Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 16:04   #21
taj sa kalasnjikovom ti isto tako uzme i nekretninu ako bas hoce...pobjednik uzima sve...eto kad smo narod koji se navikao guziti..pa ko stigne taj nas opali
ivanjan76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 16:13   #22
Vojska u napredovanju ti može uzeti nekretninu, a ne tamo neki šupak s kalašnjikovom.
Riječ je bila o najsigurnijom investicijom u ratu, a to pješačko naoružanje nikako nije.
Teško da pojedinac može doći do ičeg jačeg.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 16:14   #23
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Možda jesam malo preveliki pesimist,ali mišljenje mnogih ljudi oko mene je da nam novi rat slijedi na ovom dijelu Balkana.

Po vama,a i iskustvima onih koji se sjećaju ovog prijašnjeg,što je najsigurnija investicija u području zahvaćenim ratom.

Ponajviše mislim na nekretnine...stan je ipak najteže srušiti ili ?
Ne mislim da će biti rata, zbog čega bi bilo, da je tako čitav svijet bi međusobno ratovao jer svaka država ima nešto zamjeriti drugoj? Zašto bi netko ratovao sa HR, daj bar jedan konkretan razlog?

Inače za vrijeme rata svoju imovinu je najbolje pretočiti u neku sigurnu stranu valutu i zlato. To se lako prenosi, skrije i stim možeš što te volja. U ratu sve nekretnine gube na vrijednosti, nekretnina je teret a naročito malo vrijedi ako ju netko cilja haubicom. U ratu se kupuju nekretnine, potražnja je mala, ponuda ogromna, nitko ne želi živjeti u ratnoj zoni, ekonomija je mrtva osim šverca, svatko bi htio doći do para da pobjegne od ludila. Kuću kupiš za siću, jedini je rizik da ju netko ne sruši i zapali, no livada a pored nje atraktivna plaža za pretpostaviti je da će i nakon rata biti u tvom vlasništvu, nakon rata slijedi obnova i podizanje cijena nekretnina. I tu leži ključ zarade.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 16:40   #24
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne mislim da će biti rata, zbog čega bi bilo, da je tako čitav svijet bi međusobno ratovao jer svaka država ima nešto zamjeriti drugoj? Zašto bi netko ratovao sa HR, daj bar jedan konkretan razlog?

Inače za vrijeme rata svoju imovinu je najbolje pretočiti u neku sigurnu stranu valutu i zlato. To se lako prenosi, skrije i stim možeš što te volja. U ratu sve nekretnine gube na vrijednosti, nekretnina je teret a naročito malo vrijedi ako ju netko cilja haubicom. U ratu se kupuju nekretnine, potražnja je mala, ponuda ogromna, nitko ne želi živjeti u ratnoj zoni, ekonomija je mrtva osim šverca, svatko bi htio doći do para da pobjegne od ludila. Kuću kupiš za siću, jedini je rizik da ju netko ne sruši i zapali, no livada a pored nje atraktivna plaža za pretpostaviti je da će i nakon rata biti u tvom vlasništvu, nakon rata slijedi obnova i podizanje cijena nekretnina. I tu leži ključ zarade.
A jebiga, disperziraš kao osiguranje, kupiš ih 100, samo da ne budu sve u istom gradu, a on postane novi Vukovar ili Dresden.

Ni ja ne vidim neki Svjetski rat na vidiku, građanski su mogući.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 08:38   #25
Stan u Minhenu.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:57   #26
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Danas za istu stvar teško možeš proći ispod 800 EUR i ako ne znaš ljude nećeš ga naći nigdje pa ti razmisli o investiciji.

a.
Gadno si ga pretjerao...


Sto se tice same teme, "investiranje u ratu" se moze gledati i kao ratno profterstvo.

Jedino ako pokretac teme nije ustvari mislio na ocuvanje imovine.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 00:42   #27
U čemu sam to točno pretjerao?
Evo dam ti za ono što sam naveo 500 EUR po kompletu.
Koliko god možeš isporučiti.
Možemo dalje preko PM-a ako želiš.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 09:58   #28
He, he, ne ide to tako.
Da znas o cijenama, znao bi i o drugim stvarima.
A vidim i da si vec spustio sa 800 na 500..
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 10:00   #29
Daj se nemoj vadit na jeftine štosove.
Za 800 Eura mi ne trebaš ti.
Ti si rekao da sam debelo pretjerao.
Definiraj debelo pretjerivanje.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.