Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 21:26   #21
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A ja gledam, prvenstveno, lakše je naći se. Drugo, ako ulažeš neko vrijeme i trud, ja ne bih volio doći tamo i naletjeti na morža od 180kg, ili nešto takvo, što se može dogoditi naslijepo.


Možda bih otišao na cugu naslijepo, ali bi mi to malo palilo alarme
Pa kaj fali moržu od 180 kila koji priča! Pa to je zakon!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:31   #22
Ja sam otiso samo na jednu takvu kavu ....al nije bilo na "slijepo"
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:33   #23
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ja sam otišla na nekoliko takvih kava
ja sam jednom u životu otišla na blind date, u smislu da pojma nisam imala kako on izgleda, ni kako se zove. upoznali smo se on line. i ispalo je sasvim ok.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:47   #24
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ja sam jednom u životu otišla na blind date, u smislu da pojma nisam imala kako on izgleda, ni kako se zove. upoznali smo se on line. i ispalo je sasvim ok.
Ok onako kak smo si super ili ok-sex!?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:50   #25
Quote:
angeloti kaže: Pogledaj post
Pozz... prateci forume a i ostale stranice (pretpostavljate koje) dosao sam do zakljucka da puno ljudi radije "zivi" u ovoj virtuali sa relativno malom zeljom da nekoga upoznaju uzivo
Hrabri čovječe. Ni iz čega izvlačiš zaključak o ni manje ni više nego "puno ljudi", i nemaš nikakvih problema taj zaključak postaviti kao tezu forumskog topica.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:51   #26
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ok onako kak smo si super ili ok-sex!?
izrodio se odnos od par mjeseci iz toga. okej u smislu da je bio sasvim normalan. a mogla sam samo pretpostaviti što očekivati.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:52   #27
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post



Pa ne znam ja sto ti ocekujes od tih kava. Nemoj samo reci da morz od 180 kila ne moze biti dobro drustvo tih sat-dva koliko kava traje.
A ovisi. Ne bi me začudilo da iz tipkanja dobijem želju da to bude spoj. Onda može biti problem neprihvatljiv izgled.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:02   #28
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ovdje je kvaka u tome što se ne zna kako druga strana izgleda i/ili u tome da nije baš bilo neke prethodne komunikacije?
Otprilike tako nesto...
__________________
nisam umisljen, samo sam savrsen :)
angeloti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:04   #29
Quote:
angeloti kaže: Pogledaj post
Otprilike tako nesto...
Pa koje od toga?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:05   #30
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Hrabri čovječe. Ni iz čega izvlačiš zaključak o ni manje ni više nego "puno ljudi", i nemaš nikakvih problema taj zaključak postaviti kao tezu forumskog topica.
Netocno je "ni iz cega" ... iz statistike komunicirajuci s ljudima... i to je osnova za zakljucak
__________________
nisam umisljen, samo sam savrsen :)
angeloti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:06   #31
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa koje od toga?
I jedno i drugo... postoci nebitni
__________________
nisam umisljen, samo sam savrsen :)
angeloti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:08   #32
Zašto bih trošio svoje i tuđe vrijeme na kavu s nekim za koga ne znam ni kako izgleda niti je toj kavi prethodila neka komunikacija koja je potaknula želju za tom kavom?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:11   #33
Quote:
angeloti kaže: Pogledaj post
Netocno je "ni iz cega" ... iz statistike komunicirajuci s ljudima... i to je osnova za zakljucak
Ukratko, ako sam te dobro shvatila, ti si se dopisivao, nuđao se za kave, prihvaćao iste... ali zapravo, uočio si da su ljudi skloni virtualnim komunikacijama, a za realu nemaju hrabrosti? Možda bi se kava pretvorila u nešto više, pa ih je stra'? Jel' tu leži zeko?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:13   #34
Quote:
angeloti kaže: Pogledaj post
I jedno i drugo... postoci nebitni
Kaj ti netko od frendova ili familije sređuje blind dejt i ti znaš o toj osobi samo po njihovim pričama?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:16   #35
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ukratko, ako sam te dobro shvatila, ti si se dopisivao, nuđao se za kave, prihvaćao iste... ali zapravo, uočio si da su ljudi skloni virtualnim komunikacijama, a za realu nemaju hrabrosti? Možda bi se kava pretvorila u nešto više, pa ih je stra'? Jel' tu leži zeko?
Stvar je u tome sto sam jednom bio na kavi s osobom koja je online ok no ipak mi se nije svidjela uzivo... stoga odustah od toga jer slika na netu cesto ne odrazava odobu kakva ona jest zapravo... sad ce dezurni kriticari pa nije sve u vanjstini, unutarnja ljepota itd... ok, djelomicno jest tako ali se i te dvije stvari moraju poklopiti
__________________
nisam umisljen, samo sam savrsen :)
angeloti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:17   #36
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj ti netko od frendova ili familije sređuje blind dejt i ti znaš o toj osobi samo po njihovim pričama?
Da, mama i tata
__________________
nisam umisljen, samo sam savrsen :)
angeloti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:18   #37
Quote:
angeloti kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome sto sam jednom bio na kavi s osobom koja je online ok no ipak mi se nije svidjela uzivo... stoga odustah od toga jer slika na netu cesto ne odrazava odobu kakva ona jest zapravo... sad ce dezurni kriticari pa nije sve u vanjstini, unutarnja ljepota itd... ok, djelomicno jest tako ali se i te dvije stvari moraju poklopiti
znači "slijepost" u odnosu na slike i stvarnog izgleda. Aha.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:18   #38
Quote:
angeloti kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome sto sam jednom bio na kavi s osobom koja je online ok no ipak mi se nije svidjela uzivo... stoga odustah od toga jer slika na netu cesto ne odrazava odobu kakva ona jest zapravo... sad ce dezurni kriticari pa nije sve u vanjstini, unutarnja ljepota itd... ok, djelomicno jest tako ali se i te dvije stvari moraju poklopiti
Jbga nisi imo srece
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:20   #39
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A ovisi. Ne bi me začudilo da iz tipkanja dobijem želju da to bude spoj. Onda može biti problem neprihvatljiv izgled.
Pa sto nije ovdje rijec o ljudima s kojima cak i ne tipkas nego odes na kavu jer, eto, nemas pametnijeg posla?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:27   #40
Quote:
angeloti kaže: Pogledaj post
Da, mama i tata
Pa to je zakon! Kaj čekaš? Pa tko bolje od njih zna kaj je najbolje za tebe! Odi i pogledaj. Nemaš kaj izgubiti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.