Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2010., 11:56   #221
Jbt, kad se osvrnem na svoju proslavu 18. rođendana, s 10 najbližih ljudi, ručak i torta, dobila 500kn i par sitnica nevelike vrijednosti (koje meni predstavljaju nešto najvrijednije - poklonjene su od srca!), postanem još ponosnija na svoju proslavu punoljetnosti!
Ponosna_Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 12:06   #222
Quote:
Ponosna_Hrvatica kaže: Pogledaj post
Jbt, kad se osvrnem na svoju proslavu 18. rođendana, s 10 najbližih ljudi, ručak i torta, dobila 500kn i par sitnica nevelike vrijednosti (koje meni predstavljaju nešto najvrijednije - poklonjene su od srca!), postanem još ponosnija na svoju proslavu punoljetnosti!
Moja je bila nesto drugacija. Ja i ekipa, nekih 10-15 izabranih i 20-tak padobranaca kod mene u staroj kuci. Epilog svega je bilo kad smo otisli u 2 u noci igrati kosarku 5 na 5 na igraliste. Ah, to su bili dani. Naravno, od staraca sam dobio lovu koja je otisla za potrebe zednih.

Ovo sto ova radi je meni bezveze, malo zalosno. To je bila proslava za njene starce, di je njezina ekipa? Mislim, kad se sitin sebe sa 18 godina ne mogu se zamisliti negdje u drustvu starijih, jedino ja i moji frendovi, kakvi starci, rodjaci, bake....

Jadna Heidi
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 13:56   #223
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Desna je



Vidi se iskusno lice promišljenih očiju.



Nemamo život, nemamo.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:19   #224
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Otkrit ću vam jednu tajnu.

Ove babe zapravo imaju puno dulje cice nego što ovdje izgleda.
a vidi šlape
__________________
nema da glasam
čipsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:23   #225
Quote:
čipsolina kaže: Pogledaj post
a vidi šlape
Šlape su lajtmotiv ove fešte
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:25   #226
Ja se uopće ne sjećam da li sam slavila 18. rođendan.. Možda neš sitno s par prijateljica kao i svake godine..
Samo znam da sam dobila hrčka
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 16:03   #227
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Vidi se iskusno lice promišljenih očiju.



Nemamo život, nemamo.


Bolje da ljuja nego da žulja.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 19:33   #228
Thumbs up

Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Šlape su lajtmotiv ove fešte
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 20:02   #229
Ja nisam niš posebno slavila 18. rođendan. Prvo frendice odvela na cugu, nakon toga sa svojom ekipom i dragim, nas 5-6 ukupno na cugu, pare koje sam dobila zapili i to je to.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 14:54   #230
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
A u nekim krajevima odlazak u vojsku obilježava se kao pir za cijelo mjesto. Svirači, hrane kao da je sudnji dan, majka plače, otac ponosno grli sina... Novci se dijele, svi mladića tapšu i pozdravljaju....
Gle, prije se u vojsku odlazilo na godinu ipo. Sad se više ni ne ide u vojsku.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:53   #231
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Gle, prije se u vojsku odlazilo na godinu ipo. Sad se više ni ne ide u vojsku.
Ne sjećam se toga, ja znam kada se išlo na devet mjeseci i dolazilo doma svaka dva mjeseca, a ako si blizu i povremeno vikendom.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 00:33   #232
Quote:
*mrtva_hladna* kaže: Pogledaj post
Evo dokaz da se najludje "proslave", ispracaji, punoletstva, svadbe, krstenja pa cak i sahrane organiziraju samo u Srbiji

Najludja sahrana u Srbiji
A ne mogu Jutrići a da ne spoje Hrvate i Srbe
I da što ima bizarno u trubi na sprogodu,ja sam bio na sprvodu gdje je bio trubač i onako
Trubač ide odozada i svira (ne znam što, neka onako tužna,sjetna melodija)

Nije mi nešto usporedivo s ovim.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 01:18   #233
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Nije mi nešto usporedivo s ovim.
pričaš gluposti; onaj tko ne razlikuje pogrebnu limenu glazbu od dragačevskih trubača nije baš kompetentan odlučiti što je bizarno a što ne.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 03:07   #234
Heidi je u mnogim novinama izasla jer taman kad covjek misli da je sve vidio, vidi jos neka cuda pred kraj svijeta

Boze sta sve gledas danas, tako mi je zao...Cuvaj mene da ne skrenem toliko u ovom zombiranom vremenu.

Da ne bi ocrnjavala mladu damu koja je ionako ispljuvana na sve strane, mogla bi reci da je i sistem kriv i okolina a i njeni roditelji jer nisu dovoljno edukovani da bi je (i njene sestre) izveli na pravi put. Jedina stvar koju bi mogla da iskoristim da bi je odbranila malo jeste ta da meni nisu toliko strasne ove ljubicaste haljinice, naprotiv lijepe su. To sto se kod nas previse gleda sta ce ko obuci je po mom isto bolest jer se ni tu ne gleda covjekova dusa...Tako da tu ispadamo svi KVIT i pokvareni kao i ta porodica jer komentarisemo nesto sto je vanjsko a ne nesto iz duse. Sto se tice prostorije, meni licno ne izgleda ruzno, ali je ipak jako zalosno sto je toliko novca utroseno i sto djevojka nije pozvala pedesetak ljudi a ne 500 jer mogla je dati sirotinji nesto isto i tako bi Bogu bila bliza. Danas smo nazalost svi se prilicno udaljili i skrenili s Bozjeg puta ali se moramo cuvati i oduprijeti ovim svim bolesnim stvarima sto vidimo tipa pjevanje po sahranama, bahacenje po selu itd. Heidi moze da se promjeni bas zahvaljujuci ovim komentarima. Vjerujem da je se vec mnogo isplakala i isprala dusu od prljavstina novog doba i da ce mozda shvatiti kasnije sta su prave vrijednosti iz duse. Ja joj zelim to, a i svim ostalima koji namjeravaju da slave slicne rodjendane.

Ako vec zelite slavu, uradite bas ono suprotno, napravite mali rodjendan, a ostali novac dajte siromasnima i mozda izadjete u novinama kao osoba koja je ispravila ove danasnje bolestine sto citamo po novinama.
__________________
peace and love in heart

Zadnje uređivanje bijela-maca : 05.09.2010. at 03:17.
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 11:35   #235
Quote:
*mrtva_hladna* kaže: Pogledaj post
Evo dokaz da se najludje "proslave", ispracaji, punoletstva, svadbe, krstenja pa cak i sahrane organiziraju samo u Srbiji

Najludja sahrana u Srbiji
Molim lijepo onda treba uvrsiti iispracaj Dina Dvornika, ovo je jos kulturno prema onom. Jbte Alka je napravila tehno party na mirogoju
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 12:45   #236
Inače ne čitam baš nickove na forumu, prelijevo su mi izvan vidokruga, al nakon čitanja izvjesnog posta, pogledala sam ipak ulijevo i... Novi Šteta izgubljenog vremena na čitanje i komentiranje posta.
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 20:58   #237
Quote:
*mrtva_hladna* kaže: Pogledaj post
Evo dokaz da se najludje "proslave", ispracaji, punoletstva, svadbe, krstenja pa cak i sahrane organiziraju samo u Srbiji

Najludja sahrana u Srbiji
ovu babu koja se dere je obuzela sotona.
moonlight_power is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 19:58   #238
who the fuck is heidi janković? x'D
žuži_jelinek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 20:18   #239
Quote:
žuži_jelinek kaže: Pogledaj post
who the fuck is heidi janković? x'D


Treba u novo izdanje Klaića uvrstiti: Heidi Janković - kraljica trasha
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 21:11   #240
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post


Treba u novo izdanje Klaića uvrstiti: Heidi Janković - kraljica trasha


totalno!
__________________
ja sam klošar.
moonlight_power is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.