Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2009., 18:25   #21
U Führerbunker gdje su on i njegovi bliznji pocinili samoubojstvo? Pa zar ti zbilja mislis da se je jedna takva osoba odlucila na bjezanje uokolo i skrivanje po svijetu i da je uopce bio u stanju sa svojim zdravljem koje se rapidno srozavalo? Uz to pa znas ti koji je to egomanijak bio... i sad da on napusti njemacku i pobjegne negdje gdje mu se dlake na jajima smrzavaju i gdje vise nikada nece ugledati svjetlo dana jer ce se morat skrivat ispod supernaprednih stitova koji su valjda pali s neba samo da bi njega zastitili?
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:28   #22
Gle Ispijac Mozga ti si ful ufuran u svoje teorije a sa takvima mi se neda raspravljati,jer uopce ne razmatras tudje argumente.Hitler je bio prisiljen da ode na Antartiku,pa jebote ko njega nebi prepoznao,da se sakrio u Tibetu prepoznala bi ga neka koza.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:36   #23
Pa meni se cini da si bas ti ufuran u neke svoje teorije, ne ja...
Ja ti samo pokusavam objasniti velike mane tvoje teorije. Tko bi Hitlera prisilio da mora otici? I nisi mi odgovorio ni na jedno pitanje. Da li uopce znas u kakvu je on stanju bio tih posljednjih dana? I kako su ga transportirali do Antarktike... i jos uvijek vrijede ona ranija pitanja, kako su se tamo grijali, sto su jeli, sto su radili po cijele dane da ne polude, od kuda im namirnice, medicinska pomoc, kako to da ih nitko nikada nije nasao svih ovih godina tamo, a nije da se antarktikom nitko ne krece, da nema baza tamo, da ne prolaze sateliti svako malo... znas, tesko ti se je sakriti na mjestu gdje nema ni zive duse. Ovako kad satelit prodje pa vidi 2 ljudi u populaciji od 4-5 milijuna, nije cudno. Ali da nadju tragove negdje gdje nikog zivog inace nema... i od kud im ta onda famozna tehnologija ako se skrivaju, tko im je razvio te stitove? Kako se napajaju?
Ja bi rado razmotrio tvoje argumente, ali ti argumenata nemas... osim sto stalno tupis da se Elvis nije mogao tamo sakriti, ali da Hitler jest.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:36   #24
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Gle Ispijac Mozga ti si ful ufuran u svoje teorije a sa takvima mi se neda raspravljati,jer uopce ne razmatras tudje argumente.Hitler je bio prisiljen da ode na Antartiku,pa jebote ko njega nebi prepoznao,da se sakrio u Tibetu prepoznala bi ga neka koza.
to bi bila ironija sudbine, ako se uzmu u obzir one pričice što je kao mlađi radio kozama.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:37   #25
pseudo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:45   #26
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
to bi bila ironija sudbine, ako se uzmu u obzir one pričice što je kao mlađi radio kozama.
sad se ti malo zezas,ali primjetio sam tvoje postove i mogu reci da su dosta konstruktivni,dobro ne koza nesto drugo,lama npr?

@ Ispijac

To su sve mali tehnicki problemi o cemu ti pricas,ono grjanje....halo.....radijatori?!? alo zemlja zove mars!
mislim,hocu reci, treci rajh je posjedovao modernu tehnologiju i postoje dokazi za to.
niko ih nije vidio WTF?!?> pa nije valjda onaj 'daze' iznad setao okolo pa ko nije vidio nikoga?!?
iskulraj se malo,zapravo nemas nikakve argumente.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:55   #27
Evo,procita san cilu temu i jos ne mogu shavtiti jeli zajebancija

Drle dobija konkurenciju
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:59   #28
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Tko bi Hitlera prisilio da mora otici?
shvatia je da je kraj i sad se tamo priprema za novi rat i posljedni udarac

Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Da li uopce znas u kakvu je on stanju bio tih posljednjih dana?
znam
poznata je cinjenica da je Hitlera zadnjih dana posjetia(niko ne zna kako) njegov doktor/vrac te mu da napitak koji mu je da dovoljno snage za put

Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
I kako su ga transportirali do Antarktike
tajnim podzemnim tunelom je maknut iz baze i premjesten u neko seoce u Francuskoj odakle je tajno transportiran u VB odakle je brodom kojeg su financirale njegove pristase(ljudi iz bogatijih slojeva) prebacen

Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
kako su se tamo grijali, sto su jeli, sto su radili po cijele dane da ne polude, od kuda im namirnice, medicinska pomoc,
1.imali su tamo sagradene nekakve nastambe i grijanje im je predstavljalo najveci problem te je polovina cuvara njegovih osobnih pomrlo od hladnoce
poslije je baze premjestene kraj nekakvog vulkana sto im je pomoglo...
zivjeli su stalno tamo na temperaturi od ne preko 5 celzijevih
2.jeli su smrznuto meso i ribu
3.Hitler je gledao gdje je pogrijesio i navodno je dosta citao knjige o ratu dok su ostali bili manje vise nevazni
4,sa sobom su u posadi imali 2 doktora



Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
kako to da ih nitko nikada nije nasao svih ovih godina tamo, a nije da se antarktikom nitko ne krece, da nema baza tamo, da ne prolaze sateliti svako malo.
cinjenica je da se dosad 9 ekspedicija nije vratilo te da tijela od 4 ekspedicije nikada nisu pronadena
to i je sema sto bi neko vidio kad bi prolazio,jos jednu dosadnu bazu...


Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
znas, tesko ti se je sakriti na mjestu gdje nema ni zive duse. Ovako kad satelit prodje pa vidi 2 ljudi u populaciji od 4-5 milijuna, nije cudno. Ali da nadju tragove negdje gdje nikog zivog inace nema...
lako se sakriti na mistu di nema nikoga samo se uklopis sa okolisen
kameleon seme
snijeg zamete tragove

Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
osim sto stalno tupis da se Elvis nije mogao tamo sakriti, ali da Hitler jest.
Elvis nije bia na celu jedne od najjacih drzava svijeta

Zadnje uređivanje ST! : 16.01.2009. at 19:06.
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:05   #29
Sateliti nisu u stanju snimiti ništa ispod ledene površine, tj mogu snimiti samo površinu Antarktika tako da tko zna šta se nalazi ispod debelog sloja leda, to ćemo doznati tek za par godina ako globalno zatopljenje nastavi svojim tokom
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:10   #30
Evo sada pogleda one filmice i stvarno

Je li ko za teoriju da je topljenje leda posljedica hitlerovih baza?
Kada pogledas realno,topiti se pocelo taman neko vrime nakon zavrsetka WW2
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:15   #31
Nema to veze sa Hitlerom već sa masovnom uporabom ugljena za proizvodnju električne energije, koja je počela po završetku ww2
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:47   #32
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
@ Ispijac

To su sve mali tehnicki problemi o cemu ti pricas,ono grjanje....halo.....radijatori?!? alo zemlja zove mars!
mislim,hocu reci, treci rajh je posjedovao modernu tehnologiju i postoje dokazi za to.
niko ih nije vidio WTF?!?> pa nije valjda onaj 'daze' iznad setao okolo pa ko nije vidio nikoga?!?
iskulraj se malo,zapravo nemas nikakve argumente.

RADIJATORI Molim te reci mi da se salis

Manji tehnicki problemi? Treci "rajh" je posjedovao jednaku tehnologiju kao i saveznici... cak su pod kraj rata i zaostajali. Bogami nisu jos uvijek uspjeli nadmasit zakone fizike.
Odlican si Al sad se vec vidi da si troll... radijatori te odali...

Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Evo sada pogleda one filmice i stvarno

Je li ko za teoriju da je topljenje leda posljedica hitlerovih baza?
Kada pogledas realno,topiti se pocelo taman neko vrime nakon zavrsetka WW2
A ne bi rekao da je povezano sa globalnim zatopljenjem koje je uzrokovalo zagadjenje, sve veca napucenost, proizvodnja, pojavljivanje nuklearne bombe i sl. ?
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:51   #33
Ma nakon ww2 ovaj planet je oša u ku**c sa milijardu,2 na 3 milijarde ispod desetljeća je skočila populacija masovna proizvodnja i uporaba štetnih tvari je potpuno dotukla ovaj planet
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:59   #34
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
i od kud im ta onda famozna tehnologija ako se skrivaju, tko im je razvio te stitove? Kako se napajaju?
nemaš pojma, Ispijač, čak i ja znam za što su sve sposobni pranički štitovi, malo se raspitaj pa ćeš vidjeti da je moguće razviti takvu "tehnologiju" bez tehnologije. nije se sa pranom za zafrkavat. sram te može bit što tu po forumu širiš povijesne dokazane činjenice. djecu učiš informacijama dok je cijeli net prepun dezinformacija koje bi im bile puno korisnije, a vidim da bi i tebi bilo bolje da se malo raspitaš prije nego uskočiš u neku temu. c c c...
__________________
People change, if they don't they are no better than statues
pucca-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:00   #35
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
RADIJATORI Molim te reci mi da se salis

Manji tehnicki problemi? Treci "rajh" je posjedovao jednaku tehnologiju kao i saveznici... cak su pod kraj rata i zaostajali. Bogami nisu jos uvijek uspjeli nadmasit zakone fizike.
Odlican si Al sad se vec vidi da si troll... radijatori te odali...
Ma kolegica se malo zaletila,ko i ja u prvom postu kada san naivno iskaza sumnju,u biti led je odlican toplinski izolator,a sta mislis kako su eskimi zivili stoljecima,a kamoli neki tehnoloski napredni svabe-hello


Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
A ne bi rekao da je povezano sa globalnim zatopljenjem koje je uzrokovalo zagadjenje, sve veca napucenost, proizvodnja, pojavljivanje nuklearne bombe i sl. ?
I znanstvenici su jos dobrano podjeljeni oko uzroka,sta tebe cini toliko sigurnom?
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:02   #36
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
grjanje....halo.....radijatori?!? alo zemlja zove mars!

iskulraj se malo,zapravo nemas nikakve argumente.
radijatori na zrak, ispijaču, NA ZRAK!!!!! taj ispijač se svugdje samo pravi pametan...

i ja kažem, nema nikakvih normalnih argumenata, samo dokaze i činjenice, totalni ignorant
__________________
People change, if they don't they are no better than statues
pucca-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:05   #37
Quote:
pucca-smile kaže: Pogledaj post
radijatori na zrak, ispijaču, NA ZRAK!!!!! taj ispijač se svugdje samo pravi pametan...

i ja kažem, nema nikakvih normalnih argumenata, samo dokaze i činjenice, totalni ignorant
Koji je tvoj argument osim sto ismijavas nas koji pokusavamo viditi malo vise od tvojih "dokazanih cinjenica"
Nikakvih dokaza nemas
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:09   #38
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Ma kolegica se malo zaletila,ko i ja u prvom postu kada san naivno iskaza sumnju,u biti led je odlican toplinski izolator,a sta mislis kako su eskimi zivili stoljecima,a kamoli neki tehnoloski napredni svabe-hello



I znanstvenici su jos dobrano podjeljeni oko uzroka,sta tebe cini toliko sigurnom?
Hitler u igluu, ziv sa 120 godina, sprema novi udar...na antartici prezivljava... Znanstvenici se dvoume oko uzroka topljenja polova, a ozonska rupa velicine kontinenta se nalazi iznad...
svabe imaju tehnologiju napredniju od danasnje koju su razvili iz nicega... e pa stvarno ste me dobro nasmijali,

Ali da, nisam se sjetio prane i pranickih stitova i poznatih magova... mora da su oni s njima, prizvali su okultne sile sa mjeseca zbog koje su ameri obustavili misije da ih stite, uz to crpe energiju iz bosanskih piramida, izmislili su perpetumobile i eliksir vjecne mladosti i sad samo cekaju da se prorocanstva babe Mande pocnu ispunjavat kako bi ponovo zasjeli na tron, a Bush je bio Hitlerov izaslanik poslan da izvidi situaciju i pribavi malo afganistanske nafte da imaju cime lozit radijatore na antartici...
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:11   #39
Koje bosanske piramide? Jesi li ti normalan?
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:13   #40
Hitler je na Antartici,samo sto je zamrznut(kriogenetika,jel)...Sad se ceka povoljan trenutak za odmrzavanje,samo da se prebace ostaci zlatnih poluga iz svicarskih banki(bar ono sto nije isplaceno obiteljima zrtava holokausta)...
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.