Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 21:53   #1
Večernje iskradanje iz kuće

Teensi, iskradate li se oko 1-2 ujutro iz kuće?
Kamo idete? Imate li koji trik? Jeste li uhvaćeni?
xGaravax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:01   #2
Ne, jer nemam 12 godina. A i kad sam imao nisam to radio.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:26   #3
Ma onako, 14-15.. Kad ne puste van pa se snađeš, haha
xGaravax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:39   #4
I koji kurac imaš raditi vani u 2 ujutro?
Nema žive duše vani..
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:55   #5
zaš bi išao van u 1-2? obično izlazim oko 7 pa ostanem do tak negdje
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:02   #6
Koji cu kurac u sedam vani?

Obicno odem oko ponoci, jedan, ali ne moram bjezati iz kuce da to napravim.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:03   #7
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Koji cu kurac u sedam vani?
Koji kurac ću uopče vani?

Edit: više se isplati guzicu grijat uz radijator.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:09   #8
Quote:
Casper555 kaže: Pogledaj post
Koji kurac ću uopče vani?
To se i ja pitam svaki jebeni put.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:14   #9
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam svaki jebeni put.
Jesi carina majke ti.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:21   #10
A nađe se koji put... barem tu kod mene :P
xGaravax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:32   #11
nisam nikada imao takvu potrebu
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:41   #12
ja se nemoram iskradat, al i da moram sigurno nebi jer nevolim bahuljat sama po mraku - volim kad netko zna di sam i sta sam i kaj radim.
al znam recimo kad sam prije prije bila na moru, tamo sam imala frendice koje su na moru ostajale s zatucanim djedovima i babama pa su morale dolazit do 11 doma. onda su znale kao doc doma, a onda kad se uvjere da ovi spavaju opet vratit nama oko pol 1-1. u tim situacijama gdje imas s kim iskradat se i gdje te vani ceka drustvo/nesto smatram to opravdanim. al ovakvo bezvezno iskradanje kakvo mi se cini u postavljenom topiku mi nije jasno :S
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:52   #13
a sad da imam potrebu kopat grobove oko ponoći brijem da bi me pustili, pa nebi morao skakat kroz prozor
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 03:53   #14
Nikad radio i nikad ćuo od ikog da je to radio, barem tu u nas.
Takve stvari se samo mogu vidjet u priglupim teen američkim filmovima.

Nego tu kod nas je izgleda više fora i popularnije odlazak na par dana što dalje od kuće i ne javljanje tak da ti starci dobe infarkt il slom živaca i dignu policiju i pol zemlje na noge dok bi istovremeno mogli biti puno korisniji pri pravom rješavanju problema otetih.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 04:26   #15
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Nikad radio i nikad ćuo od ikog da je to radio, barem tu u nas.
Takve stvari se samo mogu vidjet u priglupim teen američkim filmovima.

Nego tu kod nas je izgleda više fora i popularnije odlazak na par dana što dalje od kuće i ne javljanje tak da ti starci dobe infarkt il slom živaca i dignu policiju i pol zemlje na noge dok bi istovremeno mogli biti puno korisniji pri pravom rješavanju problema otetih.
Jao da. Takve glupane i glupacice treba posteno isamarati. Cim cujem da je neka curica nestala, odmah znam da je razmazeno dzubre odlutalo sa nekim svojim deckom i da ce se vratiti za par dana, dok ih policija i roditelji traze.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 09:26   #16
Sad ćete me vjerojatno popljuvat al briga me. ja sam to radila do nedavno jer nisam smjela van. najgori osjećaj-svi smiju van a ti ne. pokušao si sve da izađš al ti ne dopuštaju! nekak se moraš snać. i to sam radila sve dok mi nisu dopustili. skužena nisam bila.
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 09:58   #17
ja kad sam imao 20 imao sam neku od 15 pa bi bjezala od kuce oko 22 ili 23 (ovisno kad joj starci zaspe) pa bi ju cekao s autom i onda bi se iskrala i bili bi van do 4 ili 5 ujutro
onda bi spavala do 15 pa su njezini mislili da se drogira..

ali svemu je dosao kraj jedne burne veceri kad je upalila mob i vidjela 20 propustenih poziva od tate i milijun sms-ova (navodno ga je probudilo udaranje skura u prozor,zaboravila ih je zakacit)kad je usao u sobu vidio je da je nema

lijepa uspomena
lovator32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:40   #18
Quote:
lovator32 kaže: Pogledaj post
ja kad sam imao 20 imao sam neku od 15 pa bi bjezala od kuce oko 22 ili 23 (ovisno kad joj starci zaspe) pa bi ju cekao s autom i onda bi se iskrala i bili bi van do 4 ili 5 ujutro
onda bi spavala do 15 pa su njezini mislili da se drogira..

ali svemu je dosao kraj jedne burne veceri kad je upalila mob i vidjela 20 propustenih poziva od tate i milijun sms-ova (navodno ga je probudilo udaranje skura u prozor,zaboravila ih je zakacit)kad je usao u sobu vidio je da je nema

lijepa uspomena

koja je to scena negdje bila
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:00   #19
htio sam je ja ostavit tako da joj izbjegnem starog al ona je rekla da je odvezem bas do njega (cekao je na benzinskoj ina) da ne ispadne da luta sama okolo

onda je on poceo vikat na mene da ce zvat policiju i dali ja znam koliko ona ima godina
ja sam rekao zovi boli me kurac i onda sam pogledao dole i vidio da mi je kajš otkopcan
ali bio sam iza auta,on ju je utrpao u njihov auto i odfurao
lovator32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 18:51   #20
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Jao da. Takve glupane i glupacice treba posteno isamarati. Cim cujem da je neka curica nestala, odmah znam da je razmazeno dzubre odlutalo sa nekim svojim deckom i da ce se vratiti za par dana, dok ih policija i roditelji traze.
Ma da to ti kažem. Ova današnja balavurdija/mlađarija nema nimalo poštovanja prema starijima i roditeljima. Tome su prvenstveno krive današnje filozofije pobrane sa zapada tipa dječja prava i fizičkom nekažnjavanju djece. I onda na takve načine i dobivamo ovu današnju razmaženu, sebičnu dječurliju koja gleda samo sebe i svoje potrebe. Mislim da se razumijemo nisam za zlostavljanje djece, al nema te sile zemaljske koja će mene učit na koji način ću ja odgajat svoju djecu. Ko klinac i mlađi tijnedžer pobrao sam bio za svaku pizdariju koju sam napravio cijeli očev dlan po faci i tikvi do glave. Mrzio sam ga onda zbog toga al sam ga se i bojao te na kraju i poštivao jer je izgradio od mene čvrst i odlučujuć karakter koji zna što i kako postići u životu. Nekad su roditelji bili Bog i batina u kući i shodno tome su se i poštovali, a danas sve više imamo primjera iz Crne Kronike gdje djeca psihički zlostavljaju roditelje, fizički nasrću na njih i prijete kada im se nešto ne udovolji.

Kad smo već kod bježanja od kuće, evo danas izašlo u Večernjem.

Samoborsku učenicu Gabrijelu policija traži treći put .

Treći put!!! Za ne povjerovati .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.