Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2010., 15:54   #21
Bilo kakvo poznanstvo preko portala, agencija, novina...gdje se plaća treba izbjegavati po svaku cijenu jer je tim portalima, agencijama, novinama važna isključivo zarada.
Interesantno je da su čak i neke agencije počele u novinama davati oglase sa ženskim profilima. Muškarac se javi na broj moba misleći da je s druge strane žena koja je dala oglas, međutim s druge strane se javi ženska osoba koja radi u određenoj agenciji i kaže da se može dobiti broj od osobe koja je dala oglas ali se treba učlaniti u agenciju i onda se dobije broj i od te osobe i od nekoliko drugih ženskih osoba koje su isto tako "članice" te agencije. Bit svega je da kad se uplati članarina nije teško zaključiti da mogućnost realizacije iznosi 0.01%. Jer te žene koje su navodno dale oglas najvjerojatnije su plaćene od agencije da izađu na kavu s naivcima i jednostavno ih otpile...
diantos is offline  
Old 29.07.2010., 01:51   #22
Smokva

Jeste li se ikad našli sa nekim preko smokve i kakva su vaša iskustva sa tim portalom
campel is offline  
Old 29.07.2010., 02:08   #23
Najvise laznih zenski profila, parovi su uglavnom vjerodostojni i mozda 0.5% solo cura spremnih za nesto vise.
Megich is offline  
Old 20.04.2011., 22:04   #24
Ja sam probao taj SMS chat i upopznavanje preko tlefona preko neke agencije. Sve jo to prevara. Devojke su napasne. Vuku za rec odugovlace itd. sadmo da bi se slala sve vise poruka i naravno sto vise para. Nemoze se od njih saznat nista privatno tako da samo mame da se jednom mozete srsti. Bilo kolko da potrosite bice jos rano za susret. Tako da je moja preporuka ako neko hoce devojku za pare bolje da se obrati nekoj kurvi od koje ce i dobit nesto nego da baca novac u prazno i na kraju a se oseca prevarenim. Inace je sve mamljivo i daje utisak da samo jos par smsova... Devojke su obucene za problematicna pitanja da ih izbegavaju i da preokrenu svaku prliku za sto vise smsova. E to je moja misljenji i utisak. Bas sam hteo da nadjem neki forum da vidim dal je neko slicno prosao ili samo ja imam ovo lose iskustvo, al vidim da ovde postoje samo pitanja i nagadjanja bez iskustva, parekoh da napisem svoje. Pozdrav svima!
tole is offline  
Old 22.04.2011., 17:58   #25
Svakako izbjegavati SMS kontakte, pogotovo ako ti odmah neda broj, to ej navlakuša........
T'om is offline  
Old 16.08.2011., 15:11   #26
Question dating hr

a dating.hr
jvladimir is offline  
Old 16.08.2011., 17:52   #27
Vidim da je ovo uskrsnulo...evo vam ok dating site sve bespla,opsezan profil i match-up...naravno nakon toga sve ostalo je na vasim tipkatorskim ili oratorskim sposobnostima...ja slucajno naletio i ukrumpiro isprve (vidjamo se nekih 7 mjeseci) hehe

Uglavnom site je strani,ali ima jako puno nasih cura(extra plus-puno vise nasih cura negoli deckova)

ww.okcupid.com

Tko voli,nek izvoli..ili bar proba

Javite dojmove u svakom slucaju ...i da,nije reklama hehehe,iako sad kad citam post vidim da tako djeluje

Cheers
__________________
No more heroes,desperate struggle...
Ptica Pablo is offline  
Old 16.08.2011., 17:54   #28
Quote:
jvladimir kaže: Pogledaj post
a dating.hr
Ne znam za taj site nista,ali ovo je najnovije kod nas trenutno connectme.hr...random naletio zbog posla..eto inspectajte
__________________
No more heroes,desperate struggle...
Ptica Pablo is offline  
Old 19.08.2011., 16:12   #29
okcupid koji se gore spominje je....ajd recimo zanimljiv. Bio u maloj krizi pa se regao, sutradan navecer je vec kavica bila dogovorena, dan poslije je bilo pitanje jel se nadjemo kod mene ili kod nje....definitivno uspjeh s obzirom da se radilo o drugoj zeni koju sam kontaktirao tamo, uzmemo u obzir da ja bas nisam apolon i da je ona bila prilicno zgodna (necemo sad o prtljazi i ostalom, nismo se ni nasli da bi se zenili).
Tako da ako bi gledali po tome i usporedili s iskrom recimo....cudo :-)

Al kad kriza covjeka prodje i pocme gledati nesto za ozbiljnije....tu bas nisam imao neke srece. Al moze biti ipak da je do mene pa ne treba shvatiti kao kritiku sitea.
lurker312 is offline  
Old 19.08.2011., 16:24   #30
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
okcupid koji se gore spominje je....ajd recimo zanimljiv. Bio u maloj krizi pa se regao, sutradan navecer je vec kavica bila dogovorena, dan poslije je bilo pitanje jel se nadjemo kod mene ili kod nje....definitivno uspjeh s obzirom da se radilo o drugoj zeni koju sam kontaktirao tamo, uzmemo u obzir da ja bas nisam apolon i da je ona bila prilicno zgodna (necemo sad o prtljazi i ostalom, nismo se ni nasli da bi se zenili).
Tako da ako bi gledali po tome i usporedili s iskrom recimo....cudo :-)

Al kad kriza covjeka prodje i pocme gledati nesto za ozbiljnije....tu bas nisam imao neke srece. Al moze biti ipak da je do mene pa ne treba shvatiti kao kritiku sitea.
Ovo boldano apsolutno stoji...iako iskricu nikad nisam ni probao jer sam o njoj procitao i cuo previse da bi mi se uopce dalo s njom zajebavati

Eo ja se jos vidjam s curom s kojom sam se tamo upoznao vec nekih 7 mjeseci...okcupid je vrlo kvalitetan jer cak i prije no sto nekoga kontaktiras dobijes punio bolju ideju kakva bi to osoba mobla biti...opsiran je brate hehehe

Meni se svidio jer tamo imas prostora za skontat osobu jer koliko sam skuzio tamo u biti jako malo ljudi dolazi da bi naslo neki fuk(fuk stvarno nije problem naci vani,kako neki iznad pisu...sve te sheme pogledi,bla,bla,neprocjenjivo )...buduci da ja tamo nisam trazio fuk nego osobu s kojom imam dosta zajednickih interesa meni se stvarno svidio.

Pa da za ozbiljnije treba i live i online malo vise "radit"...kako god okrenes hehe
__________________
No more heroes,desperate struggle...
Ptica Pablo is offline  
Old 19.08.2011., 17:40   #31
Quote:
Ptica Pablo kaže: Pogledaj post
Meni se svidio jer tamo imas prostora za skontat osobu jer koliko sam skuzio tamo u biti jako malo ljudi dolazi da bi naslo neki fuk(fuk stvarno nije problem naci vani,kako neki iznad pisu...sve te sheme pogledi,bla,bla,neprocjenjivo )...buduci da ja tamo nisam trazio fuk nego osobu s kojom imam dosta zajednickih interesa meni se stvarno svidio.
nema puno zena iz slavonije, ono sto ima vecinom nije aktivno, udane su ili nam je match toliko nizak da nemam volje ni pokusavati nesto s nekim s kime ocito ne dijelim 3 ista misljenja.
No da, site je kvalitetan i sigurno svima iz zg puno bolji izbor nego ova domaca rjesenja stvorena da skupljaju lovu :-)
lurker312 is offline  
Old 19.08.2011., 18:30   #32
Thumbs up

Quote:
Ptica Pablo kaže: Pogledaj post
Vidim da je ovo uskrsnulo...evo vam ok dating site sve bespla,opsezan profil i match-up...naravno nakon toga sve ostalo je na vasim tipkatorskim ili oratorskim sposobnostima...ja slucajno naletio i ukrumpiro isprve (vidjamo se nekih 7 mjeseci) hehe

Uglavnom site je strani,ali ima jako puno nasih cura(extra plus-puno vise nasih cura negoli deckova)

ww.okcupid.com

Tko voli,nek izvoli..ili bar proba

Javite dojmove u svakom slucaju ...i da,nije reklama hehehe,iako sad kad citam post vidim da tako djeluje

Cheers
Bog Ptica,

hvala na uputama. uistinu je super site. Nadam se da ce biti srice. Ako ne pa cu kupit pasa ili kornjacu ako pas bude prebrz da ne mogu uhvati pogled ociju ili igru pokreta ...
jvladimir is offline  
Old 31.08.2011., 14:13   #33
agencija

zanimalo me je postoji li u HR neka ozbiljna prava dating agencija, znači ne ono gdje samo skupe podatke korisnika nego baš pomažu u matchingu i slično?
Moraxella is offline  
Old 28.02.2012., 13:02   #34
Thumbs up Badoo-Nova mreža za upoznavanje

Za ovu stranicu sam nedavno tek saznao. moram priznati da je jako dobra jer se prvo ne naplaćuje..članovi koji plaćaju neku siću imaju neke dodatne usluge..ali poruke se mogu slati bez plaćanja..tj 10 na dan različitim osobama..ali zato sa svakom osobom koja vam odgovori se možete beskonačno dopisivati..

Ono što mi se sviđa je da ne odiše nekakvim blagim očajem kao iskrica..(koja je puna rastavljenih majki s djecom koje traže muža, ili neudanih žena u kasnim triudesetima koje hvataju zadnji vlak za ženidbu..znam da zvuči okrutno ali nisam mislio nikoga uvrijediti već je tako..usto što je na iskrici jako mali postotak žena sa slikama u profilu što se meni osobno baš i ne sviđa..na Badoo velika većina ima neke slike, tj više njih..usto možeš preko interesa koje si naveo u profilu automatski naći nekog sa sličnim interesima..


Badoo nije striktno usmjeren na pronalaženje partnera..ljudi dosta komuniciraju prijateljski, moguće je upoznavanje ljudi iz cijelog svijeta, ako vas to zanima..mene baš i ne, meni su draže žene od krvi i mesa kraj mene.

Po meni je to nešto između fb i iskrice..kao zajebancija ali opet bi se nešto moglo naći.


E sda jedini problem je što možda to nije popularno kod nas..dok iz mog grada na iskrici na dan, dva bude aktivno oko 60-75 žena, na ovom Badoo bude samo možda 10ak..A ne tražim žene iz gradova blizu nego iz samo svoga...Ali opet sam uspio dogovoriti jedan sastanak, koji je prošao jako uspješno za prvi put
A moj cilj je.. :vrag:


Inače nije mi cilj da sad nešto hvalim Badoo...samo dođite i vidite...što više to bolje hehe..

P.S: Ispričavam se ako ovo izgleda kao neka reklama

Zadnje uređivanje delmurio : 28.02.2012. at 13:20.
delmurio is offline  
Old 29.02.2012., 06:03   #35
Probao sam par takvih, ali bez uspjeha.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 29.02.2012., 11:24   #36
Kad je o portalima rijec radi se o cistoj matematici,npr
posaljes 30 poruka osobama koje ti kao "odgovaraju po profilu"
od tih 30 dobijes mozda 10 odgovora,
od tih 10 odgovora pricas mozda sa njih 5-6,
sa 2-3 se nadjes na kavi mozda ti se posreci
da sa jednom od te 2-3 osobe stupis u vezu ili bar prijateljstvo.
Mozes to ponoviti xy puta.
Dakle za isti broj upoznavanja trebalo bi ti puno vise vremena,izlazaka i novaca...
Darko7 is offline  
Old 29.02.2012., 12:04   #37
Ja sam upoznala sadašnjeg dečka preko portala... i to ni manje ni više nego Iskrice

Ja sam bila presrana od straha da će me dočekati manijak sa naoštrenom sjekirom. On mi je (puuuno kasnije) priznao da je došao na okladu s bratićem da vidi kakvi gabori /očajnice vrebaju preko neta

Doduše, to je bilo prije osam godina, ne znam kakva je danas situacija
Caprice is offline  
Old 29.02.2012., 14:38   #38
Quote:
Ptica Pablo kaže: Pogledaj post

Meni se svidio jer tamo imas prostora za skontat osobu jer koliko sam skuzio tamo u biti jako malo ljudi dolazi da bi naslo neki fuk(fuk stvarno nije problem naci vani,kako neki iznad pisu...sve te sheme pogledi,bla,bla,neprocjenjivo )...buduci da ja tamo nisam trazio fuk nego osobu s kojom imam dosta zajednickih interesa meni se stvarno svidio.

Pa da za ozbiljnije treba i live i online malo vise "radit"...kako god okrenes hehe


istina
imam profil tamo (nije dovršen i bez slike ) i od par uleta koje sam imala svi su bili fini i pristojni
Hazel Silk is offline  
Old 29.02.2012., 15:09   #39
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
istina
imam profil tamo (nije dovršen i bez slike ) i od par uleta koje sam imala svi su bili fini i pristojni
Upravo tako. I ja imam profil na kupidu i prva i osnovna stvar koju zapaziš je kultura u ophođenju i komunikaciji koja nedostaje našim muškarcima - čast iznimkama, ali globalno je situacija jako loša po njih.

Tamo te neće dočekati hrpa poruka od starkelja, prostakluk, vrijeđanje, spočitavanje, patroniziranje i sl.

Ljudi su općenito otvoreniji, pristupačniji i veseliji, prije svega spremni na neobavezan razgovor i šalu (kažem ljudi u globalu, jer sam se čula i sa par cura).

Većinom su mi se javljali Amerikanci i pokoji Talijan, tako da taj site uopće ne shvaćam kao nekakvo sredstvo upoznavanja u romantičnom smislu, ali ne mogu reći da nije lijepo popričati sa zanimljivim ljudima i razmijeniti iskustva o drugim kulturama i načinima života.

Upoznala sam jednog krasnog dečka iz Londona i jednog iz JAR-a, s kojima sam izgradila prijateljski odnos i čujemo se i dalje.

Sve u svemu, stranica je zanimljiva, i nudi za svakog po nešto, tko želi priču bez obaveza - može je naći, tko želi nešto više - puno će lakše doći do toga jer su ljudi općenito otvoreniji.

I najvažnije od svega, ljudi actually čitaju profile. Ako napišeš da ne želiš da ti se javljaju takvi i takvi, oni će možda pogledati profil, ali ti se neće javiti. Vidi se da se poštuje sugovornik i uvažavaju razlike u mišljenjima. Totalno jedan drugih svijet.
Meadow is offline  
Old 29.02.2012., 15:15   #40
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
...
potpis na sve
nisam često tamo, možda dva tri puta mjesečno odgovorim na koje pitanje i to je sve, isto sam stavila u profil da tražim prijatelje
vi koji se žalite na iskricu, dođite kod nas
Hazel Silk is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.