Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2010., 21:13   #61
Quote:
osijek_22 kaže: Pogledaj post
Pitanje; Maitreya... Koja je sudbina te osobe u ovom životu?
Oodgovor; Igra istaknutu ulogu u dezinformacijskom procesu.
P: Da li je Benjamin Creme svjesan toga?
O: Ne.
P: Da li ET-i stavljaju misli u Benjaminovu glavu?
O: Da.
P: Što je njihova uloga u tome?
O: Da uzrokuju konfuziju, diverziju i prevaru tako da ti kanali realiteta mogu biti sakriveni. Samo-objašnjavajuće.
P; Da li to znači da ono što mi mislimo, zapravo i nije istinito?
O: Blizu.
P: Ovo mora značiti da nam vanzemaljci žele dati jednu osobu na koju se fokusiramo i koja je spektakularna, da
ne bi mogli vidjeti istinu.
O: Zapamtite upozorenja o lažnim prorocima iz "pustinje".
P: Da li to znači da je Benjamin Creme OPS osoba?
O: Da, indirektno.
P: Da li je on antikrist?
O: Ne. "Antikrist" nije individua, već konzorcij.
P: Tko je konzorcij?
O: Pojam se odnosi na ideju o velikom tijelu s mnogo individualaca.
P: L: Tko specijalno? F: Ljudska bića?
O: Da i ostala.
Smije li se znati sa kime si razgovarala i na koji nacin,
Inace da biti ce laznih proroka i svega,ali me zanima sa kim si razgovarala,jer se mnogi lazno mogu predstaviti
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 13:18   #62
Ma u ovom se svijetu vise nezna tko pije a tko placa, hahahaha...
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 16:49   #63
Svi pricaju o to Manitrey, a meni zbilja nije jasno tko je taj i sto hoce.....sve se nesto spominje al nista konkretno...nije mi nista jasno??....vidio sam sliku nekog crnca sa velikom bradom . pa onda nekog drugog...a on izlazi u javnost i nikako da izadje - jel mu to osnovno poslanje (da zahebava) ili??
permanent300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 20:51   #64
Quote:
permanent300 kaže: Pogledaj post
Svi pricaju o to Manitrey, a meni zbilja nije jasno tko je taj i sto hoce.....sve se nesto spominje al nista konkretno...nije mi nista jasno??....vidio sam sliku nekog crnca sa velikom bradom . pa onda nekog drugog...a on izlazi u javnost i nikako da izadje - jel mu to osnovno poslanje (da zahebava) ili??
Postoji web-sajt na hrvatskom od dvjestotinjak html stranica, s često postavljanim pitanjima, titlovanim videima, svime i svačime, pa se informiraj http://www.share-international.net/hrv/
Engleski sajt s još više informacija - http://www.share-international.org/
Na svako moguće pitanje tamo postoji - po mom mišljenju jako logičan i životan - odgovor.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 20:57   #65
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Postoji web-sajt na hrvatskom od dvjestotinjak html stranica, s često postavljanim pitanjima, titlovanim videima, svime i svačime, pa se informiraj http://www.share-international.net/hrv/
Engleski sajt s još više informacija - http://www.share-international.org/
Na svako moguće pitanje tamo postoji - po mom mišljenju jako logičan i životan - odgovor.
Ni meni stvarno ništa nije jasno tko je i što hoće nije mi jasno nikako
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:13   #66
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
Ni meni stvarno ništa nije jasno tko je i što hoće nije mi jasno nikako
Pa on je jedan od prvih ljudi na Zemlji koji je još davno, nakon mnogo stotina tisuća života kao običan čovjek na putu razvoja svijesti (na kojem smo sada i svi mi), dosegao jednu krajnju točku tog razvoja na Zemlji, tu jednu razinu savršenstva, ostvario se. Takva osoba u punom smislu izražava božanskost, ljubav i mudrost, koju u potencijalu posjedujemo svi mi (ali ne izražavamo je u punini).
A tu je isključivo da pouči čovječanstvo i pomogne mu, a pomoć čovječanstvu svkakao treba - da ne treba i da nije spremno da je primi ne bi ni bio tu, jer bi to bilo kršenej slobodne volje čovječanstva.

Pročitaj uvodne stranicena sajtu i nešto s ovoh gore linkova, ako te zanima više, malo se raspitaj, imaš i videe itd, mnoštvo resursa da se informiraš.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 00:36   #67
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Pa on je jedan od prvih ljudi na Zemlji koji je još davno, nakon mnogo stotina tisuća života kao običan čovjek na putu razvoja svijesti (na kojem smo sada i svi mi), dosegao jednu krajnju točku tog razvoja na Zemlji, tu jednu razinu savršenstva, ostvario se. Takva osoba u punom smislu izražava božanskost, ljubav i mudrost, koju u potencijalu posjedujemo svi mi (ali ne izražavamo je u punini).
A tu je isključivo da pouči čovječanstvo i pomogne mu, a pomoć čovječanstvu svkakao treba - da ne treba i da nije spremno da je primi ne bi ni bio tu, jer bi to bilo kršenej slobodne volje čovječanstva.

Pročitaj uvodne stranicena sajtu i nešto s ovoh gore linkova, ako te zanima više, malo se raspitaj, imaš i videe itd, mnoštvo resursa da se informiraš.
gluposti,on je vjerojatko lazni prorok koji ce zavesti ljude na ZLO
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 09:30   #68
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
gluposti,on je vjerojatko lazni prorok koji ce zavesti ljude na ZLO
Aha, a ljudi su sada DOBRI?
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 10:56   #69
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Aha, a ljudi su sada DOBRI?
To sam se i ja htio našaliti ali sam odustao. Kao, ljudima je posebno potreban netko ko ce ih navesti na zlo

Inace, ovima koji se jos uvijek pitaju tko je i što je Maitreja, i koja mu je svrha itd, a lijeni su čitati tekstove, uskoro ce bit titlovan jedan veći video di ce cijela priča biti objašnjena. Stavit cu link ovdje kad bude gotov. ( u medjuvremenu imate link na mom potpisu, forum.hr ne dopusta da to bude izravo na sajt, nego su prvo na neki post na forum,u, pa tamo imate link na sajt. )
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 16:26   #70
[QUOTE=r0nin;26397299]Aha, a ljudi su sada DOBRI?[/QUOTE
Neki jesu neki nisu,vecina nije ali svi imaju sansu da se promijene a to ce samii odluciti svojom slobodnom voljom
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 16:29   #71
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
To sam se i ja htio našaliti ali sam odustao. Kao, ljudima je posebno potreban netko ko ce ih navesti na zlo

Inace, ovima koji se jos uvijek pitaju tko je i što je Maitreja, i koja mu je svrha itd, a lijeni su čitati tekstove, uskoro ce bit titlovan jedan veći video di ce cijela priča biti objašnjena. Stavit cu link ovdje kad bude gotov. ( u medjuvremenu imate link na mom potpisu, forum.hr ne dopusta da to bude izravo na sajt, nego su prvo na neki post na forum,u, pa tamo imate link na sajt. )
I sto o tom Maitreji,pa on je tu da zavara ljude,znaci on ce dati eventualno ljudima materijalna dobra,to je nevazno.
A ti kao sve znas o njemu,po meni slijepo citati bez razumijevanja je isto kao i ne citati.

I sto ako negdje pise o tome liku,pa nije to doslo od Boga,nego od tko zna koga,znaci ako nije od Boga onda je od Zloga
shvatio?
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 08:19   #72
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Pa on je jedan od prvih ljudi na Zemlji koji je još davno, nakon mnogo stotina tisuća života kao običan čovjek na putu razvoja svijesti (na kojem smo sada i svi mi), dosegao jednu krajnju točku tog razvoja na Zemlji, tu jednu razinu savršenstva, ostvario se. Takva osoba u punom smislu izražava božanskost, ljubav i mudrost, koju u potencijalu posjedujemo svi mi (ali ne izražavamo je u punini).
A tu je isključivo da pouči čovječanstvo i pomogne mu, a pomoć čovječanstvu svkakao treba - da ne treba i da nije spremno da je primi ne bi ni bio tu, jer bi to bilo kršenej slobodne volje čovječanstva.

Pročitaj uvodne stranicena sajtu i nešto s ovoh gore linkova, ako te zanima više, malo se raspitaj, imaš i videe itd, mnoštvo resursa da se informiraš.
Ma čitala sam to još davno ali eto ne uklapa mi se u moju katoličku vjeru ,ništa ti ne zamjeram vjeruj ...pozdrav
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 21:42   #73
Ma taj je tko zna sto,treba biti mudar,a ne uzeti od nekoga nesto jer ne znas od kojeg zla moze biti,nazalost vecina pogrijesi i skrene sa puta
Taj o kome vi govorite jw upitno kakav je,ali ne moze taj meni nista skoro,prije bi rekao da je on Luciferov sluga,ali to je moje misljenje
Koje je vase misljenje ?
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 13:32   #74
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
Neki jesu neki nisu,vecina nije ali svi imaju sansu da se promijene a to ce samii odluciti svojom slobodnom voljom
Kad kazes da vecina nije dobra da li je to ideoloski uvjetovan odgovor ili rezultat osobne obzervacije? Ako iza toga stoji ideologija produzi na religiju, ako je iz iskustva promjeni okolinu u kojoj se kreces.

Meni obzervacija govori potpuno suprotno, za sto mi nije potrebna štaka koja zamucuje pogled.

Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
Taj o kome vi govorite jw upitno kakav je,ali ne moze taj meni nista skoro,prije bi rekao da je on Luciferov sluga,ali to je moje misljenje
Koje je vase misljenje ?
Sutra ujutro se probudi u zoru pa pogledaj prema istocnom horizontu. Planeta koja izlazi prije Sunca, a zove se Venera, je tvoj Lucifer. Luciferov sluga ne znaci nista, premda Venera ima nekakav kvazi satelit VE68 koji se ne moze smatrati slugom.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 22:14   #75
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Kad kazes da vecina nije dobra da li je to ideoloski uvjetovan odgovor ili rezultat osobne obzervacije? Ako iza toga stoji ideologija produzi na religiju, ako je iz iskustva promjeni okolinu u kojoj se kreces.

Meni obzervacija govori potpuno suprotno, za sto mi nije potrebna štaka koja zamucuje pogled.


Sutra ujutro se probudi u zoru pa pogledaj prema istocnom horizontu. Planeta koja izlazi prije Sunca, a zove se Venera, je tvoj Lucifer. Luciferov sluga ne znaci nista, premda Venera ima nekakav kvazi satelit VE68 koji se ne moze smatrati slugom.
Ma to ja primjecujem kakav je tko,a vecina samo sudi,mislio sam o onome Luciferu koji je zavarao ljude,o oneme kome su se pridruzili anđeli i presli u demonje,o onome koji ce biti pobijeđen,a ako taj maitreya ili kako ga vec zovete dođe,onda treba biti mudar i ne uzeti odmah lizalicu od njega jer je mozda od Zla
nadam se da si shvatio,posto vidim da nemas pojma o cemu pricam,ili nisi shvatio pa sam malo objasnio.
Inace Lucifer je samo jadnik nista vise,mocan ali jadnik
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 12:04   #76
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
Ma to ja primjecujem kakav je tko,a vecina samo sudi,mislio sam o onome Luciferu koji je zavarao ljude,o oneme kome su se pridruzili anđeli i presli u demonje,o onome koji ce biti pobijeđen,a ako taj maitreya ili kako ga vec zovete dođe,onda treba biti mudar i ne uzeti odmah lizalicu od njega jer je mozda od Zla
nadam se da si shvatio,posto vidim da nemas pojma o cemu pricam,ili nisi shvatio pa sam malo objasnio.
Inace Lucifer je samo jadnik nista vise,mocan ali jadnik
Dobro znam o cemu ti pricas samo danas kad vecina ima sansu biti pismena nemas nikakvo opravdanje siriti vjerovanje u antropomorfizme iz doba dok su posrednici jos gledali u nebo a astroteologija bila dobar nacin drzanja neukih i nepismenih zauzdanima.

Kad vec volis gledati prema van fino napravis hodocasce u nekakav obzervatorij i naucis stosta o ratu u nebesima, palim andjelima i Luciferu.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 14:52   #77
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Dobro znam o cemu ti pricas samo danas kad vecina ima sansu biti pismena nemas nikakvo opravdanje siriti vjerovanje u antropomorfizme iz doba dok su posrednici jos gledali u nebo a astroteologija bila dobar nacin drzanja neukih i nepismenih zauzdanima.

Kad vec volis gledati prema van fino napravis hodocasce u nekakav obzervatorij i naucis stosta o ratu u nebesima, palim andjelima i Luciferu.
O tome znam dosta to nije problem,saznati cu i vise,ali pitaj ja o tome o kome je ova tema
Znaci tko je taj Maitreja po tebi ,i kako bi ti prepoznao da li je od Boga ili nije
Imam ja svoju volju ako si zaboravio,ali me zanima sto te posebno zasmetalo da znam na sto da odgovorim
hvala
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:05   #78
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
EH, nisam ti ja baš tip za objasnit u dvije rečenice, a i ne poznam te, ne znam kako ti gledas na sve te stvari, da bih odgovorio u skladu s tvojim razumijevanjem.
A da ti upišeš u google Tko je Maitreja i pročitaš pročitat kratku stranicu ili dvije od početka do kraja, a na sajtu su i Uvodne stranice koje su korisne za svakoga ko se prvi put susreće s ovom informacijom. Pa nda postavi neko pitanje akot i što nije jasno.

PS: Ja bih rekao da je on prvi čovjek na Zemlji koji je, još davnih, davnih vremena, postigao majstorstvo, savršenstvo za zemaljske okvire, te je sada utjelovljenje ljubavi i mudrosti, i tu je da pomaže čovječanstvu, ljudima, što i čini i više je nego sposoban pomoći; njegova ljubav i mudrost su s našeg stajališta praktički bezgranični. To je njegova priroda. On je i onaj kojeg pod različitim imenima očekuju svjetske religije, iako se pogled znatnog dijela vjernika na učitelja kojeg očekuju (npr. pogled Kršćana na Krista), zna dosta razlikovati od istine, tj onoga tko i što Maitreja uistinu jest.
nego reci...daj poruči tom Maitreji da ako može dođe do mene i popravi mi vodoinstalacije. pukla mi cijev u kupaonici i baš mi treba majstor da to popravi
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 10:28   #79
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
Znaci tko je taj Maitreja po tebi ,i kako bi ti prepoznao da li je od Boga ili nije. Imam ja svoju volju ako si zaboravio,ali me zanima sto te posebno zasmetalo da znam na sto da odgovorim hvala
Po meni je Maitreja knjizevni lik i iz ljudskog je pera kao i Isus Krist. No medjutim njegov dolazak za budiste je analogan drugom dolasku Krista za krscane. Pa tako kad ti dvojis oko identiteta Maitreje i izjednacavas ga sa svjetlonošom Luciferom, to je kao da Krista izjednacavas sa Luciferom. Ja nemam problema niti sa tom kombinacijom jer nisam opterecen teologijom, ali nisam siguran za tebe.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 19:05   #80
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Po meni je Maitreja knjizevni lik i iz ljudskog je pera kao i Isus Krist. No medjutim njegov dolazak za budiste je analogan drugom dolasku Krista za krscane. Pa tako kad ti dvojis oko identiteta Maitreje i izjednacavas ga sa svjetlonošom Luciferom, to je kao da Krista izjednacavas sa Luciferom. Ja nemam problema niti sa tom kombinacijom jer nisam opterecen teologijom, ali nisam siguran za tebe.

krivo si shvatio,ja ni ne znam jel to neko ime ili neki simbol ili sto vec,ali to sto govoris su gluposti,jer nakon smrti biti ce Bozji sud i pravedan,i Krist ce biti na vrhu tog suda,i znati ce se tko je tko.
Isus nije knjizevni lik nego stvarnost.

PA kazes da nisi siguran za mene,ne opterecujem se ja toliko,ali me smeta jer taj Maitreya ili kako ga zovu,puno ljudi moze opdvuci na stranu Zla,kuzis ako ima neke moci onda znas i sam kakvi su ljudi cim im das nesto materijalno,odmah su sretni bar vecina a ne razmisljaju od koga je,isto vrijedi i za takozvane iscjelitelje,gatare,reikiste i slicno
Jedno je ta teologija a sasvim drugi vjera u Boga,znaci iskreno,a ne samo da procitas
U svakom slucaju nitko ne objasnjava o cemu oni uopce govore,samo iznose svoja misljenja sto je neki drugi rekao,znaci iz supljeg u prazno ide a onda sve temelje na tome.
Treba biti oprezan sa time,jer ina demona koji vucu ljude na
A to sto sam rekao nije neki izmisljeni lik nego stvarnost u kojoj sada zivis
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.