Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2009., 23:13   #41
sada imam stari c5 1.8 benzinac
jel je auto glasan , jer ovaj koji sad imam trebaš dignut iznad 3000 okretaja samo da vidiš da li motor radi
na mom najmanje jednom mjesečno neke žarulje moraš mjenjat
Kokoi is offline  
Old 06.11.2009., 23:33   #42
Ma ne čuješ ga. Tatalna suprostnost od Njemačke produkcije. Davno je PSA po buci motora pretekao (naravno, po tišem radu) D ekipu...

Radi jako lijepo i uglađeno, čak bih se usudio reć i profinjeno. Buke u unutrašnjosti nema uopće.

Stariji modeli su imali hrpu problema sa strujom. Ovi novi nemaju baš. Već tamo od 2002 se popravilo dosta toga. A ovo je ipak n-to izdanje serije...
__________________
Samo se ludjaci nadaju.

Ostali rade...
amiklic1 is offline  
Old 07.11.2009., 11:57   #43
Quote:
amiklic1 kaže: Pogledaj post
Ma ne čuješ ga. Tatalna suprostnost od Njemačke produkcije. Davno je PSA po buci motora pretekao (naravno, po tišem radu) D ekipu...
Radi jako lijepo i uglađeno, čak bih se usudio reć i profinjeno. Buke u unutrašnjosti nema uopće.

Stariji modeli su imali hrpu problema sa strujom. Ovi novi nemaju baš. Već tamo od 2002 se popravilo dosta toga. A ovo je ipak n-to izdanje serije...
Da neku ekipu je, znači trebaš navesti navesti koju ekipu(tu ti ostaje psa konkurencija). Znači normalno da je c5 tiši od mondea, octavie i sličnih no malo skuplje aute nisu pretekli. Bmw 3, a4 koji su izašli prije 5,6 godina i slični nisu glasniji od recimo citroena koji je išao u njihovo vrijeme, recimo prethodni c5, isto je tako s novijima, kod viših klasa njemačka brundava ekipa je u stanju i pobijedit bez problema citroen višu ekipu, no ajde to nećemo uzimat za ozbiljno jer imaju više iskustva kod tih klasa. No samo za primjer, bmw 5 koji je izašao još prije 6 godina je tiši auto od recimo aktualnog citroena c6 koji je prilično skup stroj i pokušava konkurirat, jasno da u tom području ne može. No ako gledaš psa konkurenciju ford, škoda, vw imaš pravo citroen je odmaglio po tom pitanju. Mercedes je sad počeo nešto muljat i ovi njihovi novi modeli (c klasa) su strašno brundavi no oni će se vratit na pravi put novom serijom. Uglavnom činjenica je da se za njemačku ekipu mora puno masnije platit da bi se dobile ove karakteristike na razini psa, zato psa bravo.

Zadnje uređivanje johny5 : 07.11.2009. at 12:09.
johny5 is offline  
Old 07.11.2009., 12:54   #44
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Da neku ekipu je, znači trebaš navesti navesti koju ekipu(tu ti ostaje psa konkurencija). Znači normalno da je c5 tiši od mondea, octavie i sličnih no malo skuplje aute nisu pretekli. Bmw 3, a4 koji su izašli prije 5,6 godina i slični nisu glasniji od recimo citroena koji je išao u njihovo vrijeme, recimo prethodni c5, isto je tako s novijima, kod viših klasa njemačka brundava ekipa je u stanju i pobijedit bez problema citroen višu ekipu, no ajde to nećemo uzimat za ozbiljno jer imaju više iskustva kod tih klasa. No samo za primjer, bmw 5 koji je izašao još prije 6 godina je tiši auto od recimo aktualnog citroena c6 koji je prilično skup stroj i pokušava konkurirat, jasno da u tom području ne može. No ako gledaš psa konkurenciju ford, škoda, vw imaš pravo citroen je odmaglio po tom pitanju. Mercedes je sad počeo nešto muljat i ovi njihovi novi modeli (c klasa) su strašno brundavi no oni će se vratit na pravi put novom serijom. Uglavnom činjenica je da se za njemačku ekipu mora puno masnije platit da bi se dobile ove karakteristike na razini psa, zato psa bravo.
Najviše sam mislio na VW Passat, jer je nejdirektnija konkurencija ovom C% i ima ih razmjerno najviše na cesti.

Ovo drugo (Merc) ostaje za vidjeti.


Uglavnom, pregledao sam jako puno auta kad sam birao, i to redom otprilike ovako:

- Paugeot 407
- Renault Laguna
- Škoda Octavia
- Ford Mondeo
- VW Passat
- Honda Accord
- Mazda 6
- Toyota Avensis
- Opel Insignia

...i još neke automobile "niže klase" kad sam izgrađivao stav u odnosu cijena>kvaliteta (s obzirom da se jako često reklamira "jednako za manje love").

Uglavnom, prvo osvrt na ove "niže klase" (ma nisu niže neo jednostavno nisu u stanju prodat skuplji auto pa onda idu s nižom cijenom, a to naravno nosi svboje). Tu su odreda prisutni nekvalitetniji materijali u unutrašnjosti, iako je završna obrada vanjskog dijela na razini, čak su i garancije na hrđanje dosta dobre (ponekad i bolje nego kod "velikih igrača").

Da ne bi bilo zabune, smatram da su svi gore nabrojeni automobili jako kvalitetni, a razina kvalitete ovisi o modelima, motorima itd. Uglavnom, osim samog izgleda gledao sam i još neke stvari:
- prisutnost motora na tržištu
- starost modela u odnosu na razvijenost elektonike (dosta godina modela na tržištu znači i izliječene dječje bolesti)
- blizina i kvaliteta servisne mreže, te cijene održavanja
- cijena automobila i popusti kao nezaobilazan faktor (zato je Volvo otpao odmah u startu pa ga zbog prevelike cijene, koju nisam mogao platit', nisam niti gledao).

Uglavnom, priznajem da me pogled na francusku trojku ne plaši kao neke zagrižene dojč-naklonjene vozače, a niti me ne plaši niti pogled i razmatranje njemačkih auta kao opcija kupovine i korištenja godinama. Mislim da sam dosta realno razlučivao o svemu, a na koncu je, moram priznati, odlučio subjektivan osjećaj koji sam stekao zavirivši u unutrašnjosti svih nabrojenih automobila.

Citroen je, jednostavno, osjećaj za volanom podigao na vrlo visoku razinu kojoj se nitko od gore navedenih, naravno po mom mišljenu, nije niti približio. Iskočili su id uobičajenih okvira konfiguracije komandne ploče i uobičajenih okruglih satova, tipkica i sličnog.

Nema u njemu puno fancy dodataka, nema niti imitacija karbona (osim tanke lajsnice ispred suvozača, koja moćže bit i alu), ali izgled i funkcionalnost su nešto što me osvojiolo na prvi pogled.

Osjećaj je najlakše opisati kao u politskoj kabini. Sve je jako dobro posloženo, dostupno (čak i prekidač sva 4 pokazivača koji mi se u startu učinio predaleko).

Uglavnom, dobio me na ergonomiji i unutrašnjosti. A zašto je to tako? Pa jednostavno sam razmislio o načinu na koji auto koristim, o onim dijelovima koji su mi važni a koji nisu i ne gledam. tad sam skužio i priznao da je važnije da je auto uredan iznutra nego izvana, da su materijali i ergonomija važniji od izgleda (iako mi je C5 i izgledom iznad mnogih gore spomenutih). Shvatio sam da auto kupujem zbog sebe, a ne zbog mogućih zavidnih pogleda ljudi na ulici.

jedan moj poznanik jako dobro je opisao moju kupovinu:

"Kupio si pravi auto za kojim se neće nitko okrenuti na cesti..." :-) I to je jako blizu istini.

Francuze su uvijek vozili malo posebni ljudi, koji ne grade svoje mišljenje na temelju testova u časopisima i kavanskim pričama...
__________________
Samo se ludjaci nadaju.

Ostali rade...
amiklic1 is offline  
Old 07.11.2009., 13:03   #45
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
kod viših klasa njemačka brundava ekipa je u stanju i pobijedit bez problema citroen višu ekipu, no ajde to nećemo uzimat za ozbiljno jer imaju više iskustva kod tih klasa. No samo za primjer, bmw 5 koji je izašao još prije 6 godina je tiši auto od recimo aktualnog citroena c6 koji je prilično skup stroj i pokušava konkurirat, jasno da u tom području ne može.

koja to viša citroenova ekipa?! c6 je klasa bmw 5ice, a košta ko bmw 3ica...
a koliko je dugo c6 već na tržištu?!
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 07.11.2009., 13:34   #46
Mislim da se PSA auti kupuju razumom i osjećajem za stil a D "perjanice" željom za pokazivanjem prestiža i učlanjenjem u "Klub".

Još davno su u Njemačkoj proveli psihološko ispitivanje osoba koje voze najrazličitije marke automobila. Rezultati su pokazali da vlasnici BMW-a najčešće (od svih vlasnika pojedinih marki, i to u mnogo većem postotku) postaju osobe s emocionalnim problemima. Ostale rezultate ne znam jer je bilo davno ali ovo mi je baš ostalo.

Uglavnom, davo je već uspostavljen naziv "best buy" odnosno najviše dobivenog za određenu količinu novca. I tu je meni, recimo, ovaj C5 došao kao najlogičniji odabir.

Opet napominjem da prelazim 70-ak tisuća km godišnje pa je hidro ovjes nešto što drugi baš i ne pružaju. Švabe se nešto pucaju s hidrom zadnjih godina, al' ko je to probao zna da nije ni blizu Hydractive III ili čak Hydractive IV.
__________________
Samo se ludjaci nadaju.

Ostali rade...
amiklic1 is offline  
Old 07.11.2009., 14:41   #47
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post

koja to viša citroenova ekipa?! c6 je klasa bmw 5ice, a košta ko bmw 3ica...
a koliko je dugo c6 već na tržištu?!
Gle, brkamo stvari, tema je c5, auto koji spada u neke best buy opcije srednje klase i tamo jako dobro konkurira. C6 je auto velike cijene gdje se ne gleda svaka lipa, isto kao i bmw 5 i tamo vrijede drukčiji odnosi. c6 i bmw 5 sa sličnim motorima dođu podjednako, u njemačkoj se dieseli do 200 konja i vrhunskom opremu kreću oko 50 tisuća eura i jedan i drugi, dakle ne znam otkud ti ove priče da c6 ide cijenom prema bmw-u 3 da mu je to konkurencija, pa bmw3 s eksluzivnim paketima opreme i motorima kupiš ispod 40 tisuća eura.
Što se tiče tišine u autu, ne znam c6 je valjda par godina na tržištu(možda 3,4), bmw 5 je znam već 7 godina, no ak ne smatraš ovaj bmw5 dobrim za usporedbu možeš uzet i onaj stari bmw 5 koji je izašao 1995 godine (1998 godine s malo boljim diesel motorima). Onaj bmw 5 je isto tiši od aktualnog c6, a auto je već po nekima za staro željezo, jasno možda i je no samo govorim o čemu se radi.
Toliko o c6.
Što se tiče c5 to je auto koji prvenstveno drži do udobnosti vožnje na više načina(ne misli se samo na udobnost ovjesa) i normalno da tuče po tome u usporedbama fordove, vw-e, opele, honde i ostalu ekipu, pa to je upravo ono zašto neki kupuju citroen i uopće ih ne zanimaju ovi spomenuti, c5 vlada na tom terenu u srednjoj klasi i to je jasno.
Što se tiče c6 tamo su cijene malo drukčije i tamo se treba više pomučiti da bi se pobijedilo, tamo c6 vlada u udobnosti vožnje( samo ovjes) no u ostalim bitnim karakteristikama ne, no otpočetka tvrdim da to nije bitno za usporedbu jer tema je c5 i konkurenti.
johny5 is offline  
Old 07.11.2009., 15:00   #48
Quote:
amiklic1 kaže: Pogledaj post
Mislim da se PSA auti kupuju razumom i osjećajem za stil a D "perjanice" željom za pokazivanjem prestiža i učlanjenjem u "Klub".
Još davno su u Njemačkoj proveli psihološko ispitivanje osoba koje voze najrazličitije marke automobila. Rezultati su pokazali da vlasnici BMW-a najčešće (od svih vlasnika pojedinih marki, i to u mnogo većem postotku) postaju osobe s emocionalnim problemima. Ostale rezultate ne znam jer je bilo davno ali ovo mi je baš ostalo.

Uglavnom, davo je već uspostavljen naziv "best buy" odnosno najviše dobivenog za određenu količinu novca. I tu je meni, recimo, ovaj C5 došao kao najlogičniji odabir.

Opet napominjem da prelazim 70-ak tisuća km godišnje pa je hidro ovjes nešto što drugi baš i ne pružaju. Švabe se nešto pucaju s hidrom zadnjih godina, al' ko je to probao zna da nije ni blizu Hydractive III ili čak Hydractive IV.
S onime gore se većinom slažem no jasno uz neke ograde. Znači neki ljudi možda i kupuju d perjanice s ciljem učlanjenja u klub no kod većine nije tako. Da je tako onda bi malo tko kupio audi(pa audi je čvrsto povezan s vw-om i dijeli s njim hrpu komponenata), većina koji bi se željeli učlanit u klub bi uzeli mercedes jer je mercedes puno ugledniji, zamisli da ti neko recimo kaže, ja na škodi imam isto ovo napravljeno ko i ti na audiju, mislim o kakvom tu klubu pričamo.

što se tiče bmw-a jasno da istraživanja pokazuju svašta jer s bmw-om se najlakše love komadi(zar ne?) i onaj ko ima problema s komadima i ostalo može ići na bmw i tako ubrzati stvar, nisu samo komadi u pitanju jasno. No bez obzira na to i bmw kupuju ljudi koji nemaju takvih potreba niti kompleksa nekakvih i kupe ga zbog sebe a ne zbog sela, uh znam hrpu ljudi koji su se zbog nekih čudnih razloga opekli s bmw-ima pa su nakon bmw-a kupili opel ili vw ili slično, takvi ljudi isto nemaju nekih problema, tj. to su normalni ljudi.
U statistikama se može svašta namjestit i ispadne da su svi koje voze bmw s nekim emocionalnim ili sličnim problemima što nije točno.

što se tiče best buy u tome se slažemo jasno, citroen u većini slučajeva za malo novca nudi puno a tu je posebno naglašena kategorija udobnosti koju drugi nemaju.

Eto kažeš 70 tkm radiš godišnje, pa normalno da ti je bio ključan kriterij stoga udobnost, iznimno tih motor koji ne umara i ostalo.
johny5 is offline  
Old 07.11.2009., 15:06   #49
ako se nešto nije promjenilo u zadnje 2 tjedna...
c6 sa 2,2 dizelom os 170KS košta mrvicu preko 310kkn.
bmw 3 sa 2,0 dizelom i 177ks košta 290kkn.

c5 sa 2,0 dizelom sa oko 140ks košta 200kkn, bmw 3ca sa 2,0 dizelom slične snage košta 50kkn više...

50k€ košta najbolji c6, dok je bmw serije 5 sa cijenom od 50k€ prosječno opremljen i motoriziran model (npr. 2,0 benzinac karavan)...

ali možda se varam... treba provjeriti ako nekog stvarno zanimaju cijene...

Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
što se tiče bmw-a jasno da istraživanja pokazuju svašta jer s bmw-om se najlakše love komadi(zar ne?) i onaj ko ima problema s komadima i ostalo može ići na bmw i tako ubrzati stvar
komade posebne sorte
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 07.11.2009., 15:16   #50
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
ako se nešto nije promjenilo u zadnje 2 tjedna...
c6 sa 2,2 dizelom os 170KS košta mrvicu preko 310kkn.
bmw 3 sa 2,0 dizelom i 177ks košta 290kkn.

c5 sa 2,0 dizelom sa oko 140ks košta 200kkn, bmw 3ca sa 2,0 dizelom slične snage košta 50kkn više...

50k€ košta najbolji c6, dok je bmw serije 5 sa cijenom od 50k€ prosječno opremljen i motoriziran model (npr. 2,0 benzinac karavan)...

ali možda se varam... treba provjeriti ako nekog stvarno zanimaju cijene...


komade posebne sorte
To možda u hrvatskoj, ja uvijek kao relevantno uzimam ono kako se kreće vani, kod nas jasno uvijek nešto odskače. S druge strane ako je to kod nas slučaj s cijenama onda je to samo prednost citroenu.

Ah čuj bmw je brz auto, i ti posebni komadi su jako dobri za brzinu, tj. na brzinu.
johny5 is offline  
Old 07.11.2009., 15:53   #51
to su komadi za poslije teretane
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 07.11.2009., 19:06   #52
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
S onime gore se većinom slažem no jasno uz neke ograde. Znači neki ljudi možda i kupuju d perjanice s ciljem učlanjenja u klub no kod većine nije tako. Da je tako onda bi malo tko kupio audi(pa audi je čvrsto povezan s vw-om i dijeli s njim hrpu komponenata), većina koji bi se željeli učlanit u klub bi uzeli mercedes jer je mercedes puno ugledniji, zamisli da ti neko recimo kaže, ja na škodi imam isto ovo napravljeno ko i ti na audiju, mislim o kakvom tu klubu pričamo.

što se tiče bmw-a jasno da istraživanja pokazuju svašta jer s bmw-om se najlakše love komadi(zar ne?) i onaj ko ima problema s komadima i ostalo može ići na bmw i tako ubrzati stvar, nisu samo komadi u pitanju jasno. No bez obzira na to i bmw kupuju ljudi koji nemaju takvih potreba niti kompleksa nekakvih i kupe ga zbog sebe a ne zbog sela, uh znam hrpu ljudi koji su se zbog nekih čudnih razloga opekli s bmw-ima pa su nakon bmw-a kupili opel ili vw ili slično, takvi ljudi isto nemaju nekih problema, tj. to su normalni ljudi.
U statistikama se može svašta namjestit i ispadne da su svi koje voze bmw s nekim emocionalnim ili sličnim problemima što nije točno.

što se tiče best buy u tome se slažemo jasno, citroen u većini slučajeva za malo novca nudi puno a tu je posebno naglašena kategorija udobnosti koju drugi nemaju.

Eto kažeš 70 tkm radiš godišnje, pa normalno da ti je bio ključan kriterij stoga udobnost, iznimno tih motor koji ne umara i ostalo.
Šta se tiče Kluba i kupovine zbog prestiža, dovoljno je spomenuti da već duže vrijeme pratim vozači kojih vozila se jako bahato ponašaju na cesti (guraju se, oduzimaju prednost na raskrižjim) , i rezultat je upravo onakav kako sam gore rekao. BMW, i Audi dobrano vode. Iza njih dugo nema nikog, pa onda neki japanski nabrijanci koje voze golobradi...

A da je s BMW-om najlakše ulovit žensku, to se isto ne bih složio. Ti loviš žene po parkiralištima il' po benzinskim pumpama?

Ona koja bi pala na auto mi i ne treba, to je jasno. Al' nisu svi takvi, jasno. Neki imaju emocionalnih problema pa guraju auto.macho stil... A ove priljepuše padaju na tu spiku...

Ipak je to niža klasa žena, oprsti...
__________________
Samo se ludjaci nadaju.

Ostali rade...
amiklic1 is offline  
Old 07.11.2009., 19:20   #53
Ilitiga sponzoruse dobre su za one night stand.

Neki kupuju auto radi susjeda a neki radi sebe.
to sam ja is offline  
Old 07.11.2009., 19:38   #54
Quote:
amiklic1 kaže: Pogledaj post
Šta se tiče Kluba i kupovine zbog prestiža, dovoljno je spomenuti da već duže vrijeme pratim vozači kojih vozila se jako bahato ponašaju na cesti (guraju se, oduzimaju prednost na raskrižjim) , i rezultat je upravo onakav kako sam gore rekao. BMW, i Audi dobrano vode. Iza njih dugo nema nikog, pa onda neki japanski nabrijanci koje voze golobradi...

A da je s BMW-om najlakše ulovit žensku, to se isto ne bih složio. Ti loviš žene po parkiralištima il' po benzinskim pumpama?
Ona koja bi pala na auto mi i ne treba, to je jasno. Al' nisu svi takvi, jasno. Neki imaju emocionalnih problema pa guraju auto.macho stil... A ove priljepuše padaju na tu spiku...
Ipak je to niža klasa žena, oprsti...
A ne znam sad koji se guraju na raskrižjima i oduzimaju prednost, nisam pratio. A što se tiče čestog pretjecanja i slično može bit, i sam se ne vozim nikad iza nekog ko vozi 70km/h na otvorenom, nego ga prelazim, ak ih je 100 takvih na nekoj dionici preći ću ih 100.

Ma nemoraš ti lovit žene po parkiralištima ili semaforima, samo prođeš bilo gdje a s njima se sretneš na drugim mjestima, to su jasno priljepuše koje nisu za ženit neg za druge stvari, pa ne znam ko bi lud bio oženit takvu žensku.
Vozio sam malo neke bolje pile pa sam imo prilike vidit kak se se ponašaju neke ženske u takvoj situaciji.
Jasno samo iskompleksirani i ljeni navatavaju tako priljepuše, druge opcije nema, osim ovog dolje.
Nadovezao bih se samo na to sam ja, da je s nekim autima lako prepoznat dobre sponzoruše, znači onome ko traži da nabrzinu nešto obavi, a da ne čeka godinu dana, taj će ići na takve opcije.

Zadnje uređivanje johny5 : 07.11.2009. at 19:49.
johny5 is offline  
Old 28.11.2009., 18:41   #55
Dali netko točno zna da li je to ok šta piše u servisnoj knjižici za C5II 2,0 HDI da se remen distribucije mjenja svakih 240000km a ulje i filter svakih 30000km???Mislim da je sve to skupa malo previše.Jel već čuo neko da je nekome pukao remen na c5 zbog toga?
Alex33 is offline  
Old 29.11.2009., 00:27   #56
Ekipa evo par iskustava sa novim C5. Odnedavno sam vlasnik novog c5 dyn ( karavan ) 2.0hdi, manual 6br mjenjač bez hid. ovjesa. Prešao sam 22tkm do sada. Ovo mi je prvi citroen u životu i jednostavno sam oduševljen. Vjerujte mi da mi prije nikad nije palo na pamet otići u citroenov salon. Do kada nisam vidio novi C5. Auto mi je toliko dobar da je to čudo. Jednostavno sam oduševljen. Komfor, razina buke, motor, ležanje na cesti ( sa 225/55/17 ), kvaliteta izrade, servis ( u buzinu )......za sada sve 5. Potrošnja grad 9,6 , otvorena cesta 6,8, autoput do milana do 160kmh 7,2l. Inače, službeni auto mi je passat 2.0tdi 2008g i stvarno je nevjerojatna razlika između ta dva auta. Passat je puno tvđi i , rekao bi , spartanskiji auto. Kad iz njega pređem u svoj C5 kao da sam sjeo u drugu dimenziju. Zato predlažem svima koji dvoje oko recimo ta dva auta, da jednostavno naprave test vožnju sa jednim i sa drugim, ali u istom danu ako je moguće. U razgovoru sa kolegama sa posla došli smo do jednog zaključka kojeg ne treba zanemariti. Naime, jedino što zapravo zabrinjava kod citroena, jest pad cijene. E sad, što je važnije, gušt u vožnji ili ta prokleta vrijednost koju vozilo ima nakon nekoliko godina. Mislim da je jedno i drugo nemoguće zadovoljiti. Kaj se tiče onog gore posta, u kojem je jedan od autora naveo da je to; super auto za kojim se nitko neće okrenuti, to jednostavno nije istina. Provozajte se sa novim C5 i vidjet ćete koliko ljudi će se okrenuti!
Na kraju krajeva, auto kupujete zbog sebe, a ne zbog drugih.
marcello is offline  
Old 29.11.2009., 01:18   #57
Quote:
marcello kaže: Pogledaj post
Ekipa evo par iskustava sa novim C5. Odnedavno sam vlasnik novog c5 dyn ( karavan ) 2.0hdi, manual 6br mjenjač bez hid. ovjesa. Prešao sam 22tkm do sada. Ovo mi je prvi citroen u životu i jednostavno sam oduševljen. Vjerujte mi da mi prije nikad nije palo na pamet otići u citroenov salon. Do kada nisam vidio novi C5. Auto mi je toliko dobar da je to čudo. Jednostavno sam oduševljen. Komfor, razina buke, motor, ležanje na cesti ( sa 225/55/17 ), kvaliteta izrade, servis ( u buzinu )......za sada sve 5. Potrošnja grad 9,6 , otvorena cesta 6,8, autoput do milana do 160kmh 7,2l. Inače, službeni auto mi je passat 2.0tdi 2008g i stvarno je nevjerojatna razlika između ta dva auta. Passat je puno tvđi i , rekao bi , spartanskiji auto. Kad iz njega pređem u svoj C5 kao da sam sjeo u drugu dimenziju. Zato predlažem svima koji dvoje oko recimo ta dva auta, da jednostavno naprave test vožnju sa jednim i sa drugim, ali u istom danu ako je moguće. U razgovoru sa kolegama sa posla došli smo do jednog zaključka kojeg ne treba zanemariti. Naime, jedino što zapravo zabrinjava kod citroena, jest pad cijene. E sad, što je važnije, gušt u vožnji ili ta prokleta vrijednost koju vozilo ima nakon nekoliko godina. Mislim da je jedno i drugo nemoguće zadovoljiti. Kaj se tiče onog gore posta, u kojem je jedan od autora naveo da je to; super auto za kojim se nitko neće okrenuti, to jednostavno nije istina. Provozajte se sa novim C5 i vidjet ćete koliko ljudi će se okrenuti!
Na kraju krajeva, auto kupujete zbog sebe, a ne zbog drugih.

1. pad cijene nece biti toliko velik kao sa proslim c5... prosla generacija je vrtoglavo izgubila na cijeni zbog velikog skoka u kvaliteti s novim modelima...

2. auto je definitivno za okrenit se za njim... na cesti djeluje mocno... puno atraktivniji od honde,mazde,mondea,lagune i ostalih modela u klasi...

3. rafiniranost i udobnost je vrh klase... premda passat nije za usporedbu jer ga je konkurencija pregazila ipak je to najstariji model u klasi...

vozna svojstva su losija od ostalih u klasi, ali nista sta prosjecni vozac moze osjetiti...
TataNano is offline  
Old 29.11.2009., 01:43   #58
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
komade posebne sorte
... aka "pleh 3.14zde"!
dimosphobos is offline  
Old 29.11.2009., 02:18   #59
Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
1. pad cijene nece biti toliko velik kao sa proslim c5... prosla generacija je vrtoglavo izgubila na cijeni zbog velikog skoka u kvaliteti s novim modelima...
Moguće no ajmo pričekat pa vidit. Nemora to uvijek imat veze s kvalitetom novijeg modela, nekim autima padne brzo cijena makar ih nasljede i kvalitetom lošiji auti.

Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
2. auto je definitivno za okrenit se za njim... na cesti djeluje mocno... puno atraktivniji od honde,mazde,mondea,lagune i ostalih modela u klasi...
Ima i u tome nešto, nije da se ljudi okreću ko za s klasom no nije da se ne okreću, meni osobno ugodno ga je vidit, makar ja ne kupujem aute zbog izgleda pa to ne bi upalilo no nebitno.

Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
3. rafiniranost i udobnost je vrh klase... premda passat nije za usporedbu jer ga je konkurencija pregazila ipak je to najstariji model u klasi...
Udobnost je ok, passat je normalno drugi svijet, ili citroen je drugi svijet za passata po tom pitanju. Isto tako držanje cijene passata je drugi svijet naspram citroena, passat drži cijenu makar i ne valja, citroen i da valja u tom području nemože konkurirat, možda se stvari nekada i okrenu, vidjet ćemo.


Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
vozna svojstva su losija od ostalih u klasi, ali nista sta prosjecni vozac moze osjetiti...
Ma osjete i prosječni vozači puno stvari, makar to nisu toliko velike razlike unutar klase da bi mogle presudit, ima puno bitnijih stvari, tj. detalja.
johny5 is offline  
Old 29.11.2009., 11:18   #60
Ja sam napisao "neće se nitko okrenut..."... To mi je poznanik rekao, al' ne u kontekstu da auto nije privlačan. Baš naprotiv, za moj se lijepe pogledi i okorjelih "Švaba". :-)

Mislio je na općeprihvaćenu i svenarodnu činjenicu da su "kod nas" isključivo "na cijeni" njemački vW , Merc. i BMW modeli, kad se dođe u klasu velikih auta (ne visoku nego baaš klasu velikih auta).

Dosta ih je sleglo glavu kad su se provozali u mom karavanu, C5 2.0 HDI automatik 6brz, Hydractive III....

Nije sportaš, al' na autoputu je ulovio 213 km/h, vozna svojstva su, nasuprot gore navdenom, i bolja od, recimo, passata, bar koliko ja vidim po cesti (di ja popeglam ostaju mnogi iza mene, i to na comf. načinu rada ovjesa)... Auto jednostavno ima poseban feeling šta se tiče ponašanja u vožnji, nimalo nije tvrd, pa su neki čak rekli da će im trebat tablete protiv povraćanja. Al' to tek kad su ušli.. na 200-300 km su ostali jednostavno oduševljeni..

Što više prelazim (evo me na 40000 od 11.3.) više sam svjestan da ovo ipak nije auto za svakog. nekakav "logičan izbor" (karikiram, naravno) ako želiš potrošit toliko novca bio bi neki drugi auto, al' i to isključivo zato jer je svijest ljudi toliko predvidiva i uobičajena da se usudim pomislit da jako mali broj ljudi misli svojom glavom.

Da sad opet kupujem auto, opet bi uzeo ovog kojeg sad imam. Možda još neke sitnice od opreme, al' generalno to je to...
__________________
Samo se ludjaci nadaju.

Ostali rade...
amiklic1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.