Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2011., 16:00   #21
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Požurite s teorijama, crveni su došli na vlast i sad će vas strpat na Goli Otok...
Koga, mene? Moju besmrtnu dušu? citat iz Rata i mira, da se razumijemo
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:01   #22
Quote:
LaserCut kaže: Pogledaj post
Da, Hrvatska je od strateške važnosti zapadu jer još uvijek služimo kao zid velike tvrđave, a ipak nemamo svoje vanjske igrače kao Srbi dinastiju Karađorđevića koji se zauzimaju za svoje i kada jesu krivi.
Nezahvalno.

Izabrali smo liberalne ljude, a ne crvene. Ne pale više trikovi sa Golim otokom
ma kakvi liberali, kakav goljak, idemo u EU

absolutely insane
52_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:05   #23
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Požurite s teorijama, crveni su došli na vlast i sad će vas strpat na Goli Otok...
molio bih autora ili moderatora da ovom gospodinu opali karton kako se tema ne bi pretvorila u raspravu. hvala
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:10   #24
Quote:
52_9 kaže: Pogledaj post
ma kakvi liberali, kakav goljak, idemo u EU

absolutely insane
To je ono čemu su se svi smijali kada je Tuđman izjavio da ćemo biti uvučeni u nekakvu tzv. Treću Jugoslaviju.
Srbija je već predložena kao kandidat za EU i to izgleda kao počasno, a ako do 2013 nešto krene po zlu, tada ćemo po prijedlogu Britanije vrlo vjerojatno i postati član ''zapadno-balkanskog regiona''.

I onda se Angelina Jolie sva čudi zašto ovdašnji ljudi toliko obožavaju Cecu i srpski turbo-folk
__________________
Aliens exist!

Zadnje uređivanje LaserCut : 10.12.2011. at 16:13. Reason: edit
LaserCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:56   #25
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
molio bih autora ili moderatora da ovom gospodinu opali karton kako se tema ne bi pretvorila u raspravu. hvala
Zakaj?
Zato kaj sam navel teoriju zavjere koja se već dugo vrti na ovom forumu?
Uostalom, zakaj ne bismo raspravljali na temi? Čemu teme služe?
Nemoj bit nervozan na ovako važnoj temi od životnog značaja...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 17:15   #26
Ne želimo politiku u našu butigu

Ja sam tvoj post shvatilla kao sarkazm, da sam pomislila da si ozbiljan, već bi imao karton
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 17:34   #27
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ne želimo politiku u našu butigu

Ja sam tvoj post shvatilla kao sarkazm, da sam pomislila da si ozbiljan, već bi imao karton
Dobro je, neću dobit lošu omladinsku karakteristiku...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 17:45   #28
Omiljena teorija zavjere u nekim krugovima je tzv. "dogovoreni rat" između Tuđmana i Miloševića. Glupost, ali nekima dobro dođe u dnevnopolitičke svrhe.
Atari_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 19:53   #29
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Zakaj?
Zato kaj sam navel teoriju zavjere koja se već dugo vrti na ovom forumu?
Uostalom, zakaj ne bismo raspravljali na temi? Čemu teme služe?
Nemoj bit nervozan na ovako važnoj temi od životnog značaja...
uopće nisam "nervozan" samo znam što radiš po drugim temama. tvoje rasprave su u najmanju ruku zafrkancije.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 12:27   #30
Meni je zanimljivija priča o francekovih 200 bogatih familija koji če vladati stokom sitnog zuba(narodom)
Meni to zvuči ko govor kakvog sadama ili kim jonga nego čovjeka koji je htio dobro hrvatskom narodu i samostalnoj državi znači DIKTATOR

A što se tiće zatvaranja HDZ bande po zatvorima oni su to sami započeli sa bivšim premijerom i otkrivanjem sranja sa crnim fondovima itd itd
I sad se jaca boji da če u zatvor pa to bi bilo normalno jer nemoguče je da nitko ništa nije znao ili reci tko sve zna i kontrolira ili ideš na dulji odmor u zatvor ali čemu zatvor???treba vratiti ukradeno blokirati račune i imovinu i te financije uložiti u državu
Nama treba netko kao Eliot Ness sa ekipom nepotkupljivih da riješe sranje
Jer neke države u svijetu imaju mafiju a ovdje mafija ima državu i kad kažem da je država stvorena na kriminalu svi popizde a ja kažem dokažite suprotno
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 22:30   #31
Evo jedne hrvatske teorije zavjere:

http://www.dragovoljac.com/index.php...rhiv&Itemid=20
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 02:45   #32
Dogovoreni rat. Da ta teorija se već dugo vremena vuče, iako smatram da je to smeće od teorije. Da, bilo je nekih dogovora između Miloševića i Tuđmana, ali nikako dogovoreni rat.
Mogu navest neka svoja mišljenja, ali i činjenice koje će barem probati pobiti ovu teoriju:
- 1991. da je Srbija direktno ušla u rat i da je uspio Kadijevićev plan o ulasku u Zagreb u roku od 7 dana, o Hrvatskoj bi učili samo iz povijesnih knjiga. Moglo bi se reći kako je tu više odigralo Tuđmanovo lukavstvo (možete mislite o njemu štogod želite, ali je bio lukavac) i Miloševićev kretenizam nego nekakav dogovoreni rat
- Srbi su prvi lansirali tu tezu o dogovorenom ratu koju su, nažalost sve više počeli plasirati i projugoslavenski nastrojeni Hrvati
- Tuđman je predlagao konfederaciju i preustroj Jugoslavije što je Milošević hladno odbio
- Ako je dogovoreni rat u pitanju kako onda objasniti ponašanje međunarodne zajednice na događanja u bivšoj Jugoslaviji još prije početka rata u BIH
- Ako je rat dogovoren kako objasniti pokušaj atentata na Tuđmana i raketiranje Banskih dvora
- Vukovar izdan. Molio bih nekoga da mi objasni na čemu temelji ovu teoriju. Dosta ljudi temelji na tome što nije došla pomoć u Vukovar. Činjenice: ZNG se tek formira, oružje imamo iz napadnutih kasarni ili nešto putem šverca, JNA naveliko naoružava Krajinu, gotovo svi prilazi do Vukovara blokirani...nadalje tu je i to famozno ''prodavanje'' oružja Hercegovcima. Mislim kako tu više igra neka mržnja prema BIH Hrvatima nego zdrava pamet. Da je pala zapadna Hercegovina, danas bi Dalmaciju gledali kao zapadnu srpsku zemlju i tukli bi se glavom o zid kakvi smo bili kreteni. Pogleda na kartu je dovoljan. Da Hercegovci nisu blokirali srpske tenkove na Livanjskom polju, ode Dalmacija u zaborav. To će vam reći svaki vojni stručnjak. Zato rat vode iskusne osobe. Nema mjesta osjećajima. Vukovar je ponos Hrvatske i svatko tko ga omalovažava ne može se smatrati domoljubom. Ali, mislim kako je ta teza preuveličana. Vukovar se nikako nije mogao spasiti. Nažalost.
- shvatite jedno. Miloševiću se živo fučkalo za Krajinu i tamo nekog Martića. To je pokazao i 1995. poslije Oluje kada nije htio umješati Vojsku Jugoslavije u rat. Srbi su dobili Republiku Srpsku i to im je ''kompezacija'' za RSK. Ali to opet ne dokazuje da je rat dogovoren.
- Niti jedna jedina strana država nikad nije rekla da je dobila podatke o tome kako je rat dogovoren, a zar mislite da nikada ne bi došlo to u javnost u 20 godina?
- Kako onda objasniti embargo koji nametnut Hrvatskoj? Pa zar nije logično ako je nametnut rat da bi međunarodna zajednica silom prodavala Hrvatskoj oružje i time trpala lovu sebi u džep
Ljudi su spremni u sve vjerovati bez dokaza. To što je HDZ napravio tijekom svoje vladavine ne dokazuje da je Domovinski rat dogovoren. Argumenti nisu: Tuđman se obogatio, bilo je sve puno švercera, sve je pokradeno, Tuđman je pregovarao sa Miloševićem itd. Jeste li ikad pročitali iti jednu povijesnu knjigu? Pregovaranje u ratu je najnormalnija stvar. Ako su mogli pregovarati sjevernjaci i južnjaci u Američkom građanskom ratu, ako je Himmler htio pregovarati s Englezima i Amerikancima, ako su mogli pregovarati Englezima sa Burima, zbog čega onda ne bi i ova dvojica pregovarali? Tko zna možda je to spasilo na tisuće potencijanih hrvatskih žrtava. Krađa i privatizacija su isključivo djelo HDZ i Tuđmana, i to nitko ne osporava. Ali kakve to veze ima sa samim vojnim operacijama? Šverc postoji u svakom ratu. SVAKOM koji se vodio u povijest čovječanstva. Počevši od cigareta, streljiva pa do lijekova i hrane. Krađa kažete. A što bi onda rekli na to kada su Vandali opljačkali Rim ili kada je Žukov vozio par šlepera ukradene robe sebi u Rusiju? Ljudi su u stanju izmišljati svakakve stvari i tvrditi to bez činjenica. HDZ je napravio velika sranja u državi, ali sigurni nije dogovarao rat sa Srbima. Nemojte misliti da je ih je Tuđman volio.

Quote:
Meni je zanimljivija priča o francekovih 200 bogatih familija koji če vladati stokom sitnog zuba(narodom)
Meni to zvuči ko govor kakvog sadama ili kim jonga nego čovjeka koji je htio dobro hrvatskom narodu i samostalnoj državi znači DIKTATOR

A što se tiće zatvaranja HDZ bande po zatvorima oni su to sami započeli sa bivšim premijerom i otkrivanjem sranja sa crnim fondovima itd itd
I sad se jaca boji da če u zatvor pa to bi bilo normalno jer nemoguče je da nitko ništa nije znao ili reci tko sve zna i kontrolira ili ideš na dulji odmor u zatvor ali čemu zatvor???treba vratiti ukradeno blokirati račune i imovinu i te financije uložiti u državu
Nama treba netko kao Eliot Ness sa ekipom nepotkupljivih da riješe sranje
Jer neke države u svijetu imaju mafiju a ovdje mafija ima državu i kad kažem da je država stvorena na kriminalu svi popizde a ja kažem dokažite suprotno
Bet uvrede, ili si Srbin ili si teški Jugoslaven kad pričaš da je Hrvatska stvorena na kriminalu. Mislim da bi te trebalo biti sram ovoga što si sada rekao. Napisao sam gore kako je HDZ opljačkao državu, ali reći kako je država nastala na kriminalu može reći samo osoba koja istinski mrzi svoju zemlju. Ovime si pljunuo u lice svim žrtvama četničkog silovanja po Hrvatskoj. A ovo za 200 bogatih obitelji je djelo nastalo prije Tuđmana. I to ni manje, ni više nego od vaše drage OBITELJI PUSIĆ. Imaš na internetu hrpu dokaza koji potvrđuju ovo što govorim.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 12:24   #33
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Dogovoreni rat. Da ta teorija se već dugo vremena vuče, iako smatram da je to smeće od teorije. Da, bilo je nekih dogovora između Miloševića i Tuđmana, ali nikako dogovoreni rat.
Mogu navest neka svoja mišljenja, ali i činjenice koje će barem probati pobiti ovu teoriju:
- 1991. da je Srbija direktno ušla u rat i da je uspio Kadijevićev plan o ulasku u Zagreb u roku od 7 dana, o Hrvatskoj bi učili samo iz povijesnih knjiga. Moglo bi se reći kako je tu više odigralo Tuđmanovo lukavstvo (možete mislite o njemu štogod želite, ali je bio lukavac) i Miloševićev kretenizam nego nekakav dogovoreni rat
- Srbi su prvi lansirali tu tezu o dogovorenom ratu koju su, nažalost sve više počeli plasirati i projugoslavenski nastrojeni Hrvati
- Tuđman je predlagao konfederaciju i preustroj Jugoslavije što je Milošević hladno odbio
- Ako je dogovoreni rat u pitanju kako onda objasniti ponašanje međunarodne zajednice na događanja u bivšoj Jugoslaviji još prije početka rata u BIH
- Ako je rat dogovoren kako objasniti pokušaj atentata na Tuđmana i raketiranje Banskih dvora
- Vukovar izdan. Molio bih nekoga da mi objasni na čemu temelji ovu teoriju. Dosta ljudi temelji na tome što nije došla pomoć u Vukovar. Činjenice: ZNG se tek formira, oružje imamo iz napadnutih kasarni ili nešto putem šverca, JNA naveliko naoružava Krajinu, gotovo svi prilazi do Vukovara blokirani...nadalje tu je i to famozno ''prodavanje'' oružja Hercegovcima. Mislim kako tu više igra neka mržnja prema BIH Hrvatima nego zdrava pamet. Da je pala zapadna Hercegovina, danas bi Dalmaciju gledali kao zapadnu srpsku zemlju i tukli bi se glavom o zid kakvi smo bili kreteni. Pogleda na kartu je dovoljan. Da Hercegovci nisu blokirali srpske tenkove na Livanjskom polju, ode Dalmacija u zaborav. To će vam reći svaki vojni stručnjak. Zato rat vode iskusne osobe. Nema mjesta osjećajima. Vukovar je ponos Hrvatske i svatko tko ga omalovažava ne može se smatrati domoljubom. Ali, mislim kako je ta teza preuveličana. Vukovar se nikako nije mogao spasiti. Nažalost.
- shvatite jedno. Miloševiću se živo fučkalo za Krajinu i tamo nekog Martića. To je pokazao i 1995. poslije Oluje kada nije htio umješati Vojsku Jugoslavije u rat. Srbi su dobili Republiku Srpsku i to im je ''kompezacija'' za RSK. Ali to opet ne dokazuje da je rat dogovoren.
- Niti jedna jedina strana država nikad nije rekla da je dobila podatke o tome kako je rat dogovoren, a zar mislite da nikada ne bi došlo to u javnost u 20 godina?
- Kako onda objasniti embargo koji nametnut Hrvatskoj? Pa zar nije logično ako je nametnut rat da bi međunarodna zajednica silom prodavala Hrvatskoj oružje i time trpala lovu sebi u džep
Ljudi su spremni u sve vjerovati bez dokaza. To što je HDZ napravio tijekom svoje vladavine ne dokazuje da je Domovinski rat dogovoren. Argumenti nisu: Tuđman se obogatio, bilo je sve puno švercera, sve je pokradeno, Tuđman je pregovarao sa Miloševićem itd. Jeste li ikad pročitali iti jednu povijesnu knjigu? Pregovaranje u ratu je najnormalnija stvar. Ako su mogli pregovarati sjevernjaci i južnjaci u Američkom građanskom ratu, ako je Himmler htio pregovarati s Englezima i Amerikancima, ako su mogli pregovarati Englezima sa Burima, zbog čega onda ne bi i ova dvojica pregovarali? Tko zna možda je to spasilo na tisuće potencijanih hrvatskih žrtava. Krađa i privatizacija su isključivo djelo HDZ i Tuđmana, i to nitko ne osporava. Ali kakve to veze ima sa samim vojnim operacijama? Šverc postoji u svakom ratu. SVAKOM koji se vodio u povijest čovječanstva. Počevši od cigareta, streljiva pa do lijekova i hrane. Krađa kažete. A što bi onda rekli na to kada su Vandali opljačkali Rim ili kada je Žukov vozio par šlepera ukradene robe sebi u Rusiju? Ljudi su u stanju izmišljati svakakve stvari i tvrditi to bez činjenica. HDZ je napravio velika sranja u državi, ali sigurni nije dogovarao rat sa Srbima. Nemojte misliti da je ih je Tuđman volio.



Bet uvrede, ili si Srbin ili si teški Jugoslaven kad pričaš da je Hrvatska stvorena na kriminalu. Mislim da bi te trebalo biti sram ovoga što si sada rekao. Napisao sam gore kako je HDZ opljačkao državu, ali reći kako je država nastala na kriminalu može reći samo osoba koja istinski mrzi svoju zemlju. Ovime si pljunuo u lice svim žrtvama četničkog silovanja po Hrvatskoj. A ovo za 200 bogatih obitelji je djelo nastalo prije Tuđmana. I to ni manje, ni više nego od vaše drage OBITELJI PUSIĆ. Imaš na internetu hrpu dokaza koji potvrđuju ovo što govorim.
tja
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:10   #34
@Revenger20
Možeš se okladiti da su Pusići jedni od kreatora velike zavjere i da su povezani sa Engleskim tajnim planovima.
Zavjera je također da je Haagu stalo do međunarodne pravde.
Ali da nas je HDZ uredno operušao i da su mogli spriječiti sramoćenje Hrvatske pred svijetom - i u to se možeš kladiti.
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 01:13   #35
Vidim da je tema zamrla i to mojom zaslugom. Zato ću je obnoviti.

Quote:
@Revenger20
Možeš se okladiti da su Pusići jedni od kreatora velike zavjere i da su povezani sa Engleskim tajnim planovima.
Zavjera je također da je Haagu stalo do međunarodne pravde.
Ali da nas je HDZ uredno operušao i da su mogli spriječiti sramoćenje Hrvatske pred svijetom - i u to se možeš kladiti.
Pusići su zaista zanimljiva obitelj. U toj obitelji smo imali ljudi od jugounitarista do Ustaša. Baš me zanima koliko je istina da su podrijetlom Židovi.

Nadalje, bilo je priča o masonima. Ta fantomska organizacija tema je svim teoretičarima zavjera. Od toga da vladaju svijetom, da su sotonisti (Albert Pike je bio otvoreni sotonist), da imaju svu moć u svojim rukama, da posjeduju nekakva mistična znanja, da su direktni nasljednici Templara, da su veliki humanisti. O njima se svašta piše no nitko ne zna sa sigurnošću tko su oni. Moje iskreno mišljenje je kako su oni paravan pravim tajnim organizacijama za koje nitko ne zna.

Je su li Sanader i Milanović masoni? Čisto sumnjam. No da su pod utjecem nekih krugova moći to sigurno. Zamislite Milanovića u onoj pregači.

Nadalje, recite svoje neke teorije. Evo nekih mojih, ali i starih:

1. Sanader je prisiljen na ostavku od strane ljudi, financijera, kojima se zamjerio. Stvarni razlozi nikada nisu objavljeni i zasada se sve svodi na pretpostavke. Tko bi od političara samovoljno prepustio vlast? Jedino u slučaju bolesti - što ovdje nije slučaj, neke velike afere - dok je on bio premijer o njemu se ništa spektakularno nije pisalo tako da nije bio prisiljen dati ostavku zbog pritiska javnosti ili moralnih razloga - Sanader i moral? I dan danas ostaje nerazjašnjeno zbog čega je dao ostavku.

2. Milanović je poltron HNS-a koji ima stvarnu vlast u državi. Iako je ovo prvotno bilo smješno sve više se obistinjuje to da je Čaćić prvi čovjek vlade. Gledajte malo vijesti, natpise u medijima i dalje. Milanović je apsolutno u sjeni i Čačića i Linića pa i Josipovića. Milanović koji ima najjaču poziciju u državi je premalo u javnosti. I onda kada je u javnosti izjave daje u književnom ili sportskom stilu. Jeste li ikada čuli neku njegovu izjavu, a da nije upotrijebio neku frazu, usporedbu, metaforu ili slično? I meni se čini kako je HNS prva stranka u državi. Gdje su Hrelja i Kajin, kada ste njih zadnji put vidjeli u medijima?

3. Muslimansko-hrvatski sukob u BIH. Zašto je uopće došlo do tog rata u trenutku teškog rata sa Srbima? Ovo stvarno ne mogu niti znam objasniti.

4. Pavelićevo zlato. Je li ima iti jedan jedini konkretan dokaz za ovo ili se svodi na propagandu. Ne sumnjam da su dužnosnici NDH krali, ali o ovom zlatu su se pisale knjige. Vjerujete li u to?

5. Arkan je pušten za milijun maraka. Ovo me apsolutno ne čudi. Arkan je bio jedan od najboljih UDBA-inih ljudi kojeg su Manolić i Boljkovac morali poznavati.

6. Šešelj je Hrvat. Stoputa ofucana teorija. No opet njegovo ponašanje je možda i rezultat prekrivanja svog hrvatskog podrijetla.

Ovo su samo neke od političkih teorija zavjera. Pišite o svojim teorijama.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 08:55   #36
Milanović je lutak na koncima. Nije loš čovjek, zapravo, njegove namjere su dobre ali to je što jest nažalost.
Sanader je, barem prema nagađanjima, prijatelj Bavarske Lože i lopina.
Josipović je očito blizak Škotskom Redu i što se mene tiče; jedini takav među našim političarima koji se pridržava osnovnih principa.

Čačić, oboje Pusića, Kajin, Linić i njima slični mogu samo pripadati nekim wannabe Zidarima jer zapravo su tek primjer opće nekulture i grabežljivosti za novcem i vlastitim šovinističkim porivima. Takvi započinju ratove i krvoprolića, a više im pristaje Hitlerov red Thulla nego bilo što drugo.
Čačić i Pusići su pod nekim posebnim zadatkom, oni su potrkala Britanskih i Francuskih likova u sjeni.
__________________
Aliens exist!

Zadnje uređivanje LaserCut : 27.04.2012. at 09:07.
LaserCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 09:51   #37
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Vidim da je tema zamrla i to mojom zaslugom.

3. Muslimansko-hrvatski sukob u BIH. Zašto je uopće došlo do tog rata u trenutku teškog rata sa Srbima? Ovo stvarno ne mogu niti znam objasniti.

Ovo su samo neke od političkih teorija zavjera. Pišite o svojim teorijama.
Ni meni ta stavka nikad nije bila jasna. Mislim, kome je to trebalo i ko je uopšte mogao da ima ikakvu korist od toga? Muslimanima sigurno nije trebalo da imaju neprijatelje Srbe sa dvije strane (sa istoka i iz pravca RSK) i Hrvate (sa svih strana sem istoka). Sa druge strane, ni Hrvatima to nije moglo biti korisno jer su, pored svih (i to velikih) problema sa Srbima morali da ratuju i sa muslimanima koji su im se našli praktično "u stomaku" i smetali su na svaki mogući način. Nelogično mi je da dva naroda, koji u isto vrijeme imaju krajnje opasnog zajedničkog neprijatelja sa otvoreno genocidnim namjerama, zarate medjusobno. To mi dodje isto kao da npr Iran zarati sa Sjevernom Korejom a imaju USA koja oštri noževe i samo čeka priliku. Sasvim je moguće da je srpska strana na neki načim imala prste u tom sukobu, vjerovatno podrijavajući kod Hrvata strah od unitarne Bosne kojoj su muslimani, nažalost, težili i teže (što je takodje podgrijavano od srpske strane) umjesto da se posvete rješavanju nešto važnijih problema kao što su preživljavanje, nezaposlenost, korupcija i bezakonje kojem bi i Mogadišu u Somaliji pozavidio.

Jedno je sigurno, na ovim prostorima se mnogo toga rješavalo i rješava duboko u sjenci i sa ko zna kojim interesima (mada se može slobodno usvojiti hipoteza da se radi o ekonomskim interesima).
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 10:04   #38
Evo nekih mojih teorija:

1. Stradanje vatrogasaca na Kornatima je uzrokovano NATO-vim bombama, koje su za vrijeme bombardiranja Srbije odbacivali po našem moru i Kornatima, ako bi im otkazali misiju.
Mislim da je ovo najvažnija teorija zavjere kod nas, zato jer smo i mi u NATO-u i ne smijemo ih optužiti za ništa (nažalost).

2. Sanader šuti zbog mafije.

3. Chemtrailovi u Hrvatskoj.

4. Cijeli D. rat je bio dogovoren, i režiran od početka do kraja.

5. Vukovar je namjerno pušten da padne, da se dobije potpora Hrvatskoj u svijetu.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:23   #39
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
A dosta dugo se vuče teorija da je Vukovar namjerno završio ovako i da je sve dogovoreno između slobe i franceka i sve je krenulo u k... kad se je babo umješao i alija od strane muslimana koji su skužili da če ih srbi i hrvati zaj.... oko podjele bosne
Ili da je francek pustio da se dogodi masakar da bi probudio svjetsku zajednicu da reagira kao npr sad u libiji ali bez nekog uspjeha
Ustvari po tome ispada da je cijeli rat na foru zavadi pa vladaj izrežiran od strane ekipa koje su pokrale sve što se dalo iz ex Yu
E s ovim bi se slozio!Ja sam gledo neku reportazu na nasem tv-u o srbskoj vojsci i kao sta je njoj receno bilo kad su napadali dubrovnik.I vojnici tvrde da su im rekli da je izbio sukob i da moraju ic mirit.Rekli su im da je blizu dost i onda kad su prosli taj dio di su im rekli da je sukob svi su bili zbunjeni jel moraju ic dalje i tak su ih kao navukli do same granice s hrvatskom.A meni je stara pricala o mom tetku koji je bio u Vukovaru do samog pada i koji je pobjego iz vukovara i doso kod nas jel smo mi u moslavini i meni stara tvrdi da je on tvrdio da vukovar nikad nebi pao da su im dali naoruzanje.Sad neznam kolko je to tocno,vjerovatno i jesu imali naouzanje ali ne dovoljno ili sta ti ja znam!Ali cujevsi te dvije price mogu zakljucit da su namjerno dozvolili da se tuce po vukovaru i da ga se sravna da se digne samopouzdanje srbskoj vojsci jel da su nasi dobili oruzje ko sto je taj moj tetak tvrdio da nisu dobili,onda bi mi pruzili u samom pocetku jaki otpor i te propagande koje su date srbskoj vojski nebi bile vise dovoljne da nastave napadat nego bi se jednostavno povukli.
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:49   #40
Ma ne mislim da je to zbog srpskog samopouzdanja, već zato da Tuđman može dobiti potporu za obranu. Moraš znati da mnoge zapadne zemlje (one kojima smo danas saveznici) nisu htjele našu neovisnost.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.