Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2007., 10:22   #61
Quote:
nips kaže: Pogledaj post
jel sever??? od toga ništa neš naučit, pa se i ne trudi...ja na fiziku i matematiku nissan uopće iša na predavanja...jer je bilo gubljenje vremena..od prepisivanja ništa nemožeš naučit...pogotovo iz matematike (meni bija henč)...a fiziku i matematiku san s prve, bez instrukcija...al triba se znat snać
iako ni instrukcije nije loše..al to košta....ja san na ekonomiji za statistiku love i love smlatija..da svatiš da je to pljuga predmet...
da, sever...

lik je koma!

ma idem na predavanja da mogu pokazati gradivo nekome tko će mi sve to lijepo objasniti...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 10:50   #62
nemoj. bolje kopiraj od nekoga tko lijepo piše predavanja pa nek ti onda pokazuju. mi smo kod njega na ispitu izlazili van (smijes izaci na wc usred ispita - bar se smjelo dok sam ja isao) das nekome zadatke, kad ih rijesi, ponovo odes na wc, vratis se sav sretan...
pola predavaone ima ista rješenja, netko prođe, netko padne..

hehe i nakraju padnes. kod njega nikad ne mozes bit siguran u prolazak..osobito na fizikalnim stetnostima.
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 21:56   #63
Quote:
tihomir2 kaže: Pogledaj post
nemoj. bolje kopiraj od nekoga tko lijepo piše predavanja pa nek ti onda pokazuju. mi smo kod njega na ispitu izlazili van (smijes izaci na wc usred ispita - bar se smjelo dok sam ja isao) das nekome zadatke, kad ih rijesi, ponovo odes na wc, vratis se sav sretan...
pola predavaone ima ista rješenja, netko prođe, netko padne..

hehe i nakraju padnes. kod njega nikad ne mozes bit siguran u prolazak..osobito na fizikalnim stetnostima.
apsolutno se slažem u to...ja ko debil rješava i svaki put ljoknen..a meni tip kaže, da kad nezna zadatak...u bilježnici ađe neki skroz livi zadatak, koji je sličan al nije taj koji traži i da ga prepiše...samo da je ispit pun i rješen...a šta je krivo nema veze....i svaki put prođe....on to ocjenjuje, il par ne par , il na izvlačenje....
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 22:25   #64
tako je i par kolega isto napravilo..samo sličan zadatak napiše, nema veze što to nije to i prođe.. probao sam i to, al mi nije uspjelo.. obično sam rješavao teoriju pa ili mi je netko riješavao zadatke vani ili sam čekao da zadacti stignu do mene pa čak i ako je to podrazumijevalo šetnju preko cijele dvorane i prepisivanje od frenda

zračenja nisam nikako uspjevao proči kod njega pa sam bio na usmenom..razgovarali samo o svemu samo ne o zračenjima rekao je da sam se ipak potrudio i prošao sam tako da ni usmeni nije loša opcija kod njega.. samo na prijavnici napišeš da ti je 3 put i padnes. ja sam jedno 3 puta pisao da mi je prvi put pa mi već dopi*dilo padat na tome. a svaki put riješim cijeli ispit i to čak i točno i nikad ništa.
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 18:53   #65
korisne informacije...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 17:32   #66
Jel ima netko možda neke skripte koje bi bile korisne za polaganje prve godine!!! Hvala!!!
titanic_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 17:34   #67
iz fizike kod Severa naravno
titanic_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 19:27   #68
ja san neki dan moje proda...
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 21:16   #69
a jesi ti možda sa krvavca!!!
titanic_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 11:08   #70
Koja je razlika izmedu redovnog i izvanrednog studija sigurnosti i zastite?
Jel bolje ic na redovni ili izvanredni?
Jel se moze prebacit s redovnog na izvanredni tokom god.?
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 13:12   #71
koliko ja znam redovni ne postoji nego samo izvanredni...
izvanredni - predavanja vikendom - studiranje uz rad.
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 22:04   #72
Ja idem na redovni..u klc-u ima i redovni i izvanredni...
Sad me zanima dal je bolje ic na redovni zato kaj ovako nemam vremena za nista..
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 23:55   #73
prvi put čujen da ima redovni...kako redovni..preko tjedna su predavanja ili???
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 00:36   #74
Quote:
nips kaže: Pogledaj post
prvi put čujen da ima redovni...kako redovni..preko tjedna su predavanja ili???
Da,predavanja svaki dan...od pon.-pet.
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 01:57   #75
Quote:
drabotic kaže: Pogledaj post
da, sever...

lik je koma!

ma idem na predavanja da mogu pokazati gradivo nekome tko će mi sve to lijepo objasniti...
a zasto se ne javis svom predstavniku. njegov(moj) mail ti je bio na ploci.
ovaj forum mogu citati i profesori pa bi mozda trebao razmisliti o tome sto i kako pises. nakon kolokvija iz kemije ili za vrijeme trajanja potrazi me
igor78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 02:01   #76
isto vrijedi i za druge kolege sa 1godine.
naravno nemorate cekati petak ak znate mail

Pozdrav
igor78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 17:52   #77
inače sad postoji glavni forum od VSS-a:

forum-vss
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 01:42   #78
mislim da jos nije u funkciji
igor78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 16:06   #79
Quote:
igor78 kaže: Pogledaj post
mislim da jos nije u funkciji
je kako nije kad sam ja bija...i na stranici od faksa ispod pretinca imaš za ulaz..
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 16:36   #80
Quote:
igor78 kaže: Pogledaj post
a zasto se ne javis svom predstavniku. njegov(moj) mail ti je bio na ploci.
ovaj forum mogu citati i profesori pa bi mozda trebao razmisliti o tome sto i kako pises. nakon kolokvija iz kemije ili za vrijeme trajanja potrazi me
pa nisam napisao ništa loše ili uvredljivo za nekoga, lik koma objašnjava i ja niš ne kužim...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.