Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2011., 21:19   #241
ma super ste fala
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:22   #242
Btw, mislim da je na tom modemu već instaliran Mobile Partner, tako da mislim da nije potrebno instalirati ponovno.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:31   #243
Quote:
ZdravacVZ kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Vidim da je netko tu spominjao da nije zadovoljan sa spajanjem preko CARNet-a, pa me zanima zašto? Na koji način to funkcionira. Znam da se spaja prek drugog APNa, ali da li su u praksi stvarno manje brzine, i ako da - kolko?

Može netko izmjeriti na istom mjestu prek CARNeta i VIPa?

Uzeo bih sada na preplatu, a nije za baciti pola pretplate.
imaš carnetovu temu ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=143092
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:34   #244
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
Hvala na linku, ali pročitao sam tu temu prije mog posta, međutim, nisam pronašao friške podatke za brzinu. Tema počinje u 2006 godini, a od onda se dosta toga promjenilo

EDIT:
OK, idem postaviti pitanje tamo! pozz

Zadnje uređivanje ZdravacVZ : 09.10.2011. at 21:40.
ZdravacVZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:34   #245
Teško da netko ima i vip i vip preko carneta istovremeno na istoj lokaciji, ali možda se varam... ali to opet tebi na tvojoj lokaciji malo znači, nečija tuđa mjerenja na drugoj lokaciji
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:39   #246
Quote:
ZdravacVZ kaže: Pogledaj post
Hvala na linku, ali pročitao sam tu temu prije mog posta, međutim, nisam pronašao friške podatke za brzinu. Tema počinje u 2006 godini, a od onda se dosta toga promjenilo
to ne znači da ne možeš postaviti pitanje tamo.
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:47   #247
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Btw, mislim da je na tom modemu već instaliran Mobile Partner, tako da mislim da nije potrebno instalirati ponovno.
bio je od tele2 al sad sam ispocetka sve instalirala, podesila i radi
*nije mi palo na pamet da probam podesit apn i ostalo od vipa na tele2 mobile partneru sto bi bilo brze i jednostavnije.. :/

brzina downloada je 1Mbps tak da cu pokusat stavit karticu u homebox (globesurfer III) i njega koristit umjesto sticka jer sad tamo imam brzinu 4Mbps.
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 16:44   #248
bio bih zahvalan ako mi netko moze odgovoriti koji vip-ov mobilni paket da uzmem da pokrece ovu igricu:

http://us.blizzard.com/en-us/games/war3/
Ing is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 21:08   #249
Paketi nisu brzinski nego podatkovni, ovisi o lokaciji i sticku do koliko ćeš brzinom,

ne igram on line pa ne znam koliko guta prometa, a za što manji ping uzmi što kvalitetniji stick eto
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 21:18   #250
jel ima netko problem sa noćnom opcijom, već par dana je ne mogu koristit s tim da sam slistio 1.5 gb ne znajući da nemam noćnu opciju u tom trenutku... a zvao sam i rekli su mi da rješavaju problem.
još netko ima ovaj problem?...
__________________
He say nothing is quite what it seems... I say nothing is nothing.
Nadir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 21:20   #251
Imam ja uzeli mi kroz par noći i 1-2GB, zvao me tip iz vipa danas kaže da su kolege javile da su noćas riješili problem i da mi više neće uzimati promet, ali ga tu sekundu zaboravio pitati jel misle vratiti promet jbga
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 21:27   #252
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Imam ja uzeli mi kroz par noći i 1-2GB, zvao me tip iz vipa danas kaže da su kolege javile da su noćas riješili problem i da mi više neće uzimati promet, ali ga tu sekundu zaboravio pitati jel misle vratiti promet jbga
i ja isto sinoć zaboravih pitat, ali bitno je da nisam izdvojen slučaj i da su to riješili
__________________
He say nothing is quite what it seems... I say nothing is nothing.
Nadir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 21:29   #253
Ma nisi sam, vidjet ću sada jer će uzimati, noćas sam se deset puta spajao i deset puta se odspajao jer su uzimali promet na data.vipnet.hr
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 23:41   #254
Katastrofa za vip, imaju gresku za nocnu tarifu i nisu bili u stanju javiti ljudima da se ne koristi. Ostao bez 15 gb prometa.
Tomo12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 23:44   #255
Još uvijek imaju grešku, ali sva sreća pa ima spajanja kada ne uzima, ali ima i 10 spajanja za redom da uzima

ništa nauči se pratiti na data.vipnet.hr, kada vidiš da i 1MB ode prespoji se ponovo dok god ne prestane uzimati, onda ostani na tom spajanju


edit: eto sad tek treće spajanje ne uzima i to nakon čišćenja sa ccleanerom, i ASC-om, ali ne mora ni to pomoći

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 16.10.2011. at 00:06.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 00:55   #256
Okej shvatio sam da nesto ne valja ali prekasno, otislo 15 gb, u pocetku su me pravili ludim da je moja pogreska, ali ja se nedam otvorio accaunt i vidio sva spajanja, zovem ih i odjednom ipak imaju poteskoca - tako kazu. Pitam sto je sa gb sto ih nemam pa moram kupovati, kazu: da nemogu vratiti ovaj mjesec. Samo da spomenem, oni u sluzbi za korisnike rade svoj posao, odrade po ps-u kako im pise na monitoru, ali kada sam dosao do sluzbe za reklamacije, bilo je provjerit cemo pa se javimo, naravno da se javili nisu. ( neka ne obecavaju ako nemogu izvrsiti obecanje), a drugo: nerad nocne tarife je poceo 8.10 ne kasnije, ja sam primjetio 13.10, znaci svijesno su varali gradane 5-6 dana, umjesto da su odmah javili da imaju poteskoca. jadno za vip sto su ispali jako neprofesionalni i stvarno nema opravdanja.
Tomo12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 01:24   #257
Šestog na sedmi listopad u ponoć je to počelo i još traje...

treba paziti kod svakog spajanja nema druge
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 21:07   #258
jeli ovaj data.vipnet.hr točan, da li se prema tome ravnam koliko trošim prometa?
Genesnooze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 01:43   #259
Kratko i jasno najtočniji, i po njemu se ionako vip ravna a ne po bilo kojem korisnikovom, pa i onom u vmc programu, koji se može korisnički reinstalirati tokom mjeseca
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:02   #260
e ljudi. moze pomoc?

dobio taman neku karticu.
s jedne strane pise internet bez pretplate sa naljepnicom 2gb ukljuceno.
(naziv proizvoda: vipme broadband sim box)
doslo po kunu.
o cemu se radi? =)
__________________
asd
dmestar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.