Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 23:35   #21
Ja sam imala samo jednu punkciju,1 js u prirodnom ciklusu.
Od velikog straha od boli,iako mi je prag boli dosta visok,samoinicijativno sam uzela Normabel 5 mg i Brufen 600mg granule cca. 30 min prije punkcije.
Rezultat je bio da ja uopće nisam osijetila ni najmanju bol prilikom punkcije ,samo sam osijetila kao nekakav vakum.Niti poslje punkcije nisam osijećala apsolno ništa,čak ni nelagodu.
Sada u 11.mj idem ponovno u postupak ali ovaj put stimulirani .
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 09:14   #22
Imala sam 3 punkcije za živo i jednu pod anestezijom
1 na živo - 19 js - čak i nije bilo strašno
2 na živo - 3 js - pis of kejk i još u klomifenskom postpku - pjesma
3 na živo - 9 js - prve 5 nisam ni osjetila ali zadnje 4 sam svako čupanje odvrištala doslovno jer su bile smještene negdje iza i bušio je neku stjenku i još neka tkiva da bi došao do njih, ali možda je neka od njih baš moje malo čudo pa mi nije žao, ali čudim se da druge žene koje su čekale punkciju u čekaoni nisu zbrisale

Tak da sve je individualno
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 11:57   #23
Jedna punkcija - 7 js s anestezijom.

Rekla sam sama sebi do 3js ću bez, a sve više iznad 3 daj droge i ćorim
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 15:07   #24
Strasno mi je da se danas rade punkcije na zivo (ako je rijec o vecem broju folikula, i na kraju stanica) i da u nekim klinikama ni nema opcije..
Zhuta kad sam procitala da si imala punkciju 30 komada na zivo, jeza me prosla a cudim se i na 15, ma na sve vise od 6-7-8..
Ja punkciju u prirodnjaku nisam skoro ni osjetila, frendica je i tad imala strasne bolove i krvarenje. Ovisi i kako i gdje je tocno postavljen folikul.
U stimuliranim sam oba puta trazila anesteziju, prvi put dobili 11 stanica, drugi 7 (tu mi nisu sami predlozili anesteziju ali kad sam pitala su rekli da ok)..
I nakon te druge me jako boljelo..
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.