Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2007., 03:01   #61
Quote:
Flores kaže: Pogledaj post
dogodila mi se jaaako slična situacija. ja eksplozivna,on flegmatik,ajme meni. prekinuli zbog neslaganja karaktera. tj.on prekinuo zbog neslaganja karaktera. rekao mi je da sam mu draga,jako itd. pokazalo se da nije lagao. patila sam za njim još par godina,gledala ga sa drugom. imala sam neke veze,ali sve ništa,osjećaji nula. i odjednom upao mi u život jedan dečko,koji me toliko zagrijao,a već sam mislila da više nikad neću volit. još kad bi vidila bivšeg nije mi bilo svejedno,ali malo po malo počela sam se hladit,kad bi vidila svog dragog,sve bi prošlo. i kad je bivši vidio koliko sam sretna,a on je bio solo,priznao mi je da kad bi mogao vratit vrijeme da bi vratio doba kad smo bili skupa. rekao je da mu je to bilo najljepše doba u životu......ali..sad je kasno.
osjećaji nestali..
ovo samo dokazuje teoriju da kad prestaneš planirat i nadat se oko nečega dogodi se baš ono što smo cijelo vrijeme željeli......uvijek je tako......zato probaj pustit....zaboravi....i vratit će ti se baš onda kada ćeš to najmanje očekivati....vjeruj mi
tanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 09:01   #62
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!
...zasto, FUJ?
...mila to su tvoji osjecaji ,a ne njegovi...i s to je najbolje ne trebas ih se nikako sramiti,to je najvrijednije sto nekome mozes dati...to si ti!
...skrivati!?Od koga?Zasto?
...proveli ste neko vrijeme skupa,pa normalno da neko vrijeme deprivacije treba,tja pa nismo roboti!
...Iskreno i drito u glavu!...skupljanje u sebi znaci i inteziviranje osjecaja...padas u iluziju...

A on?...draga,nebitan
...pa,ipak ponekad stvari znaju otici u nepredvidjenom smijeru....

Sretno
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 10:37   #63
Unhappy

Quote:
lilaamrit kaže: Pogledaj post
...zasto, FUJ?
...mila to su tvoji osjecaji ,a ne njegovi...i s to je najbolje ne trebas ih se nikako sramiti,to je najvrijednije sto nekome mozes dati...to si ti!
...skrivati!?Od koga?Zasto?
...proveli ste neko vrijeme skupa,pa normalno da neko vrijeme deprivacije treba,tja pa nismo roboti!
...Iskreno i drito u glavu!...skupljanje u sebi znaci i inteziviranje osjecaja...padas u iluziju...

A on?...draga,nebitan
...pa,ipak ponekad stvari znaju otici u nepredvidjenom smijeru....

Sretno
Imaš potpuno pravo, to sam ja!
To su moji osjećaji, prema njemu osobito duboki i iskreni. Kad volim, volim iskreno i bez kalkulacije. I ovo vrijeme patnje će proći pa ću valjda moći normalno raditi dok on diše u istoj prostoriji sa mnom. Al i dalje svaku noć zaspim na mokrom jastuku.

Hvala svima na podršci!
Fatamorgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 14:26   #64
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Nije lako..............................
Ponos mi je bitan i nikad ne cvilim za nekim ali zaista je užasno teško glumiti 10 sati kako sam odlično i kako me uopće ne boli njegov hladan pogled i kako nemam potrebu da me dodirne. Trudim se biti najjača što mogu, trudim ali se bojim da mi u očima ne vidi svu nježnost koju osjećam prema njemu.
Ti njega još voliš...a zašto ste onda prekidali? Kada bih ja barem imao osobu koja tako zamnom plače. Odnosno, možda i imam. Ali to ne znam.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 22:58   #65
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Ti njega još voliš...a zašto ste onda prekidali? Kada bih ja barem imao osobu koja tako zamnom plače. Odnosno, možda i imam. Ali to ne znam.
__________________
.. uživajte u svom svakom trenutku .. ispunite se ljubavlju .. živite je u svakoj svojoj stanici ..
Šumska_Jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 23:31   #66
Quote:
ita kaže: Pogledaj post
nemoj plakati, i nemoj dopustiti da te vidi takvu. sređuj se, prolazi pokraj njega s osmjehom na licu.
vjeruj mi, prolazi to..

muški onda vide tek jel im žao ili ne..

ovako, podbuhtla nećeš imati uspjeha, to im samo daje još njihove muškosti, jer "evo, još jedna je pala"
ŽIVA ISTINA !!!!!!!
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 02:19   #67
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Ti njega još voliš...a zašto ste onda prekidali? Kada bih ja barem imao osobu koja tako zamnom plače. Odnosno, možda i imam. Ali to ne znam.
Naravno da imaš !!
' ko ti kriv zašto ne znaš ...
__________________
.. uživajte u svom svakom trenutku .. ispunite se ljubavlju .. živite je u svakoj svojoj stanici ..
Šumska_Jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 18:40   #68
Quote:
nina2007 kaže: Pogledaj post
zašto da bježi????
that would make him winner...a to ne želimo jel' tako
budi jaka ...ili se bar pravi da jesi
anyway, držim fige za sve vas s takvim problemom Girl power
Ja ovo ne razumijem, majke mi. Koji pobjednik, pobogu? Nema tu pobjednika. I onda to trpati pod ponos. Daj, molim te. Nije to ponos, to je zloća.

I ovo, "bar se pravi da si jaka". Isusemili. Sva ta "pravljenja" jakima, ovakvima i onakvima na kraju i dovedu do usranog razjeba. Jer se predstavljamo jednima, pa kad isplivamo drugačiji ispod maski, dobijemo pedalu. Zasluženo. Sa zasluženom patnjom. Da više nikom ne pada na pamet raditi takve pizdarije.

To što netko doma cvili, moli i ne znam što, a onda na poslu glumi kao da se najela ludih gljiva, meni više govori koliko je to ispravna odluka bila. Nisam još čula da se netko izjasnio da traži frajera/ djevojku koja je medju inim i potrojena ličost. U namjanju ruku.
trailer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 18:43   #69
hm,ja svojeg viđam oko 1,2 puta tjedno,ali svejedno je to tu negdje...naucila sam bit sva happy,totalno kulerski onak ga pozdravim i sve..
al svejedno,down there osjecam da nije jos sve nestalo...
but i'm tryin

drzi se,curo
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 22:56   #70
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!
zamisli kako je kad patis za nekim koga vidjas jednom ili nijednom mjesecno...
upravo mi se to dogadja, sta bi bilo da ga vidjam svaki dan.... uuuffff
gauloises_blondes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 03:28   #71
Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan.
Ja osobu s kojim sam bila u vezi vidjam sada cesce nego sto sam ikad vidjala. I sve mislim da sam ga preboljela dok mi ne pokaze neki znak paznje, pa onda opet ispocetka patim!
Tweety1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 11:02   #72
ja sam susjeda s dečkom i več smo prekidali bilo je uzasno nismo se mogli ne vidjeti kad treba pokraj moje kuće proći bilo je bolno ja sam spuštala glavu jel bi suze krenule ali nasi su prekdi trajali po 10 dana i opet bi sve ok bilo..i sad smo već skoro 2 god skupa..nadam se da više neće biti jel je strašno viđati nekoga s kim si bio i koga još voliš a nemoci ga dotaknuti kao prije
manikerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 11:11   #73
Quote:
Tweety1980 kaže: Pogledaj post
Ja osobu s kojim sam bila u vezi vidjam sada cesce nego sto sam ikad vidjala. I sve mislim da sam ga preboljela dok mi ne pokaze neki znak paznje, pa onda opet ispocetka patim!
upravo to
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:46   #74
Zašto fuj ?

Quote:
Fatamorgana kaže: Pogledaj post
Sve je u naslovu! Ima li itko sličnih iskustava da osobu s kojom je bio u vezi i dalje viđa svaki dan. Ne mogu sakriti kako se osjećam, totalno sam u komi. Lako je odglumiti kad bivšeg sretneš na ulici da si super i da je sve savršeno od kada niste zajedno. Ovako, nakon proplakane noći slijedeći dan te vidi podbulu i crvenih očiju i ne možeš ga pogledati u oči, a kao morate razgovarati. FUUUUUUUUUJ!!!!!!!
Mi smo nakon prekida ostali zajedno živjeti u istom stanu koji smo kupili skupa dok je trajala naša veza. Svatko ima sobu za sebe, a ostatak stana koristimo svatko prema svojim potrebama. Režije plačamo popola. U sveme smo se podijelili. Svak' živi svoj život.
Ja sam nedugo nakon prekida započela vezu s drugim. Ali i on s drugom nakon nekog vremena. Zasada to funkcionira OK.
Ja imam svoj posao, izlazim.. On također. Zapravo se i ne viđmo baš previše.
Ali dok smo skupa u stanu znamo mi popiti kavu skupa, sijediti na kauču u njegovoj sobi, pogledati koji dobar film, razgovarati.
Dok smo bili u vezi zajedničkim snagama smo radili neke stvari i uvijek smo se dogovarali kako .. šta ... I sada tako radimo (barem donekle). Jer smatram da se može i tako živjeti, samo je stvar dogovora .. I dok god se taj dogovor poštiva bude i to funkcioniralo OK.
Eh sad što se tiče naših osječaja koje osječamo jedno prema drugome to je sasvim druga priča. Ja se trudim da mi ti nježni osječaji prema njemu ostanu potisnuti, da ne ispoljavaju baš previše na površinu jer se tada osječam čudno.

Kakvo je vaše mišljenje o tome ??
__________________
.. uživajte u svom svakom trenutku .. ispunite se ljubavlju .. živite je u svakoj svojoj stanici ..
Šumska_Jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 08:17   #75
Šumska jagodo! Ako još ima osjećaja s obje strane da pokušate to spasiti?

A meni super dođe kraći godišnji, provedem se s prijateljima i mislim kako sam puno bolje. Ali već dok ulazim u firmu zaboli me trbuh od nervoze, gledam je li stigao (a kako sama sebi branim da gledam za njegov stol), slušam da li je to što zvoni zvuk njegovog mobitela, i je li njegov korak to što ulazi u ured, ma grozno. Bojim se da ovim intenzitetom viđenja to neću tako brzo preboljeti.
Fatamorgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 19:49   #76
heh,
tema i za mene
Ja pored svojeg,jos uvijek nepreboljenog dragog zivim soba do sobe,naravno nakon raznih peripetija doveli smo se na tu razinu d auopce ne razgovaramo.
Naravno da mi se srce para kad god ga sretnem,kad onako ko po komandi okrenemo glavu jedno od drugoga,ili ako je jedno od nas u kuhinji ovo drugo ne ulazi tamo i bla bla.Uzasno je tesko,i 100 puta pozelim otici mu u sobu i pokusati rijesiti te neke glupe razmirice,da bi se bar pozdravfljali na hodniku,ali onda se skontam pri svakoj nasoj svadji sam ja uvijek pravila prvi korak,tako da me valjda (nanovo probudjeni) ponos koci od te vjerovatno nove gluposti u mome zivotu.
Kako ce dalje funkcionisati,nemam pojma,ali znam da je trenutno grozno i kad zivis pored nekog ne mozes ga preboljeti!!!
150105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 10:36   #77
Katastrofična situacija

Quote:
manikerka kaže: Pogledaj post
ja sam susjeda s dečkom i več smo prekidali bilo je uzasno nismo se mogli ne vidjeti kad treba pokraj moje kuće proći bilo je bolno ja sam spuštala glavu jel bi suze krenule ali nasi su prekdi trajali po 10 dana i opet bi sve ok bilo..i sad smo već skoro 2 god skupa..nadam se da više neće biti jel je strašno viđati nekoga s kim si bio i koga još voliš a nemoci ga dotaknuti kao prije
Evo,našao ovu temu,situacija je slična samo smo skroz prekinuli.

S moje strane osjećaji preveliki,s njezine (po priznanju) jedna velika gluma i osjećaji minorni,ako ih je ikada i bilo.

Fejs sam izbrisao (ne samo zbog nje),tako da ju s te strane ne pratim.

Jer se netko našao u sličnoj situaciji i kako je išta popravio?
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.