Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2012., 17:43   #181
ja uopce ne kuzim o cemu se ovdje prica.. u naslovu je pitanje dali prepoznamo kad se netko zaljubi u nas - da!
onda je pitanje dali primjetimo kad je nekome stalo - pa ono, kome to? frendu? kakokad i ovisno oko cega mu je stalo....
a onda mi se cini da je se htjelo pogoditi da li primjecujemo kada drugi ljudi reagiraju na nas, tipa primjecujemo li kada prolazimo ulicom da nas netko pogledava - decidirano tvrdim da ne.... navodno mi frendica veli da su neki deckici presli cak cjelu stranu ulice da mi zavire u dekolte.. nisam skuzila... a i tko ce njoj vjerovat
anci1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:36   #182
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Kako prepoznate da je nekome stalo? Mislite li da je to moguće? Odajete li vi nekim "znakovima" do koga vam je stalo, a bez da govorite o tome?
Jednostavno znaš. Ne moraš baš imati posebne radare da bi to znao ili osjetio.
Meni se desilo samo jednom da sam odmah prepoznala da sam se nekome baš jako, jako svidjela...
on nije mogao ni sakriti da mu se jako sviđam, ali sam ja bila mlada i sjebana pa je sve ostalo samo na obostranom promatranju

odselio se nakon toga, sada živi na jednom kraju države, ja na drugom

dugo sam vjerovala da mi je srodna duša, imao je neki pomak u sebi koji tako teško nalazim kod drugih ljudi

no kako često znam biti nebulozna tješim se i da je on bio jedna moja obična velika nebuloza

Zadnje uređivanje beige : 17.05.2012. at 19:07.
beige is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 19:37   #183
Quote:
beige kaže: Pogledaj post
Jednostavno znaš. Ne moraš baš imati posebne radare da bi to znao ili osjetio.
Meni se desilo samo jednom da sam odmah prepoznala da sam se nekome baš jako, jako svidjela...
on nije mogao ni sakriti da mu se jako sviđam, ali sam ja bila mlada i sjebana pa je sve ostalo samo na obostranom promatranju

odselio se nakon toga, sada živi na jednom kraju države, ja na drugom

dugo sam vjerovala da mi je srodna duša, imao je neki pomak u sebi koji tako teško nalazim kod drugih ljudi

no kako često znam biti nebulozna tješim se i da je on bio jedna moja obična velika nebuloza


Skroz se slažen s tobon jer se i meni to desilo! Iz svega toga,jedino mi je ža šta nije moglo proć bolje,da završimo skupa..jer baš po svemu smo nekako bili povezani,uglavnom čvrsto pogledima.
Davao mi je na suptilan način do znanja da ga zaniman,recimo pogledavao bi za mojin licen,koson dok bi staja do mene,pratia mi pogled..

..a ja tuka,mlada blesava ga sljivila ni 5 posto! čak mi je isprva dizao živce zašto mora staalno buljit,a pošto smo se upoznali na blesavome mistu- u busu,još on djelovao sramežljiv..nije bilo šanse da upadnemo u banalan razgovor!

I onda kad se zaljubila,u njegov pogled ispod obrva..vec je bilo kasno,prolazili miseci nije ga bilo, i da bi nakon jedno godinu dana opet ga ugledala,nako prezgodnog u busu..osjetila nekakvu napetost u tijelu (valjda tu izgubljenu zaljubljenost) ,da bi on obrnio priču i bio nekako nezainteresiran..nisan mogla zadržat suze dok su padale ka neki brzac niz obraze,suzdrala bi se jedino da ne bi razmazala šminku,kad nas je put odvojio..izvukla goorku lekciju i jednostavno znala sam da ne ide više
aloo eej is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 02:26   #184
Primjetim kad se neko pali na mene jer to vjerojavtno svatko primjeti, a sad da li mu je stalo, to vidim kasnije kroz druženje, a ne po nekom extra pogledu.
Colorful is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger