Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2017., 20:08   #5121
Riona hoće ćerati medvjeda.
Zek0slav is offline  
Old 07.01.2017., 20:11   #5122
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Da.
Takav tip komentara je totalno beskoristan jer samo odnosi a nikaj ne donosi, bolje sutit.
Ma jebeš osobu koju tak nekaj može uvrijedit. No ako želiš hodat po jajima i glumatati onda je bolje šutit očito. Razumijem kaj hoćeš reći i ima logike ali mi je to toliko bedasto da se netko može na nekaj takvoga uvrijediti da mi je to presmešno. To mi je ono u rangu kad jedem špinat i nitko mi neće reč da se smijem ko Hulk.
Joshua is offline  
Old 07.01.2017., 20:24   #5123
Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Ukratko, javila mi se na oglas i nakon par poruka me tražila fotku. Nije znala ni kako se pošteno zovem a kamoli kaj drugo,a ide tražit fotku. Ajd nije mi prvi put ni zadnji, nisam papak nikad bio da nebi nekom poslao svoju sliku...
Dobila sliku i u roku sekunde me počela vrijeđati i omalovažavati. Previše sam kulturan pa neću pisat ovdje šta je pisalo u toj poruci..
Sve ja razumijem i kužim ali ići vrijeđati nekoga nebitno sad zbog čega mi je toliko jadno i zgražavam se nad takvim osobama.. Volim iskrenost i kad je netko direktan, šta je problem reći nekome npr: "e čuj,ok si ali mi se fizički ne sviđaš" ili "meni je izgled osobe dosta bitan jer nemogu se prisiljavati na nešto što mi se ne sviđa bla bla" i sve ok,nema vrijeđanja, znaš na čemu si i to je to. Danas je teško biti iskren i direktan, najlakše je eto preko ekrana biti hrabar još pogotovo kad osobu ne poznaješ..eh..
Svjestan sam da nakon ovih par postova više nema šanse da mi se neka forumašica javi
A ne znam sto da ti kazem, sto ljudi, sto ćudi :/
Ne shvacam da netko popizdi i pocne vrijedati samo tako.

Ja sam znala popizditi ako mi se netko lazno predstavljao ili namjerno sakrio nesto o sebi sto mijenja potpuni pogled na osobu.
Recimo situacija kada se netko predstavlja kao tridesetogodisnjak, a onda je na slici 45-godisnjak. Ili kad se na profilu na nekoj stranici opise kao 180, plava kosa, plave oci a na kraju je 165 cm, celavac.
Ili recimo situacija u kojoj mi je jedan decko poslao sliku svog prijatelja, a onda se dogodilo da smo dogovorili kavu pa je bio prisiljen priznati da to nije on. To me bas razljutilo, odustala sam od kave. Mrzim kad mi se laze oko takvih stvari.
Lažne ili zavaravajuce informacije nisu nacin za poceti bilo kakav odnos.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 07.01.2017., 20:59   #5124
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Da.
Takav tip komentara je totalno beskoristan jer samo odnosi a nikaj ne donosi, bolje sutit.
Nije to bilo u pitanju, teško je ovdje navesti što jest Ali čak i da je to, kako ženi, curi, sestri, prijateljici ne reći loše mišljenje o nečemu?

Ono, bolje da joj se cijeli svijet smije iza leđa, nego da ja kažem da nešto nije baš kako bi trebalo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 07.01.2017., 21:17   #5125
Na ovaj jevgenijin oglas bih se javio sa porukom u kojoj bi pisalo samo - HDZ.
Jack Van Ras is offline  
Old 07.01.2017., 21:27   #5126
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nije to bilo u pitanju, teško je ovdje navesti što jest Ali čak i da je to, kako ženi, curi, sestri, prijateljici ne reći loše mišljenje o nečemu?

Ono, bolje da joj se cijeli svijet smije iza leđa, nego da ja kažem da nešto nije baš kako bi trebalo
Jedno je reci - dragi, vuces wc papir na cipeli, makni to, ili obrisati nekome mrlju s kuta usana, a drugo je ovo o cemu ti pricas kao samo hipotetski.

I sto da joj se smije svijet, zbog frizure? Jesi sa svijetom ili s njom?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 07.01.2017., 21:39   #5127
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nije to bilo u pitanju, teško je ovdje navesti što jest Ali čak i da je to, kako ženi, curi, sestri, prijateljici ne reći loše mišljenje o nečemu?

Ono, bolje da joj se cijeli svijet smije iza leđa, nego da ja kažem da nešto nije baš kako bi trebalo
Da ti objasnim Rocke86 jezikom.
Ovo tvoje je skoro pa isto ko da ti zenska kaze "onaj prije tebe (decko jel) je bil zgodniji".. kak bi se ti osjecal??

Na drugoj temi se zalis kak si drugoklasni zbog nekih sitnih sranja.. a ne kuzis zakaj bi ovo nekom smetalo.

p.s. pusti selo neka prica.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 07.01.2017., 21:55   #5128
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Da ti objasnim Rocke86 jezikom.
Ovo tvoje je skoro pa isto ko da ti zenska kaze "onaj prije tebe (decko jel) je bil zgodniji".. kak bi se ti osjecal??

Na drugoj temi se zalis kak si drugoklasni zbog nekih sitnih sranja.. a ne kuzis zakaj bi ovo nekom smetalo.

p.s. pusti selo neka prica.
Iskreno, nije mi problem. Problem one teme je, hmm, malo drugačiji.


I da, nemam problema ni s većim kurčevima, boljim jebačima prije mene, i slično


@wayfaring, ne, ne radi se o problemu s izgledom. Ponašanje je bilo problem u konkretnoj situaciji.



I kvragu, ajd stanite, jer previše okolišamo, a mislim da se ovo o čemu pišem čak tiče djelomično i ove teme(i baš zato ne mogu govoriti detaljnie )
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 07.01.2017., 22:03   #5129
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
I kvragu, ajd stanite, jer previše okolišamo, a mislim da se ovo o čemu pišem čak tiče djelomično i ove teme(i baš zato ne mogu govoriti detaljnie )
Stani ti. Na guzicu ćeš progovorit, a kao ne bi, jer nije zgodno, blatruc, nagovorišeme mama
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 07.01.2017., 22:08   #5130
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post

Uljepšalo mi je večer!
Nekada sam se skrivao od ljudi, a sada se pravim da ih ne vidim

Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
To je ono sto kazu 'ne mozes promijeniti nekoga tko ne vidi problem u onome sto radi' ili 'ne mozes pomoci nekome tko ne zeli da mu se pomogne'.
A većina tema se otvara zato što ljudi žele potvrdu da su oni bili u pravu, ne zato što traže druga mišljenja .

Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Ček malo, osjećaš se koda si na ispitivanju na policiji..wtf..
Mislim da sam joj tako nešto i rekao nakon njene salve prokletstava i uvreda

Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Na ovaj jevgenijin oglas bih se javio sa porukom u kojoj bi pisalo samo - HDZ.
Ili "Zna se", ako to nije outdated, možda je sada u điru "Vjerodostojno"
Solo761 is offline  
Old 07.01.2017., 22:10   #5131
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post


I kvragu, ajd stanite, jer previše okolišamo, a mislim da se ovo o čemu pišem čak tiče djelomično i ove teme(i baš zato ne mogu govoriti detaljnie )
Gukni ptico gukni! Već tjedan dana ne spavam zbog dealbreakera!
Joshua is offline  
Old 07.01.2017., 22:11   #5132
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post

A većina tema se otvara zato što ljudi žele potvrdu da su oni bili u pravu, ne zato što traže druga mišljenja .

Sta mislis koliki je postotak ljudi koji su zapravo poslusali neciji savjet ovdje ili promijenili misljenje?
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 07.01.2017., 22:13   #5133
No way, iako makar jednoj strani nije problem nikakav ni da prigovorim. Da, znam sve, okolišati mogu, ali nije moje iskustvo i ne bih o detaljima. Samo sam htio reći da mi je suludo vrijeđati nekoga iz čista mira. Ok, frizura nije dobar primjer.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 07.01.2017., 22:13   #5134
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Gukni ptico gukni! Već tjedan dana ne spavam zbog dealbreakera!
Jedva je cekal da ga se pita. Preduhitril si me.

Stize plahta!
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 07.01.2017., 22:14   #5135
Riona, očisti inbox!
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Old 07.01.2017., 22:20   #5136
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
No way, iako makar jednoj strani nije problem nikakav ni da prigovorim. Da, znam sve, okolišati mogu, ali nije moje iskustvo i ne bih o detaljima. Samo sam htio reći da mi je suludo vrijeđati nekoga iz čista mira. Ok, frizura nije dobar primjer.
Pa naravno da nije.Pa napisal si primjer u kojem veliš da joj je prije sam frizura po tebi bolje stajala. Kaj se na to ima neko uvrijediti!? Umjesto kaj zbunjuješ napaćen forumaški puk reci nam istinu!Osim u slučaju da ona može dotičnu damu povrijediti. Tada ipak moraš ostati džentlemen do kraja bez obzira kaj bum ja tužan i nesretan jer nikada ne bum saznal istinu o dealbrakeru!

Zadnje uređivanje Joshua : 07.01.2017. at 22:36.
Joshua is offline  
Old 07.01.2017., 22:49   #5137
Quote:
Tesla Boy kaže: Pogledaj post
Riona, očisti inbox!
Dobro, dobro
Riona is offline  
Old 07.01.2017., 22:50   #5138
Njoj nije problem da se o tome piše. Ali ona ovo čita, i ako želi, neka ona napiše. Amen!
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 07.01.2017., 22:52   #5139
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Njoj nije problem da se o tome piše. Ali ona ovo čita, i ako želi, neka ona napiše. Amen!
Jaoooo! Pa tek sad ne bum mogel spavati! Jaooo! Molio bih forumašicu ako hoće zaraditi neku pristojnu sumu novaca da se oglasi!
Joshua is offline  
Old 07.01.2017., 22:57   #5140
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Sta mislis koliki je postotak ljudi koji su zapravo poslusali neciji savjet ovdje ili promijenili misljenje?
Paaaaaaa.... mislim da su to više promili nego postotci
Solo761 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.