Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2017., 11:31   #561
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A pa da, normalno. Kaj bi ljudi isto htjeli. Ako nema potpisa onda se ni ne vrijedi, mozes kaj hoces raditi.
To ni nije prevara kad nema potpisa.
A ti se ni boga ni suda ne bojis? Ni boga ni sud ne postujes? Dok samo hodas s nekom dronfuljom, naravno da je u redu da usput trazis nesto sto je mozda bolji materijal za savez pred bogom i svjedocima s kemijskom u ruci.
Uostalom, tko ti je kriv kaj ne citas ono sitnim slovima kad potpisujes.
A pise da od datuma sklapanja ugovora nema vise odvajanja od zene, izlazaka s frendovima, alkohola i gledanja oko sebe, pa naravno da ti se u braku ni nece zalomit. Brak treba cuvati, rece moja majka gledajuci izraz mog lica dok promatram muza kako spava naslonjen na motiku.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 11:34   #562
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
nego jel zna netko kolko treba vremena proći da me ove emocije konačno prestanu prat.ne spavam,ne jedem,ne funkcioniram..sad stanem na vagu,opet kila manje..
mislim,jel ima kakvog lijeka za ovu situaciju,prije neg se pretvorim u kostura?
Ima ! Vreme ! Daj vremenu vremena ? Sve ce biti uredu poslije jedno sedam osam godina prezivjeti ces .
Poslije pazi , pocinjes se debljati i tada vec ulazis u klimaks, i postajes jedna stara baba koju vise niko nece gledati carnim ocima .

Dark Eyes
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 11:47   #563
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ima ! Vreme ! Daj vremenu vremena ? Sve ce biti uredu poslije jedno sedam osam godina prezivjeti ces .

Quote:
Poslije pazi , pocinjes se debljati i tada vec ulazis u klimaks, i postajes jedna stara baba koju vise niko nece gledati carnim ocima
ovo me podsjetilo na jedan film sa Lucy Liu.veli njoj ženska u godinama:"za 5god ćeš biti debela ofucana dronfulja".a mlada Lucy će njoj:"BUT WHAT A FIVE YEARS"
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 11:52   #564
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
nego jel zna netko kolko treba vremena proći da me ove emocije konačno prestanu prat.ne spavam,ne jedem,ne funkcioniram..sad stanem na vagu,opet kila manje..
mislim,jel ima kakvog lijeka za ovu situaciju,prije neg se pretvorim u kostura?
I kak misliš da bi hendlala emotivnu situaciju da se zbilja upustiš u taj trokut, a sad se sušiš i raspinješ samo od maštarenja

Fakat te kriza srednjih godine napinje na max. Izdominiraj to jebote
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:06   #565
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post


ovo me podsjetilo na jedan film sa Lucy Liu.veli njoj ženska u godinama:"za 5god ćeš biti debela ofucana dronfulja".a mlada Lucy će njoj:"BUT WHAT A FIVE YEARS"
Nothing !

When You Say Nothing At All
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:14   #566
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
nego jel zna netko kolko treba vremena proći da me ove emocije konačno prestanu prat.ne spavam,ne jedem,ne funkcioniram..sad stanem na vagu,opet kila manje..
mislim,jel ima kakvog lijeka za ovu situaciju,prije neg se pretvorim u kostura?
Mislim da nemaš izbor. Ostanak u braku nije tvoja opcija. Osim ako dogovorite otvoren brak (ili je muž dovoljno tolerantan da pređe preko godina emocionalnih vrtloga).
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:17   #567
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Mislim da nemaš izbor. Ostanak u braku nije tvoja opcija. Osim ako dogovorite otvoren brak (ili je muž dovoljno tolerantan da pređe preko godina emocionalnih vrtloga).
Je li se ti salis ? Ostanak u braku je prioritet . Osusila se ona do kraja , bolje je zadrzati goluba u ruci nego ganjati vrabca po granama .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:18   #568
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
A ti se ni boga ni suda ne bojis? Ni boga ni sud ne postujes? Dok samo hodas s nekom dronfuljom, naravno da je u redu da usput trazis nesto sto je mozda bolji materijal za savez pred bogom i svjedocima s kemijskom u ruci.
Uostalom, tko ti je kriv kaj ne citas ono sitnim slovima kad potpisujes.
A pise da od datuma sklapanja ugovora nema vise odvajanja od zene, izlazaka s frendovima, alkohola i gledanja oko sebe, pa naravno da ti se u braku ni nece zalomit. Brak treba cuvati, rece moja majka gledajuci izraz mog lica dok promatram muza kako spava naslonjen na motiku.
Da parafraziram jednog od najvecih mislilaca dvadesetog stoljeca, brak treba cuvati kao zjenicu oka svoga - J.B.T.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:20   #569
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Je li se ti salis ? Ostanak u braku je prioritet . Osusila se ona do kraja , bolje je zadrzati goluba u ruci nego ganjati vrabca po granama .
Pa, evo može , otvoren brak ili tolerantan muž
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:24   #570
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Da parafraziram jednog od najvecih mislilaca dvadesetog stoljeca, brak treba cuvati kao zjenicu oka svoga - J.B.T.
Slazem se. I zato, zene, jacajte misice i pustajte nokte.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:33   #571
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A pa da, normalno. Kaj bi ljudi isto htjeli. Ako nema potpisa onda se ni ne vrijedi, mozes kaj hoces raditi.
To ni nije prevara kad nema potpisa.
Ma gle, brak nosi svoje, pogotovo mala djeca u braku. Autorica nije napisala koja su godišta djece. Meni i o tom ovisi kako bi razmišljala. Skroz mi je druga situacija ako npr Johabi razmišlja o preljubu s djecom koja već imaju svoje obitelji ili ja koja imam još bebu u pelenama. Mojem djetetu je potrebna stabilna obitelj za odrastanje. Tu je ta razlika, u takvom braku ne razmišljaš samo o partneru, već i o djeci i njihovom životu. Upetljano je više osoba u tvoj izlet kad imaš obitelj koja o tebi ovisi.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:38   #572
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ma gle, brak nosi svoje, pogotovo mala djeca u braku. Autorica nije napisala koja su godišta djece. Meni i o tom ovisi kako bi razmišljala. Skroz mi je druga situacija ako npr Johabi razmišlja o preljubu s djecom koja već imaju svoje obitelji ili ja koja imam još bebu u pelenama. Mojem djetetu je potrebna stabilna obitelj za odrastanje. Tu je ta razlika, u takvom braku ne razmišljaš samo o partneru, već i o djeci i njihovom životu. Upetljano je više osoba u tvoj izlet kad imaš obitelj koja o tebi ovisi.
Tak razmišljaš jer nemaš većih problema. Brak u kojem si nesretna, depresiva, suprimirana i sjebana je bolje okončati jer takva nikakva nisi dobra nikome. Ni djeci, ni mužu.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:39   #573
Obzirom na:
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
...samo kako objašnjavaš da do sad nisam trzala na nebrojeno upucavanje svakojakih likova?
čudno da je (savršen) brak i do sada funkcionirao.

(ovo mi baca malu, zaista malu, sumnju na napisano, jer ljudi nisu budale i, mislim da se ne upucavaju osobama u savršenom braku )
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:40   #574
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Tak razmišljaš jer nemaš većih problema. Brak u kojem si nesretna, depresiva, suprimirana i sjebana je bolje okončati jer takva nikakva nisi dobra nikome. Ni djeci, ni mužu.
Naravno, al autorica kaže da je zadovoljna brakom. Tak da joj kao vjerujemo.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:47   #575
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Pa, evo može , otvoren brak ili tolerantan muž
Nesta slicno ne poznajem . Nikada se nisam susreo sa "otvorenim brakom" jos manje sa tolerantnim muzem . Rakao bih prije da su zene ponekada velike kukavice i zatavraju oci na preljub iz materialnih, i drugih razloga .
Ne znam kakvi su mladi muskarci po tom pitanju ,ali moja generacija je totalno ne tolerantana na preljub . Dozna li se za preljub zene , tu je drfinitivno konac braka .
Pa zamisli si malo kako to izgleda ? Jebote , da ona miliju muskarca na nacin kako nikada nije milovala muza .
Ili da muskarav vodi ljubav drugoj zeni kako tebi nikada nije . Pa to je kosmar !
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:50   #576
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nesta slicno ne poznajem . Nikada se nisam susreo sa "otvorenim brakom" jos manje sa tolerantnim muzem . Rakao bih prije da su zene ponekada velike kukavice i zatavraju oci na preljub iz materialnih, i drugih razloga .
Ne znam kakvi su mladi muskarci po tom pitanju ,ali moja generacija je totalno ne tolerantana na preljub . Dozna li se za preljub zene , tu je drfinitivno konac braka .
Pa zamisli si malo kako to izgleda ? Jebote , da ona miliju muskarca na nacin kako nikada nije milovala muza .
Ili da muskarav vodi ljubav drugoj zeni kako tebi nikada nije . Pa to je kosmar !


Ne proturiječim.

Odoh na posao, kućanski
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:52   #577
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
nego jel zna netko kolko treba vremena proći da me ove emocije konačno prestanu prat.ne spavam,ne jedem,ne funkcioniram..sad stanem na vagu,opet kila manje..
mislim,jel ima kakvog lijeka za ovu situaciju,prije neg se pretvorim u kostura?
Ima.
Odrastes i zivot postane miran i lijep.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 12:59   #578
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post


Ne proturiječim.

Odoh na posao, kućanski
Moja zena sve vec spremila . Kasnis ! Sta te toliko nasmijalo ? Kada se vratis i kada spremis kuhinju i stavis sudje u perilicu .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 13:08   #579
u redu je ćerce, šta se nerviraš, i jebavanje naokolo je za ljude, pa ne možeš živjeti kao bubamara ako si roda jel tako, spontano nego kako
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 13:24   #580
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ma gle, brak nosi svoje, pogotovo mala djeca u braku. Autorica nije napisala koja su godišta djece. Meni i o tom ovisi kako bi razmišljala. Skroz mi je druga situacija ako npr Johabi razmišlja o preljubu s djecom koja već imaju svoje obitelji ili ja koja imam još bebu u pelenama. Mojem djetetu je potrebna stabilna obitelj za odrastanje. Tu je ta razlika, u takvom braku ne razmišljaš samo o partneru, već i o djeci i njihovom životu. Upetljano je više osoba u tvoj izlet kad imaš obitelj koja o tebi ovisi.
Ma kuzim. Djeca na prvom mjestu. Obicno su ona skroz devastirana saznanjem da tata sevi neku drugu zenu osim njihove majke.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.