Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2006., 15:30   #41
Quote:
Magg kaže:
Ne, ne, on je u Remetincu, skroz drugi kraj
Al budem ja svoje pitala tj. otic cu vidit kad odem u ZG opet Uglavnom mi dobro zvuci.. Bas sam i ja trazila na www.destinacije.com sliku, al nisam mogla naci tj. nisam znala kako tocno trazit
Moras navratit i vidjet...preko puta je suma (Grad mladih) i to je super mjesto za slikanje, vec vidim: ti i dragi u hrpi lisca i oko vas zrake sunca
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 15:36   #42
Quote:
Wedding kaže:
Moras navratit i vidjet...preko puta je suma (Grad mladih) i to je super mjesto za slikanje, vec vidim: ti i dragi u hrpi lisca i oko vas zrake sunca
vidim nas

hvala ti wedding morat cu se strpit 2 i pol mj. pa cu onda vidit
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 15:45   #43
Evo nasla jedino ovu macu slicicu

Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 15:47   #44
ja nisam ni to uspjela naci hehehe....to treba otic pogledat u zivo i to kad vegetacija proradi, sad izgleda otuzno kad nema lisca i trava je nikakva.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 15:48   #45
Ima li cvijeca tamo?
Meni je bitno da ja nadjem par mjesta di se dragi i ja mozemo uvalit da ispadnu dobre slicice
Onda jos odemo na djecje igraliste blizu crkve i dragi me zavrti na onom vrtuljku i super
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 15:52   #46
Quote:
Magg kaže:
Ima li cvijeca tamo?
Meni je bitno da ja nadjem par mjesta di se dragi i ja mozemo uvalit da ispadnu dobre slicice
Onda jos odemo na djecje igraliste blizu crkve i dragi me zavrti na onom vrtuljku i super
Ima ti cvijeca kod jezera...tj. imas jedan dio di je kao nekakvi vodopad ili tak nekaj od kamenja i tu ima bilja zasadjenog...... a u Gradu maldih imas vrtuljak, ljuljacke, tobogane....hahahaha gle kad dodjes u Zg. javi se pa mozemo skupa prosnjofat sve.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:12   #47
Quote:
Wedding kaže:
Ima ti cvijeca kod jezera...tj. imas jedan dio di je kao nekakvi vodopad ili tak nekaj od kamenja i tu ima bilja zasadjenog...... a u Gradu maldih imas vrtuljak, ljuljacke, tobogane....hahahaha gle kad dodjes u Zg. javi se pa mozemo skupa prosnjofat sve.
Super zvuci Eto, odmah si zapisi, ja sam od 4. do 10.2. u ZG-u, ako si mislila poslje vjencanja ici na medeni, eee onda ces ga morat okazat
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:23   #48
Curke bok! Samo da vam kažem da ste mi mrak i da uživam u vašim slikama i svim ovim korisnim informacijama. S vama sam već duže vrijeme, nikako da se registriram, ali evo me! Nama je fotograf rekao da bi bilo najbolje da, ako npr. mladoženja dolazi po mladu u 16:00, se nađemo mi sa kumovima na mjestu gdje se odlučimo slikati u 14:00 (jer slikanje i snimanje traje oko sat i pola), nakon toga se vratimo svatko svojoj kući i onda dragi dolazi po mene kao da se nismo još vidjeli. Tako neće biti gužva kod mlade, a i poslije vjenčanja su svi već gladni i nestrpljivi.
leandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:29   #49
leandra dobro nam dosla - napokon

Taj prijedlog je i nama nas fotograf napravio (mozda imamo istog ) al mi tj. ja nisam htjela.. Necu da me prije vidi, tu sam nekako "staromodna".
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:35   #50
Hvala ti Magg! Tako sam i ja u početku razmišljala, nije mi baš bilo svejedno hoće li me vidjeti prije nego što dođe po mene ili ne, ali sad to gledam tako da ćemo zeznuti sve goste koji će misliti da se nismo vidjeli prije, a i bit ćemo opušteniji! Mi smo zakaparili Artovce, a vi?
leandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:38   #51
Je je, opustenije je sigurno i manje stresno.. Al opet nije meni to to
E nemamo iste, nas ce slikat Focusvideo.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:46   #52
Kako god ti to isplaniraš bitno je da budeš zadovoljna!
leandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:52   #53
Naravno, al treba najprije sve to tako izvest

Kad je vase vjencanje? sta ste dosad sve sredili?


Joj, spam-am sama u svom topicu
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 17:10   #54
Naše vjenčanje je 18.08.07
Imamo salu, fotografa, band i to je za sada to. Pozivnice kao i većina mislim raditi sama, uopće ne znam kad da krenem po salonima, ne bi htjela prekasno.
leandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 18:02   #55
Quote:
Magg kaže:
Super zvuci Eto, odmah si zapisi, ja sam od 4. do 10.2. u ZG-u, ako si mislila poslje vjencanja ici na medeni, eee onda ces ga morat okazat
Ma nemas brige jer ako cu i ici na medeni vec cu se sigurno i vratit u Zg jer oko 10.02 idem na skijanje tj. ja se idem setat sa ljubimcima i spavat
ili cu na medeni poslje skijanja
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 18:19   #56
mogu rec kako je bilo kod rodice moje
u 3sata su dosli po mladu
misa je bila u 17.00
a u salu je bilo 19.00sati

slikali smo se dok su bili gosti kod nje, spremane itd.
onda jos slika u dvoristu kod nje, sto je lipo uredeno i fotograf je reko da je lipse nego isprit crkve i onda nakon mise smo na brzinu vozili se di su se tili slikat, to je bilo blizu sala, ali vozili smo se totalno ludo i uspili smo doc u 19.00 sati i jos se malo slikat isprit sala, di je takode bilo lipo. crkva je od sala bila 30min ali mi smo sa pola vrimena dosli.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:44   #57
Quote:
Wedding kaže:
Ma nemas brige jer ako cu i ici na medeni vec cu se sigurno i vratit u Zg jer oko 10.02 idem na skijanje tj. ja se idem setat sa ljubimcima i spavat
ili cu na medeni poslje skijanja
bas sam mislila "kud ces ti sa busom na skijanje " al setnjica i spavanje je

e super, onda znas sta ti ceka :klap:
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:52   #58
Quote:
leandra kaže:
Naše vjenčanje je 18.08.07
Imamo salu, fotografa, band i to je za sada to. Pozivnice kao i većina mislim raditi sama, uopće ne znam kad da krenem po salonima, ne bi htjela prekasno.
Super, ti si tjedan dana poslje nas I isto smo do sad sve sredili
Haljine cu ja krenit u 12.mj. gledat i u slucaju da nista ne nadjem do pocetka 2.mj. cu dat sivat.. Al tendiram jako na sivanje, skoro 100%
Cure u ZG-u vec gledaju za 5./6.mj. pa bi mogla i ti pomalo krenit.. Tek toliko. A mislim da tek u 2.mj. dolazi nova ljetna kolekcija pa mozda mozes vec prije otic na probe pa se tamo raspitat o novoj kolekciji pa mozda mozes doci cim je dobiju , pa kao neku prednost imat.. Sve u svemu imas jos vremena
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:55   #59
I ja ću malo škicnut u 12., tek toliko da vidim modele i cijene!
Hvala ti Magg!
leandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:56   #60
Nema na cemu
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.