Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2014., 11:40   #281
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Meni se ucinilo kad sam tamo nastupao da nije kapacitet veci od 40 mjesta.
Pa mi logika govori- ako zele popuniti 30 mjesta taj dan, nek im iznajme cijeli prostor.
Koji je po tebi kapacitet?

Treba nazvati i pitati sto oni kazu o tome, koja je cijena i sl. Ugodjaj, hrana i usluga provjereno su za +5.
Pa meni je isto kapacitet ne vec od 40 mjesta pa me malo iznenadio odgovor.

Doduse, konobar je na kraju rekao da je najbolje vidjeti sa gazdom i dogovoriti, pretpostavljam da (kao i uvijek) sve kod takvih stvari ide prema dogovoru.

A sto se cijene tice... ako ce nekome trebati, imaju cjenik za grupe na svojoj stranici.

Mi smo se odlucili za njih.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:19   #282
Meni se nije učinilo, ja sam brojao mjesta za sjedenje. Ovo je donja sala složena za svadbu i s desne strane su bila još složena dva stola u L. Bilo je servirano za 60 ljudi.

Pored ove prostorije se u prizemlju nalazi još jedna koja nije ničim odvojena i u nju stane još 20-tak ljudi.
__________________
ǝšıd oʇš ɐɯıuɐz ǝʇ oʞɐ ǝʞčɐdoɐu ɹoʇıuoɯ ıuǝɹʞo
zfrknt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 16:34   #283
Latice, drago mi je da ste se odlučili za Didov san, imat ćete sve odlično, kako sam i naveo u prošlim postovima.


Quote:
zfrknt kaže: Pogledaj post
U donju glavnu salu stane 60 gostiju. Predprostorija iz koje se dolazi u istu prima još dvadesetak.
Hrana i usluga jest dobra ali ugođaj nije nešto posebno. Jedino ako netko baš uživa u tome da sjedi na tvrdim i neudobnim drvenim klupama i ako se voli izvačiti na WC preko ljudi koji sjede za istim stolom.
Slažem se, ukoliko je 60 ljudi nakrcano tamo. I ako je raspored stolova ovakav. Ne sviđa mi se to. Kad sam bio onomad, stolovi su uredno bilo razmješteni, duplo više prostora između (dakle i upola manje stolova), tako da tad kapacitet jest 35 ljudi cca.
Mislim ovo mi je kao ona fora za Novu godinu, kad objekt proda 400 karata, a ugodno je uz 200 ljudi, a s 400 je ajme majko, spašavaj glavu od gužve.
Dakle treba nazvati gazdu i pitati može li ova opcija kako želi dama od jučer koja je pitala.
Ako ne, ima restorana fala bogu uokolo.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 12:33   #284
Jel ima tko kakvu ideju sto s muzikom za malu svadbenu veceru, 15 ljudi??
matea8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 23:59   #285
Postoji li ovakva tema za Split? Treba miiii
kseceric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 09:37   #286
Kseceric, nema posebne teme o restoranima u Splitu, sve je na skupnoj temi Sve za vjenčanje u Dalmaciji.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 13:14   #287
Quote:
matea8 kaže: Pogledaj post
Jel ima tko kakvu ideju sto s muzikom za malu svadbenu veceru, 15 ljudi??
Evo ideje: kontaktiraj restoran (sad ne znam gdje ste dogovorili da mogu radi konkretan savjet, ali evo generalno) i dogovori s njima da doneseš na USB- u ili na CD- ima spremljenu glazbu za puštanje. Vjerujem da im to ne bi bio problem pustiti ti tih nekoliko sati.
Ukoliko želiš neku kombinaciju s live glazbom, preporučam neki manji akustični sastav (znači bez elektrike) u kombinaciji s puštanjem glazbe s CD- a u pauzama. Ako vas je 15 ne znači da se ne znate zabaviti kao da vas je i 300, pa zašto ne još i bolje?!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 16:23   #288
Imate li možda preporuku nekih restorana u Zg za malu svečanu večeru za 20-tak ljudi. Bitno mi je da je blizina centra s obzirom da je svadba u Staroj gradskoj vječnici. Draga i ja smo počeli čitati teme na forumu ali većina postova je stara i po nekoliko godina pa me zanimaju malo svježiji detalji
dymatize is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 19:54   #289
Od stvari koje su gore blizu:
Pod gričkim topom
Didov san (stavljam fejs jer im nešto ne radi stranica sad).

Pod topom sam bila na svadbi i posluga je bila super, hrana fina i dovoljno je bilo svega.
Koliko je koštalo ne znam .

Didov san je generalno super, hrana je isto fina i ima je.
Malo je 'neformalniji' od Gričkog topa.

Inače, preporučam da provjeriš adekvatnu temu na Gastronomiji po tom pitanju.
Recenzije su novijeg datuma za većinu restorana
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 21:55   #290
Mi ćemo imati u restoranu Muzej u MUO.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 22:42   #291
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Od stvari koje su gore blizu:
Pod gričkim topom
Didov san (stavljam fejs jer im nešto ne radi stranica sad).

Pod topom sam bila na svadbi i posluga je bila super, hrana fina i dovoljno je bilo svega.
Koliko je koštalo ne znam .

Didov san je generalno super, hrana je isto fina i ima je.
Malo je 'neformalniji' od Gričkog topa.

Inače, preporučam da provjeriš adekvatnu temu na Gastronomiji po tom pitanju.
Recenzije su novijeg datuma za većinu restorana
Hvala na savjetu. "Postao" sam upit i već dobio odgovore i preporuke

Vidim da se svi slažu sa tobom tako da sutra zovem prvo Didov san a potom i grički top da dogovorimo obilazak
dymatize is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 20:04   #292
Molim vas koji ćete obići Pod gričkim topom da javite dojmove, cijene...

Hvala hvala
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 12:28   #293
Bok, nova sam ovdje i naravno trebam savjete

Imate li kakav prijedlog manjeg mjesta za svadbu u Zagrebu (na zatvorenom, ne mora biti restoran, može i sala, kuća, itd., zapravo i ne volim taj restoranski duh ali je ipak praktičnije jer je dio organizacije riješen), bilo bi 30ak ljudi (tako računamo, broj se max može popeti do 40 ako se dio ljudi upari do onda :klap:

Obzirom da je to dovoljno problematično jer dobar dio restorana ni ne radi manje svadbe (tj. u tom slučaju naplate najam prostora pa ispada oko 100 eura po osobi hrana i piće), tražimo i vegetarijanski menu za sve uzvanike (za par njih će čak biti veganski) pa bi to morao biti restoran kojem to leži (npr. jedan hotel mi je poslao ponudu gdje je od tri glavna vege jela jedno bila riba a jedno glavno jelo je bila blitva s krumpirom )

Zagreb je bitan jer će svadba biti više kao tulum pa da nam gosti ne moraju pripiti voziti (a ni ne voze svi pa da ne bude kombinacija tko će s kim)... može biti i van Zg-a ali npr. Gorica, Zaprešić, Sesvete i te autobusne zone. Iako mi je skroz zapela za oko ponuda Motela Marina (imaju fenomenalnu vege i vegansku hranu), oni su u Vrbovcu samo nas muči taj dio oko prijevoza ljudi...

Poslala sam upite na više restorana i od nekih dobila i ok ponudu s finim jelima (neki nisu ni odgovorili valjda šokirani upitom ) ali ne škodi tu pitati, možda netko ima super prijedlog

Svadba je tek 2018. ali neki restorani ju već pune, a obzirom da je svadba i ovako već netradicionalna ne želimo riskirati da izvisimo
Vaill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 12:41   #294
mi isto imamo malu svadbu i uzeli smo malu salu na kljucic brdu.
sala prima do 35 ljudi i cijene menija su ti po 38 i 40 €, al imaju i jeftinije ponude za razne feste.
mi nemamo vegana pa ne znam kak s tim stoje, al su potpuno za dogovor oko svega pa bi mozda i tu izasli u susret.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 12:46   #295
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
mi isto imamo malu svadbu i uzeli smo malu salu na kljucic brdu.
sala prima do 35 ljudi i cijene menija su ti po 38 i 40 €, al imaju i jeftinije ponude za razne feste.
mi nemamo vegana pa ne znam kak s tim stoje, al su potpuno za dogovor oko svega pa bi mozda i tu izasli u susret.
hvala!! ako je to ovo izletište ključić vidim da su i povezani javnim prijevozom
Vaill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 12:51   #296
Quote:
Vaill kaže: Pogledaj post
hvala!! ako je to ovo izletište ključić vidim da su i povezani javnim prijevozom
je to je to izletiste.
svadba je za mj i pol pa ti mogu javit dojmove ak ce te zanimat
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 13:07   #297
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
je to je to izletiste.
svadba je za mj i pol pa ti mogu javit dojmove ak ce te zanimat
Može, hvala poslala sam im upit
Vaill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 17:02   #298
da imam manju svadbu, 40-50 ljudi, gledala bi apetit city, vinodol, možda rougemarin ili bon apetit (za zadnje znam da organiziraju manje svadbe, mi cemo tamo 2017, ali 150 ljudi), doduše pitanje je i budžeta
Loiislane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 11:23   #299
Slažem se sa LoiisLane, posebno za Rougemarin, bili smo na 2 svadbe tamo i bilo je odlično. Bon apetit je također super, ovisno kakav "stil" tražiš. 2011.g. smo bili na jednoj manjoj svadb (50ak ljudi) u restoranu Tač na Vrhovcu. Ne znam da li još uvijek rade svadbe, ako da, svakako pogledaj. Hrana je bila fantastična, zgodna mala zatvorena terasa, za malo ljudi meni skroz fora.
peva2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 05:32   #300
Moje iskustvo sa restoranom

Želio bih podijeliti moje iskustvo sa svadbe da netko drugi obrati pažnju na slične probleme. Supruga i ja nismo imali osobu zaduženu za kontrolu hrane i pića a trebali smo. Tijekom svadbene večeri u restoranu Pupa kod Ljubice na Jarunu nije bilo dovoljno alkoholnog pića po stolovima i vino koje se je donosilo nakon ponoći nije bilo dobro kao ono na početku. Naravno da smo to saznali tek nakon nekoliko dana. A gazadrica je tražila da platimo odmah nakon darivanja odnosno odlaska gostiju. Tako da smo supruga i ja u 5h morali otvarati koverte i sakupljati za račun. Trebalo nam je uzeti novac dok smo još bili veseli i pripiti.
ivnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.