Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2004., 23:27   #1
Celtic F.C.

Već dugo me živcira politika meni jako dragog kluba.Kluba koji je među 10 najbogatijih na svijetu,ima savršeni stadion,najodanije i najbolje navijače na svijetu(moje skromno mišljenje) i ogromnu simpatizersku bazu u cijelom svijetu...
Usprkos svemu tome taj se klub od 1967.g. zadovoljava mrtvim trkama s Rangersima u prvenstvu,dok u Europi najčešće ispadaju u prvim kolima,ili čak u pretkolima...
Klub ima novca da kupuje velike igrače koji su potrebni za rezultat u Europi,a to jednostavno ne želi raditi.Ove sezone su prodali klupsku legendu Larssona(Barca) i odličnog veznog Millera(Man Utd) a nisu doveli nikoga...
Sada kad su vidjeli da su se Rangersi stvarno pojačali,Celtic spas traži u veteranu Junihnu...
Sve me više podsjećaju na Dinamo,a to je tužno s obzirom na financijske mogućnosti koje imaju...
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 28.07.2004., 15:04   #2
Pa u zadnjih par godina bas i nisu bile mrtve trke, obzirom da je Celtic (s izuzetkom 2002/2003) uvjerljivo osvajao prvenstva... Ali istina, imam osjecaj da se zadovoljavaju naslovima u Skotskoj, dok bi i u Evropi mogli daleko vise. U gostima precesto igraju kao zecici, totalno ih nadigraju razni Rosenborzi, Lyoni i Villarreali, sto im se (uz duzno postovanje navedenim klubovima) ipak ne bi smjelo dogadjati. No, finale kupa UEFA iz prosle sezone nije za baciti, zar ne?
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Old 28.07.2004., 15:09   #3
Re: Celtic F.C.

Quote:
Pride of the north kaže:
Već dugo me živcira politika meni jako dragog kluba.Kluba koji je među 10 najbogatijih na svijetu,ima savršeni stadion,najodanije i najbolje navijače na svijetu(moje skromno mišljenje) i ogromnu simpatizersku bazu u cijelom svijetu...
Usprkos svemu tome taj se klub od 1967.g. zadovoljava mrtvim trkama s Rangersima u prvenstvu,dok u Europi najčešće ispadaju u prvim kolima,ili čak u pretkolima...
Klub ima novca da kupuje velike igrače koji su potrebni za rezultat u Europi,a to jednostavno ne želi raditi.Ove sezone su prodali klupsku legendu Larssona(Barca) i odličnog veznog Millera(Man Utd) a nisu doveli nikoga...
Sada kad su vidjeli da su se Rangersi stvarno pojačali,Celtic spas traži u veteranu Junihnu...
Sve me više podsjećaju na Dinamo,a to je tužno s obzirom na financijske mogućnosti koje imaju...

meni su oni dragi i - glupi !!!

Pa jebo ih pas škrte pa kaj nemogu izdvojiti 50 milijuna $ ili više i kupiti par poštenih igrača.

Navijači bi trebali makar i nasilno smijeniti upravu.

A Dinamo - vodi mafijaš Mamić
mobyXXL is offline  
Old 28.07.2004., 15:14   #4
U mojim ocima Rangers i Celtic su jako propali zadnjih godina jer u njima gotovo da i nema vise Skota. A u Celticu ni Iraca koji su po tradiciji pravi "vlasnici" kluba. Oba ta kluba su na neki nacin primorana dovoditi strane igrace kako bi bili koliko-toliko konkurentni u Europi jer je skotska baza dosta tanka s kvalitetom i kvantitetom. Bas zadnjih godina, otkad je poceo veliki priliv stranaca u skotsku ligu, i to ne samo u Old Firm jer su i ostali su krcati strancima, reprezentacija Skotske (koja i je najdraza nakon nase) je jako oslabila. Nema ih na velikim natjecanjima od SP 1998 i sumnjam da ce na SP 2006 iako bi ih bilo lijepo vidjeti u Njemackoj.
Da se vratim malo jos na Celtic. Zaista je cudno da, kad vec imaju tako puno para, imaju ekipu sastavljenu od igraca koji su vecinom slabo poznati u svjetskim okvirima. Moguce je da su trazili neka velika imena pa mozda ovi nisu htjeli doci u neatraktivnu ligu. A Larssona ce biti nemoguce nadomjestiti. Negdje sam procitao da pripremaju ponudu za Alana Shearera: 90 tisuca funti tjedne place! I odakle se pojavio ovaj Craig Beattie, vidim da dosta zabija na tom turniru u Americi?
grifone is offline  
Old 28.07.2004., 15:27   #5
A molim te koji bi ti vrhunski igrač htio igrati u tim klubovima? U zamisli, kako im je jaka liga, kakav izazov... uuuuu.... hibernian u gostim... uuuuu... evo ga stiže ronaldinho u celtic, napalio se na ligu...

tko će pametan tamo ić igrat ako ne želi pokupiti pare pred kraj karijere. slaba liga, nema izazova i konkurencije. premalo jakih utakmica.

zajebi navijače, tko još danas igra zbog njih.
-Shevchenko- is offline  
Old 28.07.2004., 15:28   #6
Quote:
lambik kaže:
No, finale kupa UEFA iz prosle sezone nije za baciti, zar ne?
S obzirom na to da im je to prvo finale od 1967.g.,mislim da je to ništa s obzirom na mogućnosti koje imaju...
Trebali bi biti stalni sudionici završne faze Lige prvaka...
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 28.07.2004., 15:31   #7
Quote:
-Shevchenko- kaže:
A molim te koji bi ti vrhunski igrač htio igrati u tim klubovima? U zamisli, kako im je jaka liga, kakav izazov... uuuuu.... hibernian u gostim... uuuuu... evo ga stiže ronaldinho u celtic, napalio se na ligu...

tko će pametan tamo ić igrat ako ne želi pokupiti pare pred kraj karijere. slaba liga, nema izazova i konkurencije. premalo jakih utakmica.

zajebi navijače, tko još danas igra zbog njih.
Svi su igrači kurve i igraju za pare...Boli njih dali je to Italija,Engleska,Škotska...
90 posto njih bi bili još sretniji sa slabom ligom i igranjem u Ligi prvaka...
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 28.07.2004., 15:39   #8
Quote:
Pride of the north kaže:
S obzirom na to da im je to prvo finale od 1967.g.,mislim da je to ništa s obzirom na mogućnosti koje imaju...
Ispravka:Celtic je igrao i u finalu Kupa prvaka 1970.g.Ali to ne mijenja moje mišljenje da sami sebe podcijenjuju...
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 28.07.2004., 17:47   #9
Ma to ti je ko Ajax, Porto...
Svi najbolji igrači odlaze zato što su Holandska, Škotska, Portugalska... liga prosječne.
Venom is offline  
Old 28.07.2004., 17:50   #10
MA ne... Nizozemska i portugalska daleko odskaču od jadne škotske.
-Shevchenko- is offline  
Old 28.07.2004., 17:51   #11
Quote:
Pride of the north kaže:
Svi su igrači kurve i igraju za pare...Boli njih dali je to Italija,Engleska,Škotska...
90 posto njih bi bili još sretniji sa slabom ligom i igranjem u Ligi prvaka...
Pa baš i ne zna da li bi uspio nagovoriti jednog shevchenka ili ronalda ili zidanea da idu igrati za shield kralja fridrika 9.
-Shevchenko- is offline  
Old 28.07.2004., 18:13   #12
Quote:
-Shevchenko- kaže:
Pa baš i ne zna da li bi uspio nagovoriti jednog shevchenka ili ronalda ili zidanea da idu igrati za shield kralja fridrika 9.
Nisam ni mislio na takve "najveće" zvijezde...
Postoje igrači tipa Maniche,Klasnić,Jankulovski koji nisu na samom vrhu,ali mogu biti jako dobri,odnosno bolji od raznih škota koje Celtic obično kupuje...
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 28.07.2004., 21:33   #13
Mogu recimo kupiti Olića i vladati Europom. Šta njega nisu pitali da dođe u Celtic prije nego što je otišao u Rusiju?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 28.07.2004., 22:18   #14
Quote:
nostalgicar kaže:
nas sta mene zanima-odakle celticu i rangersima tolka lova. Stvrno mi nije jasno iako mislin da mi je to neko vec objasnio ali sam samm zaboravil ne..
Celtic ima rasprodan stadion cijelu godinu,ogromnu količinu prodanih klupskih proizvoda svih vrsta(prošle godine prodano 2000 soba uređenih u Celticovim bojama ) i jake sponzore iz Škotske,Irske i SAD-a(zbog velike Irske dijaspore)...
Za Rangerse me boli k...c.
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 29.07.2004., 00:09   #15
Jebeš Glasgow-->protestanti
Pršo kamo si se ti to prodao
Ken is offline  
Old 29.07.2004., 00:41   #16
Quote:
Ken kaže:
Jebeš Glasgow-->protestanti
Pršo kamo si se ti to prodao
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 29.07.2004., 00:46   #17
Quote:
Pride of the north kaže:
Ej ja san ozibljan. Za mene je to smrtni grijeh
Ken is offline  
Old 29.07.2004., 00:50   #18
Quote:
Ken kaže:
Ej ja san ozibljan. Za mene je to smrtni grijeh
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 29.07.2004., 00:58   #19
Quote:
Ken kaže:
Jebeš Glasgow-->protestanti
Pršo kamo si se ti to prodao
Pršo nije katolik, već Srbin
pera_detlic is offline  
Old 29.07.2004., 00:59   #20
Quote:
pera_detlic kaže:
Pršo nije katolik, već Srbin
Sad da sam stvarno grozan bim rekao: "Još gore!"















Ken is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.