojasevi
Od Anite imaš u Beba i Mama dućanima
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:16   #89
a i pitajte curke po apotekama! kod nas su u apoteci 50-ak kuna!
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:53   #90
evo ja upravo cekam moj pojas da stigne teta me zvala da mi ga je kupila i da ce mi ga uskoro donjet.Anita ducan ipak postoji u RI samo izgleda pod drugim nazivom blizu kbc.i nasla je bas taj Anitin na cicak ima velicine S,M,L uzela mi M pa mogu promjenit,ali strah me vec da mi ne bude mali.kosta skoro 300kn. dosta ali evo u ducanu beba mi je rekla da imaju neki i da je 260,onda ipak bolje uzet neki za koji se zna da je ok.kad ga probam javim kakav je..
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:24   #91
evo fotka mog pojasa,nisam njega slikala jel je na meni ali to je ovaj bijeli u katalogu i za sad je ok,vidjet cu kad ga budem duze nosila,najvise mi je potreban kad idem gore po stepenicama,lijepo je rastezljiv,nije tako za sad neudoban,a dalje cemo vidjet
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 09:05   #92
Ja sam si ga kupila negdje u 9.mjesecu i moram priznati da mi je puno olakšao život. Navečer kad dođem doma, već jedva čekam da ga skinem jer me onda već smeta, ali ja sam cijeli dan u pokretu i nosim ga cijeli dan. I imam jako veliki trbuh. Uglavnom svake pohvale onome koji ga je izmislio
nikmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:54   #93




kupila danas ovaj, samo od prenatala!!!!!spasilo!!!!!!košta 260 kn, ali vridi svake lipe!!!!!
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:26   #94
super jecini mi se isti kao moj samo je moj od Anite
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:50   #95
Išla ja u Anite prvo, ali radi dvokratno, a meni je treba hitno,jer me kičma rastura i teško mi je bilo....nosim ga cijeli dan, samo me malo steže oko bedara, jer su se malo hm...popunile
počeli me boliti i kukovi, vjerojatno se šire....
raspati ću se do kraja
i ti si OOOOO u 30-om tjednu ako se ne varam :=)
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:50   #96
Išla ja u Anite prvo, ali radi dvokratno, a meni je treba hitno,jer me kičma rastura i teško mi je bilo....nosim ga cijeli dan, samo me malo steže oko bedara, jer su se malo hm...popunile
počeli me boliti i kukovi, vjerojatno se šire....
raspati ću se do kraja
i ti si OOOOO u 30-om tjednu ako se ne varam :=)
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 09:30   #97
Quote:
gmiz kaže: Pogledaj post
Išla ja u Anite prvo, ali radi dvokratno, a meni je treba hitno,jer me kičma rastura i teško mi je bilo....nosim ga cijeli dan, samo me malo steže oko bedara, jer su se malo hm...popunile
počeli me boliti i kukovi, vjerojatno se šire....
raspati ću se do kraja
i ti si OOOOO u 30-om tjednu ako se ne varam :=)
jesam,u subotu ulazimo u 31tj.koju velicinu si uzela?moj je M mislila sam da ce mi biti mali ali nije(za sad) meni je zena reka da ga ne nsim cijeli dan jel zatvara cirkulaciju samo po vani i kad nesto radim po kuci,cim sjednem,legnem skidat ga
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:31   #98
ja u ned u 31!!!moj je L, i mislim da ga neću moći do kraja,drob mi je veeeliki...a i inače se najviše tamo debljam,pa sve skupa je veliko
nekad me je malo strah zbog pojasa,mislim ko da bebu gnječim
nosim ga dok radim i idem u šetnju...
sad mi se beba zna toliko ritnuti da me stvarnooo zaboli nisko skroz kod jel
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 22:48   #99
Quote:
gmiz kaže: Pogledaj post
ja u ned u 31!!!moj je L, i mislim da ga neću moći do kraja,drob mi je veeeliki...a i inače se najviše tamo debljam,pa sve skupa je veliko
nekad me je malo strah zbog pojasa,mislim ko da bebu gnječim
nosim ga dok radim i idem u šetnju...
sad mi se beba zna toliko ritnuti da me stvarnooo zaboli nisko skroz kod jel
onda smo tu negdje..kad ti izracunali termin? mene isto strah da bebu ne gnjeci pojsa nekad a tako mi je lakse sa njim se kretat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 14:00   #100
22.01...a sad ćemo viditi
nemamo mi onda još tako dugo
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.