Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2016., 16:01   #8441
Quote:
Sparkletastic kaže: Pogledaj post
Ne znam na što ćemo naići dragi i ja kad krenemo u pohod na prstenje, ali ovo mi se sviđa: http://apparo.hr/wp-content/uploads/...o-prstenje.jpg
Jednostavno, lako za održavanje, elegantno...
pa ovo je basic model, to vam uostalom svatko može i izradit u slučaju da nemaju u ponudi I mi ćemo takve najjednostavnije, bez ikakvih kamenja, ali od žutog zlata i imat ćemo identične i budući suprug i ja.
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 21:09   #8442
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
uzmite srebrno i jos vam ostane love
Jel pocrne s godinama?
Usput, hvala na savjetu :-)
Dvojba is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 13:35   #8443
Pocrne, pa baciš u 1dl kole i voila. Tako barem moj tata radi od kad znam za sebe.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 17:18   #8444
Tanje srebro je sklono deformaciji tako da se pobrinete da bude ipak malo deblje prstenje.
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 22:43   #8445
Cure moje drage, hvala vam na savjetu
Dvojba is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 20:40   #8446
Quote:
Dvojba kaže: Pogledaj post
Jel pocrne s godinama?
Usput, hvala na savjetu :-)

moje još nije, jedino ga svakih pol godine stavim tek toliko u ocat (isto možeš i u colu ili odnijet baš u bilo koju zlatarnu na čišćenje) da opet bude malo čišći.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:05   #8447
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
moje još nije, jedino ga svakih pol godine stavim tek toliko u ocat (isto možeš i u colu ili odnijet baš u bilo koju zlatarnu na čišćenje) da opet bude malo čišći.
Super, onda ću uzeti srebro iako nisam njegov fan. Rado bih nešto tanko i zlatno, ali lova spriječava. Dragi ne radi, pa sve ja keširam.
Dvojba is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 18:44   #8448
Curke, s čime da dragom izmjerim obujam prsta, budući da on ne može hodati i doći u zlatarnicu. Čula sam da zlatari imaju nešto s čime se može izmjeriti, ili da probam sa žicom?
Dvojba is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 22:58   #8449
Naši su zlatni, 4 mm široki i imaju po tanku crtu bpizu oba ruba. Potpuno jednaki. Bili su oko 1600 kn u Varaždinu rpije 5 godina. Odi malo po zlatarnama u manja mjesta i pitaj koliko bi bili zlatni. Pa onda odluči.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 07:38   #8450
Quote:
Dvojba kaže: Pogledaj post
Curke, s čime da dragom izmjerim obujam prsta, budući da on ne može hodati i doći u zlatarnicu. Čula sam da zlatari imaju nešto s čime se može izmjeriti, ili da probam sa žicom?
mozda da probas krojackim metrom? ili jednostavno nekom spagicom pa ju izmjeris na obicnom ravnalu
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 10:54   #8451
Quote:
Dvojba kaže: Pogledaj post
Curke, s čime da dragom izmjerim obujam prsta, budući da on ne može hodati i doći u zlatarnicu. Čula sam da zlatari imaju nešto s čime se može izmjeriti, ili da probam sa žicom?

Probaj s nekom nerastezljivom trakicom, špagom i onda oznaći rubove i izmjeri.. ALI PAZI moraš izmjeriti najširi dio prsta. Ovo napominjem jer meni je hrskavica u zglobu prsta, ona srednja dosta šira od samog "korjena" jer sam jednom slomila prst.
Ja moram uzimat broj veće da ga mogu nataknut a onda mi prsten "pleše" kod korjena
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 11:12   #8452
Quote:
koraVoda kaže: Pogledaj post
Probaj s nekom nerastezljivom trakicom, špagom i onda oznaći rubove i izmjeri.. ALI PAZI moraš izmjeriti najširi dio prsta. Ovo napominjem jer meni je hrskavica u zglobu prsta, ona srednja dosta šira od samog "korjena" jer sam jednom slomila prst.
Ja moram uzimat broj veće da ga mogu nataknut a onda mi prsten "pleše" kod korjena
I ja imam takve prste, šire oko zgloba pa prsten pleše kod korjena. Prsten s kamenom mi se redovno okrene prema dlanu pa prstenje iz tog razloga ni ne nosim. Probat ću dragom izmjeriti prst nekom trakicom.
Dvojba is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 17:09   #8453
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
mozda da probas krojackim metrom? ili jednostavno nekom spagicom pa ju izmjeris na obicnom ravnalu
Može i tako :-)
Dvojba is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 21:08   #8454
Moje 2 prijateljice su uzele srebrno prstenje za vjenčanje u Argentumu, ispalo ih je oko 400-500 kuna jer su taman imali još i 50% popusta na sav nakit. Ne znam da li se varam, ali mislim da je u tijeku Božićni popust, imaju hrpu modela na stranici, obje su zadovoljne, kao i njihovi muževi. Jedna je uzela malo deblji model, druga tanji i klasičniji.

http://www.argentum.hr/nakit/vjencano-prstenje/1325

http://www.argentum.hr/nakit/vjencano-prstenje/1301
Dalmatinkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 10:43   #8455
Ako netko slučajno ima iskustva sa zlatarnom Kletuš, molim da podijeli
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:04   #8456
Vidim da i Zaks i Argentum reklamiraju neka veca snizenja- jel se isplati sad kod njih na tim snizenjima uzimat prstenje (jel uopce imaju ikakav izbor vjencanog prstenja, ima li tko iskustva)?
Nama je svadba u 5.mj, al mislim ako mozemo sada ustedjeti na tome zasto ne..
MajaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:34   #8457
Quote:
MajaRea kaže: Pogledaj post
Vidim da i Zaks i Argentum reklamiraju neka veca snizenja- jel se isplati sad kod njih na tim snizenjima uzimat prstenje (jel uopce imaju ikakav izbor vjencanog prstenja, ima li tko iskustva)?
Nama je svadba u 5.mj, al mislim ako mozemo sada ustedjeti na tome zasto ne..
osobno, nebi uzimala kod njih vjencano prstenje, smatram ih precijenjenima. bit ce sajam u areni pocetkom veljace, vrijedi cekati do tada. na licu mjesta vidis ponudu prstenja i dobijes pokoji letak sa popustom (iako popust imas uglavnom uvijek i u svakoj zlatarni). mi smo uzeli prstenje u opalu u 11.mjesecu (nakon sajma u west gateu) a jos imamo pola god do svadbe. svidjeli su nam se i cijena nam je bila super. i bili su gotovi za manje od mjesec dana!
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 14:12   #8458
Mi se jos nismo uputili za potragu nego vidim da se stalno popusti reklamiraju pa rekoh mozda nije ni lose sad ih kupit... znaci definitivno se isplati ici na sajam (mi imamo sve "bitnije" stvari- salu, bend, fotografa, ostale stvari tipa vjencanica/ odjelo, prstenje, kolaci, pozivnice smo planirali sad kroz 2.,3.mj.rijesavat pa nezz jel mi se samo rdi toga isplati na sajam)?
Ako neko ima preporuku za prstenje u St (i Hercegovina dolazi u obzir)?
Unaprijed zahvaljujem <3
MajaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 14:18   #8459
nama je isto svadba za pol godine i bili smo u dodiću, prahiru i zaksu...

- ono što mi gledamo je bilo najjeftinije u zaksu (imali 25%)
- najveći izbor je imao prahir (trenutno isto 25%, al nas ispadne malo skuplje par od zaksa). meni se više sviđaju od zaksa, a dragom zaks
- izbor nešto malo manji od zaksa, al ne puno, i cijene nešto niše nego u prahiru, al ne puno. oni nisu imali popust

planiramo do kocija, on je reko da ima 30% cijelu godinu.
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 22:33   #8460
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
planiramo do kocija, on je reko da ima 30% cijelu godinu.
Ozaljska ili Frankopanska?
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.