Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2011., 18:10   #1
Larin izbor (2011-2013) vol.1

vecernji.hr:

Glumac Andrej Dojkić (bivši dečko Petre Sanader) je prihvatio ulogu u novoj dramskoj seriji “Larin izbor” koju priprema produkcija Nove TV.

O novim angažmanima, kaže Andrej, prerano je govoriti. No, poznato je da ga je producent Milo Grisogono pozvao na audiciju, da su bili zainteresirani da preuzme glavnu mušku ulogu, no Andrej je naposljetku prihvatio sporednu, ali i te kako za radnju važnu rolu. Serija, koju će režirati Tomislav Rukavina, snimat će se na lokacijama u Splitu i Zagrebu, a prva klapa prve epizode trebala bi pasti već u veljači. Iako se nagađa da bi serija u rujnu trebala doći u termin uspješnih “Najboljih godina”, s Nove TV ne mogu potvrditi tu informaciju jer programska shema za jesen još nije zacrtana.

Nakon što je glavnu mušku ulogu u dramskoj seriji radnog naslova “Larin izbor” odbio Andrej Dojkić, ona je ponuđena Ivanu Hercegu, koji je gledateljice osvajao kao partner Ane Vilenice u “Dolini sunca”, a trenutačno igra u “Najboljim godinama”. Herceg je, doznajemo, prihvatio glavnu ulogu, a glavne ženske uloge podijeljene su između atraktivne studentice glume Ornele Vištice (slika dolje), 21-godišnje Mostarke koju je tjednik Globus lani proglasio najseksi Hrvaticom, te 22-godišnje zadarske glumice Doris Pinčić (slika lijevo) koja je završila Akademiju u Osijeku, a zasad je poznata samo po svojim kazališnim angažmanima.


Zvuči interesantno i u svakom slučaju svaka čast da se radi stalno nešto, samo ne znam jel im se isplati riskirati i ZAMIJENITI Najbolje godine... Ovo je drukčiji tip serije, ali me zanima kakva će biti!
m_m is offline  
Old 26.02.2011., 18:23   #2
Hm, pa NG i nema onu veliku gledanost kao što je imala u prvoj sezoni.. a ponestaje im i ideja, trenutne priče su teže smeće. Bolje da ih zamijene nečim drugim.
Jay Bluebell is offline  
Old 26.02.2011., 18:55   #3
Tipa dramskom serijom Grička vještica Ja bih da konačno tako nešto naprave pa da svi koji Zagorku čitamo dođemo na svoje... To bi stvarno divno bilo... Sigurno bi gledali i oni koji to nisu čitali i odma bi počeli čitat To bi bila prava hrvatska serija današnjice...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Old 28.02.2011., 23:39   #4
Kad počinje snimanje ovoga, ili je počelo ? Već je ožujak...
A zamislite koji članak, prvo pišu da je Dojkić prihvatio ulogu, a onda da ju je odbio pa je ponuđena Hercegu. Ne, ne vidi se da su naknadno dobili vijest, ali čemu onda prvi dio članka?
Dahtavi Herceg je opet protagonist Ne bi ovo gledao ni da mi netko plati
Adriancija is offline  
Old 01.03.2011., 00:07   #5
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Ne bi ovo gledao ni da mi netko plati
ja bih... ali samo da mi netko masno plati
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Old 14.03.2011., 10:35   #6
Quote:
Ivan Herceg , Vlasta Knezović, Ecija Ojadnić i Marija Kohn i Doris Pinčić angažirani su, kako doznajemo, na novom projektu Nove TV, domaćoj seriji radnog naziva “Larin izbor”.

Ekipa kojoj je na čelu redatelj Tomislav Rukavina prema scenariju Jelene Veljače već je snimila pilot epizodu te visokobudžetne serije koje su odrađene na dvije lokacije - Splitu i Lovranu. Kako će izgledati nastavak snimanja, navodno će ovisiti o dogovoru Nove TV s vlasnicima te TV kuće, no izvjesno je da će hrvatski gledatelji dobiti još jednu novu domaću seriju na programu. Iako se prvotno šuškalo kako je riječ o još jednoj sapunici, Nova TV se kako saznajemo, odlučila je u vlastitoj produkciji snimiti ozbiljan dramski projekt.

Riječ je, kažu nam naši izvori, o ljubavnoj priči sina iz bogate obitelji, kojeg tumači Ivan Herceg, i siromašne djevojke Lare, koju glumi mlada zadarska glumica Doris Pinčić, a uloga glavne negativke dopala je Eciju Ojdanić.

Detalji te priče nastale iz pera Jelene Veljače, koja je potpisala i scenarij sapunica “Obični ljudi”, “Ponos Ratkajevih” te “Zakon ljubavi”, još nisu poznati.

Na Novoj TV još se ne žele potvrditi da li će taj projekt biti zamijeniti ove jeseni njihovu uspješnicu ‘Najbolje godine’. No to nisu jedini planovi za snimanje dramskog programa u ovoj još uvjek recesijskoj godini. Tako i na RTL-u imaju u planu snimanje nove sapunice, za što su tek počele prve pripreme i odabir glavnih aktera, kako onih ispred, tako i iza kamere.
Jel samo meni smiješno ovo - nije telenovela, dramski karakter, a radnja ko iz najbolje meksičke telenovele?

I WOW, RTL planira sapunicu? Baš se pitam, nastavak ZLJ (malo vjerojatno) ili potpuno nova sapunjara?
Jay Bluebell is offline  
Old 14.03.2011., 15:54   #7
Ježim se na tekst pun tipfelera, pogotovo ako je iz takvih novina. Što li rade njihovi lektori?
Opet ništa novo ne znamo, osim toga da ovo navodno neće biti telenovela/sapunica nego ozbiljna dramska serija. Ma, moš mislit!

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
I WOW, RTL planira sapunicu? Baš se pitam, nastavak ZLJ (malo vjerojatno) ili potpuno nova sapunjara?
Zapravo, ja možda nešto znam o ovome. To jest, ne znam radi li se o istom projektu. Iz pouzdanih izvora znam da Dinko Paleka, scenarist "Zabranjene ljubavi", radi na novoj sapunici, pa čak znam i imena glumaca koji se spominju. Samo što nisam smio to iznositi u javnost. Kad sam čuo za to, a to je bilo negdje oko Božića, Paleka je još bio u pregovorima s RTL-om, tako da ne znam radi li se tu sad o toj njegovoj seriji koju Jutarnji spominje, što bi značilo da ju je RTL TV prihvatila, ili ne.
Adriancija is offline  
Old 14.03.2011., 15:56   #8
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Ježim se na tekst pun tipfelera, pogotovo ako je iz takvih novina. Što li rade njihovi lektori?
Opet ništa novo ne znamo, osim toga da ovo navodno neće biti telenovela/sapunica nego ozbiljna dramska serija. Ma, moš mislit!

Zapravo, ja možda nešto znam o ovome. To jest, ne znam radi li se o istom projektu. Iz pouzdanih izvora znam da Dinko Paleka, scenarist "Zabranjene ljubavi", radi na novoj sapunici, pa čak znam i imena glumaca koji se spominju. Samo što nisam smio to iznositi u javnost. Kad sam čuo za to, on je bio u pregovorima s RTL-om, tako da ne znam radi li se sad o toj njegovoj seriji koju Jutarnji spominje, što bi značilo da ju je RTL TV prihvatila, ili ne.
Misliš, radi na nekom svom originalnom projektu ili preradi ala Zabranjena ljubav?

Ma ovo će bit ozbiljna dramska serija isto kao što su i NG "ozbiljna dramska serija"
Jay Bluebell is offline  
Old 14.03.2011., 15:58   #9
Ne bih znao, samo znam da se ne radi o nastavku Zabranjene ljubavi nego o drugoj seriji.
Adriancija is offline  
Old 14.03.2011., 22:06   #10
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Misliš, radi na nekom svom originalnom projektu ili preradi ala Zabranjena ljubav?

Ma ovo će bit ozbiljna dramska serija isto kao što su i NG "ozbiljna dramska serija"
U svakom slučaju ne može biti loše ako je piše Jelena Veljača...
joj kad se sitin ovoga http://www.youtube.com/watch?v=ZTRKV...eature=related
I da fala Bogu što su se makli iz Zagreba malo...
A te priče o ˝ozbiljnoj dramskoj seriji˝ mogu pričati maloj dici.
vox is offline  
Old 02.05.2011., 22:52   #11
Voditeljica, dizajnerica, a odnedavno i glumica Nikolina Pišek nakon završetka snimanja serije 'Najbolje godine' planira uskočiti u jedan film za velika platna te još dva nova projekta. U pretrpani glumačko-voditeljski raspored odsad će jedva ugurati tretmane ljepote na koje je navikla.

'U današnje vrijeme jako je bitno spojiti ugodno i korisno pa volim kad mi recimo uređuju kosu dok sjedim na stolici za masažu, pod terapeutskim svjetlima, i slušam ambijentalnu glazbu', kaže svestrana Nikolina koja je već potpisala ugovor za sapunicu Nove TV, inačicu poznatog turskog serijala o Onuru i Šeherezadi. U ljubavnoj priči, prema želji producenata, glumit će pravu zlicu.

Vjerujem da to ima veze s "Larinim izborom"... Pilot sniman u Splitu i Lovranu. A Nikolina - prava zlica
m_m is offline  
Old 02.05.2011., 23:30   #12
Kakva inačica turaka, o čemu ovi?

Moram reć da me Pišekica ugodno iznenadila u "Najboljim godinama". Nije sad "naj", al mislio sam da će bit dosta loša (ko čitanje s blesimetra).
Jay Bluebell is offline  
Old 04.06.2011., 02:28   #13
nemojte me je*at,larin izbor će bit obrada 1001 noći da nije hercega ne bih to ni pogledao
silas2012 is offline  
Old 04.06.2011., 10:59   #14
Neće biti inačica 1001 noći, to je netko provalio u srpskom tisku.
Jay Bluebell is offline  
Old 04.06.2011., 11:16   #15
Kao i to da će Pišekica glumiti
Adriancija is offline  
Old 04.06.2011., 21:47   #16
ufff onda dobro,jedna Šehi je i previše
silas2012 is offline  
Old 08.06.2011., 00:04   #17
Larin izbor nema nikakve veze sa Šeherezadom. Jelena Veljača je kreativni direktor serije. Dosta toga snimali smo baš na filmski način, potpuno nesapunično.
Jadran12 is offline  
Old 08.06.2011., 00:09   #18
Quote:
Jadran12 kaže: Pogledaj post
Larin izbor nema nikakve veze sa Šeherezadom. Jelena Veljača je kreativni direktor serije. Dosta toga snimali smo baš na filmski način, potpuno nesapunično.
Cool. Još da nam malo otkriješ tko je u castu. I šta je konačni naslov "Larin izbor" ili će se serija zvat drukčije?
Jay Bluebell is offline  
Old 08.06.2011., 19:35   #19
Ornela Vištica, Bruna Bebić-Tudor, Frane Perišin, Doris Pinčić, Ivan Herceg , Vlasta Knezović, Ecija Ojadnić Marija Kohn. Larin izbor je konačni naziv. Snimili smo čak i pravo porinuće broda, ima gomila eksterijera.
Jadran12 is offline  
Old 08.06.2011., 19:41   #20
Vlasta Ecija Marija Al pretpostavljam da to nije kompletan cast?
Jay Bluebell is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.