Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2013., 12:58   #41
Ima li informacija,kada bi trebala početi serija? Da barem hoće reći od kojeg datuma će krenuti,ali najčešće "uskoro" im znači naredni mjesec...
__________________
Fast & Furious 4ever ... ♥ Filmofil & Serijofil ♥
Ms. Ranny is offline  
Old 06.07.2013., 13:22   #42
Quote:
Ms. Ranny kaže: Pogledaj post
Ima li informacija,kada bi trebala početi serija? Da barem hoće reći od kojeg datuma će krenuti,ali najčešće "uskoro" im znači naredni mjesec...
Od 15.7.

http://emdthr.com/portal/?p=2743
Jay Bluebell is offline  
Old 07.07.2013., 13:50   #43
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Znaš možda dal će ići cijele epizode ili će ih cijepati na pola?
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 08.07.2013., 19:30   #44
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
vjeruj mi da će te osvojiti!!
nemoj uspoređivati uloge...
Hazal je super glumica...
Cura ima širok raspon glume i zato može igrati i savršeno utjeloviti totalno dva različita lika....
Nadam se da hoće, tj. gotovo sam sigurna, jer mi se lik Ferihe sviđa, onoliko koliko sam pogledala i pročitala, sigurna sam da ga je Hazal iznijela kako spada. Dobro je odglumila i ulogu Nihal, samo eto, dizala mi kosa od nje
Pokušat ću ne uspoređivati uloge, i zaboraviti da je ona bila Nihal, i vjerujem da ću,kad mi neko spomene Hazal Kayu,nakon ove serije, odmah pomisliti na Ferihu, ne više na Nihal

Još sedmica dana do serije
__________________
Femir - My Immortal - BiBići
Ljubiteljica BS is offline  
Old 09.07.2013., 00:55   #45
Uzivajte u seriji ... i ja sam uzivala,donekle
Caga i Kaya odlicno su odradili posao...

I nemojte se zaljubiti u preslatkog Cagicu,ljubi ga teta Eysan
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 09.07.2013., 03:57   #46
Post Iz Srca <3

Inače rijetko pišem postove na Forumu, ali danas sam odlučila da ću napisati jedan i to opsežan Iz jednostavnog razloga, a to je da privučem što više ljudi da gledaju ovu seriju

Ja sam cijelu seriju odgledala prošli tjedan i to maratonski, čim se pojavila ova tema, čim sa pročitala plot, vidjela glumce znala sam da ju moram odgledati bez obzira na sve i nisam se prevarila. Kada sam počela, nisam mogla prestati. Uvjeravam vas, nećete požaliti ako ju pogledati, dapače, sa nestrpljenjem i leptirićima u trbuhu ćete iščekivati sljedeću epizodu.

Ja sam jedna od onih ljudi koji rijetko koju seriju gledaju (pod to mislim tursku, meksičke su apsolutni NOOOO za mene), ali ova me skroz privukla. Čak sam na mnogim mjestima zaplakala, a bile su scene sreće. Glumci Cagatay Ulusoy i Hazal Kaya su tako odlično odglumili ljubav između njih dvoje da sam morala pretraživati po internetu da vidim jesu li i u stvarnosti zajedno (nisu ) U svim meksičkim sapunicama i mnogim turskim, recept za svaku seriju je da likovi MORAJU biti sretni i sve mora biti čisto i razrješeno između njih da bi oni bili sretni do kraja života, ali ovdje to nije slučaj. Zato mi se ova serija toliko i svidjela, zato što govori da ti jednostavno MORAŠ biti s osobom koju voliš, bez obzira jesi li ti sretan ili nesretan s njom (u smislu: okruženi ste brojnim problemima)...ako ima ljubavi, ne preostaje ti ništa drugo nego boriti se Ne bojte se, nisam vam ništa otkrila, ali mislim da sam vas ovim mogla malo privući k seriji hehe

Ponavljam, ja sam plakala na mnogim scenama koje su bile sretne jer su toliko romantične i toliko se stvarnim činilo da su mi jednostavno krenule suze same od sebe. Glazba je isto tako jedan od pozitivnih strana serije, ima prelijepih pjesama koje su dodatno uljepšale već prelijepo režirane scene

Evo, to je sve od mene, uživajte kada serije krene 15.7
NEĆETE POŽALITI !
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Old 09.07.2013., 09:30   #47
Promo 2, Nova TV http://www.youtube.com/watch?v=0w-NX...ature=youtu.be
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 09.07.2013., 20:15   #48
Neće cijepati epizode Bar ne u početku
__________________
Femir - My Immortal - BiBići
Ljubiteljica BS is offline  
Old 09.07.2013., 21:47   #49
Ja sam i mislila da neće cijepati jer "Feriha" zamjenjuje "Da Sam Oblak" koja nije bila cijepana tako da sam pretpostavljala da neće ni ovu, ali sada kada sam čula još sam sretnije jeeej cheer: cheer:
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Old 09.07.2013., 21:52   #50
Bzvz je da ih cijepaju jer se izgubi ona napetost s kraja svake epizode, a to je glupo, ovako lijepo ostaneš u brizi šta će biti sutra. Baš se veselim ponovnom gledanju
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 10.07.2013., 19:48   #51
Pozdrav, evo i mene :P Nadam se da smetam
Jedva čekam seriju! Obožavam Hazal <3
samo jel znate koliko ima sve skupa epizoda, jel to samo 69 ili više?

da ne smetam* :P

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 10.07.2013. at 20:29.
LMDV-fan is offline  
Old 10.07.2013., 20:07   #52
Quote:
LMDV-fan kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo i mene :P Nadam se da smetam
Jedva čekam seriju! Obožavam Hazal <3
samo jel znate koliko ima sve skupa epizoda, jel to samo 69 ili više?
Ma šta bi smetala Ima ti 67 epizoda.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 10.07.2013., 20:09   #53
LMDV-fan dobrodošla/o Serija ukupno ima 67 epizoda LaVie je objavila da neće sjeći epizode tako da će i kod nas biti 67 epizoda. Svaka epizoda traje otprilike 90 minuta, ali znalo je biti epizoda koje su trajale i preko 2 sata.

Drago mi je da nas ima sve više na ovoj temi
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Old 10.07.2013., 22:16   #54
i ja sam dosla prvi put se javljam mada sam citala sve sto ste pisali( vol1 i vol2) i bila jedna od mnogih sto su uzivo petkom iscekivale epizode ) sve preporuke za seriju, ko nije gledao, meni jedna od najboljih glavni glumci su fenomenalni, super su odradili posao evo godinu dana je proslo kako se serija zavrsila, ja i dalje gledam klipove na youtubu i epizode bilo bi super kad bi neko snimao ep sa tv-a, pa da mozemo da gledamo sa prevodom mada sam ja gledajuci bez prevoda malo i naucila turski veliki pozzzzz svima na forumu
ivanaEF is offline  
Old 10.07.2013., 22:25   #55
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Ma šta bi smetala Ima ti 67 epizoda.
Hvala jel to samo 1. sezona ili sve ukupno?
LMDV-fan is offline  
Old 10.07.2013., 22:26   #56
Quote:
Jacqueline265 kaže: Pogledaj post
LMDV-fan dobrodošla/o Serija ukupno ima 67 epizoda LaVie je objavila da neće sjeći epizode tako da će i kod nas biti 67 epizoda. Svaka epizoda traje otprilike 90 minuta, ali znalo je biti epizoda koje su trajale i preko 2 sata.

Drago mi je da nas ima sve više na ovoj temi

hvalaa ahaa
LMDV-fan is offline  
Old 10.07.2013., 22:28   #57
Talking

Quote:
LMDV-fan kaže: Pogledaj post
Hvala jel to samo 1. sezona ili sve ukupno?
To je sve ukupno
ivanaEF is offline  
Old 10.07.2013., 22:30   #58
Quote:
LMDV-fan kaže: Pogledaj post
Hvala jel to samo 1. sezona ili sve ukupno?
To su ti 2 sezone.

Baš mi je drago da vas se sve više skuplja ovdje, uživat ćete.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 10.07.2013., 22:35   #59
jedva cekam!
tina 25 is offline  
Old 10.07.2013., 23:39   #60
a daj jbt taman sam mislila ovu preskočit i ne znam koji me đava tjerao da dođem na ovu temu i krenem čitat...i sad ste me fino nagovorili svojim komentarima da ju vrijedi gledat i moš ga hebat
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.