Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2006., 23:48   #1
Lightbulb Vikleri

posto ih ne koristim bas cesto, pitam vas, je li bolje staviti viklere navecer prije spavanja ili ujutro?
hvala.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 01:04   #2
Talking

Natch sa viklerima u glavi i sakoicem sa 3/4 rukavima

Stavi ih ujutro, dovoljno je 10-tak minuta...
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 01:07   #3
prejako
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 15:47   #4
Quote:
Natch kaže:
posto ih ne koristim bas cesto, pitam vas, je li bolje staviti viklere navecer prije spavanja ili ujutro?
hvala.
Treba ih staviti na svježe opranu i prosušenu kosu - tad daju najbolji rezultat.
Ovisno šta hoćeš. Ja one velike držim pola sata odmah nakon što mi se osuši kosa i to u svrhu ravnanja kose. Za frćkanje, vjerojatno treba duže i da kosa ne bude skroz suha. Tako je radila moja mama.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 17:56   #5
vikleri

jel to prastara tehnologija ili ja to mogu jos negdje nabaviti?jer nekako se ne snalazim sa ovim elektricnom cudima i kosa mi je cudna(lijepi se za te stvari i brzo mi splasnu kovrce ako je kovrcam elektricnim stvarcicama)pa bi ja klasicne viklere,a ne znam jel to jos uopce postoji u slobodnoj prodaji
i ako netko zna di i cijenu otprilike da se znam pripremiti
koke tnx
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:15   #6
ja koristim uvijače. kupila u dm-u 5 kom 15kn. najbolji su mi jer su gumeni, mekani, pa mogu i spavat u njima.
onda imam još neke velike što idu na mokru kosu, one na čičak (ili kako više), ali te ne volim jer počupam pola kose.
i imam jedne viklere što se ˝kuhaju˝. staviš ih u vodu dok ne zakuha i onda na kosu. isto su dobri
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:18   #7
aaaaa vidis-nisam se ni sjetila dm-a...budem pogledala tamo sto se nudi..ma moze biti bilo sto sto radi na tom principu da se uvija i stoji na kosi...
tnx
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:21   #8
imaš u dm-u tih uvijača više vrsta i imaš te na čičak, što se zaljepe na kosu isto više vrsta. cijene su ok.
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:25   #9
budem snimila sutra..ili u petak dole na moru u dm-u(kak stignem)..ma htjela bi si nafrckat vrhove za novu,a ova 2 figara sta imam su ziva katastrofa za mane i moju kosu...em dok cijelu kosu prodem ves se prvi dio izravna,em mi se pola kose zaljepi za to cudo-pa imam cirkus...ovo mi je promamnije..
vidis nikad to nisam ni primjecivala u dm-u(nisam ni isla za tim )
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 22:32   #10
Ima i u Kozmu nekoliko vrsta viklera, u različitim veličinama. Cijena zavisi od veličine ali nisu skupi. U DM-u isto tako.

Samo, ako ti je kosa jako svilenkasta, kovrče će ti brzo "spasti" i nakon ovakvog uvijanja. Obavezno prije stavljanja viklera, nanesi nekakvo sredstvo za učvršćivanje, tipa pjena za kosu i nakon što namjestiš firzuru još malo učvrsti lakom. Naravno, ako želiš da to izdrži cijelu noć.

P.S. Kupi kvalitetne prozivode za kosu da ti se ne bi sve slijepilo jer će onda ružno izgledati.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 22:38   #11
Ni u kom slučaju ne kupuj one bodljikave ili na 'čičak'! Ionako sami ne stoje, a užasno čupaju kosu, što, obzirom da se javljaš na temi o opadanju, sigurno nije povoljno za tebe.

Odlične plastične viklere imaš i u svim većim marketima, dm-u, čak i u 'čajna' šopovima i slično. Na to se zaista ne isplati trošiti novce u boljem dućanu.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 22:38   #12
Quote:
ditta kaže:
Samo, ako ti je kosa jako svilenkasta, kovrče će ti brzo "spasti" i nakon ovakvog uvijanja. Obavezno prije stavljanja viklera, nanesi nekakvo sredstvo za učvršćivanje, tipa pjena za kosu i nakon što namjestiš firzuru još malo učvrsti lakom. Naravno, ako želiš da to izdrži cijelu noć.
meni ni to nije pomagalo
davno odustala od frčkanja
probala sve moguće vrste i kombinacije uvijača i učvršćivača i sve bi splasnulo u roku sat vremena

pomirila se s ravnom kosom
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 22:38   #13
Quote:
ditta kaže:
Ima i u Kozmu nekoliko vrsta viklera, u različitim veličinama. Cijena zavisi od veličine ali nisu skupi. U DM-u isto tako.

Samo, ako ti je kosa jako svilenkasta, kovrče će ti brzo "spasti" i nakon ovakvog uvijanja. Obavezno prije stavljanja viklera, nanesi nekakvo sredstvo za učvršćivanje, tipa pjena za kosu i nakon što namjestiš firzuru još malo učvrsti lakom. Naravno, ako želiš da to izdrži cijelu noć.

P.S. Kupi kvalitetne prozivode za kosu da ti se ne bi sve slijepilo jer će onda ružno izgledati.
Joj, ovo sve i ja radim ..neki put mi se čini da smo mi žene patnice
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 22:40   #14
ovo sa pjenom za kosu stvarno upali..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 23:47   #15
Quote:
PERLA-zd kaže:
ovo sa pjenom za kosu stvarno upali..
Još kad uzmeš onu extra strong!
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 01:02   #16
meni je bash frizerka neki dan rekla da se kod uvijanja ne koristi niti pjena, niti lak za kosu, nego-kmh, k vragu-ne mogu se sad sjetiti kak se to zove.... uglavnom onak se rasprsi ko lak za kosu.. ali, lak nije....jel netko zna kak se to zove...? ja zaboravise
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 01:40   #17
koja je razlika izmedju viklera i uvijaca?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 01:58   #18
Quote:
Lilit kaže:
koja je razlika izmedju viklera i uvijaca?
pa kaj to nije isti vrag?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 02:01   #19
Quote:
Lilit kaže:
koja je razlika izmedju viklera i uvijaca?
pa kaj to nije isti vrag?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 02:29   #20
jao sad sam ukomirana
imam svilenkastu kosu i bas mi ne drzi nis,a viklere nisam probala,pa sam se ponadala da je to mozda dobro rjesenje...jedino sto su mi vrhovi malo susi,pa ako mozda namocim vrhove vodom...dugo drzim viklere i zabetoniram ucvrsicvacima-podrzi par sati dok se svi ne napiju,a poslije vise nitko nis ni ne vidi
a koliko ja trebam tog kupiti?srednje gusta kosa...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.