Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2012., 00:46   #2061
Oh, kad smo već kod pisaca: David Mitchell (a kako tek piše )

Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 21:09   #2062
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
nema to veze s popularnosti nego je on samo hot kao Sherlock.kad sam vidjela reklamu za Sherlocka mislim se tko je ovaj sexi macan a kad sam vidjela njegovu sliku pao mi mrak na oči



meni je bolji Matt Smith

ja sam u david tennant timu
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 00:47   #2063
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
nema to veze s popularnosti nego je on samo hot kao Sherlock.kad sam vidjela reklamu za Sherlocka mislim se tko je ovaj sexi macan a kad sam vidjela njegovu sliku pao mi mrak na oči
Slažem se da nema veze s popularnosti, al ne slažem se da je zgodan samo kao Sherlock. Meni nije privlačan zato što je 'popularni Sherlock', nego jer sam ga tek tamo uočila u 'punom sjaju', lol, tj. da nije bilo te serije, vjerojatno teško da bih ga zamijetila. Nakon Sherlocka, gdje god da ga gledam, divan mi je. U ovom videu mi, recimo, njegova osobnost nekako dolazi do izražaja- I am horse- faced and arse-named, but what can you do, it's what I've been born and blessed with

Ono, djeluje kao bistar, ugodan i drag tip.

Enihau, Ezra!



Ovaj karizmatični queer dječak, gledah ga neki dan u Perks, baš onako, zna da je fabulous i nema srama.

Btw, @ NeaSnow- nisam znala da Franzen tako izgleda. Nije mi sinulo nijednom proguglat ga. Korekcije su boleštinica
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 00:55   #2064
Ah, Ezra je mnogima zgodan.

I ja sam neki dan gledala Perks! Logan Lerman mi je presladak božemili.

Meni Franzen na onoj slici malo vuče na Kinga. Ne znam jesam li popizdila pa to samo meni.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 00:58   #2065
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Logan Lerman mi je presladak božemili.
i meni kakav vam je perks?sorry na offu
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 01:18   #2066
Al zbilja je eye candy prve klase. Ništa slađe nisam vidjela već dugo.
Meni je film bio dobar, ali nisam nešto luđački oduševljena nit je ostavio toliko dubok dojam. Ali Ezra Miller je tako dobar glumac. Uvijek jedva čekam vidjet koji će film slijedeći izabrat. Ali bilo je zbilja dobrih scena. Od tužnih do komičnih i tragikomičnih. Primjerice tijek njegove prve veze ikad , i ona kulminacija svega kad dođe doma i nazove sestru.
Sviđa mi se i što se radnja ne događa u današnjem razdoblju pa ima nekih simpa stvari koje se danas ne rade. Mixtapes i tako to.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 03:10   #2067
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post

Enihau, Ezra!



Ovaj karizmatični queer dječak, gledah ga neki dan u Perks, baš onako, zna da je fabulous i nema srama.
Ja ne volim kad muško zna da je fabulous i nema srama. I ne volim artsy tipove, živciraju me. Al da je dečec lepi, lepi je.

Mani je ovaj isto medeni
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 14:50   #2068
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Enihau, Ezra!



Ovaj karizmatični queer dječak, gledah ga neki dan u Perks, baš onako, zna da je fabulous i nema srama.
totalno je neloš ovaj

rodney
pogotovo u onim prvim epizodama kad je još mlađi, ona vječito zbunjena faca mu je vrh
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 16:21   #2069
Meni je Nikolica slatkički. I simpatičan je. I tak lepo pripoveda, pravo osvježenje da se čuje lepi i dragi naš kaj na televiziji
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 16:22   #2070
Nikolica je sexy, ja bi da mi nešt skuha khm
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 20:28   #2071


Prekrasnodivan John Krasinski
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 00:04   #2072
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Al zbilja je eye candy prve klase. Ništa slađe nisam vidjela već dugo.
Meni je film bio dobar, ali nisam nešto luđački oduševljena nit je ostavio toliko dubok dojam. Ali Ezra Miller je tako dobar glumac. Uvijek jedva čekam vidjet koji će film slijedeći izabrat. Ali bilo je zbilja dobrih scena. Od tužnih do komičnih i tragikomičnih. Primjerice tijek njegove prve veze ikad , i ona kulminacija svega kad dođe doma i nazove sestru.
Sviđa mi se i što se radnja ne događa u današnjem razdoblju pa ima nekih simpa stvari koje se danas ne rade. Mixtapes i tako to.
Meni je Perks dosta klišejast film, baš tipičan indie teen filmić, iako ima par blistavih momenata (RHPS izvedba i sl.)
Ezra je baš karizmatičan- volim ga gledat, i to je to. Sjećam ga se još ko Demiana iz Californicationa, odmah me osvojio mali.

Krasinski je generalno zgodan

Idem ja sad bit malo kontroverzna, vidjeh ga na Najružnijim muškarcima



a kajaznam, ima mi nešto
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 00:51   #2073
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Meni je Perks dosta klišejast film, baš tipičan indie teen filmić, iako ima par blistavih momenata (RHPS izvedba i sl.)
Ezra je baš karizmatičan- volim ga gledat, i to je to. Sjećam ga se još ko Demiana iz Californicationa, odmah me osvojio mali.

Krasinski je generalno zgodan

Idem ja sad bit malo kontroverzna, vidjeh ga na Najružnijim muškarcima



a kajaznam, ima mi nešto
ajme, sry što to moram reć al mi je grozan ovaj gore

recite što hoćete, meni u Okanu Yalabiku ima nečega



pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 01:07   #2074
Nikola iz Masteršefa je presladak, a Ibro...
E: ovo je najveca brukica ikad, ali dobro.


__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 01:14   #2075
Daj me nemoj, to je onaj iz Tokio Hotela? Nema šanse da bi pogodila da ne piše tokiohotel na slici.
Na sekundu sam pomislila da je Jared Leto il tak neki forsirant.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 01:14   #2076
Je, Bill iz Tokio Hotela. Prije mi je njegov brat bio napetiji.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 22:34   #2077


Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 00:17   #2078
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post


Je, slatki je. Ali gledala sam ga samo u Mock The Week i nije mi bio baš nešto duhovit.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 01:23   #2079
Nisam vidjela. Slabo gledam Mock the week. Ali vidjela sam ga na Never mind the buzzcocks, tamo je bio ok. I malo standupa i to isto nije bilo loše. Prosječan mi je po tom pitanju zasad, iskreno. Morala bih vidjet više.
Sviđa mi se njegov glas.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 01:28   #2080
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Nisam vidjela. Slabo gledam Mock the week. Ali vidjela sam ga na Never mind the buzzcocks, tamo je bio ok. I malo standupa i to isto nije bilo loše. Prosječan mi je po tom pitanju zasad, iskreno. Morala bih vidjet više.
Sviđa mi se njegov glas.
Joj, meni ne, nekakv mi je pospan.
Kad smo kod komicara, Chris Addison je presladak, i ja ne mogu vjerovati da ima 40 godina. I da nema niti jednu dobru sliku.


I Dara O'Briain mi postaje sve nekak slađi i slađi. Čudna sam ja biljka
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.