Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2009., 16:26   #61
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Ja bi to ovako složio...

Kako preci preko nove cure/dečka od bivšeg dečka/cure?

Odgovor: S autom!!!



sad... kak preć preko toga?? kad saznaš, javi
šalim se... moj odgovor bi bilo polako i oprezno
nemoj se forsirat, izbjegavaj ih ako treba... proći će te s vremenom

ili još bolje... s novim dečkom/curom
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 19:38   #62
Quote:
Svijeca kaže: Pogledaj post
Prihvatanjem činjenice da nije više tvoj. Da vi više niste "vi" i da je došao skroz kraj, je pola puta da prihvatiš tu novonastalu situaciju.

Važno je samo realno sve sagledati i reći sebi " to je to znači, idemo dalje...nema više nas".
Kada prihvatiš to, bit' će ti apss svejedno jel' slobodan ili sam, jel' hoda s nekom koja je bolja ili gora od tebe.
u koja mission impossible to je cjelodnevna borba u svakom slobodnom trenutku moje glave
loše, loše, ljudi moji loše...

al maykijeva ideja s autom mi se sviđa...možda ipak bolje kamionom teži je
teicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 21:15   #63
neznam ni kak cu ja jednog dana moc to prihvatit. jos uvijek nemogu prihvatit da me vise ne voli a pogotovo to da voli neku drugu.
najbolje je da ga ja preduhitrim i da si nađem nekog drugog pa nek se on onda POZDERE od ljubomore!!!!
rock srna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:13   #64
Quote:
rock srna kaže: Pogledaj post
neznam ni kak cu ja jednog dana moc to prihvatit. jos uvijek nemogu prihvatit da me vise ne voli a pogotovo to da voli neku drugu.
najbolje je da ga ja preduhitrim i da si nađem nekog drugog pa nek se on onda POZDERE od ljubomore!!!!
za ego to i nije toliko loša stvar, ali mislim da u globalu gledano to i nije baš najbolja stvar. ako te ne voli, neće ga ni smetat što imaš novog momka...

za svoje dobro, okani se takvog stava, preboli to kako spada i onda traži novog momka. iz iskustva ti govorim
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 22:55   #65
Quote:
rock srna kaže: Pogledaj post
neznam ni kak cu ja jednog dana moc to prihvatit. jos uvijek nemogu prihvatit da me vise ne voli a pogotovo to da voli neku drugu.
najbolje je da ga ja preduhitrim i da si nađem nekog drugog pa nek se on onda POZDERE od ljubomore!!!!

moraš se skulirat i to pothitno
kiakva su ti to sranja
ženo digni glavu i stani čvrsto na svoje noge
šta misliš da će ti slinjenje po drugom pomoć

ali kako već rekoh žalite se plačite i hranite crnu dušu moju
vi pokorne koje dajete sebe na pladnju

kad neznate bol odagnati suncem umjesto toga skačete u zagrljaj lešinarimma koji čupaju ostatke vaše ranjene duše
koja će trunut u bolnim jaucima vas samih
uzdigni se iznad sebe i imat ćeš mir duše svoje
tek tad će te pronać ljubav pravu
black_dwarf2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 18:48   #66
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
za ego to i nije toliko loša stvar, ali mislim da u globalu gledano to i nije baš najbolja stvar. ako te ne voli, neće ga ni smetat što imaš novog momka...

za svoje dobro, okani se takvog stava, preboli to kako spada i onda traži novog momka. iz iskustva ti govorim
Dobro rekla sam to u nekakvoj polu-šali. sigurno necu bit snekim na silu ak mi se ne sviđa. I ja znam iz svog iskustva da se klin klinom izbija. Da ga idem preboliti trebalo bi mi 2 godine. sigurno necu 2 godine sjediti u sobi i plakati za njim kad mogu nac boljeg. A sigurna sam da bi on bio ljubomoran, poznam ga i bilo bi mi drago da ga mogu barem malo povrijediti kao sto je on mene.
rock srna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 18:50   #67
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
moraš se skulirat i to pothitno
kiakva su ti to sranja
ženo digni glavu i stani čvrsto na svoje noge
šta misliš da će ti slinjenje po drugom pomoć

ali kako već rekoh žalite se plačite i hranite crnu dušu moju
vi pokorne koje dajete sebe na pladnju

kad neznate bol odagnati suncem umjesto toga skačete u zagrljaj lešinarimma koji čupaju ostatke vaše ranjene duše
koja će trunut u bolnim jaucima vas samih
uzdigni se iznad sebe i imat ćeš mir duše svoje
tek tad će te pronać ljubav pravu
da, naravno da ce mi pomoc, pomoglo mi je vec jednom, al ne bih to bas nazvala slinjenjem
rock srna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:42   #68
imati u vidu da se prometne nesreće događaju svaki dan
__________________
Never doubt that a small group of thoughful, committed people can change the world. Indeed it is the only thing that ever has. Margaret Mead
bijesno_pile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 23:22   #69
Quote:
bijesno_pile kaže: Pogledaj post
imati u vidu da se prometne nesreće događaju svaki dan
rock srna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 15:15   #70
shit, i meni se isto dogodilo...evo saznala neki dan da ima curu...i to dosta stariju od njega i seli se...mislila sam da me neće dirat, al sam se zeznula...no međutim meni je on godinu dana slao poruke i u 7. mjesecu mi čak poslo da me voli i još poslje toga imali nešto...a ono on već bio sa njom...nemreš vjerovat...nekak mislim da mi je više ego sje... nego bilo šta drugu ali to da ga volim to stoji i uvijek ću ga voljet jer je tri godine bio dio mog života od jutra do mraka...a možda je sad vrjeme da sve to privedem kraju...mislim da mmi je neki dan umrlo i ono zadnje proklete nade da ćemo se kad malo odrastemo i on i ja pomiriti i da će sve bit dobro
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 02:36   #71
Quote:
black_dwarf2 kaže: Pogledaj post
voljela ja voljela onako srce ti skače noge ti se oduzimaju kad ga vidiš imala sam ja svog anđela
ali znaš ni onda nisam plakala imam ti ja podosta godina da nebi znala šta je prava ljubav
ali ja ti spadam u vrstu žena koje su lovci a ne lovina
mislim da tebi treba vremena možda upoznaš neku kao šta sam ja
to su žene koje ti otmu muškarca dok trepneš koje su bolje u krevetu od onih koje imaju doma
to su žene koje su u stanju gazit i po "leševima" nema kod nas suza ni osvrtanja na prošlost zamnom muškarci pužu jer ja ne trčim za njima
Otkrij nam svoju taktiku
future bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 12:53   #72
Quote:
teicha kaže: Pogledaj post
Grrrrr...evo da se uključim...ja sam nova
ja i mom bivši dragi, najdraži bili smo skupa 7 godina...ljubav do neba unatoč svima...onda smo kao što je već netko rekao tu se razišli, putevi, razmišljanja, želje i sve i prekinuli smo jednim razgovorom...nakon toga muk...on je poslao par poruka kroz par mjeseci u stilu da mu falim...tada sam čula da ima nekog, dok je meni još uvijek slao poruke...
i nakon moje godine dana bez njega, života u paklu kada sam se ja odlučila na razgovor s njim čula sam da se ženi...
i šta sad?????
Objesi mačku o rep ovo boldano. To su gluposti. Ne ostavlja se osoba koju istinski voliš.
Prava istina je si ga prije prekida prestala voljeti ili on tebe ili je pak to bilo obostrano. Ali mene ne zanima on(jer nije na forumu) nego jesi li ti njega prestala voljeti prije prekida???

Recimo da ga nisi prestala voljeti zašto si šutila par mjeseci!
Da je on tebe prestao voljeti on tebi ne bi slao poruke da mu fališ!

Ovako ja to vidim: Pred kraj veze si izgubila strast prema njemu i nije ti više bio napet i htjela si nešto više. Nekako si ga prestala voljeti kao prije ili ako hoćeš počela si ga voljeti kao prijatelja.
Svoje motive i želje si zapakirala u celofan i rekla da vam se razilaze želje, putevi,razmišljanja i to si sve riješila jednim razgovorom baš onako kako si htjela. Njemu je sigurno bilo jako teško i slao ti je poruke da mu fališ, a ti si šutila. Naravno bolila te ona stvar u kakvom je on paklu bio.

I on je krenuo dalje i našao je drugu curu, a tebi se upalila lampica i sada želiš imati nešto što si odbacila i što si prije mogla uvijek imati. Pomiri se sa time da to više nikada nećeš imati kao što se on pomirio sa time da on tebe više neće imati.

Možda sam i fulao tvoju priču, nije ni bitno, nemoj to osobno shvatiti. Ovo sam uputio svim ljudima sa sličnim pričama.

Naprosto me živciraju takve priče,a ima ih puno na ovom forumu. Cura prestane voljeti dečka i sve to zapakira pod razilaženje puteva i želja i ostavi ga. Dečko živi u nezamislivom paklu i pokušava nekako doći do cure sa porukama tipa "fališ mi". Curi naravno puca ona stvar kako je njemu jer ju naprosto boli briga. Međutim dečko nađe drugu curu, a bivšoj proradi ego i dolazi na forum i kaže "pomagajte svi, jadna ja, živim u paklu".
To je po meni odvratno sebično.
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 12:59   #73
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
shit, i meni se isto dogodilo...evo saznala neki dan da ima curu...i to dosta stariju od njega i seli se...mislila sam da me neće dirat, al sam se zeznula...no međutim meni je on godinu dana slao poruke i u 7. mjesecu mi čak poslo da me voli i još poslje toga imali nešto...a ono on već bio sa njom...nemreš vjerovat...nekak mislim da mi je više ego sje... nego bilo šta drugu ali to da ga volim to stoji i uvijek ću ga voljet jer je tri godine bio dio mog života od jutra do mraka...a možda je sad vrjeme da sve to privedem kraju...mislim da mmi je neki dan umrlo i ono zadnje proklete nade da ćemo se kad malo odrastemo i on i ja pomiriti i da će sve bit dobro
On je tebi godinu dana slao poruke! A ti njemu?
On je tebe ostavio ili ti njega?
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 16:18   #74
ej ljudi i ja imam bas takav problem. bivsi mi ima novu curu a mene boli, sanjam ruzne snove i nemogu zaspat, stalno negdje lutam, trazim nesto a ne znam di ni sto trazim. Mozda samo njega. osjecam se izgubljenom, praznom... prekinili smo prije par dana pa je to relativno i friska bol. tesko mi je bez njega, jednostavno sam toliko naviknuta na njega toliko da kad dode 22 sata ja odmah grabim mobitel i molim Boga da me bar nazove. A suze teku. A sada sam cijela sretna jer me ipak nazva danas ali nisam mu se stigla javiti jer radim sezonski a voljela bi ga nazvat ali nemam novaca na mobitelu... ali sam sad ful sretnija
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 16:27   #75
e i da samo naglasim on je htio prekid a ne ja. nisam ga ni htjela ni trazila adobila sam ga. a sve sam mu dala na ovomsvitu. volim ga neizmjerno
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 16:35   #76
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post



sad... kak preć preko toga?? kad saznaš, javi
šalim se... moj odgovor bi bilo polako i oprezno
nemoj se forsirat, izbjegavaj ih ako treba... proći će te s vremenom

ili još bolje... s novim dečkom/curom
s novim deckom ili curom kazes ha? ne to nije za neke moguce. imam i ja sad novog frajera ali sve me jos sjeca na njega i nije uredu tako muljati nekog i to jos nekog dobricinu ko sto je ovaj "moj" a druge cure bi ga zeljele imat vise nego ja. priznajem da sam nesvjesna manipulatorica
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 17:18   #77
shrine: on se meni prvi počeo javljat nakon prekida, ja prvo nisam odgovarala, a onda kasnije kad me ljutnja prošla počela sam odgovarat, čuli smo se tako godinu dana...poslala sam mu poruk tu i tamo prva al to je bilo u životnim trenucima kad mi je stvarno trebao jer sam živjela s njim tri godine i imala sam potrebu za razgovor sa njime kao sa prijateljem, međutim kad je meni tako nešto trebalo on tad meni nije odgovarao...evo i zadnje se dogodilo to u sedmom mjesecu...prekinuli smo tako da smo se duže vrijeme svađali on je meni u efektu svađe rekao da nemože više i ja sam odmah pokupila stvari i otišla...al ipak nekako sam se nadala da moramo malo odrast i to je to...abnormalno mi je falio ovu cijelu godinu i sve me podsjećalo na njega, al nekako život ide dalje...pa preživljavaš iz dana u dan, al nema dana da ne prođe da ne pomislim na njega
danas mi je malo lakše...a kako će bit sutra to se ne zna
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 17:20   #78
divljaruž: kako to da nakon par dana ima novu curu? koliko ste bili u vezi? ako si je tako brzo našo novu curu onda stvarno nije vrijedan ni jedne tvoje suze...prekriži ga i vidjet ćeš kako će se vratit molit da mu oprostiš, a onda je na tebi da vidiš dali možeš i dal je stvarno vrijedan toga
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 18:18   #79
zaokupi se necim drugim

radi nesto, nabavi psa
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 18:40   #80
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
shrine: on se meni prvi počeo javljat nakon prekida, ja prvo nisam odgovarala, a onda kasnije kad me ljutnja prošla počela sam odgovarat, čuli smo se tako godinu dana...poslala sam mu poruk tu i tamo prva al to je bilo u životnim trenucima kad mi je stvarno trebao jer sam živjela s njim tri godine i imala sam potrebu za razgovor sa njime kao sa prijateljem, međutim kad je meni tako nešto trebalo on tad meni nije odgovarao...evo i zadnje se dogodilo to u sedmom mjesecu...prekinuli smo tako da smo se duže vrijeme svađali on je meni u efektu svađe rekao da nemože više i ja sam odmah pokupila stvari i otišla...al ipak nekako sam se nadala da moramo malo odrast i to je to...abnormalno mi je falio ovu cijelu godinu i sve me podsjećalo na njega, al nekako život ide dalje...pa preživljavaš iz dana u dan, al nema dana da ne prođe da ne pomislim na njega
danas mi je malo lakše...a kako će bit sutra to se ne zna
Onda zanemari moj prethodni post jer nisam znao cijelu priču.

Mislim da ti neće još neko vrijeme biti lakše i još ćeš neko vrijeme misliti na njega svaki dan ali ćeš s vremenom preboljeti i krenuti dalje. Zapravo krenuti ćeš dalje kada zbilja duboko u sebi prihvatiš činjenicu da on ima drugu curu i da više neće biti dio tvoj života, bar ne na onaj način na koji ti želiš da bude.
Bolje da je sada našao curu nego da ste se natezali još dvije-tri godine pa da je tek onda našao curu. To bi tek bila prava agonija.

Okreni se sebi i radi stvari koje te čine sretnom. Odi u grad,cugni koji put i izbari neki komad, zašto ne. Neki dečko će ti se sigurno svidjeti pa će te odvesti u kino ili kazalište pa se možda pojave i leptirići...zašto ne!
shrine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.