Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2009., 19:37   #61
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Nisam ja siguran tko ovdje nema pojma o zračenjima.
Zato sam ja siguran! Ti nemaš pojma o zračenjima!
Evo ti link pa se malo informiraj.
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 20:30   #62
Quote:
Nucleus kaže: Pogledaj post
Zato sam ja siguran! Ti nemaš pojma o zračenjima!
Evo ti link pa se malo informiraj.
u to ne vjeruju ljudi koji su skeptični na sve oko sebe,tko je s time radio i bio kvalitetno educiran zna o čemu se radi.Neznam šta nije jasno ako se stavi kompas na deku pa magneti i jesu ti koji rade sjever
fiume2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 23:26   #63
Što se tiče magnofleksa imaju te trake negdje na netu za kupiti, dođu par eurića, odeš kod krojačice nek ti ih ušije u plahtu i staviš cca 4000kn u džep. Mirnije spavaš misleći da si se zaštitio od svega...
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 23:34   #64
e, al ima caka i u trakama...moraju imati određenu orijentaciju (magnetizam u smjeru pod 90 stupnjeva u odnosu na dužinu), i stvarati određenu jačinu magnetnog fluksa...nije svaka dobra

znam to jerbo sam kupio jednom u metrou jeftinu no-name prekrivku. magnetizam u smjeru lijevo desno, i još gore, uopće ne uklanjaju gp zračenja. provjereno također viskom. bio je bačeni novac
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 21:23   #65
[QUOTE=Graham;23111684]Što se tiče magnofleksa imaju te trake negdje na netu za kupiti, dođu par eurića, odeš kod krojačice nek ti ih ušije u plahtu i staviš cca 4000kn u džep.Mirnije spavaš misleći da si se zaštitio od svega...


bravo,a kako bi napravi magnete koji su na fizikalnim terapijama

Zadnje uređivanje fiume2 : 18.10.2009. at 21:36.
fiume2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 20:22   #66
ha

i opet nema odgovora sta da kupim .. tj sto je najbolje
d13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 10:57   #67
Quote:
d13 kaže: Pogledaj post
i opet nema odgovora sta da kupim .. tj sto je najbolje
Gajbu pive, jeftinije je i korisnije.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 13:30   #68
Quote:
Nucleus kaže: Pogledaj post
...
Evo ti link pa se malo informiraj.
Eeeeee, divota jedna, kakav šmarn......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 02:00   #69
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Eeeeee, divota jedna, kakav šmarn......
Počeo si čitati svoje postove?
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 15:02   #70
Quote:
Nucleus kaže: Pogledaj post
Počeo si čitati svoje postove?
Ne, te sam pisao, čitao sam tvoje.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 09:42   #71
Quote:
Nucleus kaže: Pogledaj post
Zato sam ja siguran! Ti nemaš pojma o zračenjima!
Evo ti link pa se malo informiraj.
Ajoooooj Odličan link

OT: Smetaju im nekakva geopatogena zračenja koja nemreš niti izmjeriti, a kladim se da svi imaju televizor doma... i wireless Mobitel da ne spominjem.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 14:26   #72
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Ajoooooj Odličan link

OT: Smetaju im nekakva geopatogena zračenja koja nemreš niti izmjeriti, a kladim se da svi imaju televizor doma... i wireless Mobitel da ne spominjem.
možeš ih izmjeriti. a što se tiče svih drugih zračenja, slažem se. što manje to bolje. sa stajališta frekvencija, vibracija i zdravlja, što manje to bolje. ako je mobitel najbolji je žičani handsfree kad god je moguće, ako je telefon najbolji je opet žičani, nikakav bežični. wireless je nepotrebno zračenje, žica je zakon. i što više prirode i boravka izvan zatvorenog prostora, što manje televizije i kompjutera. zdravi ideal. ali kad govorimo o gp zračenju to su kruške i jabuke. jako je opasno jer ti kad spavaš provedeš 6,7 sati na istom mjestu gdje su ti isti organi svake noći zahvaćeni na istim način stranom frekvencijom koja nije sinkrona s tvojim zdravljem. neovisno o svim ostalim zračenjima, to je loše jer je nepotrebno. čemu ako se znanjem može izbjeći, pomicanjem kreveta ili zaštitom od zračenja ako se nikako ne može pronaći mjesto za krevet očišćeno od gp zračenja?

ne znam što netko poput tebe vidi kad čita ovakav topic. reči ću ti što ja vidim rl. dakle, ne prodajem ništa, niti sam ikad vidio ijedne kune od pregledavanja zračenja, niti želim vidjeti ijedne kune. niti želim prodavati ikome pamet, ispasti glavni čif koji zna nešto o zračenjima pa se pravi važan, da bi nick dobro izgledao na webu. to me ne zanima. ono što bih htio jest moći iskreno pomoći ljudima da ove aspekte ozbiljno shvate, jer se direktno potencijalno tiču nečijeg (svačijeg) zdravlja. a isfrustriran sam često pogledima čak i nekih bliskijih ljudi koji to odbacuju radi alternativnog predznaka. naime, mene uopće ne interesira mijenjati ničije poglede na svijet i život. umjesto toga interesiralo bi me pomoći informacijama ljudima da dođu do kvalitetnijeg života. ilitiga: baš me briga u što vjerujete, volio bih da uzmete ozbiljno i da se ne usosite zdravstveno zbog trivijalnosti da niste htjeli poslušati doista dobar savjet

dakako, zdravlje je kompleksno, i dokle god smo mi sretni, zadovoljni, mladi, itd. mi smo neranjivi, bez obzira gdje spavali. možda manji problemčić tu i tamo ali nećemo se ozbiljno razboljeti. ali sad je tako, a onda dođe loš period u našem životu, stres na poslu, obiteljski problemi, financijski, osobni, kakvi god, i odjednom...paf. više nismo tako neranjivi. u tom trenutku stvari poput geopatogenih zračenja čine razliku. razliku između zdravlja i vrlo ozbiljnih bolesti

pa...ja sam svoje ovime rekao, a na je svakome kako će se postaviti, da li će se ismijavati ili će shvatiti ozbiljno kao korisne i bitne informacije. osobni izbor i vlastita koža
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 16:47   #73
Mislim da su ljudi sve manje skepticni,valjda su se počeli informirati,možda su sve bolesniji a neznaju razlog...?
fiume2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 18:34   #74
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
možeš... i što više prirode i boravka izvan zatvorenog prostora, što manje televizije i kompjutera...
A gdje pobjeći od zračenja? Na livadu ili u šumu? I onda izvadiš mobitel i vidiš da imaš puni signal. Izvadiš tranzistor (mali radio na baterije koji ne vrti mp3, za one najmlađe) i vidiš da hvataš milijardu stanica, a između njih toliko smetnji da je to predivno. A možeš izvaditi i prijenosni TV i uhvatiti sliku s prijenosa nekog našeg festivala. Nešto sam skoro zaboravio. Izvadiš prijenosnik. I eto te na forumu, tvoj jubilarni (50-i, 100-t i sl.) komentar. Jesi li pobjegao od zračenja? To su samo ona umjetna. Prirodna ne možemo izbjeći, a i napravljeni (stvoreni, evoluirali... kako god) smo da bi ih mogli podnijeti.

Pomirimo se s tim da živimo u 21. stoljeću i natječemo se s majkom Prirodom u emitiranju raznih materijalnih i nematerijalnih nečistoća, iskušavajući njeno strpljenje i granice tolerancije. Preživjeti ćemo još neko vrijeme, dok joj ne dosadimo, a razne spravice i tehnike koje plaćamo (sve to na kraju netko plati) neće tu agoniju produžiti niti za sekundu. Uživajmo u životu dok traje.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 18:50   #75
Quote:
fiume2 kaže: Pogledaj post
Mislim da su ljudi sve manje skepticni,valjda su se počeli informirati,možda su sve bolesniji a neznaju razlog...?
Znamo razlog. Razlog smo mi sami, ali lakše je širom zatvoriti oči i okriviti drugoga, druge ili drugo.

Sinoć sam gledao filmski maraton na starom TV-u veličine 30 cm s 5 metara udaljenosti iako mi je slika titrala i boja se gubila. Za to vrijeme sam sjedio/ležao/okretao se/istezao na kauču iz kojeg strše federi i pikaju me u leđa i guzicu (valjda se smije na forumu napisati guzica). Nije mi se dalo raditi večeru, pa sam si složio kokice i pio kolu (svejedno koju). Jelo mi se slatko, pa sam brcnuo i jednu vrećicu čokoladnih napolitanki (najjeftinijih). Popio sam i malo mlijeka da lakše skliznu. I to onog "light" da se ne zdebljam. Cijelo to vrijeme mi je bilo zima, pa sam upalio radijator na najjače i pokrio se fufastom dekicom. Prozor mi je ipak bio otvoren da ne ostanem bez zraka. Cijelo to vrijeme mi se i pišalo, ali sam trpio jer mi se nije dalo ustati i otići na WC. Otišao sam tek kad mi je malo pobjeglo i više nisam mogao izdržati. Kad su filmovi završili, upalio sam komp i nabacio par komentara na forumu. Sjedio sam na stolcu koji se malo klima i naginje na desnu/lijevu stranu, ali inače je OK. Nakon toga sam otišao u spavaću sobu. Tu mi cijeli dan radi grijanje i prozor nisam otvorio od ljeta da mi ne bi bilo hladno. Skinem se (čarape ostavim da ne bi morao prati noge) i legnem. Madrac je stari s rupom u sredini, ali mi to odgovara. Rupa je napravljena baš po mojoj mjeri. Ujutro sam se probudio i ponovno sjeo pred isti televizor uz veliku šalicu rijetke kave i prvu cigaretu. Ili cigarete, nećemo sad cjepidlačiti. Zube neću oprati jer ne idem nikud van, pa nema svrhe. Postalo mi je malo zlo i bole me glava i trbuh. Što mi je? Upalit ću komp i informirati se. Gdje? Ebeš stručne stranice, oni su svi na platnoj listi globalnih korporacija, odoh na forum. Vidi vraga... Krevet mi je krivo postavljen... Obrnuli su se polovi... Krivo je zračenje... Znao sam!!!

Malo sam karikirao, ali mislim da je poprilično jasno na što mislim.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 21:48   #76
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
A gdje pobjeći od zračenja? Na livadu ili u šumu?
evidentno je da nisi pročitao topic
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 11:40   #77
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
evidentno je da nisi pročitao topic
Evidentno je da zna o čemu piše.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 18:27   #78
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
evidentno je da nisi pročitao topic
Evidentno je da nisi razumio što sam htio reći.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 12:20   #79
Evidentno je da ništa baš nije evidentno.

Zadnje uređivanje daz : 03.11.2009. at 12:43.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:32   #80
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Evidentno je da ništa baš nije evidentno.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.