Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 07:42   #81
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ja odustao od braka jer cure koje su ko stvorene za brak one sigurno ne izlaze po klubovima i ostaju u dugim vezama u ranim 20- tim

Poslano preko spolnog uda koristeci Tapatalk
Onda kreni po maturalnim vecerima i pohvataj one koje jos nitko nije kapario.
horadic_cube is offline  
Old 13.02.2017., 07:43   #82
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Onda kreni po maturalnim vecerima i pohvataj one koje jos nitko nije kapario.
Ne shvacas neke stvari

Poslano preko spolnog uda koristeci Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 13.02.2017., 07:50   #83
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Poznajete li zenu koja je kvalitetna a da bi je ispunilo da bude necija supruga I majka?
Žao mi je, ali tražiš nemoguće. Doslovno nemoguće.
Lord Byron is offline  
Old 13.02.2017., 07:51   #84
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Slazem se u potpunosti s autorom. Danasnje drustvo je postalo totalno izopaceno, nema vise nikakvih vrijednosti niti morala...
Lijepo je vidjeti da i devedesetogodišnjaci danas imaju pristup Internetu.
Lord Byron is offline  
Old 13.02.2017., 07:52   #85
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Žao mi je, ali tražiš nemoguće. Doslovno nemoguće.
Ne prepisuj!!
the33 is offline  
Old 13.02.2017., 07:56   #86
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ne prepisuj!!
Ajde sad pročitaj s razumijevanjem.
Lord Byron is offline  
Old 13.02.2017., 08:09   #87
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ajde sad pročitaj s razumijevanjem.
Položio si...sjedi 2!


Jasno mi je da ne moze niko nikom bit supruga i majka

al ja sam mu vec napisao da trazi nemoguce

Zato taj "ne prepisuj" !
the33 is offline  
Old 13.02.2017., 08:18   #88
Ako ja dobro kuzim, postoji neki cudni moment gdje on svoje cure koje su dobre jebacice, odjednom pocne dozivljavati prljavim kurvama zato jer se sad na isti nacin jebu s nekim drugim.

Posebno je bolestan moment gdje on zali svojeg susjeda jer je ozenio curu koju je autor ranije jebao na razne nacine.

Treba ga shvatiti jer se svaka njegova buduca moguce jebala na razne nacine, a moguce i da je taj prethodni imao veci kurac, a zna se da "proklete kurve" vole velike pimpeke.

Podrzavam autora u njegovom odustajanju.
Flat is offline  
Old 13.02.2017., 08:21   #89
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Žao mi je, ali tražiš nemoguće. Doslovno nemoguće.
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post


Jasno mi je da ne moze niko nikom bit supruga i majka

Kazu da je Edipu uspjelo.
Iako se on poslije opravdavao...'nisam znao, mame i zene mi'
Pak Lena is offline  
Old 13.02.2017., 09:49   #90
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Ne mjenjan ja nista... Rano sam krenuo s time jer su mi zene bike predmet obozavanja... Od kad sam prekinuo sa bivsom nisam bio niti sa jednom..
Ne razumijem zasto ne bi trazio sta zelim ako imam prakticki sve da serviram nekome... Samo nemam zivaca za igrice I kvazi kompromise
A obozavanje je izgovor sto si jebao sve sta si mogao a sad bi neku koju nitko nije taknuo?
Koje licemjerstvo boze sačuvaj!
Ti očekujes neku da bude dobar materijal za brak a mozda bi i ti bio upitan kao takav..
Statistike koje spominjes su čista glupost,promiskuitetnih ljudi,pa i zena ima posvuda-ne samo oko Zg..
To sto je netko iz siromasnijeg kraja,ne garantuje skupljene noge
Svaka zena moze biti kvalitetna supruga uz kvalitetnog muskarca..
Takodjer,ostvariti se i kao odlična majka uz muskarca ili bez njega,on joj to ne uvjetuje..
No u danasnje vrijeme očekivati da imas zenu kpja hoce biti samo supruga i mama,a ti ces joj eto ponuditi svoju nrku finocu,dobrotu stsn i zgodnost..bas i nije nesto novo i nuzno sto ne moze naci ili imati i sama bez tebe..
Hvala Bigu hrpa zena radi zaradjuje zgodne su i voze,vode smislen i dobar zivot sa i bez partnera..
Nisi bome nesto narocito,ti si jos jedan prosjek u masi...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 13.02.2017., 09:56   #91
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Tu proslost Sam samo spomenuo... Ne bi nekog iskljucio na temelju toga... Iskljucio bi nekog na temelju toga sta nije iskrena vezano za to.. a takvu nisam upoznao jos... Zao mi susjeda koji je ozenio jednu curu.. bolje da ne zna sta sam s njom radio... Eto sta cu, stalo.mi je do drugih.... Mislim da bi npr Makedonka prije njegovala neke tradicijske obicaje I Bila sretna da bude "samo" majka I supruga..Nekad su stariji decki Iz zg trazili zene u centralnoj Bosnia Ali I to se povampirilo
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Kakav oglas? Niti pazim na pravopis niti na ono sta pisem niti zelim uppznati nekog na netu.. nisam cak aktivan ni na fbu I slicnim stranicama koje su nas otudile dovoljno... Za te cure sta idu u crkvu, svaka im cast, govorim na primjeru Iz svog kvarta, nisu nista bolje PO tom pitanju od prosjeku..

Svasta mi predbacujete Ali nitko nije niti pokusao opovrgnut cinjenicu da zene vise ne zele biti samo supruga, majke I podrska... Propaganda je napravila svoje..Muskarci trpe.. a statistike sta se tice brakova ne lazu
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Zasto Sam ja primitivan, a ne ti? Ja Sam spreman nekome ponuditi ljubav, iskrenost I toplinu... Prezirem svijet u kojem se sve pocelo vrtit oko seksa...

Imam posao, obrazovan sam, imam svoj stan, auto I dobro izgledam.. naravno to da dobro izgledam ne mora biti u ocima svake.. Jel znas puno ljudi u hr da imaju sreden zivot?
Nego, inteligencija je sposobnost prilagođavanju promjenjenim uvjetima.
Uvjeti su se promjenili prije 20 godina, a ti se još nisi prilagodio.
Dakle, neinteligentan si i priroda se pobrinula da ne nastaviš svoju lozu - odustao si.

Svijet je zapravo vrlo pravedno mjesto, kad ga pogledaš kroz prave naočale.

(nisam dugo dobio karton, pa ajde, da si dam oduška).
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 13.02.2017., 10:05   #92
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Imam 28 god... Oduvijek sam obozavao zene.. Bio Sam sa dosta njih.. Iako samo u jednoj dugotrajnoj vezi u kojoj sam skoro 5 godina zivio sa tom curom... Situiran Sam, obrazovan, zdrav, bacim se sportom.. Nema previse da mogu radit na sebi.. slobodno vrijeme treniram ili se bavim psom... Od kad sam prekinuo sa tom bivsom nisam naisao niti na jednu curu da mi se svida. Poceo sam zsne gledat drugim ocima, vise mi nisu predmet obozavanja.. Americka propaganda da se treba bez muskarca pocinje polako zivjeti I kod nas.. barem u zg.. cure se trose koliko mogu I onda se kao idu smirit. Ne znam zasto bi skupljao necije otpatke.. na kraju su opet muskarci za sve krivi.. seks I grad sheme... Je li to samo u Zg ili? Bi li boljje prosao da trazim u siromasnijim djelovima nezz Srbije, Makedonije IL BiH.. Postoje li jos zene koje zele biti zene I majke?
Autore,apsolutno normalno razmišljanje

Ima više "dijagnoza" ,ali mislim da je tvoj ( a i moj) veliki problem-očekivanja.

Ja sam u stanju otvoriti se,spreman na velika djela,dati dio sebe....a na kraju bivam iskorišten,prevaren s lažima i tako olako izgovorenim riječima.

Nažalost,danas ljudi premalo cijene sebe i tako olako daju sebe,svoje tijelo,svoja obećanja sve za trenutke sreće i zadovoljstva. Zato nam je i ovako lijepo na zemlji,što malo njih gleda da postoji svijet i poslije njihovih života.
undecided is offline  
Old 13.02.2017., 10:15   #93
Quote:
undecided kaže: Pogledaj post
Zato nam je i ovako lijepo na zemlji,što malo njih gleda da postoji svijet i poslije njihovih života.
Siguran sam da ćete vas dvojica pravednika ravno u raj.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 13.02.2017., 10:18   #94
Ja podrzavam ove koje su imale po nekoliko desetaka partnera i koje su kako ti kazes "potrosena roba". Bas pricao sa frendom, da svijet treba vise takvih "kurvi". Cak mozda da se i organizira kakva humanitarna akcija za sve one dobrice, slogan nesto tipa "Podari picke, dajmo im da jebu."
Rift is offline  
Old 13.02.2017., 10:29   #95
A uostalom što onda ako je neka cura nekoliko godina uživala u promiskuitetu i disko klubovima.
Ljudi se mijenjaju... Ista ta cura može otkriti boga, coolinariku i savjete za uzgoj povrća, zaljubiti se i na kraju biti odlična tradicionalna majka.
Tomislav B is offline  
Old 13.02.2017., 10:37   #96
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
A uostalom što onda ako je neka cura nekoliko godina uživala u promiskuitetu i disko klubovima.
Ljudi se mijenjaju... Ista ta cura može otkriti boga, coolinariku i savjete za uzgoj povrća, zaljubiti se i na kraju biti odlična tradicionalna majka.
Tako je, pa pogle samo Simonicu
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 13.02.2017., 10:43   #97
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Tako je, pa pogle samo Simonicu
Čak je i u predbračnoj čistoći ušla u brak! :klap:
calea is offline  
Old 13.02.2017., 10:45   #98
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Siguran sam da ćete vas dvojica pravednika ravno u raj.
Nisam vjernik,niti pravednik,a mogu i u pakao

Radi se samo o tome da je prije riječ više značila,danas želimo živjeti samo za trenutak...ne valja kad ljudi skoče iz opanaka u cipele preko noći
undecided is offline  
Old 13.02.2017., 10:48   #99
Vidim da me shvaca otprilike 5% ljudi. Ostali vjerojatno jos nisu prozivjeli dovoljno ili smatraju da ih indirektno osudujem... Koliko uistinu sretnih parova poznajete? Koliko tradicionalnih veza je preostao u ovom zatrovanom drustvu. Pretpostavljam da je I svima ok sta danas ne mogu ni dnevna novine otvorit da mi prvo guzica ili sise ne iskoce Iz njih.. U svakom slucaju muskarac mora danas davati u vezi 3 puta vise nego zena, a I Onda nece valjat niti ce biti u pravu... Rasprave iza kojih stoje valjani argumenti vise niti ne postoje.. Sta da zenim neku koja ce mi sa kolicima visit u kaficu I jos uz to ic na 15 pica dnevno?
whitepowder is offline  
Old 13.02.2017., 10:49   #100
Quote:
undecided kaže: Pogledaj post
Nisam vjernik,niti pravednik,a mogu i u pakao

Radi se samo o tome da je prije riječ više značila,danas želimo živjeti samo za trenutak...ne valja kad ljudi skoče iz opanaka u cipele preko noći
Zakaj onda pokusavas krojit ljudima i svijetu pravdu i kak bi se trebali ponasat? Daj se odluci molim te.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.