Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2011., 20:25   #2121
Quote:
Ell@ kaže: Pogledaj post
jebote led , zao mi je te lijecnice . place mi se kad citam tvoje postove
Meni je zao tebe, iz tvoji postova izbija neopisivi jal.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 20:59   #2122
Kakve su ovo prepirke oko bitnosti obrazovanja da bi se uspjelo u CH.
To su gluposti. Nikakva škola ne treba. Imam gore tetka koji je glup ko stup, nema nikakvu školu, kad ga čuješ da priča vidiš da nema 3 čiste u glavi.
Taj lik okreće tamo minimalno 5 000 CHF, ako ne i više, ne znam točno, nije se hvalio nikad majmun. Još mu radi i žena koja isto bez škole, ima isto takvu zaradu pa si računajte koliko zarade i koliko imaju kad dođu u jebenu HR.
Tako da priče oko obrazovanja i svega toga su čiste gluposti.
M.BOSCORELLI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 08:58   #2123
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
... on radi za novce koje na baušteli imaju sigurno barem 30% radnika.
Ovo zapravo ne znači puno, obzirom da su dobri majstori vrlo traženi. Vidjeh nekidan na televiziji vodoinstalatera koji je našao novo radno mjesto i sad zarađuje 10'000 CHF. Kao i neki osrednji stručnjak u IT-u, a čak i više od inžinjera u industriji, odnosno podjednako kao moj frend (dr. ing. strojarstva)
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 09:11   #2124
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Zna li tko kakvu rupu u zakonu kroz koju bih se mogao provuci??
Kad će HR konačno u EU? To će ti otvoriti sva vrata.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 09:24   #2125
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Mujo iz viceva je zavrsio dva fakulteta, Oxford i Cambridge, je li on skolovaniji od tebe???

Garantirano je.

Idu mi na zivce takvi stereotipi, po tebi 80% ljudi na svijetu nije skolovano jer nisu zavrsili fakultet.

A vjerojatno je vecina zanatlija ustvari daleko skolovanija od tebe pa te to izjeda jer ti to nikada ne mozes biti, za to je potrebna vjestina koju ti nemas niti je ikada mozes imati.
Dobro si me prokuzio. Zavidim tebi, jer si zanatlija.

(Tvoji postovi me uvijek nasmiju)
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.

Zadnje uređivanje bulthaup : 04.03.2011. at 09:39.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:43   #2126
Quote:
Secundo kaže: Pogledaj post
Kad će HR konačno u EU? To će ti otvoriti sva vrata.
pa navodno 2014 . samo i tad nista od Svicarske... koliko mi se cini treba proci minimalno 5 godina da bi radnici iz novih clanica mogli dobiti radne dozvole... ili?
__________________
straight no more
Ell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:44   #2127
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Meni je zao tebe, iz tvoji postova izbija neopisivi jal.
da , zavidim ti na uspjehu
__________________
straight no more
Ell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 16:15   #2128
Quote:
Ell@ kaže: Pogledaj post
da , zavidim ti na uspjehu
da si pametna ko ona doktorica iz CH, udala bi se za Malog Zelenog. ovo kaj sad radiš ti baš i ne ide u prilog tome. vidi se da je doktorica školovana pa zna neke stvari.. i tako to
dnhl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 16:21   #2129
Quote:
dnhl kaže: Pogledaj post
da si pametna ko ona doktorica iz CH, udala bi se za Malog Zelenog. ovo kaj sad radiš ti baš i ne ide u prilog tome. vidi se da je doktorica školovana pa zna neke stvari.. i tako to
__________________
straight no more
Ell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:16   #2130
Ohooo bit ce svadbe
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 20:54   #2131
nema vise prepirke?
solex is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 07:55   #2132
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Za mene je skolovan covjek, sa zavrsenim fakultetom. Ne mora to biti pravo ili medicina.
Ajme, ajme.... Ovo tvoje gledanje je tipicno za Hrvatski/ex-yu mentalitet. Dite se ne upise na fax ili ako slucajno propusti jednu godinu u srednjoj skoli... to je kraj svijeta! Unistio je sebi zivot ! A to sto ce nakon zavrsenog faksa/srednje skole tracit puste godine po birou trazeci posao to je ok. To mu daje dozvolu kukat kako se skolovao puste godine ali kako mu jebena drzava i dalje sjebava zivot.

Nebrojeni broj 'skolovanih' ali neproduktivnih ljudi bez ikakve iniciative seta sa fakultetskim diplomama u dzepu. S druge strane masa 'neskolovanih' ali nacitanih, inteligentnih, produktivnih ljudi koji imaju 'samo' osnovnu ili srednju skolu su uspjeli na poslovnom planu.
Mjerilo poslovnog uspjeha nije skola/fakultet.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 17:08   #2133
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Mjerilo poslovnog uspjeha nije skola/fakultet.
Nisi dobro shvatio, nisam govorio o poslovnom usjpjehu nego obrazovanju.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 18:47   #2134
Ako možete pomoći, prijateljica, hrvatica, se planira vjenčati sa švicarskim državljaninom. jel netko zna koje su procedure i koji papiri potrebni za to. I odakle uopće početi.
GEISCHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 22:18   #2135
Quote:
GEISCHA kaže: Pogledaj post
Ako možete pomoći, prijateljica, hrvatica, se planira vjenčati sa švicarskim državljaninom. jel netko zna koje su procedure i koji papiri potrebni za to. I odakle uopće početi.
...ovaj moj upis nije relevantan ali...ako se udaje iz ljubavi onda su već našli početak, ako se udaje radi vize hmmm...neka odustane dok je vrijeme...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:44   #2136
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
...ovaj moj upis nije relevantan ali...ako se udaje iz ljubavi onda su već našli početak, ako se udaje radi vize hmmm...neka odustane dok je vrijeme...
Ako nisi ništa konstruktivno znao, nisi morao ni ovo.
GEISCHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 09:14   #2137
zvala sam ch konzulat pa su mi sve objasnili.
GEISCHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:20   #2138
Quote:
GEISCHA kaže: Pogledaj post
Ako nisi ništa konstruktivno znao, nisi morao ni ovo.
možda nije konstruktivno ali je bilo dobronamjerno no od osobe koja pitanje prvo postavi na forumu pa se tek poslije sjeti nazvati konzulat nije za očekivati da je to u stanju shvatiti...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 18:04   #2139
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
možda nije konstruktivno ali je bilo dobronamjerno no od osobe koja pitanje prvo postavi na forumu pa se tek poslije sjeti nazvati konzulat nije za očekivati da je to u stanju shvatiti...
A ima nas svakakvih.
GEISCHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 21:23   #2140
jbt. nisu svi kao prika da se zene radi koristi/papira

ljubav nije vijecana, papiri jesu
solex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.