Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 14:30   #8901
Je, službeno.

I bilo je razmišljanje, al nekak se iz zafrkancije pretvorilo u "kaj, idemo k Iviću na dan otvorenih vrata?"
A i nekak nam je sljedeća godina dosta praktična i zbog nekih drugih stvari/troškova pa eto... Pucamo na 15.6. jer ja hoću datum kad nije prevruće, a da ima svakakvog cvijeća, plus, to nam je šesta godišnjica. Al nismo isključivi.

Hvala na čestitkama.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:17   #8902
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Je, službeno.

I bilo je razmišljanje, al nekak se iz zafrkancije pretvorilo u "kaj, idemo k Iviću na dan otvorenih vrata?"
A i nekak nam je sljedeća godina dosta praktična i zbog nekih drugih stvari/troškova pa eto... Pucamo na 15.6. jer ja hoću datum kad nije prevruće, a da ima svakakvog cvijeća, plus, to nam je šesta godišnjica. Al nismo isključivi.

Hvala na čestitkama.
Onda se vidimo u Loftu 😉
Jedne godine sam radila svadbu 12.06. i bilo je 38
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:20   #8903
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Onda se vidimo u Loftu 😉
Jedne godine sam radila svadbu 12.06. i bilo je 38
S obzirom da su prošle godine oko 20.6. temperature bile skoro 40... Moglo bi mi se to desiti.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:56   #8904
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
S obzirom da su prošle godine oko 20.6. temperature bile skoro 40... Moglo bi mi se to desiti.
A na to se ne može utjecat, nema smisla razbijat glavu, ako vam je godišnjica onda mi je bas fora taj dan se i udat
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:59   #8905
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
A na to se ne može utjecat, nema smisla razbijat glavu, ako vam je godišnjica onda mi je bas fora taj dan se i udat
Vidjet ćemo kak su slobodni datumi. Al to je petak pa ono...

Btw, kolko sale i bendovi kapare uzimaju?
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 17:22   #8906
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo kak su slobodni datumi. Al to je petak pa ono...

Btw, kolko sale i bendovi kapare uzimaju?
Cestitaaam
Sala mi je uzela tisuću e,a bend nista.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 17:58   #8907
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo kak su slobodni datumi. Al to je petak pa ono...

Btw, kolko sale i bendovi kapare uzimaju?

Mi smo za salu dali 10% ukupnog iznosa (4.100,00), a kapara za DJ-a nam je bila 800,00 kn
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 19:28   #8908
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo kak su slobodni datumi. Al to je petak pa ono...

Btw, kolko sale i bendovi kapare uzimaju?
U Ivicu koliko znam može dati 500 €
A i stolica je jedtinija jer je petak
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 22:37   #8909
Nisam dugo ništa specijalno pisala, za sada je sve laganini..ali sad smo na manje od 2 mjeseca

Baš završavamo popis pjesama za DJ-a, pa smo brisali jedan drugome neke pjesme Ja sam svoj popis još davno napravila, ali moram dragog naganjat kao Hitler...

Vjenčanica je na šivanju, u petak idem na prvu probu i baš se veselim! U potrazi sam za nekim naušnicama...

Eto...ide lagano vrijeme
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 11:58   #8910
Drage žene, evo da se malo tu ispušem. Znači, život nam se okrenuo za 180 stupnjeva: prije dva tjedna su (budućoj) sveki otkrili zloćudni tumor na mozgu, hitna operacija i sad je kod nas doma, danas dobili nalaze i sad treba dalje zračenje, kemo...
Totalni kaos nam je u životu i u glavama, a svi žele da se svadba održi, pogotovo sveki, pa smo odlučili ništa ne otkazivati ipak. Tako da ni sama ne znam kako sam, veselim se, ali ni upola kao prije i to mi je užasno žao, jer ipak je to naša svadba.
I onda naravno se pitaš zašto baš sad od svih trenutaka, šta nije moglo bar poslije svadbe i bračnog putovanja, pa me opere grižnja savjesti, jer si mislim žena ima tumor na mozgu, a ja tu sitničarim, i tako u krug....
Da ne kažem da nam je propalo putovanje na Tenerife. Ma, sranje sve skupa.
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 14:09   #8911
Quote:
Sovica Zg kaže: Pogledaj post
Drage žene, evo da se malo tu ispušem. Znači, život nam se okrenuo za 180 stupnjeva: prije dva tjedna su (budućoj) sveki otkrili zloćudni tumor na mozgu, hitna operacija i sad je kod nas doma, danas dobili nalaze i sad treba dalje zračenje, kemo...
Totalni kaos nam je u životu i u glavama, a svi žele da se svadba održi, pogotovo sveki, pa smo odlučili ništa ne otkazivati ipak. Tako da ni sama ne znam kako sam, veselim se, ali ni upola kao prije i to mi je užasno žao, jer ipak je to naša svadba.
I onda naravno se pitaš zašto baš sad od svih trenutaka, šta nije moglo bar poslije svadbe i bračnog putovanja, pa me opere grižnja savjesti, jer si mislim žena ima tumor na mozgu, a ja tu sitničarim, i tako u krug....
Da ne kažem da nam je propalo putovanje na Tenerife. Ma, sranje sve skupa.
Nazalost, u slicnoj sam situaciji, totalno te razumijem. Postoji mogucnost da mi brat nece biti na svadbi zbog operacije koja ga ceka. Moras se smiriti i nastaviti dalje, ne vrijedi ocajavati. Ja sam si rekla bit ce sve kako mora bit, zivciranje i ocajavanje mi nece pomoc.
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 19:20   #8912
Sovice i Bubi, baš mi je žao da prolazite kroz teško razdoblje

Što reći osim da pokušate biti pozitivne! Nadam se da će sve biti dobro Sovice sa tvojom svekrvom, i Bubi s tvojim bratom.

Sovice, tvojoj svekrvi će vaše vjenčanje biti sigurno svijetla točka i možda joj pomogne da manje misli na bolest. Želim joj brzo ozdravljenje i zaista se nadam da će sve biti ok.

Zašto vam propada putovanje na Tenerife?
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 20:35   #8913
Ajme Bubi, bas mi je zao, nadam se da ce sve proci sto bolje moze! Ne znam sta je s ovom 2017.g., samo neke lose vijesti. Ninuska, hvala za lijepe rijeci, tako i mi sad razmisljamo, pokusavamo se fokusirati na taj lijepi dan. A Tenerife, planirali smo otici na 12 dana, ali tada ce vec poceti zracenje, a sveki zivi sad s nama, zivjela je sama u drugom gradu, ali ne moze biti sama, a nema se tko drugi brinuti za nju. Tako da nista od putovanja. Kako vam idu pripreme cure? Bubi kad je svadba? Ninuska, gdje si na kraju dala sivati vjencanicu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:43   #8914
Quote:
Sovica Zg kaže: Pogledaj post
Ajme Bubi, bas mi je zao, nadam se da ce sve proci sto bolje moze! Ne znam sta je s ovom 2017.g., samo neke lose vijesti. Ninuska, hvala za lijepe rijeci, tako i mi sad razmisljamo, pokusavamo se fokusirati na taj lijepi dan. A Tenerife, planirali smo otici na 12 dana, ali tada ce vec poceti zracenje, a sveki zivi sad s nama, zivjela je sama u drugom gradu, ali ne moze biti sama, a nema se tko drugi brinuti za nju. Tako da nista od putovanja. Kako vam idu pripreme cure? Bubi kad je svadba? Ninuska, gdje si na kraju dala sivati vjencanicu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
6.5. je svadba. Pripreme teku po planu. Uglavnom smo sve rijesili. Dragi si mora odijelo kupiti, ali to nece biti neki problem jer mu odijela dobro stoje. I neke sitnice su nam ostale, tipa pokloncici za goste, ja si moram naci neke lijepe nausnice, i organizirati docek gostiju kod kuce.
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 18:40   #8915
Curke drzite se nek je sretno <3
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 20:02   #8916
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Curke drzite se nek je sretno <3
Hvala
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 09:48   #8917
Joj, nemojte se glodati oko toga, a ako to kaže uvjereni pesimist poput mene, mora biti istina. Imam dvije bake, pregazile 90tu i naravno da me frka "što ako", ali svjesna sam da ne smijem dozvoliti da mi takvo razmišljanje preuzme život.

Kod mene gotovo prstenje, printamo pozivnice, kupili koverte, haljina skoro gotova, naušnice na putu prema sandučiću...
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 10:16   #8918
hvala cure na potpori! kod mene kao da se svemir urotio protiv nas, tata mi je jucer zavrsio u bolnici radi lakseg infarkta! ono, wtf 2017.??? majke mi, da mi netko ovo prica, mislila bih da me zajebava! eto. a mi danas furamo vjencanicu na ciscenje i trazimo odijelo, jucer rijesili maticara, prvi smo na rasporedu tu subotu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 13:12   #8919
Kada su vase svadbe?
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 13:14   #8920
01.04.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.