Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 14:24   #5381
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
to je ono kad zelis jebat zesce curu i bit s njom, a ona neda pa se zadovoljis da ti je frendica
smoothjazz is offline  
Old 31.01.2017., 14:26   #5382
Quote:
Tihy kaže: Pogledaj post
Ili možda druga osoba baš radi toga ima zatvoren inbox, upravo zbog toga da ne mora objašnjavati ovo što si napisao?

Ne vidim razloga pisati poruke osobi i maltretirati ju, ako je očito da ta ista osoba to želi izbjeći.
Ja ne vidim problem u tome ali sam samo objasnjavao njezino napisano na neciju temu,nis vise i nis manje
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Rodja, stvarno mislis da bi moje otvaranje inboxa ucinilo ikakvu pozitivnu razliku? Ja mislim da ne bi. Sve sto smo si ti i ja imali reci rekli smo i ovako, nema potrebe da ti u inboxu ponavljam isto. Pricam li ja turski? Ne zanimas me. Pokusavam bit pristojna, ali sad vec pocinje iritirati. Jednostavno prestani i odustani. Da si mi po icemu bio zanimljiv vec bi ti se ja sama javila. Zatvoren inbox nije problem kad ima volje.
Ne govorim za sebe nego govorim za opcenito! Ne kuzim zakaj se ovo sve svodi na mene ako si ti pricala za opcenito,za sve i ja isto tako odogovrio,da si onemogucila tim drugima upravo to sto si napisala,ako ti se netko svidja,ako imas potrebu,zasto ne pisati toj osobi.
Znaci,ovdje se ne radi o meni vec o svima drugima,opcenito! Da sam dobio info da nisi zainteresirana jesam,i to vec na prvom oglasu koji si dala i na koji sam ti se javio vrlo sretno i radosno,uz puno zelje i volje a dobio sam nikakav odgovor,bas nikakav i tu sam shvatio tko je kakav je.
Ti mislis,svi misle a jedino ja ne mislim no opet sam prozvan javno i to ne jednom vec dva tri puta sa odjebom i spustanjem mene bez ikakvog jebenog razloga!
Prestati sta,odustati od cega? Ne kuzim te,jel ti smeta sto te qvotam za nekaj kaj si napisala opcenito pa si dobila dojam da se radi o meni? Stvarno ne razumijem ali nakon ovoga tvoja javna molba je uslisana,ne da te vise necu citat i qvotat nego cu te jednostavno ignorirat bas radi ovakvih nacina koje provodis javno i kojima prikazujes mene kao takvog iako me ne poznajes niti me neznas!
Prestrasno sto se iz ovog foruma i nekih ljudi moze cuti i dozivjeti
Rodion is offline  
Old 31.01.2017., 14:27   #5383
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Bas ovo je Lord maloprije objasnjavao
Zapravo, nisam .

Upravo obrnuto: pokušao sam Rocketu objasniti da primjenjuje višekriterijalnu analizu za nešto što je u svojoj biti banalno i bezazleno.

Samo, i on i ja govorimo o konceptu "ulet if success then continue else stop" - a ne o inbox-inačici opsade Sigeta .
Lord Byron is offline  
Old 31.01.2017., 14:34   #5384
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim problem u tome ali sam samo objasnjavao njezino napisano na neciju temu,nis vise i nis manje


Ne govorim za sebe nego govorim za opcenito! Ne kuzim zakaj se ovo sve svodi na mene ako si ti pricala za opcenito,za sve i ja isto tako odogovrio,da si onemogucila tim drugima upravo to sto si napisala,ako ti se netko svidja,ako imas potrebu,zasto ne pisati toj osobi.
Znaci,ovdje se ne radi o meni vec o svima drugima,opcenito! Da sam dobio info da nisi zainteresirana jesam,i to vec na prvom oglasu koji si dala i na koji sam ti se javio vrlo sretno i radosno,uz puno zelje i volje a dobio sam nikakav odgovor,bas nikakav i tu sam shvatio tko je kakav je.
Ti mislis,svi misle a jedino ja ne mislim no opet sam prozvan javno i to ne jednom vec dva tri puta sa odjebom i spustanjem mene bez ikakvog jebenog razloga!
Prestati sta,odustati od cega? Ne kuzim te,jel ti smeta sto te qvotam za nekaj kaj si napisala opcenito pa si dobila dojam da se radi o meni? Stvarno ne razumijem ali nakon ovoga tvoja javna molba je uslisana,ne da te vise necu citat i qvotat nego cu te jednostavno ignorirat bas radi ovakvih nacina koje provodis javno i kojima prikazujes mene kao takvog iako me ne poznajes niti me neznas!
Prestrasno sto se iz ovog foruma i nekih ljudi moze cuti i dozivjeti
Oprosti. Da. U pravu si. Umislila sam. Ti si pricao skroz opcenito, o drugima. Sad je jasnije
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 31.01.2017., 14:36   #5385
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jako loše. Negdje između 6.28 i 7.12 lošova. Jedan je tako spontano upao i dan-danas mu sobno bilje vene tri dana nakon sadnje.

Jesi li u stanju (vebi, ne meni) verbalizirati što te zapravo muči po pitanju eventualnoga ničim izazvanog upada u inbox? Ajmo pogledati što je najgore što ti se tom prigodom može dogoditi:

- Brutalan odjeb uz eventualno ismijavanje na forumu: OK, ovo vjerojatno jest ružno za doživjeti, ali takav ego-trip puno više govori o njoj nego o tebi - tebi je to samo škola i drugi put ćeš pametnije

- Pristojan odjeb ili neodgovaranje: to baš i nije nešto od čega ćeš dobiti erektilnu disfunkciju.

Prema tome, činiš znanost od nečega što znanost nije .
Ono što je meni sugerirano(naravno, nije mi plan to činiti na taj način). Upadati spontano random forumašicama.


Što se može dogoditi?
-Zanimljiv si klinac, ali za mene 30ak godina premlad.
-Zanimljiv si ti meni i smišan, hoćeš li biti skoro u Splitu da odemo na rivu prošetat?
-Zanimljiv si ti meni. Voliš li ga više u ustima ili u guzi (kao što rekoh, nekom, negdje, par forumaša, redom homoseksualci, u mojim očima su, kroz postove, prepoznati kao žene, ili sam bio u dilemi )

Sve troje je nepoželjna situacija, u smislu"barenja".

Ismijavanja me nije strah. Problem može biti da bespotrebno ispadnem frik i da me to obilježi, ako je to čudna/neobična stvar. Ponavljam, ne bih to radio, ali zamisli da sada pošaljem 50 pm-ova. Ne govorim o situaciji gdje me netko zaintrigira više nego ostale Nedavno mi je ženska na kavi rekla da razmišljam previše, kao da sam žensko. To objašnjava ovo o znanosti.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 31.01.2017., 14:46   #5386
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Oprosti. Da. U pravu si. Umislila sam. Ti si pricao skroz opcenito, o drugima. Sad je jasnije
Jos cu ti samo napisati ono vezano uz dejt. Ono nisam mislio za ozbiljno kao dejt dejt vec si napisala nesto vezano uz Noc Muzeja i samo zato sam ti htio praviti drustvo,dapace,da si to malo bolje zamislila mogla si zakljuciti kako sam htio uciniti dobru stvar,da ti uzivas u muzeju a ja sam cak bio spreman se vani smrzavati jer ne volim guzve! Nakon toga sam cak imao dobru namjeru te odvesti nekam na pice,da mi ispricas dojmove koje si zapazila u Muzeju. Nazalost,tvoje shvacanje toga je bilo u toj mjeri da sam prozvan ne samo tada nego i poslije a i sada u jako losem,negativnom smjeru i nakon svega toga vise ne znam sto bi rekao,i glupanu poput mene dosta.

Hvala ti na tome i zelim ti jako dug i uspjesan zivot!
Rodion is offline  
Old 31.01.2017., 14:52   #5387
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Jos cu ti samo napisati ono vezano uz dejt. Ono nisam mislio za ozbiljno kao dejt dejt vec si napisala nesto vezano uz Noc Muzeja i samo zato sam ti htio praviti drustvo,dapace,da si to malo bolje zamislila mogla si zakljuciti kako sam htio uciniti dobru stvar,da ti uzivas u muzeju a ja sam cak bio spreman se vani smrzavati jer ne volim guzve! Nakon toga sam cak imao dobru namjeru te odvesti nekam na pice,da mi ispricas dojmove koje si zapazila u Muzeju. Nazalost,tvoje shvacanje toga je bilo u toj mjeri da sam prozvan ne samo tada nego i poslije a i sada u jako losem,negativnom smjeru i nakon svega toga vise ne znam sto bi rekao,i glupanu poput mene dosta.

Hvala ti na tome i zelim ti jako dug i uspjesan zivot!
Ovo ti ne treba frende....
Pusti
the33 is offline  
Old 31.01.2017., 14:56   #5388
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Mislis da padaju na avatare
malo se zezam a ti očito ne čitaš us, ovdje svi bicikliraju, hodaju, trče, planinare...
UnknownRoad is offline  
Old 31.01.2017., 14:59   #5389
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Jos cu ti samo napisati ono vezano uz dejt. Ono nisam mislio za ozbiljno kao dejt dejt vec si napisala nesto vezano uz Noc Muzeja i samo zato sam ti htio praviti drustvo,dapace,da si to malo bolje zamislila mogla si zakljuciti kako sam htio uciniti dobru stvar,da ti uzivas u muzeju a ja sam cak bio spreman se vani smrzavati jer ne volim guzve! Nakon toga sam cak imao dobru namjeru te odvesti nekam na pice,da mi ispricas dojmove koje si zapazila u Muzeju. Nazalost,tvoje shvacanje toga je bilo u toj mjeri da sam prozvan ne samo tada nego i poslije a i sada u jako losem,negativnom smjeru i nakon svega toga vise ne znam sto bi rekao,i glupanu poput mene dosta.

Hvala ti na tome i zelim ti jako dug i uspjesan zivot!
Mislila sam ignorirati i presutjeti, ali vec jesam toliko puta, nema smisla.
Ovo gore da nije pretuzno bilo bi jako smijesno. Nacin na koji ti glumis zrtvu je zastrasujuc. Stvari kako ih ti vidis i kako ih ti odlucujes gledati veze s realnosti nemaju. Spomenula sam noc muzeja na temi o valentinovu i jasno rekla da mi se na to ne ide jer ne volim guzve, samo sam spomenula, nisam rekla ja bi na to al nemam s kim. Ova prica da bi se ti zrtvovao, a ja to ne cijenim, ono daj, saberi se.

Ne bi ti zbog sebe, nego da se meni pomogne. Joj daj me nemoj jebat
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 31.01.2017., 15:00   #5390
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
malo se zezam a ti očito ne čitaš us, ovdje svi bicikliraju, hodaju, trče, planinare...
Ma i ja se zezam : pivo:
the33 is offline  
Old 31.01.2017., 15:02   #5391
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Hvala ti na tome i zelim ti jako dug i uspjesan zivot!
Reci ti njoj!
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 31.01.2017., 15:04   #5392
Rodlax, Wayfaring_S jede muškarce poput nas za doručak (a sad je već vrijeme ručka ).
I to je žalosna činjenica s kojom se općenito neprivlačni muškarci (gdje pod tim mislim ne posebno privlačni svim svojim sastavnicama, uključući i mišlju, i izgledom, i uspjehom) moraju pomiriti, to da će se njihov interes za žene često shvatiti kao intrinzično nametljiv, čak i invazivan.
Bredon is offline  
Old 31.01.2017., 15:05   #5393
Čemu tako grub pristup prema tako finom i pristojnom momku?
I to ovako javno?
Sad si faca ili šta?
Pa ako si tolko alergična na njega, blokiraj ga. Sve je bolje od ovog 🙈
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 31.01.2017., 15:07   #5394
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ono što je meni sugerirano(naravno, nije mi plan to činiti na taj način). Upadati spontano random forumašicama.
Zahvali pošiljatelju ove sugestije - i prekriži ga s popisa onih čije sugestije treba uzimati u obzir . Sugestija je blesava koliko i sugestija da pokušaš snubiti random prolaznice na ulici.

Dakako, ostaje mogućnost da pogrešno koristiš pojam "random" - to bi značilo da ulijećeš u inboxe čije vlasnice padaju s Marsa po pitanju identiteta pošiljatelja.
Lord Byron is offline  
Old 31.01.2017., 15:08   #5395
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Rodlax, Wayfaring_S jede muškarce poput nas za doručak
Kaj je to stav jednog muskarca?

Budi musko jebemu!

the33 is offline  
Old 31.01.2017., 15:09   #5396
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Čemu tako grub pristup prema tako finom i pristojnom momku?
I to ovako javno?
Sad si faca ili šta?
Pa ako si tolko alergična na njega, blokiraj ga. Sve je bolje od ovog 🙈
+1
the33 is offline  
Old 31.01.2017., 15:09   #5397
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Čemu tako grub pristup prema tako finom i pristojnom momku?
I to ovako javno?
Sad si faca ili šta?
Pa ako si tolko alergična na njega, blokiraj ga. Sve je bolje od ovog ��
Slobodno ga ti privij na svoja prsa tako krasnog pa ga utjesi. Pomozi mu ko sto je on meni htio pomoci.

A ti Bredone radije suti, pricas gluposti.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 31.01.2017., 15:11   #5398
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
...nesto vezano uz Noc Muzeja i samo zato sam ti htio praviti drustvo
Pa mogao si mene pozvati na Noć muzeja. Znaš da se palim na kulturu. A čak sam i organizirao onomad jedno druženje uz prijedlog da se kasnije ide na Noć muzeja, no onda nisi htio. Ali jebga, ja nisam forumašica s telepatskim sposobnostima....

Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Rodlax, Wayfaring_S jede muškarce poput nas za doručak (a sad je već vrijeme ručka ).
I to je žalosna činjenica s kojom se općenito neprivlačni muškarci (gdje pod tim mislim ne posebno privlačni svim svojim sastavnicama, uključući i mišlju, i izgledom, i uspjehom) moraju pomiriti, to da će se njihov interes za žene često shvatiti kao intrinzično nametljiv, čak i invazivan.
Gle, ja bih Rodju i tebe pošteno nalemao zbog ovakvog pičkastog stava. A to ću i ozbiljno učiniti ako se pojavite na idućem druženju.
saucer is offline  
Old 31.01.2017., 15:13   #5399
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
A ti Bredone radije suti, pricas gluposti.
Prva rečenica je bila šaljivi kompliment, a u drugoj sam govorio više-manje općenito. Ne bi mi bila prva, ali opet se čovjek zapita gdje je točno glupost.
Bredon is offline  
Old 31.01.2017., 15:15   #5400
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Slobodno ga ti privij na svoja prsa tako krasnog pa ga utjesi. Pomozi mu ko sto je on meni htio pomoci.
Možda i bi 😀 ali ne doživljavam ga ko malu bebu za razliku od nekih 😎 pa ću zato s njim nastaviti komunicirati u ugodnom tonu, a tko zna, možda ti jednog dana zafali baš jedan takav da tebe privije na svoja prsa 😉
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.