Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2003., 15:24   #1
Klapsko pjevanje

Znam da je u pitanju glazba, ali tamo mi nitko ne odgovara pa si mislim mozda cu tu imati vise srece. Ima li koga na Forumu tko slusa klape i voli klapsko pjevanje i zeli mi pomoci oko stvaranja za pocetak skromne internet baze klapskih pjesama. Hvala unaprijed!
 
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 18:11   #2
Evo neka topic stoji neko vrijeme, ali sumnjam da će ti i ovdje itko išta odgovoriti, ali eto...

Volim klapsko pjevanje, i baš sam primjetila kako tu di živim se u zadnjih par godina baš nešto aktiviralo, i osnovale se nove klape koje su prilično kvalitetne...
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 19:42   #3
Hvala na odgovoru, Kisha.

Ma ja sam jos uvijek optimist pa se nadam da ima jos ovakvih kao mi... Ipak je Forum valjda najveci forum na hr netu. Anyways, zelja mi je napraviti web stranicu s rijecima sto vise klapskih pjesama jer barem meni to jako fali na netu. Sta mislis ima li nade za mene i moj "pothvat"? )
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 00:38   #4
Ej sintra, za slucaj da nisi (a nisi ) primjetio, cim si otvorio topic preselila sam ga na Glazbu pa chekiraj tu i tamo.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.