Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 09:54   #3661
Gdje ste sve?

Mi smo imali prvi AIH kod Lučingera ovaj tjedan. On misli da je to riješeno i da ću odmah ostati trudna, ja vjerujem kad vidim
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 14:39   #3662
Lijepo bi bilo da ti uspije, pa da ne osjetiš "čari" MPO postupaka.
Mariaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 14:18   #3663
Zatišje na forumu. Nema nikakvih zanimljivosti niti da nam se netko pohvali? :-(
Mariaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 10:54   #3664
Ima nas ima, samo šutimo valjda da ne ureknemo
Ja već 5x , trenutni čekam betu nakon jednog cetverostanicnog vracenog drugi dan.
Primam boostere naravno, slijedeći tjedan ću znati.
Za sad sam samo jako napuhana i pospana od utrica koji mi uvijek pola iscure van.
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:02   #3665
Meni nije pomoglo šutiti da ne ureknem
I ja sam bila 5. put, u prošli petak beta negativna!
Tebi orhideja želim svu sreću ovoga svijeta!!!!
Mantram pozitivnu betu :klap:
GoAngie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:02   #3666
Angie žao mi je.
Zašto, zasto, zašto je to tako???
Ljuta sam jako na nebo i svemir za sve žene koje prolaze taj pakao i ne nazire mu se kraj, kada je dosta, kada stati, nakon kojeg pokušaja???
Mi smo cijelo vrijeme privatno i financijski je jako iscpljujuce, odričemo se svega, znamo za koji cilj ali sretnog kraja nema.
Evo i sad kad sam u očekivanju sam već spremna na neuspjeh, jer sam tako naucena iako se potiho nadam i osluskujem svako pikanje.
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 10:14   #3667
Eto da se i ja javim. I nama je pokušaj prošli mjesec bio neuspješan. I nama je to bio 5. pokušaj (4. stimulirani). Sad vidamo rane na Baliju. Bijelaorhideja, držim fige da barem tvoj 5. bude uspješan!
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:30   #3668
Evo i ja sam bila na 5 IVF i 1 FET. Zadnji IVF i FET kod L. Što dalje i koliko puta pokušavati, pitanje je sad.
Mariaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:56   #3669
Mislim da nema jedinstvene formule. Ovisi o raznim faktorima koliko ima smisla pokušavati dalje i po koju cijenu. Kod nas je problem što nam se stanice jako slabo oplođavaju (muški faktor) pa na puno stanica dobijemo jako malo embrija. A s druge strane zbog (najvjerojatnije) ženskog faktora se ne implantiraju (zadnji put su mi 3. dan vraćena 2 odlična i 1 jako dobar). Ovo nam je prvi puta da imamo smrzlića (jednog jedinog) pa ako s njim ne uspije (a šanse su gotovo nikakve), najvjerojatnije odustajemo. S obzirom da imamo očito problem i s jedne i s druge strane, doniranje stanica vjerojatno nebi pomoglo, što smo mislili da će biti sljedeći korak kada smo vjerovali da je samo muški faktor u pitanju. Paralelno s FET-om smo odlučili pokrenuti priču za posvajanje, no znamo da je to cijela nova zasebna bitka...
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:25   #3670
Ne znam cure drage što reći.
Inače sam optimist po prirodi, 2x sam karcinom izlijecila i ne dam se tako lako ali ovo je neka posebna priča, neobjašnjivo drugima.
Meni je najbolje dok radim, tada zaboravim, čim fodjem doma krene osluskivanje.

Danas mi je 8dnt i 4 dan od decapeptyla i vrag mi nije dao mira pa sam probala kineza, vidi se lagana crtica, i to je vjerojatno od dec i to ubija, ta lažna nada a ja se ne mogu strpiti jer želim sve sad i odmah znati.
Nakon testa sam piknula brevactid i sad nema ni kineza bar do četvrtka ...

Mushmula, lijepo da ste se maknuli, sigurno je opustajuce i liječi rane, bar one površinske.
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 12:12   #3671
Bijelaorhideja ne može biti crta od decapeptyla, on ne sadrži hcg. Kad si primila zadnji brevactid?
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 18:44   #3672
Quote:
Zeta83 kaže: Pogledaj post
Bijelaorhideja ne može biti crta od decapeptyla, on ne sadrži hcg. Kad si primila zadnji brevactid?
Zadnji brevactid sam primila dan prije decapeptyla, znači ponedjeljak ujutro a crtica je danas (subota), tu, blijeda ali tu.
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:54   #3673
Mogao bi biti ostatak tog brevactida, sigurno netko ima iskustva sa tim koliko brzo on odlazi iz organizma?
Ja ti svakako želim da nije to nego prava crtica!
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:49   #3674
Hvala, pitat ću na chatu, možda je netko imao slicnu situaciju..
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 08:18   #3675
Jel se može sad dobiti anestezija kod njega za punkciju?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:09   #3676
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Jel se može sad dobiti anestezija kod njega za punkciju?
Moze

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
šumska jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:24   #3677
Quote:
šumska jagoda kaže: Pogledaj post
Moze

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Super!

hvala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:42   #3678
Moja crtica je izblijedila, danas sam trebala vaditi betu ali nisam kad je jutros test bio negativan, još je jučer bila blijeda crta... A i na put smo išli tako da nisam mogla..

Ja mislim da i moja priča ovdje završava, ne mogu više, previše boli, sva ta nadanja i razočaranja, preteško je.
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:40   #3679
Može se dobiti anestezija, ali nije intravenozno kao u Petrovoj. Prvo Ketonal u guzu (što boli i za vrijeme davanja, a bome i danima poslije), par rakija, pa neki gel, pa nakon toga par inekcija "unutra" (što nije najugodnija stvar), pa čekanje 10-ak min... Sama punkcija na kraju me najmanje boljela (mislim da 12 stanica), ali cijela procedura mi je bila dosta stresna.

Bijelaorhideja, zaista mi je žao. Znam da nema tih riječi koje te sad mogu utješiti. Iskreno se nadam da ćeš uspjeti pronaći mir ako zaista odustaneš.

Ja sam sve više svjesna da vjerojatno ništa od mog ostustajanja za sada. Neću pronaći mir i morat ću probati barem još jedan full stimulirani, iako sam skroz već uništena hormonima.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 09:41   #3680
Rakija? Zezas se, jel da?
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.