Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2012., 18:23   #1
Dečko će me ostaviti ako se ne odreknem cigareta

nova sam na forumu tako da se ispričavam ako sam pogrješila temu. jako uživam u cigareti, pušim kutiju na dan.
već skoro godinu dana sam s dečkom koji me drži kao kap vode na dlanu. Sve šta poželim mi se ispuni, kad sam ljuta ima razumjevanja za mene, kad sam žalosna tu je, imam u njemu podršku kakvu nemam u nikom. volim ga, i sigurna sam da on i mene voli.

u kafiće ne izlazi jer ne pije kavu, ne puši, ne pije alkohol, jako je pametan završio je jedan faks i sad studira na drugom, ambiciozan je jako... uglavnom savršen je.

sve što sam očekivala od njega dobila sam i više od toga...

problemi nastupaju kad zapalim cigaru, on jednostavno podemoni... ne mogu vam to opisati, jednostavno se isključi kao da gleda kroz mene, ne doživljava me, ne javlja mi se, jednostavno kao da prestanem postojat... jako je neugodna situacija kad smo u društvu, on se jednostavno digne i ode doma, pozdravi sve, ali mene niti ne pogleda...

rekao mi je da će me ostaviti ako ne prestanem pušiti, ali ja njemu ne mogu vratiti na to, jer on nema poroka...

kad sam s njim nasamo savršeno mi je, pažljiv je, povjerava mi se, razgovaramo, ali čim zapalim on se okrene i ode od mene i ostavi me samu...
to se dogodilo na jarunu...

obratila sam se ovdje na forum jer me ne poznajete niti mene niti njega, pa možete reći kaj mislite, moje prijateljice žele da ostanem s njim jer i one vide kakav je i drag im ja, ali mislim kad s njima razgovaram da nisu sasvim iskrene.

hvala i pozzz
vanja25god is offline  
Old 23.05.2012., 18:27   #2
Ja mu se divim što je uspio izdržat jednu godinu.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 23.05.2012., 18:29   #3
Decko ti je savrsen, osim cinjenice da je pasivno agresivni emocionalni ucjenjivac.

Reci mu da ces prestati pusiti kad on prestane manifestirati gore navedene osobine.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 23.05.2012., 18:32   #4
Čuj, cigarete su ionako jako loša navika, a ti si mlada, to sranje ti ne treba. Na stranu to sam zakleti nepušač, i što mi cigarete toliko smrde da se ne mogu ni na što drugo skoncentrisati kad sam negdje gdje je zadimljeno od cigareta, i nakon što neko ispuši 3. cigaretu, ja sam već na rubu... Ostavi cigarete, zbog sebe a ne zbog njega...
satinda is offline  
Old 23.05.2012., 18:33   #5
Hmm, pomalo se djetinjasto ponasa ako se samo tako okrene i ode. Jeste li ikada sjeli i popricali o tvom pusenju? Probaj mu objasniti da je to jednostavno dio tebe i ako te zaista voli trebao bi te voljeti sa svim tvojim manama i porocima i jednostavno pregristi jezik i izdrzati kad zapalis. Ja sam takoder strastveni pusac i imala sam decka koji mi je prijetio isto tako, ja sam cak i pokusala prestati ali to se na kraju svelo na to da pred njim nisam pusila ili sam se skrivala od njega i bilo je debilno, na kraju sam mu rekla da se necu odricati necega sto volim i ili ce to prihvatiti ili cemo prekinuti. Ako mu zaista toliko smeta reci mu da pred njime neces pusiti i to je to.
Sascha19 is offline  
Old 23.05.2012., 18:37   #6
Quote:
Sascha19 kaže: Pogledaj post
Hmm, pomalo se djetinjasto ponasa ako se samo tako okrene i ode. Jeste li ikada sjeli i popricali o tvom pusenju? Probaj mu objasniti da je to jednostavno dio tebe i ako te zaista voli trebao bi te voljeti sa svim tvojim manama i porocima i jednostavno pregristi jezik i izdrzati kad zapalis. Ja sam takoder strastveni pusac i imala sam decka koji mi je prijetio isto tako, ja sam cak i pokusala prestati ali to se na kraju svelo na to da pred njim nisam pusila ili sam se skrivala od njega i bilo je debilno, na kraju sam mu rekla da se necu odricati necega sto volim i ili ce to prihvatiti ili cemo prekinuti. Ako mu zaista toliko smeta reci mu da pred njime neces pusiti i to je to.
da, ali ako puši kutiju na dan, a sa njim je cijeli dan, teško.
Ne znamm razumijem i tebe ali razumijem i njega. Mislim stoji to da te treba prihvatiti sa vrlinama i manama, međutim kad ti pušiš i on sa tobom pasivno puši, pa se tiče i njegovog zdravlja, ne samo tvog.
Ne znam, ja kad biram dečka, među bitnim stvarima mi je da se ne opija i da ne puši.
satinda is offline  
Old 23.05.2012., 18:38   #7
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Decko ti je savrsen, osim cinjenice da je pasivno agresivni emocionalni ucjenjivac.

Reci mu da ces prestati pusiti kad on prestane manifestirati gore navedene osobine.
hehe dobro si ga opisala, osim ovo agresivan, nije uopće, jako je nježan, pažljiv i brižan
ja njega ne branim niti odobravam takvo ponašanje...

jednostavno ga obožavam...

imam bogati društveni život i on nema ništa protiv da izlazim van s prijateljicama, da se zabavljam...
nije ljubomoran, posesivan i ne znam kakav...



Quote:
Sascha19 kaže: Pogledaj post
Hmm, pomalo se djetinjasto ponasa ako se samo tako okrene i ode. Jeste li ikada sjeli i popricali o tvom pusenju? Probaj mu objasniti da je to jednostavno dio tebe i ako te zaista voli trebao bi te voljeti sa svim tvojim manama i porocima i jednostavno pregristi jezik i izdrzati kad zapalis. Ja sam takoder strastveni pusac i imala sam decka koji mi je prijetio isto tako, ja sam cak i pokusala prestati ali to se na kraju svelo na to da pred njim nisam pusila ili sam se skrivala od njega i bilo je debilno, na kraju sam mu rekla da se necu odricati necega sto volim i ili ce to prihvatiti ili cemo prekinuti. Ako mu zaista toliko smeta reci mu da pred njime neces pusiti i to je to.
jesmo, naravno da smo pričali...

on ima svoju teoriju, ja svoju... jedino zbog čega smo se posvađali je zbog cigarete... nekada zbog ničeg...

ne želi to prihvatiti i gotovo... to je rekao i svako malo da do znanja da je tako...

Zadnje uređivanje Teta2U : 23.05.2012. at 18:45. Reason: Multi quote je objašnjen u pravilima ovoga podforuma!!!!
vanja25god is offline  
Old 23.05.2012., 18:41   #8
pa očito mu to jako smeta i želio bi da se ostaviš toga... iskreno šteti ti zdravlju i bacaš novce na to, zašto se ne okaniš toga? tak da biraj ili on ili cigare (tako se bar čini iz svega napisanog)
darkripper is offline  
Old 23.05.2012., 18:44   #9
Jos se cudis sto ti zeli zdrav zivot!? Btw,samnom nebi niti prohodala zbog duhana.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 23.05.2012., 18:44   #10
Zamisli na trenutak obrnutu situaciju.

Recimo, on se fiksa a ti si čista i neporočna kao bistri gorski potok.

Kako bi se ponašala?


(jasno je da cigarete i droga nisu usporedivi poroci već služe za ilustraciju)
W.Reich is offline  
Old 23.05.2012., 18:46   #11
pa meni se čini da je skroz jednostavno: ili prestaješ pušiti, ili prekidaš s njim. ne bih rekla da ima trećeg.

ako se odlučiš za nejga, a ne za cigarete, javi nam za koliko će vremena tako divan i krasan tu pasivnu agresiju upotrijebiti u neku svrhu i koliko dugo će mu trebati da te ošamari kad ne budeš radila po njegovom

(da, ja isto mrzim cigarete. a mrzim i pasivno-agresivne manipulatore )
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 23.05.2012., 18:46   #12
Quote:
darkripper kaže: Pogledaj post
pa očito mu to jako smeta i želio bi da se ostaviš toga... iskreno šteti ti zdravlju i bacaš novce na to, zašto se ne okaniš toga? tak da biraj ili on ili cigare (tako se bar čini iz svega napisanog)
da tako se čini...

nikada on meni nije branio, samo se tako djetinjasto ponašao, i u tom trenutku sam ja jako ljuta, i onda ga ne zovem, ali ne zove niti on mene...

on ne bi nikada meni dao takav ultimatum, premda se on čita između redaka... a da ga da 99.999999% je da bi se ostavila cigare, ali to ne bi bila ja i jako bi mi falila... probala sam prestati, ali mi je jako teško... izdržala sam cijelih 13 i pol dana

pred njim ne pušim, nikad, sad je takva prilika bila jer mi se frendica vratila s putovanja...
ali zna da pušim s društvom, i da redovito kupujem cigare jer vidi...

i jednostavno kad me ne vidi da pušim sve je u najboljem redu...
vanja25god is offline  
Old 23.05.2012., 18:47   #13
a bil bila ti da fasuješ karcinon na plućima ?
satinda is offline  
Old 23.05.2012., 18:48   #14
To što bi ti trebala prestati pušiti zbog svog vlastitog zdravlja nema nikakve veze s tim da ti je dečko bezobrazan i agresivan. Jedno je reći ti da mu dim smeta, drugo je prestati razgovarati s tobom, otići i i ostaviti te samu i ignorirati te. Meni bi takvo ponašanje bilo nedopustivo. Ovo što on radi nije "radi tvoga zdravlja" neko pokazatelj nepoštovanja i agresije. Čovjek te doslovce pokušava dresirati. Mislim da za vlastito dobro na takvo ponašanje ne smiješ pristati i moraš mu objasniti da se ne smije tako ponašati. To što je inače dobar prema tebi ti pokazuje da može, samo da u ovom konkretnom slučaju ne želi.
Ariane is offline  
Old 23.05.2012., 18:51   #15
Pa covjek ima pravo, potpuno bi jednako postupio kao i on. Cigarete su vrijedne ultimatuma, a narocito zeni. Ak je problem kaj zeli zdravlje i tebi i sebi (a i tebi time jos koju kunu vise dnevno), a tebi sve to skupa ne pase ko ti tu kaj moze. Jos je najzanimljivije da bi to bila jedina stvar koju bi morala sredit po pitanju s njime kad tvrdis da ti je tak lijepo.
Gradinata Nord is offline  
Old 23.05.2012., 18:52   #16
Odj... ga.. Easy as that!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
enzovzd is offline  
Old 23.05.2012., 18:52   #17
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Decko ti je savrsen, osim cinjenice da je pasivno agresivni emocionalni ucjenjivac.

Reci mu da ces prestati pusiti kad on prestane manifestirati gore navedene osobine.
Ne radi se o tipičnoj pasivnoj agresiji jer je jasno obznanio u čemu je problem, a ima i pravo birati želi li budućnost provesti sa pušačicom pa se ne radi ni o kakvoj ucjeni, no njegove reakcije bi mogle biti i suzdržanije.
Profesor Jakov is offline  
Old 23.05.2012., 18:52   #18
Quote:
Gradinata Nord kaže: Pogledaj post
Pa covjek ima pravo, potpuno bi jednako postupio kao i on. Cigarete su vrijedne ultimatuma, a narocito zeni. Ak je problem kaj zeli zdravlje i tebi i sebi (a i tebi time jos koju kunu vise dnevno), a tebi sve to skupa ne pase ko ti tu kaj moze. Jos je najzanimljivije da bi to bila jedina stvar koju bi morala sredit po pitanju s njime kad tvrdis da ti je tak lijepo.
dakle, radije bi bio pasivno-agresivni nepristojni neodgojeni kreten, nego nasamo rekao curi "čuj, meni to jakojakojako smeta, iznimno bih volio kada bi prestala pušiti, ajde za početak barem kad smo mi skupa nemoj "?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 23.05.2012., 18:57   #19
Blizu si otkaza, decko bude te ostavil ubrzo...steta...no ima pusaca okolo kolko zelis i netko bude ti uletio uskoro...veli se nije vam bilo suđeno!!Njemu se sviđas i tako malo trebas napraviti za tu vezu...no izgleda
da nemas dovoljno motivacije, nije ti tak bas super kak si sama zelis predociti...
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Old 23.05.2012., 18:58   #20
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
To što bi ti trebala prestati pušiti zbog svog vlastitog zdravlja nema nikakve veze s tim da ti je dečko bezobrazan i agresivan. Jedno je reći ti da mu dim smeta, drugo je prestati razgovarati s tobom, otići i i ostaviti te samu i ignorirati te. Meni bi takvo ponašanje bilo nedopustivo. Ovo što on radi nije "radi tvoga zdravlja" neko pokazatelj nepoštovanja i agresije. Čovjek te doslovce pokušava dresirati. Mislim da za vlastito dobro na takvo ponašanje ne smiješ pristati i moraš mu objasniti da se ne smije tako ponašati. To što je inače dobar prema tebi ti pokazuje da može, samo da u ovom konkretnom slučaju ne želi.
ali nije agresivan, stvarno nije, on ne bi ni mrava zgazio... pa znam, zajedno smo skoro godinu dana, nikada nije bilo ni svađe, a kamo li da ton povisi...

svi ga u društvu obožavaju, pravi je prijatelj... neki put stavlja svoje prijatelje ispred sebe, a mene da ni ne govorim, daleko ispred sebe...

više je puta rekao da sam mu ja daleko najbitnija od svih i kaj je najzanimljivije dokazuje to... konstantno...

recimo čujemo se... on je bio na razgovoru za posao i stipendiju u Čakovcu, ja u Zagrebu. I on mene popodne nazove kako sam, kaj ima i sl... A ja sam u komi od posla i to mu kažem... on sve sasluša, sve super i kaže mi da će ostat u toj firmi nekoj na ručku pa će prespavat u čakovcu pa će doći ujutro u Zgb. i sve super. Ja se navečer spuštam s posla, on me čeka ispred zgrade, s buketom ruža, bombonjerom... izvede me na večeru... i sl...

a takvih je primjera milijun... zato mi i je čudno sve u vezi s njim, jer je romantik, nepredvidljiv i stalno me ugodno iznenađuje.

Zadnje uređivanje vanja25god : 23.05.2012. at 19:04.
vanja25god is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger