Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 11:49   #21
Od kad krenes sa stimulacijom - svi uzv su u cijeni
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 15:55   #22
Ako mu se javim da imamo sve nalaze osim mojih briseva (za koje me nije pitao il trazio),jel ima sanse da udemo u postupak?
Znam da je opcenito pitanje, ali zanima me jel imam kakvu sansu ako mi menga dode prije rezultata briseva..
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 17:28   #23
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Ako mu se javim da imamo sve nalaze osim mojih briseva (za koje me nije pitao il trazio),jel ima sanse da udemo u postupak?
Znam da je opcenito pitanje, ali zanima me jel imam kakvu sansu ako mi menga dode prije rezultata briseva..
mislim da ne bi trebao biti problem.. bar nije bio prije godinu dana kada sam ja bila u postupku....nisam imala friške briseve.. nije ništa rekao... dao je meni i mužu antibiotik da popijemo i još sam ja dobila vaginalete....
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:12   #24
a vidiš mene nije sad ništa pitao za briseve, niti nam dao antibiotik

inače, nakon ciste i komplikacija, napokon sam krenula s postupkom, klomifen i estrofem 5 dana
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:45   #25
Super,u petak petrova i potvrde,i imam sve sto je trazio.
Jos je rekao da napravim pregled kod endokrinologice,ali buduci da sam pod terapijom to bi trebalo bit ok.
Iduci ciklus je mozda moj. Napokon
Ninna,al tebi je valjda zapisao da su brisevi bili ok.
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:34   #26
Nije nigdje zapisao, a zapamtio nije sigurno
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 22:15   #27
Meni je za štitnjaču zapisao u nalaz, pa sam mislila da je možda i tvoje briseve.

Hah, bolje možda za mene
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:01   #28
Evo da javim nove informacije

Nakon što sam obavila sve pretrage koje je dao L, napravila sam još i briseve. Zvala sam ga i rekao da nema veze što su rezultati tek za tjedan dana, da možemo polako krenuti. Možda nam da antibiotike preventivno

Budući da ja ne dobivam mengu prirodno u zadnje vrijeme (a tko zna, možda se dogodi čudo ovaj ciklus ) rekao je da ipak neka ne uzimam duphastone. Idem mu za tjedan dana na uzv (ako dobijem, zovem ga prije). Kaže da će po tome vidjeti stanje, i bolje znati kakva mi stimulacija treba
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 15:50   #29
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Evo da javim nove informacije

Nakon što sam obavila sve pretrage koje je dao L, napravila sam još i briseve. Zvala sam ga i rekao da nema veze što su rezultati tek za tjedan dana, da možemo polako krenuti. Možda nam da antibiotike preventivno

Budući da ja ne dobivam mengu prirodno u zadnje vrijeme (a tko zna, možda se dogodi čudo ovaj ciklus ) rekao je da ipak neka ne uzimam duphastone. Idem mu za tjedan dana na uzv (ako dobijem, zovem ga prije). Kaže da će po tome vidjeti stanje, i bolje znati kakva mi stimulacija treba
Bubice sretno
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:50   #30
može li netko ovdje napisati kako se formira cijena postupka kod dr. L?
ili/i ako vam je lakše možete napisati (vi koje ste bili u postupku) napišite koliko ste platili

znači.. dal se može unaprijed dogovoriti neka max cifra ili kako to već ide na dogovoru?
ili se samo prati stanje pa se prema tome dodaje stimulacija neovisno o cijeni...
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:56   #31
zafri,

mini IVF - 4900kn (ako se ne varam)
polustimulirani - 6200kn
puni stimulirani - 9200kn

dakle to je samo za rad doktora i biologa.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:02   #32
Joj znam da sam gledala cjenik na zidu, ali ne sjećam se cifri. Mislim da je tako kao što zorro piše, okvirno


Cure, zajebala me štitnjača Narastao mi tsh, sad sam dobila pojačanu terapiju za ubrzano smanjivanje tsh
Danas mi je 27dc, u srijedu idem na uzv, kao da dogovorimo kako ću dalje...što sad

Mislim mu predložiti da kad dođe menga izvadim tsh da vidim jel pao, i ako nije da čekamo. Valjda bi htio tako prihvatiti, a na da mi već u srijedu otpiše ciklus
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:06   #33
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
zafri,

mini IVF - 4900kn (ako se ne varam)
polustimulirani - 6200kn
puni stimulirani - 9200kn

dakle to je samo za rad doktora i biologa.
to znači da su to fiksne cijene i računa se još + lijekovi?

mini IVF je sa klomifenima ili u prirodnom ciklusu?

ja bi sad sve htjela znati
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:16   #34
Na te cijene još idu lijekovi. Ali meni se tako čini da sam za neki postupak vidjela oko 5 tisuća, tu prvu brojku

Možda da kontaktiraš na pm Ninnu, ona je svaki dan tamo, pa nek prepiše

Znam da su konzultacije 500,00 kn (s uzv), i svaki uzv koji nije u postupku je 300,00 kn
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:24   #35
da, tak sam si i mislila.. okej. dovoljne su mi i ove informacije.

znam da smo svi individualni, tako da ću za detalje ipak morati na konzultacije. pretpostavljam da se treba naručiti, jel se dugo čeka?
kak su oni kroz ljeto? isto imaju GO u 8.mj?
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:26   #36
Ja sam čekala za konzultacije manje od 5 radnih dana zapravo htio me naručiti ranije, ali ja nisam imala nalaze hormona I još sam išla na veliki petak

Mislim da bi mogla doći na red ili krajem idućeg tjedna, ili najkasnije onaj poslije. A možda i prije. Stvarno se ne čeka dugo.

Recimo ja sam ga zvala u srijedu da želim u postupak i da nemam mengu, rekao da dođem na uzv iduću srijedu. Nije dugo
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:31   #37
ja sam konzultacije placala 400kn.
zadnji put sam zbog one traljavosti ginicke oko UZ uzimala samo 4 dana klomice i dosla luciju na gotov cin..tj. na 12dc, tad sam pinula jedan gonal i uzela jedan klomifen da mi LH ne skace te dobila stopericu navecer.
vjerovatno mi je za to obracunao mini IVF, punktirane su bile samo 2js.

klomici i par gonala/menopura se racuna kao polustimulirani.
ne vjerujem da bi nekog stavio samo na klomifene..ovo sa mnom je slucajno jer smo u stvari zbog neprofesionalno obavljenog UZ prekinuli stimulaciju nakon cetri dana..kod mene je to normalno
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:32   #38
Možda je digao cijenu konzultacija Ili su prve 500,00 kn, a poslije manje

Ali koliko sam skužila pošten je oko određivanja cijena i postupaka...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:37   #39
jednom mi je naplation 500, ali tada je punktirao cistu. pretpostavljam zbog toga.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:42   #40
e, sad...

moja situacija je takva da sam sad na klomifenu + estrofem i dogovoreni su ciljani odnosi kod soc gina - međutim, jel bi ja sad (danas mi je 5dc) mogla nazvati dr.L i dogovorit se da me primi što prije pa možda uspijemo uhvatiti i ovaj ciklus za IVF? ili bolje da sad ovo ostavim na ciljanima pa onda čekam prirodni ciklus, jer vidim da on ne želi baš stanje s dufastonom? (s tim da bi se to sigurno zavuklo za dva mjeseca).
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.