Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2014., 22:56   #1
jednodnevni i dvodnevni izlet za vlasnike i njihove pse

Bok svima,

Nadam se da cu dobiti neki feedback od vas pesoljubca

Ovak zanima me vaše mišljenje o sljedećem:
Planiram ponuditi u svojoj turističkoj agenciji jednodnevne i dvodnevne izlete za vlasnike i njivove pse. Izlet bi se održao u zagorju kod planine Ivanščice gdje bi se planinarilo i kampiralo. Pošto imam i ja jednog četvoronožnog člana obitelji, i često ga uzmem sobom na svoje ture mi je sinulo kako neki ljudi nemaju tu mogučnost svojeg najvjernijeg druga uzeti sobom na izlet. Pa sam si mislila da se to pod hitno treba promijeniti....eto sad me zanima što vi mislite o tome!?!?!?!

Unaprijed vam hvala za svaku povratnu informaciju!

Pozzzz
Budha 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 23:47   #2
Meni zvuci super!

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 23:56   #3
Hvala ti!!!
Budha 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 12:28   #4
Svakako!

Smještaj mora biti pet friendly i prilagođen psima. Objekti prehrane također moraju imati pristup s psima (ljeti terasa, zimi unutra ili na grijanu terasu)

Dodatni plus je da objekti imaju veću površinu ograđenu s kvalitetnom ogradom (recimo da sjedneš na terasu kućice u kojoj ćeš spavati a da ti pas laprda dvorištem i uživa)

Jako paziti na lokalne lovce i dogovore s njima (to je najveći problem )
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 12:54   #5
Mi bi prvi išli!

Ali da, obavezno biti u dogovoru s lovcima... najbitnija stavka po meni.
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 13:03   #6
Potpisujem sve što je atlantis rekla, mi smo za.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 13:33   #7
ja bih još voljela da postoji i neki pet-friendly autobus ili kombi koji bi vozio do odredišta (npr zg-podnožje ivanščice) pa dalje nanoge
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 14:28   #8
prosle godine je zapoceo projekt iz kojeg je nastao i fini vodic
"Top destinacije-Hrvatska obala: S Columbom"
Columbo je naravno pas, a cijela prica je dog friendly.
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 16:46   #9
Naravno prijevoz bi bio organiziran, kombi ili autobus ovisi koliko bi se prijavilo za izlet. A ovo s lovcima je riješena stvar, prvo se je njih pitalo. Smještaj bi bio naravno dog friendly, al na početku bi za probu imali jedno dnevne izlete a onda kad bi se pokazalo da ima stvarno dosta zainteresirane onda bi se i na vikend izlete odlučili. S tim da na proljece i po ljeti bi se kampiralo u šatorima.
Ljudi samo šibajte ak imate jos kakvih prijedloga ja sam vam jako zahvalna!
Budha 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:11   #10
Pozdravljam ideju, svakako

Ne znam da li vam je palo na pamet, ali meni bi osobno, osim svega sto je vec nabrojano, bilo vrlo bitno kontrolirat i dobro izorganizirat kakvi psi idu zajedno na izlet.
Mi imamo curku koja je jako pokorna i dobra sa svima i muzjaka koji ne dopusta da ga nekastrirani muzjak pokusava dominirat pa bi meni npr bilo bitno da su i ostali psi ok, da nebi bilo problema, ako me razumijes.
To je puno vise od 'ajmo potrpat pse u kombi i idemo'

Da ja nesto tako organiziram napravila bi neki upitnik koji bi svaki vlasnik psa trebao ispunit (npr. dali muzjak ne podnosi druge muzjake, da li je pas plasljiv i boji se toga i toga...kuzis kaj hocu rec -pitanja iz kojih bi bilo moguce procijenit koji psi mogu zajedno, a koji ne s obzirom na to da se ne mogu uvijek svi sa svima slagat).
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:12   #11
još jedan 'pametan' prijedlog: povoljne cijene

meni ovo tak super zvuči da bi čak išla i solo (pardon, samo sa psom)

Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Pozdravljam ideju, svakako

Ne znam da li vam je palo na pamet, ali meni bi osobno, osim svega sto je vec nabrojano, bilo vrlo bitno kontrolirat i dobro izorganizirat kakvi psi idu zajedno na izlet.
Mi imamo curku koja je jako pokorna i dobra sa svima i muzjaka koji ne dopusta da ga nekastrirani muzjak pokusava dominirat pa bi meni npr bilo bitno da su i ostali psi ok, da nebi bilo problema, ako me razumijes.
To je puno vise od 'ajmo potrpat pse u kombi i idemo'
ja mislim da se 'dobro vladanje' podrazumijeva.
recimo, ja sa svojom kujom vrlo vjerojatno ne bih išla na višednevne izlete, jer ne mogu baš zamisliti nju da spava u šatoru (lajala bi na svaki šum), ili, još gore, recimo u nekom planinarskom domu, gdje je više ljudi, tj pasa u spavaonici. mislim da bi sa naše strane to bilo neizvedivo
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:15   #12
ja sam zainteresiran, a poznam i jos drugih ljudi koji bi bili zainteresirani..
odlicna ideja, samo ovisi kakav bi kocept bio, koliko troskova i tako to..
meni se recimo jednodnevni izleti ne svidjaju opcenito a dijelom i zbog toga sto je kratak dan, a na izlete preferiramo ici u kasnu jesen, zimu ili rano proljece
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:17   #13
Quote:
malikali kaže: Pogledaj post
još jedan 'pametan' prijedlog: povoljne cijene

meni ovo tak super zvuči da bi čak išla i solo (pardon, samo sa psom)



ja mislim da se 'dobro vladanje' podrazumijeva.
recimo, ja sa svojom kujom vrlo vjerojatno ne bih išla na višednevne izlete, jer ne mogu baš zamisliti nju da spava u šatoru (lajala bi na svaki šum), ili, još gore, recimo u nekom planinarskom domu, gdje je više ljudi, tj pasa u spavaonici. mislim da bi sa naše strane to bilo neizvedivo
Naravno da se podrazumijeva, ali zasto na primjer ne bi na izlet isao muzjak koji se ne slaze s drugim muzjacim? Organizira se tako da on bude samo sa curkama i kastriranim muzjacima -to je cisto primjer. Hocu rec da bi ja probala omogucit svima da mogu ic
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:22   #14
Luciferka....da to mi je palo isto na pamet da bi polazniki kod rezervacije izleta prvo trebali ispuniti taj neki upitnik. Ja sam pomislila da kad bi dosli po polaznike bi se svi nasli na jednom od parkica za pse tak da se i tamo prvo ekipa upozna i ponjuška pa bi se tek onda krenulo.
Super ste, svaki vaš komentar mi pomaže i svaka vaša ideja i prijedlog je od velike koristi.
Samo nastavite....
Budha 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:34   #15
Pa da recimo tak jedan dominantan macho frajer bi isao samo s curkama i s kastriranim muzjacima na izlet. Svakako bi se probalo omogucit da svi mogu ici, mogu se i podijeliti na 2 grupe, Ivanščica je velika. Za cijenu vam nemrem još ništa rec, al bi bile u granici normale.
Budha 13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.