Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 23:32   #1
Primjeri lijenosti

Napišite bisere svoje ljenosti ili momenata u kojima ista preuzima kontrolu.


Ja sam danas imala gomilu šporkog posuđa.
Dragome sam oprala šalicu za kavu ali sebi nisam imala volje nego sam izvukla jednu koja je druge vrste i koju ne koristim često. On je pio iz smeđe šalice a ja iz bijele. Katastrofa
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 23:39   #2
Jednom sam totalno bezveze surfala po netu umjesto da sredim neke puno važnije stvari i poslije se žalila određenim osobama da imam premalo vremena, naravno, ne svojom krivnjom.
Ne, čekaj, to radim skoro svaki dan
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 23:41   #3
Muž uzme vlažnu maramicu i počisti mi nečistoću između nožnih prstiju...

Dok ugrijem wc, pa isplačem kadu, pa se skinem, pa se obučem, pa poslije pokupim vodu okolokole...ma neda mi se.
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 23:45   #4
Quote:
Djuromladji kaže: Pogledaj post
Muž uzme vlažnu maramicu i počisti mi nečistoću između nožnih prstiju...

Dok ugrijem wc, pa isplačem kadu, pa se skinem, pa se obučem, pa poslije pokupim vodu okolokole...ma neda mi se.
hahhaha.. to je to.. potpisujem
__________________
Albumčić 1 :) ili malo prošireno u Albumčić 2 ;) Moguć dogovor!
iwoncha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 00:34   #5
pisala bih o lijenosti, ali mi se ne da
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 00:44   #6
moj frend se jedno jutro probudio, zasjeo na kauč i gledao cjelu trilogiju gospodara prstenova i jeo neki stari čips kaj mu je bio nadohvat ruke. Naravno, od toga je ožednio ali je bio preljen da se digne po vode, e onda je čekao cimera da dođe s faksa, no ni on mu nije htio dat vode tek tolko da vidi kaj će ovaj.
Tu je već prošlo skoro pola dana da se nije dizao. I naposljetku je primjetio da na radijatoru stoji ona keramička posudica s vodom da ne bude suh zrak pa je skinuo to i popio...


Malo kasnije je skužio da će se ipak morat dignut na wc...
ljubavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 00:59   #7
Quote:
ljubavica kaže: Pogledaj post
moj frend se jedno jutro probudio, zasjeo na kauč i gledao cjelu trilogiju gospodara prstenova i jeo neki stari čips kaj mu je bio nadohvat ruke. Naravno, od toga je ožednio ali je bio preljen da se digne po vode, e onda je čekao cimera da dođe s faksa, no ni on mu nije htio dat vode tek tolko da vidi kaj će ovaj.
Tu je već prošlo skoro pola dana da se nije dizao. I naposljetku je primjetio da na radijatoru stoji ona keramička posudica s vodom da ne bude suh zrak pa je skinuo to i popio...


Malo kasnije je skužio da će se ipak morat dignut na wc...
Đizs, ovo je presmiješno
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 02:34   #8
imam pun qrtz crtat iz tehnickog crtanja al mi se nekak neda.

rok je do 15.12., valjda ce bit nesta
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 10:04   #9
Quote:
ljubavica kaže: Pogledaj post
moj frend se jedno jutro probudio, zasjeo na kauč i gledao cjelu trilogiju gospodara prstenova i jeo neki stari čips kaj mu je bio nadohvat ruke. Naravno, od toga je ožednio ali je bio preljen da se digne po vode, e onda je čekao cimera da dođe s faksa, no ni on mu nije htio dat vode tek tolko da vidi kaj će ovaj.
Tu je već prošlo skoro pola dana da se nije dizao. I naposljetku je primjetio da na radijatoru stoji ona keramička posudica s vodom da ne bude suh zrak pa je skinuo to i popio...


Malo kasnije je skužio da će se ipak morat dignut na wc...

Joj šta sam se nasmijala od srca, tnx

A zašto nije iskoristio tu posudicu ako je vodu popio?
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 10:11   #10
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pisala bih o lijenosti, ali mi se ne da
hahahah zakon
__________________
Izrada plana za mrsavljenje
teretana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:08   #11
pranje sudja je defnitivno najmanje draga aktivnost. ima dana kad sam zaista mastovita u snalazenju bez potrebnog besteka.
peglanje. kao, budem danas, pa ne opeglam danas, pa sa samo slaze osusena hrpa na dasci za peglanje, dok ne postane prevelika;ozivi i napadne me dok spavam
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:24   #12
iskreno unazad par mjeseci sam uzasno lijena kombinirati sta cu si obuci za iduci dan, sto sam UVIJEK radila
sad je vishe zgrabi-prvo-sto-vidis varijanta
i saltanje izmedju par provjerenih kombinacija
evo to je jedna stvar za koju sama sebe mrzim sto sam lijena napraviti
josh ajde nekak prek ljeta fakat volim kombinirati ali hladnoca i to...ppiiihhhh
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:25   #13
Quote:
ljubavica kaže: Pogledaj post
Malo kasnije je skužio da će se ipak morat dignut na wc...
Ajme, zamisli ga ko muža. Čovjek iz snova
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:29   #14
Uf, peglanje. Već 3 tjedna to odgađam za sutra. Mrzim peglanje i onog tko ga izmisli.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:31   #15
Složit ormar

bježim od tog još od proljeća
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:37   #16
U zadnje vrijeme nisam baš toooliko lijena, al mi se tu i tamo desi da umirem od gladi, al jednostavno sam prelijena da odem do pekare.......

Ah da, umalo zaboravih, onda obično zovem frenda nek dođe do mene i usput mi kupi neko pecivo...
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:56   #17
Quote:
Maza_ kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme nisam baš toooliko lijena, al mi se tu i tamo desi da umirem od gladi, al jednostavno sam prelijena da odem do pekare.......

Ah da, umalo zaboravih, onda obično zovem frenda nek dođe do mene i usput mi kupi neko pecivo...
ih sad to mi nemoj ni pricati, nikada mi se ne da kuhati samo za sebe
jednostavno ne jedem
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:04   #18
Evo, upravo sad na poslu bi trebao proučiti neku dokumentaciju od kojih pedesedak stranica, ali mi se ne da, pa odsutno surfam forumom.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:08   #19
tolko sam lijena da diplomski pišem već puna 2 mjeseca (temu dobila prije 3)... a nisam ni jednu smislenu rečenicu napisala
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:35   #20
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
tolko sam lijena da diplomski pišem već puna 2 mjeseca (temu dobila prije 3)... a nisam ni jednu smislenu rečenicu napisala
Ma daj, moja prijateljica piše godinu dana!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.