Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2013., 23:29   #721
Vernona u potpunosti potpisujem tvoje dojmove o lierac confort maski.
i ja sam isto primijetila to lagano grijanje i peckanje, što mi se naravno nikako ne sviđa, iako se ne sjećam da sam bila crvena. isto tako nisam primijetila nikakvu značajnu hidrataciju, samo je koža bila mekana, al to dobijem i sa drogerijskom maskom u vrećici za par kuna. nije bilo ni confort efekta u smislu da je koža elastičnija i podatnija. koristila sam ju isto navečer jer obično tad maske koristim. baš sam se veselila ovom proizvodu i imala sam velika očekivanja a na kraju sam baš razočarana jer ne vidim nikakvu svrhu ni efekt, kao ni nešto što bi opravdalo tu cijenu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 03:05   #722
ja imala 2-3 testera te lierac maske, miriše mi predivno, hidratizira me površinski, no to mi nije dovoljno, baš kako miss b. kaže, isti efekt se dobije s drogerijskim maskama
moj favorit što se tiče hidratacijskih maski definitivno ostaje payot hydra masque
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 19:51   #723
A nista...trazimo dalje... Antipodes Aura Manuka honey mask mi ceka na isprobacanje, a kako mi je sve njihovo do sad bilo super, ocekujem i da ce ova maskica... javim!
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 01:39   #724
Ja lagano prelazim na enzimske maske umjesto mehaničkih peelinga i lice mi je sve bolje i bolje. Može li mi netko preporučiti neku organsku, sa iHerba ili sličnog sajta? Rado bih isprobala još neke.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:48   #725
evo preporučam za sve koje imaju nečistu kožu, ali i one koji nemaju, home-made masku za lice od avokada. kupite avokado (malo jest skuplji nego ostalo voće - 1 kom. cca 15, 16 kn) Zgnječite ga ko pire, stavite na lice i to je to. (možete i lagano umasirati u lice) Ja još usitnim korijen đumbira, i sve to skupa izmiješam, al može i samo avokado.
Koža vam je mekša, i ujedno može ukloniti nečistoće. Probala sam različite home-made i kupljene maske za lice, al za sad ovo mi je br. 1.
tapravnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 12:42   #726
jel postoji još uvijek avene cleanance piling maska? tražim nešto 2u1 kao alternativu novexpert exfoliant expertu
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 22:31   #727
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
jel postoji još uvijek avene cleanance piling maska? tražim nešto 2u1 kao alternativu novexpert exfoliant expertu
ne, na zalost
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 00:45   #728
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Vernona u potpunosti potpisujem tvoje dojmove o lierac confort maski.
...
Je li na onu masku u ljubičastom pakiranju misliš? Ako da, baš sam je zadnjih dana gledala jer piše da smiruje iritacije i da je namijenjena za osjetljivu kožu...
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 23:56   #729
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Je li na onu masku u ljubičastom pakiranju misliš? Ako da, baš sam je zadnjih dana gledala jer piše da smiruje iritacije i da je namijenjena za osjetljivu kožu...
evo to je ova:


ma u upisu piše svašta, al daleko je to od stvarnog djelovanja i po meni nikako ne opravdava cijenu. nije bila baš ono ultimativno loša, jer eto nije mi izazvala neke probleme, jedino me baš razočarala svojom nedjelotvornošću. ako bih radila usporedbu sa npr. odličnom payot hydra 24 masque, budući da su iz istog ranga, ova lieracova bi dobila čistu nulu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 00:03   #730
Hvala na iscrpnom odgovoru
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 18:49   #731
ja sam jedno vrijeme imala maniju kupovanja jednokratnih maski, pa sam ih prestala koristiti, sad sam opet izvukla tu kutiju i krenila po redu, pa evo budem ovdje pisala svoje dojmove

http://merz-spezial.de/produkte/port...n/augen-maske/
Zna peckati, ali nije strasno, dosta je gusta, tako da jedan paketić imam za 3 puta oko očiju

http://www.schaebens.de/en/products/...e-and-lip-mask
Ova mi je draža od prethodne, manje peče, brže se upija, paketići su nešto veći i krema rjeđa tako da jedan znam imati i za 5 puta

http://merz-spezial.de/produkte/port...annungs-maske/
S ovom sam poprilično razočarana, jako je parfimirana, imam osjećaj da se ništa ne upija, trebalo bi ju ostaviti 10ak min pa višak pobrisati maramicom, međutim i nakon maramice ostane neki sloj na koži koji ne nestaje skroz dok se ne umijem. Naravno, ono što mi se ne sviđa se sporo troši, podjeljena je na dva dijela i svaki imam za 3 puta.

http://www.kozmetika-afrodita.com/me...ilna-maska.jpg
Ovo mi je jako draga hidratantna maska, ponovljena već nekoliko puta. Stavim ju u tanjem sloju i ne brišem, upije mi se sve za nekih pola sata.

http://www.schaebens.de/en/products/...trawberry-mask
Dobra maska za čišćenje pora, sigurno ću ju ponoviti.

http://images-its.chemistdirect.co.u...DCbGC%26q%3D70
Također dobra za masnu kožu, nemam zamjerke.

http://www.schaebens.de/en/products/.../peel-off-mask
Ova me ugodno iznenadila. Miri na žvake i puna je shimmera (da, da, znam, totalno nebitno,ali ja padam na takve stvari), piše za jednu do dvije primjenje, ali ja sam ju morala staviti cijelu. Kad se osuši ne bude suha i ne zateže nego bude nekako gumena, elastična i fino se da skinuti. Nisam vidila da mi je išta izvukla, ali koža je nakon nje baš glatka i mekana.
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 20:30   #732
Ovu posljednju sam kupila i sviđa mi se tvoj opis, veselim se isprobavanju

Do sada nisam uopce koristila maske,ali me drze u zadnje vrijeme.
Za sada sam isprobala samo Schaebens maske od jagode,kleopatru i luxus. Jagoda i kleopatra su mi super,a luxus me jako peckala,mislim da je za stariju kozu
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 02:38   #733
ja sam ranije voljela koristiti ovu masku

no kako to uvijek biva, zbog nekog razloga vise je nigdje nema za kupiti
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 13:30   #734
Isprobala sam onu masku od jagode iz mullera. Kako to cudo fino mirise. I da mi bude totalno nefunkcionalna, koristit cu je. Pojest cu je.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 20:05   #735


odlična mi je ova piling maska za lice. radi dvostruki piling - mehanički i kemijski (sadrži glikolnu kiselinu), a nije preagresivna.
koža je glatka i izgleda svježije, pore su manje i miteseri se manje vide
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:25   #736
Pohvaljujem olival hranjivu masku za lice i sve freeman koje sam isprobala do sada. Posebno ljubičastu acai, ananas i onu s avokadom i zobenima.

Imam pitanje, je li itko koristio eveline maske za lice i kakve su mu?
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 14:36   #737
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, je li itko koristio eveline maske za lice i kakve su mu?
imala sam ja masku sa žutom glinom za osjetljivu kožu http://en.eveline.eu/1,5888,Intensel...ting+Mask.html i ne znam što reći o njoj kad nit smrdi, nit miriše ugodna je, umiruje kožu, al ne radi ništa drugo. nakon nje je potrebno nanijeti kremu jer je koža lagano zategnuta tako da ni ne hrani niti hidratizira. da sumiram, na ovom ko na i na svakom eveline proizvodu postoji hrpa opisa, obećanja, halospjeva, nekih samo njima znanih patenata al sve je to toliko napuhano i nema nikakve veze sa stvarnošću. maske za žutom, bijelom i zelenom glinom možete kupiti u intersparu i dođu 8 kuna.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 21:26   #738
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post


odlična mi je ova piling maska za lice. radi dvostruki piling - mehanički i kemijski (sadrži glikolnu kiselinu), a nije preagresivna.
koža je glatka i izgleda svježije, pore su manje i miteseri se manje vide
di se ovo može kupiti?
Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 22:10   #739
Muller

ja svoju još nisam probala, ali budem uskoro
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 00:42   #740
Probao tko ovu masku? Baš me nešto vuče da ju probam, a nisam našla nekih recenzija o njoj...

Inače najdraža maska mi je do sada definitivno

To čudo stvarno naočigled izvuče nečistoće iz pora, ja doslovno na nosu najviše vidim kako mi se stvorio reljef od svega toga što mi je izvukla iz pora, ako me kontate što želim reći. Maska bude ravna kad ju nanesem, a kad izvuče sve što može bude neravne površine. Koristim ju od srednjoškolskih dana.
Planiram se jednog dana počastiti i hvaljenim Lushevim maskama, nisam dosad probala a svi hvale Mask of magnamity.
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.