Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2004., 11:41   #1
Istra

idemo uskoro u umag, autom. iskoristili bi priliku pa se malo vozikamo okolo. znate li neko interesantno mjesto, osim Motovuna jer smo tamo bili nedavno. kako se zove ono malo selo na brdima iznad mora na juznoj strani istre, slicno kao lubenice na cresu?
thnx
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 11:49   #2
Svašta je zanimljivo - Buzet, Oprtalj, Roč, Hum, Kotle (Roč-Hum-Kotle možda najzanimljiviji izlet) , Momjan, Grožnjan, Draguć .. ako te zanimaju jame i špilje ima super zanimljiva i uređena jama Baredine, ako te zanima planinarenje ili bolje rečeno šetnja po brdu možeš se popeti na Žbevnicu ili na npr. Korita na Ćićariji .. ako niste bili u Rovinju svakako odite.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 21:28   #3
Odi na Kotle, usput posjeti Roč i Hum, to je super izlet. Sada je sigurno lijepo u Kotlama jer ima vode. Malo je hladno za planinarenje po Učki, ali lagano je otiči na Korita. Tamo fino možeš i prespavati, samo se najavi planinarskom društvu (PD Glas Istre u Puli).

TJ
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 14:23   #4
Odi u Beram. Pokucaj na bilo koja vrata i pitaj za kljuc od crkvice. Uputit ce te ne popa i dobiti ces besplatno sightseeing fresaka. Samo moras poslije popa odbaciti nazad autom.

Prva liga je.
minja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 00:25   #5
Rovinj, Pula i POrec su jako lijepi pogotovo Pula jer tamo imas sta vidit
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 10:31   #6
Jeftin smestaj u Istri

Zanima me da li u Istri ima negde jeftin smestaj, moze i malo unutra s obzirom da volim spartati kolima ?

Recimo 2krevetna oko 100 kn ...
emsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:58   #7
evo baš sam jučer vidjela u puli u centru (kod foruma) netko iznajmljuje dvokrevetnu sobu za 28eura ako me oči nisu prevarile.

ne znam u kakvom je stanju
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 16:07   #8
U puli se mogu nači dvokrevetne sobe za oko 35 eura. Barem je tako bilo prošle godine.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 18:39   #9
Vratih se prošli tjedan iz Istre i ako želiš nešto povoljniji smještaj preporučujem ti da se odlučiš za neki 'agroturistički' smještaj tj. na nekom domaćinstvu. Djevojka i ja bili smo u Gržinima i s doručkom smo platili po osobi 120 Kn, ali nismo pitali za račun, ono znaš.
__________________
Mi u našoj tvrtki imamo neke ustaljene radne rituale. Na primjer, stalno gledamo na sat.
Face is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2004., 13:41   #10
Question Obiteljski hoteli u unutrasnjosti Istre

Dakle, zanima me da li je netko koristio usluge takvih malih obiteljskih hotela i kakvi su dojmovi.

Prijedlozi i ideje su dobrodosle.

Ljeto je na izmaku, pa planiramo jesensko zimski "zbjeg" na sedam dana.

Da li je itko boravio u Istri u jesen ili najkasnije studenome, kakva su iskustva.

Nikad nisam boravila duze od tri dana u Istri i stvarno ne mogu reci da sam "bila" tamo.

Prema vidjenom u medijima unutrasnjost Istre je predivna.

Unaprijed zahvaljujem,

Happy
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 14:54   #11
U unutrasnjosti Istre bas i nema obiteljskih hotela no zato imas jako puno agroturizma u kojima mozes normalno spavati i imas domacu hranu koja je fenomenalna kao i odlicna vina a sve to za jako dobru cijenu
Ako ides obavezno bi ti preporucio sad na jesen kada mozes setati ima sjajnih pjesackih,biciklistickih staza.Sad cijeli 10 mjesec u Livadama imas sajam tartufa (razne prezentacije,sajam,pokazno trazenje i vadenje tartufa).Zanimljivo za vidjeti.Ne znam meni je gornja sjeverna Istra ljepsa (brezuljci sa prelijepim pejzazom -Groznjan,Motovun a blizu ti je Umag i Porec pa i Rovinj).
Mozda ti nije lose otici malo i u susjednu Sloveniju: Piran,Koper -isto nije lose za vidjeti.
Imas odlicne brosure: Vinske ceste u Istri pa je dobar i Gastro Istra a ima i jedan sa popisom svih agroturizma u Istri -hm ne znam tocno kako se zove.Probaj otici u neku turisticku agenciju ako imaju neki od tih vodica pa si pogledaj malo.

Po meni je najbitnije da odes na jesen a ne po zimi.Meni je Istra najdraza sad na jesen - a imas odlicna vina za degustirati
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 17:45   #12
sve agroturizme u Istri naći ćeš na www.istra.com

npr. stancija Negričani, agroturizam Mamu', Gologorički Dol
itd. itd.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 17:43   #13
Hvala vam na odgovorima....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 10:56   #14
Motovun - smještaj za vrijeme festivala

Molim nekoga tko je bio u Motovunu za vrijeme festivala (ili barem u neko drugo doba godine) u iznajmljenoj sobi neka mi pošalje PM.
Također, ako znate ikoga tko je iznajmio sobu ili možda nekog iznajmljivača neka mi se javi.

Na netu je nemoguće to pronaći a ne znamo gdje bi započeli. Bilo kakva informacija će pomoći. Puno hvala
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 11:35   #15
U samom Motovunu imas hotel "Kastel" pa probaj nazvati ako imaju jos mjesta ili ti eventualno mogu dati neku informaciju.
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 11:45   #16
Ma za informaciju je možda ok, ali za smještaj ga odmah mogu prekrižiti jer su tamo smješteni gosti, to znam 100%.

Čak sam lani tamo spavala prvu noć ali smo drugu odmah morali iseliti. Hvala ipak
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 07:32   #17
Probaj motel "Lovac" na izlazu iz Pazina prema Motovunu, to ti je blizu možda 10 min. vožnje. Valjda još postoji
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2005., 12:13   #18
Nemamo auto

Ali hvala ipak
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 09:53   #19
Istra

voleo bih ove godine da dodjem na letovanje u istru,
zena,ja i 2 klinca 4 i 5 godina,

pocetkom jula, polazim iz vojvodine, mislio sam autoputom do zagreba pa dalje do rijeke, cujem da je novi autoput do tamo,

ako moze preporuka za neko manje mesto sa lepom plazom ako moze pescanom za klince,

ili ako neko zna ljude koji izdaju apartmane...

hvala
zeljkot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 17:00   #20
Evo ti link na stranicu, pa možda nađeš nešto što ti odgovara. Ja sam si preko tog sitea našla apartman.
Sretno.

http://www.istra.com/private
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.