Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 18:51   #381
pa orsay nije skup uopste
prosle godine je na snizenju bilo super cool majica za 9.90 i 14.90
ali stvarno super majice, nisu neke bezvezne ko u terranovi
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 18:54   #382
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
pa orsay nije skup uopste
prosle godine je na snizenju bilo super cool majica za 9.90 i 14.90
ali stvarno super majice, nisu neke bezvezne ko u terranovi
pa ne znam...ja kad sam jednom prije ušla košulje od gaze su bile po 30-40 KM

a taj NY je danas poluprazan bio,za razliku od TRN koja je uvijek puna.a isti kvalitet krpa samo što su u NY digli cijene do neba
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 18:22   #383
ja bi sutra u N.Gradišku a neda mi se samoj...ako ima tko na potezu
vt-daruvar-pakrac gradiška ili u blizini a ima vremena javite se na pm;-)
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 14:13   #384
Shopping u SARAJEVU

Drage moje, trebam pomoć, ovako idem skoro u Sarajevo , zanima me jel neka od vas bila tamo? Kako se kreću cijene odjeće i ostalih modnih dodataka? Jer skuplje ili jeftinije kod nas? Di se isplati ić pogledati.. itd..
Hvala svima..
angel_broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 14:20   #385
https://www.forum.hr/showthread.php?t=449171
__________________
People who say they don't care what people think are usually desperate to have people think they don't care what people think.
5thAve is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 18:51   #386
'sniženje' u New Yorkeru
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 18:58   #387
jeli ista snizeno ??

iako mislim da ce tek iza nove biti vece snizenje,,trebalo bi
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 19:42   #388
pise u izlogu 'snizenje'
uđem unutra i ne vidim ga

a na kasi red....ne znam ko pri zdravoj pameti daje te pare za takve krpe ?

100km za farmerke?! nemojte me zezati
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 20:59   #389
Ja sam bila dok jos nije bilo ni S od snizenja ali ne samo da je skupo vec mi se nista nije ni svidjelo
Ipak,tada je se tek otvorilo i bila je strasna guzvara pa sam mozda prebrzo izgubila zivce i propustila ono najbolje
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 21:12   #390
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sam bila dok jos nije bilo ni S od snizenja ali ne samo da je skupo vec mi se nista nije ni svidjelo
Ipak,tada je se tek otvorilo i bila je strasna guzvara pa sam mozda prebrzo izgubila zivce i propustila ono najbolje
nisi ne brini se. new yorker je uz terra novu i tally weijl dno dna odjece. odjeca za jednokratnu upotrebu, tako ja to zovem.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 10:10   #391
terranova bar ima finih stvari...a i možeš dočekati da snize na normalne cijene koje i odgovaraju tim prnjama
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 14:21   #392
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
terranova bar ima finih stvari...a i možeš dočekati da snize na normalne cijene koje i odgovaraju tim prnjama
da ali nekako sta god sam kupila tamo, sve mi je izdrzalo najvise dva pranja. 5km po 5km i skupi se toga, mogla sam kupiti neku kvalitetniju majicu koja bi duze i trajala i sve.

dobro je neko reko, nisam toliko bogat da kupujem jeftine stvari.

al na newyorker imam posebnu vrstu alergije...u tallyju i terra novoj nekad i znam nes kupit al tamo apsolutno nikad.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 11:08   #393
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
da ali nekako sta god sam kupila tamo, sve mi je izdrzalo najvise dva pranja. 5km po 5km i skupi se toga, mogla sam kupiti neku kvalitetniju majicu koja bi duze i trajala i sve.

dobro je neko reko, nisam toliko bogat da kupujem jeftine stvari.

al na newyorker imam posebnu vrstu alergije...u tallyju i terra novoj nekad i znam nes kupit al tamo apsolutno nikad.
Meni izdrzi dobro ,a još u mašini perem

U NY su mi ljepše muške stvari..a i snizili su ih na realne cijene
Samo ženske stoje....majice kratkih rukava 20km..
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 13:10   #394
Pozdrav svima...imam jedno pitanje koje bas nije vezano uz modu, ali mozda dobijem neki odgovor ovdje. Bila sam za vikend u Sarajevu...pa mi je ostalo nesto maraka...zanima me dali se to moze negdje u Zagrebu promijeniti u kune?? Steta mi je da stoje novci, jer necu tako brzo ici ponovno.
LunaEdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 13:29   #395
Quote:
LunaEdi kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...imam jedno pitanje koje bas nije vezano uz modu, ali mozda dobijem neki odgovor ovdje. Bila sam za vikend u Sarajevu...pa mi je ostalo nesto maraka...zanima me dali se to moze negdje u Zagrebu promijeniti u kune?? Steta mi je da stoje novci, jer necu tako brzo ici ponovno.
pa u banci, posti, mjenjacnici....
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 14:00   #396
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
pa u banci, posti, mjenjacnici....
ne...mislim da kod nas ne mijenjaju marke...pa zato pitam ako netko zna ako negdje primaju...
LunaEdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 14:27   #397
kako mislis "ne mijenjaju"?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 15:16   #398
Quote:
LunaEdi kaže: Pogledaj post
ne...mislim da kod nas ne mijenjaju marke...pa zato pitam ako netko zna ako negdje primaju...
I meni se cini da ne mijenjaju u Hrv marke u kune, ali provjeri.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 15:22   #399
o boze , pa moraju mjenjati marke, eure u kune.. od toga i zive...
ja san jucer minjala u st , pa valjd aminjaju i u zg :PPP
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 15:46   #400
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
o boze , pa moraju mjenjati marke, eure u kune.. od toga i zive...
ja san jucer minjala u st , pa valjd aminjaju i u zg :PPP
haha...pa mijenjaju eure i dolare...i mnogo toga...ali MARKE ne...bar je bilo tako. ti si mijenjala bas marke ili nesto drugo?
LunaEdi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.