Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2013., 13:26   #81
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Onda bih mogla reći prijatelju da mi ode kupiti. Znači ima u CC1 kod vas?
da da, tobacco shop Churchill, sigurno ima, ja kupila nema par tjedana
ima taj paket za 600 kuna i ta za 250 kuna

a da si mi stavimo neku temu o e-cigaretama ? zapravo dobro bi mi došla razmjena iskustva
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:28   #82
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
da da, tobacco shop Churchill, sigurno ima, ja kupila nema par tjedana
ima taj paket za 600 kuna i ta za 250 kuna
Hvala! Baš ću mu reći da mi pogleda, on isto pari. Za prvu sam ga poslala da mi ode kupiti i na kraju on uzeo i sebi.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:28   #83
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
dora: e a moja ti je obična ovakva
možda bolje da probaš s time jer samo našerafiš filter
Ova izgleda jedina ko cigareta. Ove Carine izgledaju ko one s tvog prvog linka, takve ne bi. Mora licit na cigaretu. I bit velicine cigarete.

Nisam doduse nikad o ovom razmisljala iole ozbiljno, al ak vi kazete da vise ne pusite normalne cigarete... pa vjerovacu vam

Ti si narucila prek neta jel?
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:31   #84
a vid sad ja nisam odustala komplentno od cigareta, neću odbiti ako mi netko ponudi Sobranie
ali nemam uopće potrebu za normalnim cigaretama, zapalim ja tu i tamo uz kavu

probaj definitivno, ja sam stvarno super zadovoljna s njima


ja sam kupila u City Centru svoju


Carla: dal ostaviš nekada da ti se puni čitavu noć ?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:35   #85
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
smetale su ti cigarete do te mjere da nisi mogla sjediti u kafiću ali nije ti smetalo što ti dečko puši ?
mislim pretpostavljam da s njim imaš malo bliskiji odnos od ljudi u kafićima
Pa nikad nije pušio kraj mene u zatvorenom prostoru, a na kavama bi se suzdržavao dok se ne razdvojimo, a kad smo uselili skupa, odmah smo postavili pravilo da se u stanu ne puši osim na terasi, tako da ja nisam ni osjećala taj smrad u tolikoj mjeri jer mi je stvarno izlazio ususret.
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:38   #86
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post


Carla: dal ostaviš nekada da ti se puni čitavu noć ?
Da, bitno je da je stavim punit kad je skroz prazna i da je pustim da se napuni do kraja.
Ja sam dobila 2 baterije tako da uvijek imam jednu spremnu ako se ova isprazni.

Dora, evo ti jedan video: http://www.v2smoke.hr/e-cigarete.php
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:42   #87
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a vid sad ja nisam odustala komplentno od cigareta, neću odbiti ako mi netko ponudi Sobranie
ali nemam uopće potrebu za normalnim cigaretama, zapalim ja tu i tamo uz kavu

probaj definitivno, ja sam stvarno super zadovoljna s njima
Dakle ove ti daju dovoljnu dozu nikotina?
Kakvog je okusa kad to uvuces? Ko cigareta?

Quote:
ja sam kupila u City Centru svoju
Ovaj prema Jankomiru il onaj na istoku?


Edit: Carla, kaze mi da videozapis na postoji
Idem na jubito.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:47   #88
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Dakle ove ti daju dovoljnu dozu nikotina?
Kakvog je okusa kad to uvuces? Ko cigareta?


Ovaj prema Jankomiru il onaj na istoku?

da, daje mi dovoljnu dozu nikotina, to ovisi koju jačinu uzmeš
nije ti okus kao cigareta jer nema onog gorenja, to uopće ne osjetiš, samo para
nema katrana

Jankomir


gle ak ti nije zgorega dati tih 250 kuna probaj, to je najjeftinije što češ naći
ima i onih jednokratnih za 70 kuna ali to se stvarno ne isplati
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:53   #89
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
da, daje mi dovoljnu dozu nikotina, to ovisi koju jačinu uzmeš
nije ti okus kao cigareta jer nema onog gorenja, to uopće ne osjetiš, samo para
nema katrana

Jankomir


gle ak ti nije zgorega dati tih 250 kuna probaj, to je najjeftinije što češ naći
ima i onih jednokratnih za 70 kuna ali to se stvarno ne isplati
Pogledala sam par filmica. Sad kuzim o cem se radi, jedino me jebe - kako se to ''puni''? I jel se puni kao tamo dole kao di je ono sto kao glumi bojom filter i gdje ima za kupit punjenja? Isto CC1? I kak znas da je prazno, da vise nema nikotina?

Hvala.


Pa mislim da cu probat. Znala sam i gluplje potrosit 250 kuna.
Ne vjerujem da to moze zamjenit cigaretu, ALI vec dovoljno dugo pusim da bi zbilja mogla razmisliti o prestanku. Ne pusim puno, 5 cigareta dnevno, ali kad odem na cugu, well zna bit i 15. Sutradan disem na skrge.
A da zamijenim tih 5 s ovim, vec sam u plusu.
Bitno da se dimi, a ovo se dimi. Misim dimi, dimi iz usta bar
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:57   #90
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Pogledala sam par filmica. Sad kuzim o cem se radi, jedino me jebe - kako se to ''puni''? I jel se puni kao tamo dole kao di je ono sto kao glumi bojom filter i gdje ima za kupit punjenja? Isto CC1? I kak znas da je prazno, da vise nema nikotina?

Hvala.


Pa mislim da cu probat. Znala sam i gluplje potrosit 250 kuna.
Ne vjerujem da to moze zamjenit cigaretu, ALI vec dovoljno dugo pusim da bi zbilja mogla razmisliti o prestanku. Ne pusim puno, 5 cigareta dnevno, ali kad odem na cugu, well zna bit i 15. Sutradan disem na skrge.
A da zamijenim tih 5 s ovim, vec sam u plusu.
Bitno da se dimi, a ovo se dimi. Misim dimi, dimi iz usta bar
Nije ti neka skupa investicija, ali stvarno se isplati.
Kažem ti, ja sam prvih 10-ak dana pušila malo jedno pa malo drugo, a nakon toga mi obična cigareta počela smrdit i više od godinu sam samo na ovome. Prezadovoljna sam, ne smrde prsti, zubi su mi bjeliji, ne smrdi odjeća i ne moram paziti u restoranima jer se ona svugdje smije pušiti
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:00   #91
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Nije ti neka skupa investicija, ali stvarno se isplati.
Kažem ti, ja sam prvih 10-ak dana pušila malo jedno pa malo drugo, a nakon toga mi obična cigareta počela smrdit i više od godinu sam samo na ovome. Prezadovoljna sam, ne smrde prsti, zubi su mi bjeliji, ne smrdi odjeća i ne moram paziti u restoranima jer se ona svugdje smije pušiti
Ozbiljno?
Aha, da, zato jer ne dimi zapravo. Fora. Nije mi to uopce palo na pamet.

Kazes, dobra je a?
Kolko si pusila prije? I kolko cigarete i kolko dugo? Pokusavam utvrditi dubinu tvoje ovisnosti cisto da usporedim sa svojom.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:01   #92
za V2 ti znam da punjenja možeš kupiti u tom istom tobacco shopu, isto kao i zamjensku bateriju ako ti ova rikne ili hočeš promijeniti na automatik (ono s gumbićem)
a uvijek možeš i s neta naručiti

malo je tricky znati kad ti se isprazni cartridge u prvo vrijeme, kasnije se navikneš- kada dim više nije toliko gust, jednostavno osjetiš da više nemaš šta povući

baterije se pune na usb ili na strujni punjač
ova moja ti je stvarno najjeftinija za početak a dobra je, stvarno nije loša, meni baterija traje i po pola dana . ovisi gdje sam i koliko parim


da, uglavnom se smije svugdje pariti , što je loše jer ja ponekad imam osjećaj da više dimim tu e-cigaretu nego što bi dimila običnih cigareta
nema mi onog- izgorila cigareta pa ju ugasiš, nego je ova uvijek tu i uvijek dostupna i uvijek možeš povući dim
to me malo smanta ponekad
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:03   #93
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Ozbiljno?
Aha, da, zato jer ne dimi zapravo. Fora. Nije mi to uopce palo na pamet.

Kazes, dobra je a?
Kolko si pusila prije? I kolko cigarete i kolko dugo? Pokusavam utvrditi dubinu tvoje ovisnosti cisto da usporedim sa svojom.
Pušila sam manje od kutije, ali nikad ispod 10cigareta dnevno. Ovisnik totalni...preporodila sam se, znaš ono kad se osjećaš zdraviji, poletniji...okusi su mi se vratili, njuh mi je bolji, a i ako mi dođe povući koji dim na mojoj parilici, ne moraš pušiti kao cijelu, već povučeš par puta i odložiš je jer neće izgoriti
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:07   #94
Dora, da sam na tvom mjestu, otišla bih u neku trgovinu i zamolila da mi sve pokažu i objasne pa se onda odluči.
Ima to dosta caka, imaš ih dosta vrsta, ali ipak smatram da će za tvoje potrebe te najbolje usmjeriti onaj koji radi s tim.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:16   #95
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
za V2 ti znam da punjenja možeš kupiti u tom istom tobacco shopu, isto kao i zamjensku bateriju ako ti ova rikne ili hočeš promijeniti na automatik (ono s gumbićem)
a uvijek možeš i s neta naručiti

malo je tricky znati kad ti se isprazni cartridge u prvo vrijeme, kasnije se navikneš- kada dim više nije toliko gust, jednostavno osjetiš da više nemaš šta povući

baterije se pune na usb ili na strujni punjač
ova moja ti je stvarno najjeftinija za početak a dobra je, stvarno nije loša, meni baterija traje i po pola dana . ovisi gdje sam i koliko parim


da, uglavnom se smije svugdje pariti , što je loše jer ja ponekad imam osjećaj da više dimim tu e-cigaretu nego što bi dimila običnih cigareta
nema mi onog- izgorila cigareta pa ju ugasiš, nego je ova uvijek tu i uvijek dostupna i uvijek možeš povući dim
to me malo smanta ponekad
Hvala ti.


Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Pušila sam manje od kutije, ali nikad ispod 10cigareta dnevno. Ovisnik totalni...preporodila sam se, znaš ono kad se osjećaš zdraviji, poletniji...okusi su mi se vratili, njuh mi je bolji, a i ako mi dođe povući koji dim na mojoj parilici, ne moraš pušiti kao cijelu, već povučeš par puta i odložiš je jer neće izgoriti
Hvala i tebi

Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Dora, da sam na tvom mjestu, otišla bih u neku trgovinu i zamolila da mi sve pokažu i objasne pa se onda odluči.
Ima to dosta caka, imaš ih dosta vrsta, ali ipak smatram da će za tvoje potrebe te najbolje usmjeriti onaj koji radi s tim.
Ma oni ce mi preporucit najbolju ikad koja dode soma kuna.

Trebaju mi iskustva iz prve ruke.
Na jubitou sam nasla snimke, vidla kak to radi i kaj se s tim radi.

Na tih par filmica ljudi su rekli, kao i vas dvije, da su zadovoljni.
Probacu.

Vidjecu ima li toga na ibeju, ako nema, skoknucu do CC1, nije mi zbilja daleko samo sam ljena
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:19   #96
Quote:
dora kaže: Pogledaj post

Vidjecu ima li toga na ibeju, ako nema, skoknucu do CC1, nije mi zbilja daleko samo sam ljena
Da sam u Zg išla bih s tobom i sve bi ti pokazala i uputila te u to, ali nisam
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 15:46   #97
Vidim zahuktala se tema s e cigarama,no meni nitko nije odgovorio o iskustvu s Nikoretama,i ne zaboravite ja pušim 49g kutiju dnevno..pomoć molim..dimilice ne dolaze u obzir jer zbog KOPBa nesmijem više niti n od nikotina..pomoć...
marta513 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:00   #98
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Da sam u Zg išla bih s tobom i sve bi ti pokazala i uputila te u to, ali nisam
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:07   #99
*marta- moja neka preporuka bi bili flasteri, prije nego žvakače. probala sam jednom nikorete, okus je blago rečeno užas.

s flasterom imam dobra iskustva, a i čula sam da od više ljudi da su ok, barem tih prvih par tjedana.

naravno, neka najbolja opcija bi bila prestat bez ičega. ali ovako kao pomoć, zašto ne. suzbiju nervozu prvih par tjedana, a dalje je sve na psihi.

ja još uvijek pušim, ali kad ću prestajati, vjerujem da će biti uz flaster- cold turkey metoda kod mene ne pali
curly bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:37   #100
Pulmologica mi je preporučila nikorete,sad su s okusom mente,misli s obzirom na moje druge tegobe flasteri bi mogli škoditi,ono kaj me muči,je da ja sutra ujutro moram stavit da prostite to sranje u usta mjesto cigarete i hoće li to uspjeti,o bože jedinog zadovoljstva se moram odreći
marta513 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.