Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 23:27   #3061
Pozdrav svima!
Udajem se krajem godine i eto u trazenju benda smo trenutno.
Trebala bi nam poneka preporuka oko bendova koji bi svirali ajmo rec sve, nesto ala Night Express tako neka sema.
Ono od Prljavaca, Parnog valjka, pa do ajmo rec Skore, Merlina pa cak i Azre.
Mozda zvuci malo seljacki ali mjesana nam publika pa pokusavamo svima na neki nacin ugoditi
Hvala svima!
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 09:47   #3062
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Udajem se krajem godine i eto u trazenju benda smo trenutno.
Trebala bi nam poneka preporuka oko bendova koji bi svirali ajmo rec sve, nesto ala Night Express tako neka sema.
Ono od Prljavaca, Parnog valjka, pa do ajmo rec Skore, Merlina pa cak i Azre.
Mozda zvuci malo seljacki ali mjesana nam publika pa pokusavamo svima na neki nacin ugoditi
Hvala svima!
Nama svirao Apokalipso, sve ove izvodjace smo culi
Bas je bilo svega za svakog.
MihaOfficial is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:31   #3063
Zanimaju me svjeza iskustva s grupom Mystic iz Jaske?
Nelche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:15   #3064
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Udajem se krajem godine i eto u trazenju benda smo trenutno.
Trebala bi nam poneka preporuka oko bendova koji bi svirali ajmo rec sve, nesto ala Night Express tako neka sema.
Ono od Prljavaca, Parnog valjka, pa do ajmo rec Skore, Merlina pa cak i Azre.
Mozda zvuci malo seljacki ali mjesana nam publika pa pokusavamo svima na neki nacin ugoditi
Hvala svima!
Probaj sa Studio bend,King Size bend,Beatta,Euro art,to su ti bendovi koji sviraju sve vrste glazbe..
necam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:48   #3065
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Udajem se krajem godine i eto u trazenju benda smo trenutno.
Trebala bi nam poneka preporuka oko bendova koji bi svirali ajmo rec sve, nesto ala Night Express tako neka sema.
Ono od Prljavaca, Parnog valjka, pa do ajmo rec Skore, Merlina pa cak i Azre.
Mozda zvuci malo seljacki ali mjesana nam publika pa pokusavamo svima na neki nacin ugoditi
Hvala svima!
Kumovi! Oni sviraju takvu vrstu glazbe i super atmosferu naprave! Svirali su mom frendu i stvarno je super svadba bila!

Da i Euroart je super!
herii is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:51   #3066
Quote:
BarbieH kaže: Pogledaj post
Pozdrav, tražimo bend koji ima iskustva u vjenčanjima, ali da nemaju na repertoaru Rozgu, Severinu, Mišu, Prljavce itd...Većina stranog rocka i možda neke domaće punk/rock stvari (poput Kud Idijoti i sl). Znači, da su u stanju dobro svirati 9h bez da ubacuju klasični svadbarski repertoar. Do sada smo bili na nekoliko svadbi gdje su bili ok bendovi, ali nakon 2h ispucaju dobre strane stvari i onda se vrate na Vatru i sl.
Krivi smjer!
https://web.facebook.com/krivismjerCRO/?fref=ts
herii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 08:42   #3067
Hvala svima na odgovorima.
KingSize nam se nekako najviše svidio baš zbog žensko/muškog vokala.

Jel ima itko kakvih iskustava sa Panorama bandom iz Samobora?
Oni uz KingSize su nam u najužem izboru, oboje su slobodni za naš termin pa pokušavamo nekako to suzit. Gledali smo malo snimke i čine se bolji samo nas zanima kakva su drugi iskustva imali sa njima po pitanju pauzi, atmosfere i slično.!

Hvala
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 12:26   #3068
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima.
KingSize nam se nekako najviše svidio baš zbog žensko/muškog vokala.

Jel ima itko kakvih iskustava sa Panorama bandom iz Samobora?
Oni uz KingSize su nam u najužem izboru, oboje su slobodni za naš termin pa pokušavamo nekako to suzit. Gledali smo malo snimke i čine se bolji samo nas zanima kakva su drugi iskustva imali sa njima po pitanju pauzi, atmosfere i slično.!

Hvala
Meni su svirali King Size,i stvarno nemam rijeći kojom bih opisala svadbu.
Pauze su radili samo kad se jelo donjelo na stol,i čim bi ljudi popapali,dečki i curka su već bili na bini...
Snimke ti nisu mjerilo...najbolje uživo poslušati,vjeruj..

Zadnje uređivanje necam : 27.02.2017. at 12:36.
necam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 21:48   #3069
Quote:
necam kaže: Pogledaj post
Ja sam bila prošle god na svadbi gdje su svirali,i nisu mi bili niš posebno šta se atmosfere tiće,onako meni su više koncertni bend nego svadbeni,ali svako ima drugačije uho,pa prosudite poslije svadbe..
Na zadnjoj svadbi je bilo dosta slavonskih pjesama jer je mladenka od tamo, ali je bilo i moderne glazbe. Kakav repertoar odaberu mladenci, oni tako sviraju...Meni je atmosfera bila dobra, rade svakakve mash-upove kaj je meni zabavno.....

Iskreno, bila sam na puno svadbi di mi je muzika bila loša, ali odslušaš i zabavljaš se jer su mladenci tako zamislili...isto tako na svojoj svadbi ne mislim udovoljavati ničijim prohtjevima nego želim da meni i mlađoj ekipi koja bude feštala bude zabavno.....

na dobru glazbu svi reagiraju, neovisno o ukusu i godinama, po mom skromnom mišljenju...
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:04   #3070
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima.
KingSize nam se nekako najviše svidio baš zbog žensko/muškog vokala.

Jel ima itko kakvih iskustava sa Panorama bandom iz Samobora?
Oni uz KingSize su nam u najužem izboru, oboje su slobodni za naš termin pa pokušavamo nekako to suzit. Gledali smo malo snimke i čine se bolji samo nas zanima kakva su drugi iskustva imali sa njima po pitanju pauzi, atmosfere i slično.!

Hvala

Panorama definitivno su bolji!

Nama su isto Kumovi svirali, nije što su naši svatovi, ali stvarno je bilo genijalno! 😊 Možemo svima preporučati!
rader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 09:10   #3071
Quote:
*NomenEstOmen* kaže: Pogledaj post
Na zadnjoj svadbi je bilo dosta slavonskih pjesama jer je mladenka od tamo, ali je bilo i moderne glazbe. Kakav repertoar odaberu mladenci, oni tako sviraju...Meni je atmosfera bila dobra, rade svakakve mash-upove kaj je meni zabavno.....

Iskreno, bila sam na puno svadbi di mi je muzika bila loša, ali odslušaš i zabavljaš se jer su mladenci tako zamislili...isto tako na svojoj svadbi ne mislim udovoljavati ničijim prohtjevima nego želim da meni i mlađoj ekipi koja bude feštala bude zabavno.....

na dobru glazbu svi reagiraju, neovisno o ukusu i godinama, po mom skromnom mišljenju...
Potpuno se slažem sa tobom...
necam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 13:15   #3072
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Udajem se krajem godine i eto u trazenju benda smo trenutno.
Trebala bi nam poneka preporuka oko bendova koji bi svirali ajmo rec sve, nesto ala Night Express tako neka sema.
Ono od Prljavaca, Parnog valjka, pa do ajmo rec Skore, Merlina pa cak i Azre.
Mozda zvuci malo seljacki ali mjesana nam publika pa pokusavamo svima na neki nacin ugoditi
Hvala svima!
Meni je svirala grupa Face, točno to što si napisala, i zabavili smo se do ujutro! Pitaj me na pm ako želiš, da sad ne piskaram......ali vrhunski su.
makina111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 13:36   #3073
Cool

Zanima me ima li tko bliže iskustvo sa Showtime bendom?
Ako se ne varam, imaju na raspolaganju razne instrumente, pa tako i tamburice?
imampitanjadva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 16:45   #3074
Quote:
lucy07 kaže: Pogledaj post
Bila sam nedavno na svadbi gdje je Harmonija svirala i bilo je uzasno.
Doslovno su uništili svadbu. Kad je bila najbolja fešta oni su otišli na pauzu i tada se sve raspalo.
Stanke su im duge i nisu baš suradljivi.
Pozdrav,

osjećamo odgovornost i dužnost odgovoriti na ovakav komentar kako budući mladenci ali i svi ostali ne bi stekli krivi dojam. Suvišno je govoriti kako smo svjesni da je moguće da se ne svidimo svakom od velikog broja uzvanika, ali upravo ovakva kritika nije realna jer ne ovisi o nama već o željama onih koji nas i angažiraju.

Mislim da je bitno napomenuti kako je cijeli plan i program svadbene svečanosti rezultat dogovora sa mladencima i mi se apsolutno prilagođavamo njihovim željama po pitanju repertoara i vremena sviranja pa isto tako i po pitanju broja pauza u toku večeri. O svemu ovome čak u pisanoj formi potpisujemo ugovor kako bi se usvojila svaka želja i potreba naših mladenaca te kako bismo na iste obratili dodatnu pozornost i tijekom same svadbene svečanosti.

Odlučili smo ovdje odgovoriti upravo zato što svi komentiraju kako su nam pauze kratke, a često sami mladenci kažu da sjednemo i odmorimo malo, pa stoga mislim da nema mjestu da nas se kritizira zbog nečeg na što nemamo utjecaja.

Također i ono što sviramo i koliko dugo sviramo je po ukusu i želji mladenaca pa o tome ovisi i atmosfera kakva će na samoj svadbi biti, no, atmosferu ne čine samo band i mladenci već uvelike ovisi i o uzvanicima i njihovom raspoloženju tog dana.

Ukoliko je riječ o svadbi koja je bila nedavno, mladenci su uz nas angažirali i DJ-a koji je puštao glazbu pa je to razlog možda nešto dužim našim pauzama, na što nemamo utjecaja i što je i opet dogovor i želja mladenaca...

Što se pitanja "suradljivosti" tiče ono što je stav nas kao banda jest da na svadbi nema mjesta narudžbama i plaćanju pjesama, što uvijek napomenemo mladencima uz naravno iznimke, ukoliko isti na dan svadbe zatraže drugačije. Smatramo kako na ovaj način set, koji za svaku svadbu posebno osmišljamo i sviramo, ima smisao i zaokruženu priču te glazbenim stilom odgovara trenutku.

Uvažavamo svaku konstruktivnu kritiku i napominjemo kako smo svjesni da ne možemo svakome odgovarati našim stilom i svirkom, ali smatramo kako ovaj komentar odražava osobno iskustvo osobe koja nije upoznata sa pozadinom priče pa smo iz tog razloga odlučili malo pojasniti kako stvari u naravi funkcioniraju.

U svakom slučaju veselimo se svakoj budućoj svadbi/svirkama i uvijek dajemo sto posto od sebe na bini, po prirodi smo veseljaci i zaista guštamo u ovome što radimo. Nadamo se da ćete nam dati priliku i sami se u isto uvjeriti

Srdačan pozdrav,

TS Harmonija
Josie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:55   #3075
Pozdrav,

ima netko iskustava sa Boss Bandom?
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 14:10   #3076
Pozdrav!
Nakon nekoliko svadbi na kojima smo buduća žena i ja bili i slušali ih, htjeli smo kapariti Playcode band. Sviđao nam se repertuar, a posebno violina, super atmosfera. Međutim, frend je nedavno bio na svadbi i rekao da to nije taj bend, violine više nema i sigurno su još promijenili barem dva člana. Atmosfera nikakva, kao i njihova energija. jel zna netko nešto o tome?
groomzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 15:00   #3077
Pozdrav svima,

Evo ovako stvarno su mi se dopali Apokalipso band i pročitala sam dosta pozitivnih komentara ali opet nije naodmet pitati za svježa iskustva.

Kakva je atmosfera na svadbama gdje oni sviraju? Da li dobro vode protokol svadbe? Općenito kakvi su vam utisci?

Zahvaljujem punoooo na svim komentarima
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:32   #3078
Quote:
Angelly kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Evo ovako stvarno su mi se dopali Apokalipso band i pročitala sam dosta pozitivnih komentara ali opet nije naodmet pitati za svježa iskustva.

Kakva je atmosfera na svadbama gdje oni sviraju? Da li dobro vode protokol svadbe? Općenito kakvi su vam utisci?

Zahvaljujem punoooo na svim komentarima
Bila sam na svadbi prije nekih godinu dana i još jednom prije nekih 3 godine. Protokol vode ok, nisu nametljivi. Svadba je bila od nekih 100 ljudi, većinom mladi. Glazba je bila odlična! Emina je odlična, ali lik me totalno iznenadio, baš ima super glas, ono odličan. Svirali su do ponoći super stvari, iza se ekipa starija razišla, ostali su samo mladi i krenuo je pravi tulum, ono pjesme RHCP, Adele i još neki hitovi koje nisam nikad čula da netko na svadbama svira :O. U zadnjoj pauzi su pustili Dina Dvornika i plesali s nama na podiju! Bilo je baš odlično.

Prvi put kada sam bila na svadbi bili su super, drugi put odlični, opušteniji i modernije pjesme. Mislim da to ovisi o ukupnoj atmosferi, bila je manja svadba, intimnija i stvarno skuže što ekipi odgovara. Koliko sam čula od mladenaca, oni su im dali samo nešto malo uputa, ostalo sve njima prepustili!

Aniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:03   #3079
Quote:
Aniana kaže: Pogledaj post
Bila sam na svadbi prije nekih godinu dana i još jednom prije nekih 3 godine. Protokol vode ok, nisu nametljivi. Svadba je bila od nekih 100 ljudi, većinom mladi. Glazba je bila odlična! Emina je odlična, ali lik me totalno iznenadio, baš ima super glas, ono odličan. Svirali su do ponoći super stvari, iza se ekipa starija razišla, ostali su samo mladi i krenuo je pravi tulum, ono pjesme RHCP, Adele i još neki hitovi koje nisam nikad čula da netko na svadbama svira :O. U zadnjoj pauzi su pustili Dina Dvornika i plesali s nama na podiju! Bilo je baš odlično.

Prvi put kada sam bila na svadbi bili su super, drugi put odlični, opušteniji i modernije pjesme. Mislim da to ovisi o ukupnoj atmosferi, bila je manja svadba, intimnija i stvarno skuže što ekipi odgovara. Koliko sam čula od mladenaca, oni su im dali samo nešto malo uputa, ostalo sve njima prepustili!

Jao ovo mi je baš pomoglo sad sam 100% sigurna u svoju odluku.Puno ti hvala
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 10:27   #3080
Mi smo odabrali Koalu i mislim da nećemo požalit

________________________

Prije nego pobrišem mailove, šaljem cijene za neke bendove koje sam ja kontatirala za svoju svadbu:

SpiceGrills 2000€

EuroArt (sada GEA) 2200€ / kapara je 200€ za Zg županiju i u cijenu je uključen cjelovecernji program, vodjenje protokola, od efekata balon masinu, rasvjetu plesnog podija sa 2 moving heada, disco dim

Ivana Marić i band 3500€

Apokalipso 2000€
tedu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.