Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2006., 16:06   #41
Quote:
ayrin kaže:
A joj... A od kud si ti? Hm...ak nist drugo bum nasla nekog drugog...
Necu se jos zbog toga sekirat.Al drago mi je zbog tebe!
:-( Ali ima još puno fantastičnih šminkerica..aj, baš mi je žao..koja slučajnost
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:12   #42
Hej Marta2010 dobra vijest! Zvala sam Renatu i uspjela rezervirat.Rekla je da prima do sest svadbi,a imala je dvije...ja sam treca.Izgleda da ce nas odadvije sminkat! Bas sam hepi!
Samo moram rec da je poskupila sad je 400 kn.A sta ce jadna kad ima navalu.
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:32   #43
Quote:
ayrin kaže:
Hej Marta2010 dobra vijest! Zvala sam Renatu i uspjela rezervirat.Rekla je da prima do sest svadbi,a imala je dvije...ja sam treca.Izgleda da ce nas odadvije sminkat! Bas sam hepi!
Samo moram rec da je poskupila sad je 400 kn.A sta ce jadna kad ima navalu.
Ozbiljno?!? A sirotica - zamisli odraditi 6 svadbi - nije to lak posao!!! Jako mi je drago zbog tebe!!!! :klap:
I jel ti rekla još što posebno? Otkuda si ti?
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 17:08   #44
Pa rekla je da kad nadjem vjencanicu i kad se odlucim za boje da cemo napravit probno sminkanje i tako to.Ima navalu,vec ima rezervacije za 11 i 12 mj.
Ja sam ti iz Prikraja,to ti je jedno mjestasce iza Dugog Sela.Ugl. bu se Renata navozikala od tebe pa do mene.
Daj mi reci si nasla vjencanicu? Ako jesi gdje?
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 17:18   #45
E procitah da si nasla vjencanicu,joj blago tebi... Ja ni sama ne znam kak cu,sam znam da moram.Renata mi je rekla ak uzmem vjencanicu u Nikolini da imam popust na sminkanje...sta jos nece zmislit...a ja ni sama ne znam di cu uzimat vjencanicu...
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 17:30   #46
Quote:
ayrin kaže:
E procitah da si nasla vjencanicu,joj blago tebi... Ja ni sama ne znam kak cu,sam znam da moram.Renata mi je rekla ak uzmem vjencanicu u Nikolini da imam popust na sminkanje...sta jos nece zmislit...a ja ni sama ne znam di cu uzimat vjencanicu...
Da, stvarno se bude navozikala, ima ziher 2 sata od tebe do mene..al dobro..
Pretpostavljam da si pročitala da u Mariji Graziji i super mi je i jedva čekam da ju obučem :-)))
A da li moraš Renati platiti benzin za probno besplatno šminkanje?
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 18:01   #47
Pa za sad mi to nije spomenula,al ak treba platit onda bu mi to valjda rekla kad bumo se dogovarale za probu.a kaj si ti vec dogovorila probu?
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 20:22   #48
Quote:
ayrin kaže:
Pa za sad mi to nije spomenula,al ak treba platit onda bu mi to valjda rekla kad bumo se dogovarale za probu.a kaj si ti vec dogovorila probu?
Ne, ne, nisam još..i iskreno, nemam pojma kad budem, ne da mi se to..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:56   #49
Svima preporučam (jer sam iskusila na sebi i to vrlo nedavno!):

COLETTE
Martićeva 14e
ZGB
tel: 4646-466

frizura: cca 300 čuna (preporučam Anu, Ivanu ili Srećka)
šminkanje: tražiti Tajči (cijena 250 čuna; vrhunska kozmetika); cura je profi make-up artist, šminka na setovima, snimanjima, sapunicama....tralalala...i super radi...

voila!
__________________
'...u masi smrdi, ali je toplo.' drevna krležijanska
carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 10:15   #50
Ja sam uzela Vrbana, pa sad sta bude bude. Nadam se najboljem.

Muci me frizura, nikak se ne mogu odlucit dali bi digla skroz kosu ili nesto iskombinirala. Dio oko lica dignula a iza pustila.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 11:56   #51
Quote:
stela25 kaže:
Dio oko lica dignula a iza pustila.
Ja ću vjerojatno tako nekako. Kad mi je skroz skupljena odn. dignuta nije mi baš dobro, a nije mi dobro ni kad je uopće ne dignem, pa mislim da ću nešto između
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 12:01   #52
ja cu isto vjerojatno malo dignuti, al vecina uglavnom dolje...imam dosta kratku kosu pa i ne mogu nesto posebno...al bi htjela malo cvijeca da mi bude iza tamo gdje par pramena bude dignuto...al ne znam koliko bi to bilo stabilno...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 23:26   #53
ima li tko neke konkretne linkove za frizuru, ja nisam nista posteno nasla. imam dugu kosu.

kakve cete vi frizure imati? spustene, podignute?

i jel netko zna kako se zovu one stipaljke koje vam onako ljepo naprave valove na kosi?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:21   #54
Ja bi tila klasicnu frizuru, znaci neku dignutu punđu jer mi to najbolje stoji.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 13:54   #55
Što je s noktima? Hoćete ići da vam neko stručno nalakira nokte ili ćete sami? Hoćete french ili nail art?
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 14:03   #56
Quote:
Ksistina kaže:
Što je s noktima? Hoćete ići da vam neko stručno nalakira nokte ili ćete sami? Hoćete french ili nail art?
pretpostavljam da cu dati da mi samo lijepo urede, izbruse i nalakiraju. volim prirodno , ai imam lepe nokte
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 14:17   #57
Za nokte nemam pojma. Definitivno nista extra, cak ni french, ali neki zgodan lak ne bi bio los. Rekla mi je kuma da to moram i da ce me to ona voditi jer je ona na svojim fotkama skuzila da se ti nokti stvarno vide i da moraju biti lijepi. Mene jedino muci to sto ja imam i volim kratke nokte, a one umjetne necu.
ah eh...

Ma nek mi ih netko malo poturpija polakira i da izgledaju OK i ja cu biti sretna
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 14:32   #58
Quote:
misiz S kaže:
Ma nek mi ih netko malo poturpija polakira i da izgledaju OK i ja cu biti sretna
e tako bi i ja, ne volim bas umjetne
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 14:37   #59
Ima netko kakvih ideja, prijdloga savjeta. Mislim cure koje su malo cesce na manikuri, ili imate nekog tko to dobro radi pa je za preporuciti ili vec nesto
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 16:07   #60
I moji nokti su poprilično dobri. Nisam još nikad stavljala umjetne i ne volim umjetne. To se primjeti i imala bi osjećaj da će mi svakog trena ispasti to
Ne volim predugačke nokte
Jedini problem mi je kad počnem puštati nokte i oni fino narastu dugi i onda mi samo jedan nokat pri kraju kao pocne pucati. I onda poludim i sve ih otkinem. Mislim da ću prije vjenčanja ukoliko mi se to dogodi posegnuti za ljepilom za nokte Vidila sam da i to postoji
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.